Ukrywanie garbatego nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-15, 15:15   #1
lunatykkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3

Ukrywanie garbatego nosa


Witam,

mam duży, garbaty nos i chciałbym go w jakiś sposób zamaskować / odwrócić od niego uwagę. Z racji, że jestem mężczyzną wszelki makijaż odpada, szukam czegoś innego. Od frontu i pod kątem 45 stopni nie jest źle, natomiast wszystko ujawnia się z profilu. Myślę że zarost mógłby rozwiązać problem, ale jeszcze się u mnie nie pojawił, bo mam 18 lat.
lunatykkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:12   #2
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Ukrywanie garbatego nosa

Dodaj zdjęcia, może nie jest tak źle. Zarost tutaj raczej nic nie pomoże, jeżeli nie masz jakiegoś strasznie wielkiego garba to może kwas tutaj załatwi sprawę, wtedy nos będzie prosty, ewentualnie trochę duży, ale u mężczyzn duży nos nie bardzo rzuca się w oczy.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 21:55   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ukrywanie garbatego nosa

Nosa nie da się ukryć.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 21:57   #4
lunatykkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ukrywanie garbatego nosa

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Dodaj zdjęcia, może nie jest tak źle. Zarost tutaj raczej nic nie pomoże, jeżeli nie masz jakiegoś strasznie wielkiego garba to może kwas tutaj załatwi sprawę, wtedy nos będzie prosty, ewentualnie trochę duży, ale u mężczyzn duży nos nie bardzo rzuca się w oczy.
Wybacz, zupełnie zapomniałem o tym wątku.
W weekend postaram się dodać
lunatykkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-08, 08:30   #5
kosmatamalpka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 40
Talking Dot.: Ukrywanie garbatego nosa

Ukryć garbatego nosa się nie da. Ale da się zmienić. Operacje nosa się chyba dość popularne, co chwilę jakiś celebryta robi operację nosa. xxx O tutaj przeczytałam, że korektę nosa miała Lana Del Rey, Adel a z naszych polskich to Qczaj i Kayah.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-02-09 o 08:02 Powód: Link.
kosmatamalpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 22:30   #6
studio5
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 24
Dot.: Ukrywanie garbatego nosa

Korekta kształtu nosa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Niezadowolenie z wyglądu nosa może wpływać negatywnie na nasze samopoczucie i pewność siebie, a także utrudniać codzienne funkcjonowanie. Zabieg xxx korekty kształtu nosa pozwala na poprawę wyglądu i funkcjonalności nosa, a tym samym na poprawę jakości życia.

Korekta kształtu nosa jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik xx i narzędzi, może być wykonana w sposób precyzyjny i skuteczny. Zabieg ten jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego chirurga plastycznego, który dostosowuje go do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. W trakcie zabiegu chirurg może wykonać korektę długości, szerokości, kształtu i położenia nosa.

Po zabiegu korekty kształtu nosa pacjent może odczuwać lekki ból i obrzęk, jednak te dolegliwości szybko ustępują. W ciągu kilku dni po zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego i szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak słońce i kurz. Po około 2 tygodniach pacjent może powrócić do normalnej aktywności, a po 4-6 tygodniach może uzyskać pełne efekty zabiegu.

Korekta kształtu nosa jest zabiegiem, który może zmienić nasze życie na lepsze. Dzięki niej możemy cieszyć się pięknym i zdrowym nosem, a także poprawić nasze samopoczucie i pewność siebie. Jeśli jesteś zainteresowany korektą kształtu nosa, skonsultuj się z wykwalifikowanym chirurgiem plastycznym xx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-02-09 o 08:01 Powód: reklama
studio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 23:30:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.