Powiększanie piersi - prośba o poradę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 09:46   #61
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez olusa9567 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja chciałam zapytać jak to cenowo wygląda? Podobno są duże rożnice między np warszawą a kielcami/katowicami. Wiecie coś?
Możesz sprawdzić tutaj jakie są różnice w cenach https://zaufanekliniki.pl/powiekszen...antem-okraglym

Na razie jeszcze się zastanawiam, ale bardzo przeraża mnie wizja tygodnia wyciętego z życia.. jasne później już jest tylko lepiej i piersi są w końcu takie jak należy, ale mimo wszystko
__________________
waste not want not
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 20:35   #62
jackrox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Witam ja rownież nie wiem czy sie zdecydować
__________________
www.vumags.eu
jackrox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 16:15   #63
mariekler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Mojej znajomej lekarz odradzał jak jeszcze nie rodziła. Poczekała i po urodzeniu zdecydowała sie dopiero na zabieg. Teraz mówi, że wreszcie jest kobieta.
mariekler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 01:34   #64
Kamcia701
Raczkowanie
 
Avatar Kamcia701
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 37
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Skoro masz kompleksy i chciała byś mieč wieksze piersi i oczywiscie stać cie na ta to moim zdaniem nie ma na co czekac !
Kamcia701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 15:13   #65
kkarolina_88
Przyczajenie
 
Avatar kkarolina_88
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

też jestem takiego zdania; nie ma co się oglądać na innych
kkarolina_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 20:56   #66
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Możesz sprawdzić tutaj jakie są różnice w cenach https://zaufanekliniki.pl/powiekszen...antem-okraglym

Na razie jeszcze się zastanawiam, ale bardzo przeraża mnie wizja tygodnia wyciętego z życia.. jasne później już jest tylko lepiej i piersi są w końcu takie jak należy, ale mimo wszystko
Mysle, ze tydzien udręki w porownaniu z reszta zycia z pieknym biustem da sie przezyc ja chyba najbardziej boje sie powiklan, ze cos pojdzie nie tak... czytam o implantach i chyba najlepsze w kwestii bezpieczenstwa sa mentor, chociaz do najtanszych nie naleza. ale w koncu za dobry produkt trzeba troche zaplacic
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 16:38   #67
krzybieka
Przyczajenie
 
Avatar krzybieka
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Hm... A co myślicie o naturalnych sposobach powiększania piersi? Czy któraś z Was korzystała z tego typu metod?
__________________
Kiedy usiłujemy ukryć nasze najskrytsze uczucia, zdradzamy się całym sobą.
krzybieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-11, 11:10   #68
Dianaa79
Przyczajenie
 
Avatar Dianaa79
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez krzybieka Pokaż wiadomość
Hm... A co myślicie o naturalnych sposobach powiększania piersi? Czy któraś z Was korzystała z tego typu metod?

tak, są teraz taki kremy które działają powiększająco. siostra uzywa frashe czy jakos tak..a uzywalala ktoras moze papki z nagietka i dziurawca?? ponoc nasze babki tak sobie wcieraly w piersi i mialy jędrniejsze!

Edytowane przez Dianaa79
Czas edycji: 2018-09-11 o 11:12 Powód: pomyłka co do ziół
Dianaa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 11:39   #69
Beithii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Słyszałam o tym frashe, że podobno nie powiększa biustu, ale poprawia jędrność. Cóż, trudno by było oczekiwać po kremie, że powiększy ci biust, dlatego dla mnie ok. Cena mogłaby być mniejsza - to fakt.

Beithii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 13:14   #70
1Paupao
:)
 
Avatar 1Paupao
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

czytam wasze posty i powiem Wam tak.... zawsze miałam kompleksy co do małego biustu a raczej jego braku. w 2015 roku w listopadzie zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi. to był w sumie impuls. wybadałam w okolicy klinike z dobrymi opiniami i już się nie zastanawialam a jak poszłam na konsultację i dostałam termin to stwierdziłam że się nie wycofam. tylko ja zrobiłam takie aby nikt po pierwszym spojrzeniu nie wiedział od razu że mam zrobiony biust, bo niektóre panny to chcą chorobliwie naj naj największe implanty i potem jak karykatura wyglądaja.mam implant wysoki profil 240cc, firma Arion. a zabieg robiłam w Katowicach u dr. M. Sierocińskiego. lekarz mi fajnie dobrał te implanty naprawde wyglądają naturalnie pomimo że są okrągłe. mineły już 3 lata i co się zmieniło?? to ŻE JESTEM SZCZĘSLIWA ! zero kompleksów, jade na basen na plaże, rozbieram się bez myślenia o kompleksach, bluzki od razu lepiej na mnie wyglądaja jeśli któraś z Was się zastanawia czy robić biust to odpowiedź jest jedna - ROBIĆ ! jeśli macie być smutne i myśleć o kompleksach , życie jest na to za krótkie. teraz dużo kobiet ma zrobione piersi, rodzi dzieci, itd i jakoś nic się nie dzieje. także naprawdę polecam.


