Panny Młode 2021 cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-07, 07:24   #1171
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wczoraj poszliśmy nnamsze. Ksiądz siedział w konfejonale, przedemna jeszcze gość się spowiadał. Wstał, chce iść, ale jakieś babki zaczęły podchodzić od przodu konfesjonału i gadać coś z księdzem... No to czekam. Widzę, że ksiądz się zbiera więc wstałam i podeszłam. Mówię do niego, że jeszcze my chcieliśmy przystąpić do spowiedzi, mamy spowiedź przedslubna itd. on do mnie, że ksiądz przyjdzie jeszcze słuchać spowiedzi na mszy. Myślę luz...

Nie przyszedł. Idziemy na 6.30 do kościoła. Mam nadzieję, że będzie słuchał... Ale jestem zła. Serio jak by mu zalezalo...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
"księża"...
Mój kiedyś poszedł na mszę żeby się wyspowiadać, ale nie zdążył przed mszą(byli umówieni z siostrą z księdzem). Po mszy poszedł do księdza a ten do niego że dla jednej osoby to mu się nie opłaca stuły zakładać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 07:26   #1172
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ogólnie... Dopiero teraz mnie stres bierze...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 07:26   #1173
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Powiem wam że wczoraj mi się chciało już płakać bo ciągle coś nie idzie zgodnie z planem. Wcale się nie zdziwię jak np ksiądz zapomni o ślubie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ważne że wy nie zapomnicie. Powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 07:37   #1174
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ogólnie... Dopiero teraz mnie stres bierze...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Powodzenia!! Oby to był piękny dzień trzymamy kciuki i czekamy na relacje i foty 🥳🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 07:56   #1175
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Powodzenia!




Mi przyszły buty-kotyle i wcale nie są tak wygodne, jak myślałam. Zamawiam teraz jeszcze inne buty z zalando i po prostu wybiorę jedne, a resztę odeślę. Masakra, bo muszę się umówić już na poprawki sukienki, a tu bez butów ciągle
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 08:19   #1176
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ogólnie... Dopiero teraz mnie stres bierze...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Będzie dobrze, nie ma się co stresować (teraz mi łatwo mówić &#129315
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!! Ciesz się tym dniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 08:23   #1177
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, nie ma się co stresować (teraz mi łatwo mówić &#129315
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!! Ciesz się tym dniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedz mi, maseczki w kościele dla młodych nie są konieczne, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 08:58   #1178
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Powiedz mi, maseczki w kościele dla młodych nie są konieczne, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj nie!! U nas w ogóle ksiądz powiedział, że kto chce to zakłada bo przecież jak zdjęcia wyjdą Ale Para Młoda bez maseczek, a goście to zależy od księdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 09:01   #1179
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ktoś pytał wcześniej czy dzieci liczą się do limitów - właśnie mówią rmf, że wg rozporządzenia każde dziecko (nawet kilkumiesięczne) liczy się jako osoba.


lady isss - trzymamy kciuki!
nie zapomnij pochwalić się zdjęciami po
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 09:55   #1180
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Powodzenia!




Mi przyszły buty-kotyle i wcale nie są tak wygodne, jak myślałam. Zamawiam teraz jeszcze inne buty z zalando i po prostu wybiorę jedne, a resztę odeślę. Masakra, bo muszę się umówić już na poprawki sukienki, a tu bez butów ciągle
Oj skąd to znam... Ja też miałam ten problem, i przez to, że nie miałam butów, muszę iść drugi raz na przymiarki w ten wtorek... Też nastawiałam się na Kotyle, ale nie pasowały na moją stopę, potem zamawiałam Anna field i inne, i też coś nie tak, i w końcu zamówiłam taneczne z Ali, wczoraj odebrałam, i są cudne Ale co się napłakałam i naszukałam to tylko ja wiem

