Panny Młode 2021 cz. II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-10, 07:24   #1801
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie podcięła, ale pod but, nie żadne od ziemi. Wszystko jest ok, w piątek przed ślubem ją zabieram.

U mnie ładna pogoda, a w sobotę ma padać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 07:46   #1802
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość

U mnie ładna pogoda, a w sobotę ma padać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w tym tygodniu kupowałam już dodatkowo offy na komary, bo są przy pałacu.
myślałam o kremach z filtrem bo miało byc 26 stopni.
a dziś załatwiam już parasol
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 08:08   #1803
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
A nawet dzisiaj przeprowadzamy się właśnie - wszystko *dookoła komina". Teraz do kościoła i na salę mam jakieś 10 minut niecałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 08:27   #1804
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
A nawet dzisiaj przeprowadzamy się właśnie - wszystko *dookoła komina". Teraz do kościoła i na salę mam jakieś 10 minut niecałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra, faktycznie już 10. Jest stres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Poli, ja myślę że to właśnie z tego wynika że mają przeładowane sukniami. Co nie zmienia tego, że jak suknia nie jest dopasowana to powinni zrobić poprawki bez jęczenia. U mnie przy odbiorze też było takie gadanie, 5 razy mówiła że nie mają gdzie trzymać sukien, choć tylko zapytałam czy mam teraz odebrać (w sensie w planowanym terminie) i jako powiedziała raz to powiedziałam że nie ma problemu, mam gdzie trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 08:36   #1805
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Poli, niefajna sytuacja dobrze, że wszystko będzie ogarnięte mimo wszystko
Jak szukałam swojej sukni, to w jednym salonie czułam się jak intruz. Niby panie były miłe, pomagały, ale czułam niechęć z ich strony. Mimo że sukienki były ładne, to chciałam stamtąd uciekać

Livia, pięknego dnia życzę ️ bawcie się dobrze i wróć do nas z fotkami i relacją


Ja jestem tak zestresowana mamy mnóstwo jeszcze do ogarnięcia. Sporo ludzi się wykruszyło. Teraz jeszcze wyszła mała aferka, bo babcia wydzwania do mojej mamy, że nie zaprosiłam kuzynek i ciotek z ich strony, że to wstyd bla bla... Tylko ja nie mam z nimi żadnego kontaktu i nie widzę sensu ich zapraszania 🤯
Dobrze, że moja druga babcia z którą mam lepszy kontakt nie ma takich pomysłów.

Moja mama mówi, że kiedyś tak po prostu było. Zapraszało się wszystkich jak leci, bo to rodzina. I spotkania właśnie były podczas wesel i pogrzebów.
A babcia jak to babcia, żyje jeszcze starymi czasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:23   #1806
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nie miałam stresu dopóki fryzjerka się nie spóźniła. Na ten moment 22 minuty. Właściwie to jestem potężnie wkur***

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:53   #1807
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Nie miałam stresu dopóki fryzjerka się nie spóźniła. Na ten moment 22 minuty. Właściwie to jestem potężnie wkur***
Trzymam kciuki za Twój piękny dzień!!!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-10, 10:48   #1808
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Nie miałam stresu dopóki fryzjerka się nie spóźniła. Na ten moment 22 minuty. Właściwie to jestem potężnie wkur***

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie stresuj się na pewno zdąży
Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Poli, niefajna sytuacja dobrze, że wszystko będzie ogarnięte mimo wszystko
Jak szukałam swojej sukni, to w jednym salonie czułam się jak intruz. Niby panie były miłe, pomagały, ale czułam niechęć z ich strony. Mimo że sukienki były ładne, to chciałam stamtąd uciekać

Livia, pięknego dnia życzę ️ bawcie się dobrze i wróć do nas z fotkami i relacją


Ja jestem tak zestresowana mamy mnóstwo jeszcze do ogarnięcia. Sporo ludzi się wykruszyło. Teraz jeszcze wyszła mała aferka, bo babcia wydzwania do mojej mamy, że nie zaprosiłam kuzynek i ciotek z ich strony, że to wstyd bla bla... Tylko ja nie mam z nimi żadnego kontaktu i nie widzę sensu ich zapraszania 🤯
Dobrze, że moja druga babcia z którą mam lepszy kontakt nie ma takich pomysłów.

