Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 19:40   #61
Cristinedeville
Raczkowanie
 
Avatar Cristinedeville
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 235
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

Ja jak nie zdalam to w sumie reakcja 'pierwsze koty za ploty uda sie nastepnym razem'. Troche zla bylam bo jak sie pozniej okazalo nie musial mnie oblac ale chcial ale zadnego roztrzesienia czy placzy nie bylo:P
Zobaczymy jak bedzie za dwa tygodnie
Cristinedeville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 21:15   #62
Sevillana
Raczkowanie
 
Avatar Sevillana
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

wzięłam się za siebie, jutro ponowny test teoretyczny, umówię się od razu na praktykę (i ze dwa tygodnie czekania)... trzymajcie więc za mnie kciuki na zapas !!
__________________

Sevillana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:00   #63
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

Na pierwszym egzaminie na którym moim zdaniem zostałam niesłusznie oblana na parkowaniu wyrwało mi się "joder" czyli coś w stylu "cholera" po polsku tylko troszkę mocniejsze. Egzaminator chyba nie zrozumiał co powiedziałam, tylko sie dziwnie popatrzył.
Drugim razem to nawet nie pamiętam co zrobiłam, bo byłam w takim szoku, egzaminator powiedział ze nie wjechałam w kopertę, co było całkowitym absurdem, ale nie chciałam się kłócić żeby mnie na jakąś czarną listę nie wpisali.
Za trzecim razem udało mi się zdać , podziękowałam pani Egzaminatorce i prawie że skacząc pobiegłam do MORD'u gdzie czekał dziadek i krzyczałam że zdałam hehe.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:05   #64
harciar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

Ja jak przesiadlam sie na miejsce obok kierowcy (oblalam na ostatnim mozliwym skrzyzowaniu w drodze powrotnej do WORDu ;p) to rozmawialam normalnie z panią egzaminator, powiedziala mi jak powinnam pojechac, mowila ze jest na mnie zla ze oblalam na takiej glupocie Trafila mi sie bardzo uprzejma kobietka, wiadomo bylo mi bardzo bardzo smutno ze oblalam i nie moglam uwiezyc ze kazala mi sie przesiasc ale nie robilam zadnych scen bylam grzeczniutka ;d
harciar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:05   #65
anja_87
Raczkowanie
 
Avatar anja_87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

Witam

ja po pierwszym negatywnym wyniku byłam wściekła na siebie, że dałam się tak sprowokować i wyprowadzić z równowagi. Po chwili powiedziałam tylko 'trudno' i przesiadłam się na fotel pasażera, niestety egzaminator nie był zbyt uprzejmy i w pewnym momencie powiedział, że dobrze jeżdżę i może zdam max. za 7-8 razem. Wkurzyłam się, ale nie dałam tego po sobie poznać.
Zdałam za drugim razem i lada dzień odbieram prawo jazdy
anja_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:58   #66
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

Ja zdałam za 1 razem teorie a za 2 praktykę, jak na 1 egzaminie w WORDzie zobaczyłam, ze zruszyłam pachołek (co mi się 1 raz w ogóle w zyciu zdarzyło....) to myślalam, że wyjde z siebie... Jak wyszłam z samochodu, prawie płakałam, potem wpadłam w lekką depresje hehe, że nie zdam prawka, bo nic nie umiem ;O (umiałam w sumie, tyle, że stres i w ogóle to wszystko mnie dobilo kompletnie...) na 2 egzamin zapisałam się dopiero po 3 miechach, jak mi tata przypomniał, że test teoretyczny ważny mam jeszcze miesiąc czy półtora o i zapisałam się na dodatkowe 3 godziny o i zdałam i niedługo odbiieram prawko, tylko boje sie chyba prowadzic he ;D
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 22:08   #67
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Wasze reakcje na poinformowanie o nie zaliczeniu ;)

hmmm w sumie w moim przypadku to było zero płaczu i czegokolwiek takiego-aż się zdziwiłam że mnie to nie obchodziło usłyszałam, że jestem introwertyczką skoro nie pokazuję po sobie emocji, powiedziałam Do widzenia, wzięłam kartkę i poszłam
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.