Lady iss powodzenia, niech wszystko będzie dobrze i ciesz się każdą minutą, będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 10:12   #1181
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ile przed ślubem trzeba wybrać obrączki? Teraz patrzę,że zostały nam 3 miesiące, a my w ogóle nie zajęliśmy się tą sprawą...
Nasz ślub w sierpniu. Obrączki zamówiliśmy w marcu, jest 07 maja i jeszcze ich nie ma, wyjściowo mieliśmy 10 tygodni oczekiwania czyli najpóźniej powinny być pod koniec tego miesiąca.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też się zastanawiam, bo potrzebuję tylko do kościoła dekoracji. Tak z ciekawości jakie są ceny?
U nas kościół ,,krzyknął'' sobie 500 zł za dekoracje, ale przed nami (godzinę przed) ślub ma inna para i chyba pójdziemy do tej babeczki co się dekoracjami zajmuje, żeby jakoś skontaktowała nas z tą parą i po prostu podzielimy koszt na pół (mam nadzieję, że mają podobną wizję jak my..)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
No dokładnie, ten program szczepień idzie teraz bardzo szybko, jak rozmawiam z ludźmi to wychodzi że do mojego wesela zdecydowana większość gości będzie już zaszczepiona, więc szczerze mówiąc nawet specjalnie się nie przejmuję tą przewidywaną czwartą falą
U mnie to już w tym momencie wiele osób jest po dwóch dawkach, albo po jednej i druga zaplanowana na maj/czerwiec/lipiec, więc też większość gości będzie zaszczepiona. A ja to myślę, że jak ma być czwarta fala to będzie na jesień.

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Na zmianę dowodu jest chyba az 4 miesiace


Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ogólnie... Dopiero teraz mnie stres bierze...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Powodzenia



U nas z nowości to: umówiłam daty i godziny próbnej fryzury i makijażu (miesiąc przed, lipiec), byliśmy w USC po dokumenty, poszliśmy jeszcze do kancelarii kościelnej, żeby przegadać kilka kwestii i wstępnie pod koniec maja jedziemy spisać protokół, akurat i ja i mój tż weźmiemy potrzebne papiery z naszych parafii. Pod koniec maja jedziemy też za garniturem, robimy jeszcze zdjęcia do fotoksiążek dla rodziców i myślę, że pod sam koniec maja uda się te fotoksiążki zamówić. Ostatnio u nas mocno intensywnie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 10:17   #1182
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ogólnie... Dopiero teraz mnie stres bierze...
Kochana, pięknego dnia!

Ja się umówiłam na 4 lipca na sesję narzeczeńską, w niedzielę idziemy z kolejnymi zaproszeniami.
Wczoraj miałam szczepienie, nic nie boli, zero skutków ubocznych. Druga dawka 10 czerwca i jestem spokojna, bo na ślubie będzie bezpieczna
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:39   #1183
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ogólnie... Dopiero teraz mnie stres bierze...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało po waszej myśli

U mnie następny tydzień będzie intensywny, obrączki, ciuchy dla Pana Młodego, prezenty dla gości i... zostanie luzik i relax
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:47   #1184
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My dzis odbieramy garnitur tz. Juz mamy wszystkie szczegóły ustalone z sala i dj i jestem w szoku ze to wszystko jest zaplanowane co do minuty.. dania, podziekowania, oczepiny, konkursy, bloki muzyczne itp i juz teraz czuje ze ta noc zleci strasznie szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:00   #1185
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My z tż bierzemy wolne 14.05. I rano idziemy do usc. (Czy od razu dostaniemy dokuement czy jakoś później pocztą? ) Potem chcę od razu iść do kościoła zanieść dokumenty i super jakby udało się zrobić protokół. Potem umówiliśmy się na sesję narzeczeńską🥰

A dziś idziemy na naszą wygraną godzinę lekcji tańca

Dzwoniła też do mnie wczoraj pani z salonu że moja suknia już jest no i zapytała kiedy chciałabym przyjść na przymiarkę. Odpowiedziałam że generalnie pasują mi godziny popołudniowe to usłyszałam że no najlepiej to przed południem bo mają wszystko zajęte po południu Powiedziała że już bym musiała przyjść bo w sumie to oni kończą przymiarki ze ślubów lipcowych. Na to ja z pytaniem jak to mogą kończyć skoro do mnie dopiero dzwonią. To powiedziała że moja suknia dopiero przyszła. Powiedziałam że się zastanowię.