Moja mama mówi, że kiedyś tak po prostu było. Zapraszało się wszystkich jak leci, bo to rodzina. I spotkania właśnie były podczas wesel i pogrzebów.
A babcia jak to babcia, żyje jeszcze starymi czasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam momentami tak że z jednej strony niby mało do ogarynania A z drugiej dużo. Sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:52   #1809
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Poli, niefajna sytuacja dobrze, że wszystko będzie ogarnięte mimo wszystko
Jak szukałam swojej sukni, to w jednym salonie czułam się jak intruz. Niby panie były miłe, pomagały, ale czułam niechęć z ich strony. Mimo że sukienki były ładne, to chciałam stamtąd uciekać

Livia, pięknego dnia życzę ️ bawcie się dobrze i wróć do nas z fotkami i relacją


Ja jestem tak zestresowana mamy mnóstwo jeszcze do ogarnięcia. Sporo ludzi się wykruszyło. Teraz jeszcze wyszła mała aferka, bo babcia wydzwania do mojej mamy, że nie zaprosiłam kuzynek i ciotek z ich strony, że to wstyd bla bla... Tylko ja nie mam z nimi żadnego kontaktu i nie widzę sensu ich zapraszania 🤯
Dobrze, że moja druga babcia z którą mam lepszy kontakt nie ma takich pomysłów.

Moja mama mówi, że kiedyś tak po prostu było. Zapraszało się wszystkich jak leci, bo to rodzina. I spotkania właśnie były podczas wesel i pogrzebów.
A babcia jak to babcia, żyje jeszcze starymi czasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojeeej, to jest temat rzeka. Nam też różni członkowie rodziny próbowali wciskać na wesele gości których my prawie nie znamy ale oni "chętnie by ich zaprosili". Zawsze mówiłam żeby sobie zrobili swoją imprezę i sobie zaproszą kogo chcą, a ta jest nasza i my decydujemy Ulegliśmy tylko w jednym przypadku rodzicom TŻ- chodziło tylko o dwie osoby więc już machnęłam ręką chociaż trochę mnie to wkurza że zaprosiliśmy kogoś wbrew sobie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Livia trzymam mocno kciuki za Wasz dzień
Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć jak wyglądałaś, pamiętam Twój próbny look i był zaje****y!
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 11:39   #1810
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Nie miałam stresu dopóki fryzjerka się nie spóźniła. Na ten moment 22 minuty. Właściwie to jestem potężnie wkur***

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O której ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 14:03   #1811
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Nie miałam stresu dopóki fryzjerka się nie spóźniła. Na ten moment 22 minuty. Właściwie to jestem potężnie wkur***

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki aby to był piękny dzień wszystkiego dobrego 🤩🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-10, 17:33   #1812
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

LiviaVe wszystkiego najlepszego. Niech będzie pięknie i tak jak chcecie. Do dzisiaj mam banana jak o naszym pomyślę Było dużo stresu, ale niepotrzebnie Bawcie się dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 19:09   #1813
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nasz DJ właśnie wylądował dzisiaj na kwarantannie, dzięki uprzejmości swoich klientów
Na szczęście załatwił nam zastępstwo jakieś, bo tak bym chyba padła.

Dobrej imprezy życzę nowej żonie :ksiądz:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 23:18   #1814
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nasz DJ właśnie wylądował dzisiaj na kwarantannie, dzięki uprzejmości swoich klientów
Na szczęście załatwił nam zastępstwo jakieś, bo tak bym chyba padła.