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

aha i jeszcze jedno, ja tydzien siedziałam w domu na l4, ale 2 dni po zabiegu byłam w restauracji na kolacji , da się żyć, tylko trzeba pamiętać aby przestrzegać zaleceń i nie podnosić rąk powyżej obręczy barkowej
__________________
5 listopad 2015, Arion wysoki Profil 240cc, Katowice M.S.
1Paupao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 16:55   #71
mankaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak długo od pierwszej wizyty trzeba czekać na operację? I ile wizyt przed operacją mialyscie!? Kiedy można wrócić do biegania i uprawiania sportu?
mankaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-31, 22:06   #72
torian86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja też bardzo długo się wahałam. Ostatecznie jednak zdecydowałam się w sumie niewielką korektę u xxx. Odwiedź dobrą klinikę i pogadaj z jakimś chirurgiem plastycznym. Dowiesz się dokładnie co i jak

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-19 o 12:19
torian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 06:58   #73
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Witam wszystkich .Czy orientujecie się może czy są jakieś naturalne sposoby na to aby powiększyć biust? Niestety ale mam bardzo duże kompleksy na tym punkcie. Mam rozmiar A. Dosłownie nic tam niema. Jednoczesnie nie mam za bardzo pieniędzy na to aby pozwolić sobie na operację. Czy znacie może jakieś dobre środki, które mogłyby pomóc> Czy tabletki albo kremy mogą zadziałać?
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 20:01   #74
MichalinaMrozek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cześć dziewczyny. Czy możecie coś powiedzieć o chirurg plastycznym- dr Michał Chalcarz? Czy któraś z Was miała z nim stycznośc? Miałam mieć zabieg u dr Szychty, ale niestety w nocy przed zabiegiem wyszła mi opryszczka na ustach i zabieg oczywiście się nie odbył. On już nie bedzie robil operacji w Bydgoszczy i zastanawiam się nad Chalcarzem.
MichalinaMrozek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 10:58   #75
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Nawet się nie zastanawiaj tutaj nad opereacją. Sama możesz sobie poszukać w google jakie są efekty niepożądane takiego zabiegu i czasami są bardzo nieprzyjemne. Jestem zdania,że lepiej jest już zainteresować się czymś o wiele mniej inwazyjnym . Jeśli chodzi o tabletki to tak , brałam i jestem zadowolona. W moim przypadku efekt był bardzo dobry. Wprawdzie nie powiększysz tym biustu o 3 rozmiary tak jak w przypadku operacji ale o 1 spokojnie. Przyjmowałam tabletki Perfect Bust. Jest to kuracja na 3 miesiące.Bardzo ważna aby brać je codziennie regularnie bo jeśli nie bierzesz w taki sposób to nie będzie efektu.
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 12:43   #76
Inagleinnajest
Przyczajenie
 
Avatar Inagleinnajest
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
Powiększanie piersi, 2020R.

Witam wszystkie forumowiczki 😊. Szukam klinik godnych polecenia, szczególnie od dziewczyn które przeszły operacje w terminie od 6msc do 1 roku po operacji i są naprawdę zadowolone z osiągnietych, wymarzonydzich efektów.

Wszelkie porady również jak najbar
__________________
` Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz : chwilo , proszę bądź wieczna ...
Inagleinnajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 15:10   #77
Inagleinnajest
Przyczajenie
 
Avatar Inagleinnajest
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

... Jak najbardziej mile widziane. Przyznam szczerze, że w wyniku zalewu informacji ciężko mi cokolwiek znaleźć, liczę na Wasze doświadczenie kobitki
__________________
` Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz : chwilo , proszę bądź wieczna ...
Inagleinnajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 07:58   #78
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Dziękuję za odpowiedż.Słyszałam o tabletkach, wiele dziewczyn się w sumie pozytywnie wypowiada tak więc może sprobuję. Gdzie mozńa je zamówić? Czy mogę znaleźć w stacjonarnych aptekach?
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 07:47   #79
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja zamawiałam tabletki przez internet. Nie wiem szczerze powiedziawszy czy dostaniesz je w aptekach bo raczej się tym nie interesowałam. Znacznie wygodniejsze było dla mnie zamówienie przez internet.
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-21, 11:08   #80
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Przez ile je brałaś?
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 20:45   #81
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Nie ma tabletek powiększających biust... To są jakieś żarty i naciąganie ludzi.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 08:40   #82
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Kuracja trwa 3 miesiące Po 1 miesiącu nie widzisz efektów. Pojawiają się dopiero tak w 2 miesiącu a pełne powiększenie widać po 3 , bardzo ważne jest aby brać to regularnie. Bo wtedy dopiero widać efekt !
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-01, 19:52   #83
aniula_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 51
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Hej, byłam dzis na konsultacj w sprawie powiększenia piersi. Lekarz, a właściwie program firmy Motiva, których implanty będę miała model ERSF 2950 model ergonomix.

