Porady z ekspertem – zapobiegaj zmarszczkom z Garnierem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum z ekspertem Garnier - oczyszczanie i nawilżanie skóry

Notka

Forum z ekspertem Garnier - oczyszczanie i nawilżanie skóry Zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi marki Garnier - Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak

 
 
Narzędzia
Stary 2015-08-21, 12:08   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716

Porady z ekspertem – zapobiegaj zmarszczkom z Garnierem




Witamy w wątku z ekspertem – zapobiegaj zmarszczkom z Garnierem

Nasz Ekspert:


Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dermatolog, ekspert marki Garnier odpowiada na pytania dotyczące pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i doradza, jak zachować młodą skórę na dłużej.


zapraszamy do zadawania pytań
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 11:15   #2
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Porady z ekspertem – zapobiegaj zmarszczkom z Garnierem

Witam,
postanowiłam zapytać o kremy na okolice oczu na zmarsczki mimiczne - zarówno pod oczami jak i w kącikach (widoczne przy uśmiechu) - czy może Pani polecić coś co je spłyci? Dodam, że mam 32 lata.
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 10:34   #3
alu_bi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Porady z ekspertem – zapobiegaj zmarszczkom z Garnierem

mam 30 lat i już mocno widoczne 'kurze łapki':/ Od niedawna na noc stosuję miracle cream od garniera wlaśnie i jest dla mnie totalnie rewelacyjny. Co Pani poleci na dzień i pod oczy?
alu_bi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:58   #4
Aleksandra Lesiak
ekspert marki Garnier
 
Avatar Aleksandra Lesiak
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Porady z ekspertem – zapobiegaj zmarszczkom z Garnierem



Cytat:
Napisane przez alu_bi Pokaż wiadomość
mam 30 lat i już mocno widoczne 'kurze łapki':/ Od niedawna na noc stosuję miracle cream od garniera wlaśnie i jest dla mnie totalnie rewelacyjny. Co Pani poleci na dzień i pod oczy?
Szanowna Pani okolica oczu potrzebuje szczególnej troski pielęgnacyjnej codzienna pielęgnacja rano i wieczorem jest konieczna polecam miraklem pod oczy który nie tylko zregeneruje skórę ale optycznie skoryguje zmarszczki dzięki unikatowym mikropigmentom. Gdyby problem kurzych łapek narastał proponuje ostrzyknięcie tych okolic toksyna botulinową.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kornelia1234 Pokaż wiadomość
Witam,
postanowiłam zapytać o kremy na okolice oczu na zmarsczki mimiczne - zarówno pod oczami jak i w kącikach (widoczne przy uśmiechu) - czy może Pani polecić coś co je spłyci? Dodam, że mam 32 lata.
Najważniejsze w dbałości o okolice oczu jest regularna pielęgnacją prawidłowe oczyszczanie oraz nawilżanie i regeneracja. Rynek oferuje bardzo dużo kremów przeciwzmarszkowych ważne by wybrany przez Panią krem zawierał kwas hialuronowy, adenozynę, lipohydroksykwasy oraz antyutleniacze takie jak proteiny ryżu czy wyciąg z imbiru.
__________________
Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dermatolog, ekspert marki Garnier

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-09-02 o 11:57
Aleksandra Lesiak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum z ekspertem Garnier - oczyszczanie i nawilżanie skóry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 12:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.