No i generalnie akurat taki okres że jeśli nie poniedziałek albo wtorek to potem mogę dopiero po 20.05. Bo po przemyśleniu nie chciałam brać wolnego czy wychodzić szybciej z pracy bo i tak mam dużo pracy A 12-14 maj to właśnie wychodzenie wcześniej plus wolne. Więc zadzwoniłam i grzecznie znów zapytałam czy w poniedziałek albo wtorek nie ma żadnych godzin popołudniowych wolnych. To pani powiedziała że nie. To jej powiedziałam że w takim razie ja mogę dopiero po 20.05. Nie była zbyt zadowolona Ogólnie odniosłam wrażenie że oni mają jakieś godziny popołudniowe wolne bo coś długo się nad tym zastanawiała. Plus gdy zapytałam jaka godzina najpóźniej to jakby się zastanawiała.

Ogólnie pani była bardzo grzeczna ale jakoś tak nie wiem... dziwna rozmowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:02   #1186
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało po waszej myśli

U mnie następny tydzień będzie intensywny, obrączki, ciuchy dla Pana Młodego, prezenty dla gości i... zostanie luzik i relax



U nas podobnie, jeszcze zdecydujemy się czy robić przyjęcie czy nie. Rodzina trochę jest najbliższa, niby poszczepieni, ale wciąż się boją i nie chcą się narażać.
Najważniejsze, że sukienka się szyje Obrączki zamówiliśmy w lutym - bodajże dzień przed zamknięciem galerii i już są do odbioru, więc w weekend będziemy odbierać.



Jeszcze tyle do załatwienia... zazdroszczę dziewczyny, że tyle już macie. To taki ważny dzień, a my czujemy taką niemoc i trudno nam się ogarnąć z jakąkolwiek decyzją.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
My z tż bierzemy wolne 14.05. I rano idziemy do usc. (Czy od razu dostaniemy dokuement czy jakoś później pocztą? ) Potem chcę od razu iść do kościoła zanieść dokumenty i super jakby udało się zrobić protokół. Potem umówiliśmy się na sesję narzeczeńską🥰

A dziś idziemy na naszą wygraną godzinę lekcji tańca

Dzwoniła też do mnie wczoraj pani z salonu że moja suknia już jest no i zapytała kiedy chciałabym przyjść na przymiarkę. Odpowiedziałam że generalnie pasują mi godziny popołudniowe to usłyszałam że no najlepiej to przed południem bo mają wszystko zajęte po południu Powiedziała że już bym musiała przyjść bo w sumie to oni kończą przymiarki ze ślubów lipcowych. Na to ja z pytaniem jak to mogą kończyć skoro do mnie dopiero dzwonią. To powiedziała że moja suknia dopiero przyszła. Powiedziałam że się zastanowię.

No i generalnie akurat taki okres że jeśli nie poniedziałek albo wtorek to potem mogę dopiero po 20.05. Bo po przemyśleniu nie chciałam brać wolnego czy wychodzić szybciej z pracy bo i tak mam dużo pracy A 12-14 maj to właśnie wychodzenie wcześniej plus wolne. Więc zadzwoniłam i grzecznie znów zapytałam czy w poniedziałek albo wtorek nie ma żadnych godzin popołudniowych wolnych. To pani powiedziała że nie. To jej powiedziałam że w takim razie ja mogę dopiero po 20.05. Nie była zbyt zadowolona Ogólnie odniosłam wrażenie że oni mają jakieś godziny popołudniowe wolne bo coś długo się nad tym zastanawiała. Plus gdy zapytałam jaka godzina najpóźniej to jakby się zastanawiała.