Dobrej imprezy życzę nowej żonie :ksiądz:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezu... Zabilabym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 08:49   #1815
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja po drugiej dawce szczepionki, już teraz jestem mega spokojna :0 Okazało się tylko,że nie mogę znaleźć żadnego noclegu dla moich gości, jedna rodzina i nie chce spać w hotelu, a w jakimś domku i mam im znaleźć.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 08:57   #1816
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja po drugiej dawce szczepionki, już teraz jestem mega spokojna :0 Okazało się tylko,że nie mogę znaleźć żadnego noclegu dla moich gości, jedna rodzina i nie chce spać w hotelu, a w jakimś domku i mam im znaleźć.
to brzmi jak strasznie roszczeniowe wymagania... z jakiegoś konkretnego powodu nie mogą spać w hotelu?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 09:05   #1817
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cooo? Albo śpią w hotelu który im znajdziesz albo niech sami sobie szukają domków. Już naprawdę bez przesady... nie cierpię jak ludzie mają takie podejście że jak są gośćmi to mogą mieć wymagania z dupy i trzeba spełniać ich wszystkie zachcianki
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 11:36   #1818
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Hej, ja już tydzień po ślubie Było fantastycznie W poniedziałek lecimy w podróż poślubną, a ten tydzień w sumie jeździmy po Polsce Nie ma too jak 3 tygodnie urlopu
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 11:39   #1819
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas juz 3 tyg My wzięliśmy praktycznie cały urlop heheh na slub 2 tyg i zaraz tez bierzemy 2 i lecimy w podroz w koncu ! 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-11, 11:46   #1820
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to brzmi jak strasznie roszczeniowe wymagania... z jakiegoś konkretnego powodu nie mogą spać w hotelu?
z powodów finansowych, takie noclegi to 30-40 zł od głowy, a hotel za osobę chce 180 zł. Ale nie wiem gdzie ja teraz coś wolnego znajdę, a skoro ja tu mieszkam to ja mam znaleźć
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 12:12   #1821
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
z powodów finansowych, takie noclegi to 30-40 zł od głowy, a hotel za osobę chce 180 zł. Ale nie wiem gdzie ja teraz coś wolnego znajdę, a skoro ja tu mieszkam to ja mam znaleźć
na Twoim miejscu chyba wysłałabym im pierwsze lepsze domki jakie mi pokaże google (nawet bez szczególnego patrzenia na cenę). i jak nie chcą niech szukają sami

i serio tak wychodza domki? w moich rejonach to faktycznie nie jest 180 zł/ os ale i tak w domkach wychodzi zwykle ponad 100 zł/os.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 13:09   #1822
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu chyba wysłałabym im pierwsze lepsze domki jakie mi pokaże google (nawet bez szczególnego patrzenia na cenę). i jak nie chcą niech szukają sami

i serio tak wychodza domki? w moich rejonach to faktycznie nie jest 180 zł/ os ale i tak w domkach wychodzi zwykle ponad 100 zł/os.
to nie są takie domki nad jeziorem czy w jakimś ciekawym miejscu Raczej chodzi o to, że oni koniecznie chcą mieć np pietro w domu,gdzie można wynajmować pokoje. A, że co prawda mieszkam w Trójmieście, ale na obrzeżach, to ceny są takie,że 40 zł to standard. Ale jednak na wakacje znaleźć w jednym miejscu 15 miejsc to kosmos.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 13:26   #1823
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja po drugiej dawce szczepionki, już teraz jestem mega spokojna :0 Okazało się tylko,że nie mogę znaleźć żadnego noclegu dla moich gości, jedna rodzina i nie chce spać w hotelu, a w jakimś domku i mam im znaleźć.
Cooo? No masakra. Rozumiem, że sami sobie go opłacą? Ja jak jechałam na wesele brata to sobie zorganizowałam nocleg sama. A tylko dlatego nie skorzystałam z ich hotelu, bo byliśmy na kilka dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 15:58   #1824
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cześć, witam się już jako żona
Na razie po dwóch godzinach snu i przewożeniu wszystkich rzeczy, szykuje się na małą posiadówkę, żeby jeszcze jak najwięcej jedzenia upłynnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 17:01   #1825
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! U mnie dziś bardzo dobry nastrój bo zmierzam za godzinę na ostatnią przymiarkę, już nie mogę się doczekać jak to wszystko będzie wyglądać