Jestem dość szczupła mam 164 cm i ważę 52 kg. Obecny biust właściwie zerowy. Lekarz powiedział ze wieksze implanty moga sprawic ze z boku biustu powstaną zgrubienia.

Czy faktycznie na tak mały biust nie można zastosować większych implantów?

Proszę o poradę
aniula_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-10, 08:51   #84
aniak_1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja skorzystałam z metody z filmiku poniżej, jest mało inwazyjna i przede wszystkim działa i jest niedroga.

https://www.youtube.com/watch?v=g2gy1Evb1Kg
aniak_1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-22, 05:14   #85
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez aniula_2010 Pokaż wiadomość
Hej, byłam dzis na konsultacj w sprawie powiększenia piersi. Lekarz, a właściwie program firmy Motiva, których implanty będę miała model ERSF 2950 model ergonomix.

Jestem dość szczupła mam 164 cm i ważę 52 kg. Obecny biust właściwie zerowy. Lekarz powiedział ze wieksze implanty moga sprawic ze z boku biustu powstaną zgrubienia.

Czy faktycznie na tak mały biust nie można zastosować większych implantów?

Proszę o poradę
Idź na konsultację do innego lekarza i porównaj, co on powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 05:05   #86
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez Magdalena898989 Pokaż wiadomość
Moja siostra powiększała sobie w zeszłym roku piersi. Miała wątpliwości o ile rozmiarów i jak to wszystko będzie wyglądało. Koleżanka poleciła jej dr Żukowską z Łodzi do której się umówiła na wizytę. Pani doktor okazała się bardzo empatyczną osobą. Siostra po powiększeniu piersi o 1 rozmiar czuła się bardzo dobrze. Pani doktor tłumaczyła krok po kroku co będzie robione. A ja teraz zazdroszczę siostrze pięknego biustu.
Nie wiem, czy to tak dobry lekarz, skoro musi naganiać klientów przez marketing szeptany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 09:47   #87
Anula1926
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Długo dojrzewałam do podjęcia decyzji o powiększeniu piersi. Zawsze były moją zmorą a koleżankom zazdrościłam pięknych i dużych piersi. Mój narzeczony namówił mnie na ich powiększenie. Zdecydowałam się na operację u dr Żukowskiej w Łodzi bo wiele dobrych opinii o niej słyszałam. Operacja przebiegła pomyślnie. Pani dr tłumaczyła po kolei jak będzie wszystko wyglądało. Jest bardzo sympatyczną osobą. Ja teraz w końcu mogę się cieszyć dużym i jędrnym biustem.
Anula1926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-19, 23:43   #88
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Ja sie wlacze z perspektywy ciazy bo mysle, ze lepiej najpierw zajsc w ciaze a potem piersi zrobic. Zakladasz pewnie, ze ciaza bedzie bez problemu i po prostu zajdziesz i życzę z serca ale ciaze ok 30tki i po czesto sa wspomagane hormonami i wowczas biust juz na etapie, zeby zajsc w nia moze zmieniac wielkosc. Oby było bez problemu ale bralabym to pod uwagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 12:55   #89
lelenda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Słuchajcie a czy jest sens pójścia na operację jeśli nie chce się tak bardzo powiekszyć biustu ( chciałabym powiekszyć o 1 rozmiar) ale bardzije wypełnić biust? Nie mam takiego małego biustu, no przynajmniej w przeszłości nie miałam. Ale po urodzeniu dzieci tak jakby stracił swoją jędrność i nie wygląda to zbyt dobrze.
lelenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 15:37   #90
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Cytat:
Napisane przez lelenda Pokaż wiadomość
Słuchajcie a czy jest sens pójścia na operację jeśli nie chce się tak bardzo powiekszyć biustu ( chciałabym powiekszyć o 1 rozmiar) ale bardzije wypełnić biust? Nie mam takiego małego biustu, no przynajmniej w przeszłości nie miałam. Ale po urodzeniu dzieci tak jakby stracił swoją jędrność i nie wygląda to zbyt dobrze.
W mojej osobistej opinii nie ma sensu. Gdybym miała jakikolwiek swój, to wolałabym go niż operację, rekonwalescencję i wizję tego, że w każdej chwili może coś być nie tak (objawy dotyczące nietolerowania implantu czyli BII, przykurcz czy coś jeszcze innego).
Może dobrą opcją byłby lift w Twoim przypadku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-26 16:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.