Ogólnie pani była bardzo grzeczna ale jakoś tak nie wiem... dziwna rozmowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może te popołudniowe godziny mają w rezerwie dla nowych klientek, które potencjalnie zdecydują się na ich suknie? Wcale bym się nie zdziwiła.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:12   #1187
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
U nas podobnie, jeszcze zdecydujemy się czy robić przyjęcie czy nie. Rodzina trochę jest najbliższa, niby poszczepieni, ale wciąż się boją i nie chcą się narażać.
Najważniejsze, że sukienka się szyje Obrączki zamówiliśmy w lutym - bodajże dzień przed zamknięciem galerii i już są do odbioru, więc w weekend będziemy odbierać.



Jeszcze tyle do załatwienia... zazdroszczę dziewczyny, że tyle już macie. To taki ważny dzień, a my czujemy taką niemoc i trudno nam się ogarnąć z jakąkolwiek decyzją.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------




Może te popołudniowe godziny mają w rezerwie dla nowych klientek, które potencjalnie zdecydują się na ich suknie? Wcale bym się nie zdziwiła.
Też tak sobie myślałam ....

No ale kurczę w związku z tym że już jestem ich klientką nie mam prawa chcieć przyjść po południu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:31   #1188
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
My z tż bierzemy wolne 14.05. I rano idziemy do usc. (Czy od razu dostaniemy dokuement czy jakoś później pocztą? )
Ogólnie od ręki jeśli idziecie do USC w mieście, w którym się obydwoje urodziliście (jeśli nie to najpierw zadzwoń zapytać czy mają wszystkie dane i czy nie muszą ich przesyłać między urzędami). U nas było tak, że ślub bierzemy w mieście mojego urodzenia, tż pochodzi z innego miasta, więc najpierw zadzwoniłam do USC i Pani sprawdziła czy jego akt urodzenia jest wgrany, ale nie był i wysłała prośbę do USC w mieście, w którym urodził się tż z prośbą o wklepanie aktu urodzenia. Kilka dni później zadzwoniłam do USC zapytać czy już mają jego dane, Pani powiedziała, że tak więc pojechaliśmy załatwić dokumenty. Sama wizyta trwała jakieś 20 minut, trzy kartki do uzupełnienia i wyszliśmy z kompletem dokumentów
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-05-07 o 15:32
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 15:44   #1189
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
My z tż bierzemy wolne 14.05. I rano idziemy do usc. (Czy od razu dostaniemy dokuement czy jakoś później pocztą? ) Potem chcę od razu iść do kościoła zanieść dokumenty i super jakby udało się zrobić protokół. Potem umówiliśmy się na sesję narzeczeńską🥰

A dziś idziemy na naszą wygraną godzinę lekcji tańca

Dzwoniła też do mnie wczoraj pani z salonu że moja suknia już jest no i zapytała kiedy chciałabym przyjść na przymiarkę. Odpowiedziałam że generalnie pasują mi godziny popołudniowe to usłyszałam że no najlepiej to przed południem bo mają wszystko zajęte po południu Powiedziała że już bym musiała przyjść bo w sumie to oni kończą przymiarki ze ślubów lipcowych. Na to ja z pytaniem jak to mogą kończyć skoro do mnie dopiero dzwonią. To powiedziała że moja suknia dopiero przyszła. Powiedziałam że się zastanowię.