Mam też prośbę, bo niedługo mamy ustalić finalne menu weselne a tata mnie zestresował że będzie za mało jedzenia - oceńcie please czy taki rozkład posiłków jest ok czy coś trzeba dorzucić:

18:00 zupa i obiad
19:30 tort
22:00 pieczony udziec z ziemniakami i kapustą
02:00 żurek

Wesele mamy do godziny 4:00[COLOR="Silver"]
Ja to nigdy nie jestem jakoś mocno głodna na weselach

U nas będzie:

18:00 - obiad:
• zupa (rosół lub krem z białych warzyw - do wyboru)
• drugie (kurczak ze szpinakiem, puree ziemniaczane i miks sałat w sosie ogrodowym)
Zaraz po obiedzie - deser (panna cotta)
21:00 - kolacja (policzki wieprzowe z sosem z ciemnego słodu piwnego, puree ziemniaczane i miodowa marchewka)
• przed 00:00 - kulinarne show (płonąca szynka wieprzowa chutney z żurawiny i chrzanu)
• o 01:30 albo 02:00 (będzie to wynikało z obserwacji gości w trakcie) - bufet na ciepło (barszcz czerwony i pierogi z mięsem oraz z kapustą i grzybami)

i jeszcze tort koło 00:00.

+ zimne przekąski w liczbie 9, wiejski stół i słodki stół oraz ciasta.

Chyba starczy, jak myślicie?

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Gwiazdeczka, a będziecie mieć wiejski stół/ zimne przekąski, sałatki itp które będą dostępne cały czas ?


Ja już po panieńskim i było super
Przyszło 13 dziewczyn. Zabrały mnie na wynajęty domek nad jeziorkiem. Zrobily mi makijaż, bo jedna z nich zajmuje się tym amatorsko. Wszystkie miały różowe koszulki z napisem wieczor panienski, a na mojej bialej był napis panna młoda. Potem miałyśmy mini sesje i poszłyśmy na kajaki.
Po powrocie już było przygotowane full jedzenia i do tego robiłyśmy grilla. Cały czas piwkowałysmy. Jak zrobiło się ciemno to rozpaliły ognisko, kielbaski, ziemniaczki 🥳
Potem wjechały driny i cała 13 wytrzymała do 6 rano tańcząc i śpiewając
Jakaś dobra aura była, bo alkoholu poszło od groma, a wszystkie dobrze się trzymały, żadna się źle nie poczuła.
Rano wstałyśmy, zjadłysmy śniadanie i na spokojnie już poszłyśmy na rowerki wodne.
Duże szczęście, że była naprawdę piękna pogoda i to dawało dużo możliwości

Cieszę się, że zrobiłam dla każdej prezent, bo naprawdę miałam za co dziękować. Bardzo dużo pracy i pieniędzy w to włożyły. Pełno balonów, girlandy, kwiaty, pięknie przyozdobiony stół ️ jak przyjechałam to się popłakałam

Teraz cóż. Ostro musimy działać, bo czasu mało, a dużo do zrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki wieczór panieński brzmi cudownie super, że się dobrze bawiłaś! mój panieński jest jutro

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczyny, jak planujecie siedzieć lub siedzialyscie przy waszym stole? Sami PM czy ze świadkami? Znaliscie partnerów świadków?
Planujemy siedzieć ze świadkami. Moja świadkowa będzie ze swoim narzeczonym, a świadek najprawdopodobniej sam. Moją świadkową i jej narzeczonego znam ja i tż, a świadka znam tylko ja i tż. Świadkowie się nie znają.

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Daliśmy termin potwierdzenia przybycia do 23.06. Oprócz ludzi którzy od razu powiedzieli że będą to tylko jedna para dzwoniła
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy tą samą datę potwierdzenia przybycia nam niektórzy już przy rozdawaniu zaproszeń potwierdzali, ale ja i tak sama się będę kontaktować, żeby się upewnić jak ta druga strona pierwsza się nie odezwie

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Przebij to: zgubiłam buty ślubne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, padłam
LiviaVe piękne te kwiaty, tak kolorowo, no cudnie!

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Cześć, witam się już jako żona
Na razie po dwóch godzinach snu i przewożeniu wszystkich rzeczy, szykuje się na małą posiadówkę, żeby jeszcze jak najwięcej jedzenia upłynnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego dobrego dla Was! jak znajdziesz chwilę napisz jak było!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 17:25   #1826
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Cześć, witam się już jako żona
Na razie po dwóch godzinach snu i przewożeniu wszystkich rzeczy, szykuje się na małą posiadówkę, żeby jeszcze jak najwięcej jedzenia upłynnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Toś pospała, ładnie się działo. Jak odpoczniesz to opowiadaj

My siedzimy i kleimy naklejki na wódkę. Stresu póki co zero na szczęście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 18:03   #1827
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ja to nigdy nie jestem jakoś mocno głodna na weselach

U nas będzie:

18:00 - obiad:
• zupa (rosół lub krem z białych warzyw - do wyboru)
• drugie (kurczak ze szpinakiem, puree ziemniaczane i miks sałat w sosie ogrodowym)
Zaraz po obiedzie - deser (panna cotta)
21:00 - kolacja (policzki wieprzowe z sosem z ciemnego słodu piwnego, puree ziemniaczane i miodowa marchewka)
• przed 00:00 - kulinarne show (płonąca szynka wieprzowa chutney z żurawiny i chrzanu)
• o 01:30 albo 02:00 (będzie to wynikało z obserwacji gości w trakcie) - bufet na ciepło (barszcz czerwony i pierogi z mięsem oraz z kapustą i grzybami)

i jeszcze tort koło 00:00.

+ zimne przekąski w liczbie 9, wiejski stół i słodki stół oraz ciasta.

Chyba starczy, jak myślicie?



Taki wieczór panieński brzmi cudownie super, że się dobrze bawiłaś! mój panieński jest jutro



Planujemy siedzieć ze świadkami. Moja świadkowa będzie ze swoim narzeczonym, a świadek najprawdopodobniej sam. Moją świadkową i jej narzeczonego znam ja i tż, a świadka znam tylko ja i tż. Świadkowie się nie znają.



Mamy tą samą datę potwierdzenia przybycia nam niektórzy już przy rozdawaniu zaproszeń potwierdzali, ale ja i tak sama się będę kontaktować, żeby się upewnić jak ta druga strona pierwsza się nie odezwie



Haha, padłam
LiviaVe piękne te kwiaty, tak kolorowo, no cudnie!

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------



Wszystkiego dobrego dla Was! jak znajdziesz chwilę napisz jak było!
Też zamierzam dzwonić albo pisać i dopytać czy na pewno nic się nie zmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:24   #1828
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jeszcze jakoś idzie bez stresu, lecimy zaraz odebrać auto, a później fryzjerka i makijaż.
Za to jak się kąpałam to zapukał Pan kominiarz, może coś z tego będzie

Jedyne co mnie stresuje to zakładanie soczewek i pierwszy taniec, którego ani razu nie przećwiczyliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 09:40   #1829
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Trzymam kciuki Lottie na pewno będzie pieknie!

Bardzo dobrze że bez stresu! To jest w końcu szczęśliwy dzień

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

My z TŻ jesteśmy w Sopocie przyjechaliśmy wczoraj na rocznicę zaręczyn bo dokładnie tu mi się oświadczył uwielbiam to miasto
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 14:41   #1830
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lottie, wasz dzień ! Będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.