No i generalnie akurat taki okres że jeśli nie poniedziałek albo wtorek to potem mogę dopiero po 20.05. Bo po przemyśleniu nie chciałam brać wolnego czy wychodzić szybciej z pracy bo i tak mam dużo pracy A 12-14 maj to właśnie wychodzenie wcześniej plus wolne. Więc zadzwoniłam i grzecznie znów zapytałam czy w poniedziałek albo wtorek nie ma żadnych godzin popołudniowych wolnych. To pani powiedziała że nie. To jej powiedziałam że w takim razie ja mogę dopiero po 20.05. Nie była zbyt zadowolona Ogólnie odniosłam wrażenie że oni mają jakieś godziny popołudniowe wolne bo coś długo się nad tym zastanawiała. Plus gdy zapytałam jaka godzina najpóźniej to jakby się zastanawiała.

Ogólnie pani była bardzo grzeczna ale jakoś tak nie wiem... dziwna rozmowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Też tak sobie myślałam ....

No ale kurczę w związku z tym że już jestem ich klientką nie mam prawa chcieć przyjść po południu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O czyli nie tylko u mnie w salonie tak jest... Też miałam takie "dziwne" rozmowy.

Suknię kupiłam już w zeszłym roku w sierpniu, wzięłam salonową, więc grzecznie na mnie czekała aż do teraz. Chciałam się umówić na przymiarki, zwężenie o 1 rozmiar i skrócenie z długości, ogólnie nic wielkiego. No i się zaczęło... Chciałam umówić się w weekend, żeby mojej siostrze też pasowało przyjść ze mną i nie musiała specjalnie zwalniać się z pracy. Konsultantka do mnie, że nie ma takiej opcji bo wszystko zajęte. Ja mówię jak to zajęte? Zaznaczam, że dzwoniłam ok. 1,5 miesiąca przed terminem przymiarek z myślą, żebym miała wszystkie terminy wolne. A ta mi mówi, że w weekendy nie, tylko w tygodniu wchodzi w grę, bo wtedy mają ustalone godziny z krawcową.
To pytam, czy mogę chociaż pomierzyć dodatki w weekend, do tego już nie trzeba krawcowej. A ta na to że też nie.
I w końcu przyznała, że weekendy są dla nowych panien młodych, które dopiero szukają, niektóre z zagranicy jadą, rozumie pani.... Wkurzyłam się szczerze mówiąc, poczułam się jak gorsza klientka. Mam wrażenie, że ich podejście jest takie, że skoro już zostawiłam u nich 3 tysiące to nie ma co się mną przejmować i mogę w najgorszych terminach się do nich umawiać

A dobiły mnie jeszcze tym, że wcisnęły mi welon za 350 zł 🤦☠♀️kazały mi decydować się tu i teraz, a czekałam jeszcze na welony z Ali. No i w stresie się zgodziłam, a welon z Ali spokojnie doszedł parę dni później nie wierzę, że jedyny termin na kupno welonu to 5 tygodni przed ślubem i jakbym zdecydowała się później, to już by nie było na niego opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 16:49   #1190
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
My dzis odbieramy garnitur tz. Juz mamy wszystkie szczegóły ustalone z sala i dj i jestem w szoku ze to wszystko jest zaplanowane co do minuty.. dania, podziekowania, oczepiny, konkursy, bloki muzyczne itp i juz teraz czuje ze ta noc zleci strasznie szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, zazdroszczę Ci tej majowej daty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:01   #1191
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wiesz my raz przekładaliśmy, dluzej bym tego nie zniosła serio..i juz za długo temat slubno-weselny jest na piedestale naszego życia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 17:16   #1192
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Wiesz my raz przekładaliśmy, dluzej bym tego nie zniosła serio..i juz za długo temat slubno-weselny jest na piedestale naszego życia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dlatego ja sobie chwalę ustalenie teoretycznie terminu na 3 miesiące przed.
my przez te dwa miesiące totalny luz.
dopiero teraz w majówkę robiliśmy kluczową listę co mamy do zrobienia i zaczyna się stres, że mamy aż tyle do zrobienia. ale zepniemy się w miesiąc i pyknie.
a jakbym miała to ciągnąć dłużej, to nie fajnie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 18:21   #1193
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lady, pięknego dnia!

Na grupie makijaż i fryzura

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 20:22   #1194
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ogólnie od ręki jeśli idziecie do USC w mieście, w którym się obydwoje urodziliście (jeśli nie to najpierw zadzwoń zapytać czy mają wszystkie dane i czy nie muszą ich przesyłać między urzędami). U nas było tak, że ślub bierzemy w mieście mojego urodzenia, tż pochodzi z innego miasta, więc najpierw zadzwoniłam do USC i Pani sprawdziła czy jego akt urodzenia jest wgrany, ale nie był i wysłała prośbę do USC w mieście, w którym urodził się tż z prośbą o wklepanie aktu urodzenia. Kilka dni później zadzwoniłam do USC zapytać czy już mają jego dane, Pani powiedziała, że tak więc pojechaliśmy załatwić dokumenty. Sama wizyta trwała jakieś 20 minut, trzy kartki do uzupełnienia i wyszliśmy z kompletem dokumentów
Dziękuję bardzo Tak akurat pieśni z którą nas umówiłam pytała czy oboje jesteśmy urodzeni w Wejherowie.
Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
O czyli nie tylko u mnie w salonie tak jest... Też miałam takie "dziwne" rozmowy.

Suknię kupiłam już w zeszłym roku w sierpniu, wzięłam salonową, więc grzecznie na mnie czekała aż do teraz. Chciałam się umówić na przymiarki, zwężenie o 1 rozmiar i skrócenie z długości, ogólnie nic wielkiego. No i się zaczęło... Chciałam umówić się w weekend, żeby mojej siostrze też pasowało przyjść ze mną i nie musiała specjalnie zwalniać się z pracy. Konsultantka do mnie, że nie ma takiej opcji bo wszystko zajęte. Ja mówię jak to zajęte? Zaznaczam, że dzwoniłam ok. 1,5 miesiąca przed terminem przymiarek z myślą, żebym miała wszystkie terminy wolne. A ta mi mówi, że w weekendy nie, tylko w tygodniu wchodzi w grę, bo wtedy mają ustalone godziny z krawcową.
To pytam, czy mogę chociaż pomierzyć dodatki w weekend, do tego już nie trzeba krawcowej. A ta na to że też nie.
I w końcu przyznała, że weekendy są dla nowych panien młodych, które dopiero szukają, niektóre z zagranicy jadą, rozumie pani.... Wkurzyłam się szczerze mówiąc, poczułam się jak gorsza klientka. Mam wrażenie, że ich podejście jest takie, że skoro już zostawiłam u nich 3 tysiące to nie ma co się mną przejmować i mogę w najgorszych terminach się do nich umawiać

A dobiły mnie jeszcze tym, że wcisnęły mi welon za 350 zł 🤦♀️kazały mi decydować się tu i teraz, a czekałam jeszcze na welony z Ali. No i w stresie się zgodziłam, a welon z Ali spokojnie doszedł parę dni później nie wierzę, że jedyny termin na kupno welonu to 5 tygodni przed ślubem i jakbym zdecydowała się później, to już by nie było na niego opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde no to też kiepsko... W sensie rozumiem że fajnie jest szukać sukni w sobotę ale jeśli ktoś jest na tyle ogarnięty to unosi się mną wizytę tyle wcześniej żeby się załapać poprostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 05:10   #1195
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej dziewczyny,


To ja pisalam do was o rady odnosnie bukietu. Wczoraj rano poszlam do kwiaciarni i zapytalam sie czy maja juz gotowe bukiety. Wybralam gotowa wiazanke kremowych roz za 49zl..

Chcialam sie pochwalic, ze juz jestem po slubie cywilnym.
Nie ukrywam, ze stresik byl.
W usc wszystko poszlo dosc szybko i sprawnie.
Najpierw wchodza swiadkowie z dowodami, pozniej mlodzi do podpisania czy dokumenty sie zgadzaja.
Pozniej kierownik urzedu wyglosil mowe, nasze przysiegi i zalozenie obraczek.
Po tym podpisanie protokolu i na tym koniec


W poniedzialek do odebrania skrocony akt malzenstwa. Tak jak pisalyscie po slubie podpisujemy sie wylacznie nazwiskiem meza (jesli ktos wybral nazwisko meza). Do tego dowod do zmiany. Ja sprobuje zmienic przez internet na profilu zaufanym.


Przed nami byl inny slub i po wejsciu do urzedu stala rodzina mlodych. W grupce staly starsze panie i uslyszalam komentarze na temat mojej sukienki a pozniej Ciiii (uciszanie). Wtedy mi sie zrobilo przykro, ale pomyslalam, ze ludzie zawsze beda gadac i tego nie zmienimy.



3 mam kciuki za wszystkie przyszle Panny Mlode!
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 07:36   #1196
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziękujemy za relacje! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🥰🥳
A co ty paniom sie nie podobało w Twojej sukni ? Bylo trzeba im pokazać środkowy palec hehe
Mieliscie w domu przyjęcie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 08:03   #1197
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
dlatego ja sobie chwalę ustalenie teoretycznie terminu na 3 miesiące przed.
my przez te dwa miesiące totalny luz.
dopiero teraz w majówkę robiliśmy kluczową listę co mamy do zrobienia i zaczyna się stres, że mamy aż tyle do zrobienia. ale zepniemy się w miesiąc i pyknie.
a jakbym miała to ciągnąć dłużej, to nie fajnie.
Ja mam całkiem odwrotnie. Jedyne co sobie cenię w tej zmianie terminu to że czasu jest więcej. Bo pod koniec kwietnia druga rzecz, jaka miałam w głowie procz obostrzeń, to że jeśli puszcza to nie zdazymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 08:20   #1198
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, jak sobie radzić ze stresem? Macie jakieś metody, które działały przy stresowych sytuacjach? Mam wrażenie, że totalnie sobie nie radzę. Waga pokazuje coraz mniej i jeść się nie chce. Do tego boli mnie głowa i ta nieszczęsna szczęka (chyba z nerwów). Do ślubu równy tydzień 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 08:26   #1199
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za relacje! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🥰🥳
A co ty paniom sie nie podobało w Twojej sukni ? Bylo trzeba im pokazać środkowy palec hehe
Mieliscie w domu przyjęcie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziekuje


Moja suknia byla w kwiaty z dosc duzym dekoltem, wiec nie byla to typowa biala/ecru. Pewnie stad to poruszenie.

Przyjechalismy na 12 min przed uroczystoscia, wiec chcielismy jak najszybciej znalezc sie na gorze w sali slubow. Normalnie to bym im powiedziala co mysle, ale powaznie w tym momencie nie chcialam juz sobie podnosic cisnienia.


W domu mielismy przyjecie dla swiadkow i najblizszej rodziny.


My planujemy slub w kosciele w 2022. Chcielismy od razu slub koscielny i wesele, ale patrzac na to co sie dzieje z covidem i wszystkimi obostrzeniami to wolimy poczekac az sie wszystko uspokoi.
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 08:30   #1200
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas rowno 2 tygodnie i również sie stresuje strasznie, wyobrażam sobie w glowie różne sytuacje hehe ze sie potkne w kosciele, nie wydusze z siebie ani słowa albo sie rozplacze po sobie widze ze nie da się nie myslec bo codziennie sa jeszcze jakieś obowiązki i dopinanie spraw...mi na sama mysl serce mocniej bije i przewraca się w żołądku..to jest tak wazny dzień w zyciu ze chyba nie da się stresować...ja na razie dopóki pracuje to tylko wieczorami mam czas myslec, ale jak juz przed slubem pojedziemy do domu rodzinnego to pewnie pozabijam wszystkich z nerwów i stresu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.