Soczewki z Rossmanna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 19:04   #31
marlena7893
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 37
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Mam małe pytanko czy można używać soczewek z rossmanna i płynu innej marki?
marlena7893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:00   #32
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Cytat:
Napisane przez marlena7893 Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko czy można używać soczewek z rossmanna i płynu innej marki?
Tak.
Ja mam ten płyn do różnych soczewek i u mnie się sprawdza (J&J, Zeiss, Biofinity)
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2012-10-17 o 19:05
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 01:23   #33
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Po niecałym miesiącu już nie jestem tak zadowolona jak wcześniej..Soczewki dość szybko się "zużyły" tzn w tej chwili, po trzech tygodniach noszenia po kilku godzinach w soczewkach mam podrażnione oczy, czuję soczewki na oczach, zachowują się jakbym je nosiła zbyt długo. A mam porównanie z innymi, próbowałam wielu do tej pory, były lepsze. Więcej nie kupię. Wezmę tylko płyn.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 19:20   #34
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Odświeżam

jakieś opinie na temat soczewek z rossmanna? Czy warto kupować?
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 19:29   #35
PureHeart
Przyczajenie
 
Avatar PureHeart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Ooo
Ja również jestem ciekawa i czekam na jakąś odpowiedź.
PureHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 14:55   #36
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Wyczytałam gdzieś, że te soczewki nawet miesiąca nie wytrzymują. Z resztą mi się nawet parametry nie zgadzają, a przynajmniej jeśli chodzi o te w mojej drogerii. :/
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 15:33   #37
vigg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 113
Dot.: Soczewki z Rossmanna

No ja właśnie średnio byłam zadowolona z tych soczewek, pod koniec miesiąca ich obecność na oczach nie była zbyt przyjemna, także zgadzam się z komentarzami, że się szybko zużywają. Do tego zdarzyło mi się 2 razy, że się wyszczerbiły i musiałam je po prostu wyrzucić i kupić nowe. A obchodzę się z soczewkami delikatnie.

Aktualnie kupuję u sprawdzonego sprzedawcy na allegro soczewki Bausch&Lomb Pure Vision, które są świetne, nigdy mi się z nimi nic nie stało, długo trzymają, można w nich spać, a różnica w cenie to niecałe 2 zł, do tego przesyłka gratis. Tak więc do rossmannowych już nie wrócę, chyba że w kryzysowej sytuacji, typu allegro upadnie.
__________________
Wymiana kosmetyczna
vigg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 01:10   #38
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Cytat:
Napisane przez vigg Pokaż wiadomość
No ja właśnie średnio byłam zadowolona z tych soczewek, pod koniec miesiąca ich obecność na oczach nie była zbyt przyjemna, także zgadzam się z komentarzami, że się szybko zużywają. Do tego zdarzyło mi się 2 razy, że się wyszczerbiły i musiałam je po prostu wyrzucić i kupić nowe. A obchodzę się z soczewkami delikatnie.

Aktualnie kupuję u sprawdzonego sprzedawcy na allegro soczewki Bausch&Lomb Pure Vision, które są świetne, nigdy mi się z nimi nic nie stało, długo trzymają, można w nich spać, a różnica w cenie to niecałe 2 zł, do tego przesyłka gratis. Tak więc do rossmannowych już nie wrócę, chyba że w kryzysowej sytuacji, typu allegro upadnie.
Też sobie takie kupiłam i fakt, są dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych soczewek, a cena faktycznie nie należy do wygórowanych, szczególnie jeśli kupuje się opakowanie po 6 sztuk. Na temat soczewek z rossmanna się nie wypowiem, ale używałam za to płynu tej firmy i nie polecam, szczypały mnie oczy gdy go używałam, za to cena jest nawet wyższa od chyba najbardziej polecanego płynu Renu, który można już za ok 25 zł zamówić.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 01:20   #39
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Cytat:
Napisane przez sweetcorn59 Pokaż wiadomość
Też sobie takie kupiłam i fakt, są dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych soczewek, a cena faktycznie nie należy do wygórowanych, szczególnie jeśli kupuje się opakowanie po 6 sztuk. Na temat soczewek z rossmanna się nie wypowiem, ale używałam za to płynu tej firmy i nie polecam, szczypały mnie oczy gdy go używałam, za to cena jest nawet wyższa od chyba najbardziej polecanego płynu Renu, który można już za ok 25 zł zamówić.
Ja akurat mam bardzo pozytywne odczucia w związku z płynem, czekam tylko na promocję i kupię na pewno. Z kolei soczewek już nie kupię bo dwa razy jednak zbyt krótko były "świeże"
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:23   #40
Domie
Przyczajenie
 
Avatar Domie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Używam tych soczewek ostatnio bardzo często zatem sie wypowiem. Rzeczywiscie na poczatku (jakies 1,5 roku temu) bylam naprawde zadowolona z tych soczewek. Ale od kilku miesiecy mam do nich duzo zastrzezen. Soczewki szybko stają się niekomfortowe w użyciu ( bardzo czesto miałam podraznione oczy juz po 2 tygodniach stosowania) pomimo nawilzania oczu i dbałość o higienę uzytkowania oraz delikatne obchodzenie sie ze szkłami podczas zakładania i sciagania. Teraz ledwo minął tydzien od zakupu a już bolą mnie oczy przy zakladaniu i musze kupic nowe, bo jedno mnie tak kłuję w oko, ze uzytkowanie staje sie niemozliwe. Wracam do sprawdzonych marek (zeiss, purevision). Szczerze to wpadłam w błedne koło z tymi soczewkami, bo zdarzało sie tak, ze potrzebowałm zmiany dosłownie z dnia na dzień, gdy podraznienia uniemozliwiały stosowanie wiec kupowałam nowe opakowanie, bo rossmanów wszedzie pełno, a zanim doszłaby przesyłka z allegro musiałoby troche czasu minąć. Czasami było mi szkoda zamówic od razu 6 sztuk na allegro (ech, co za pokretny brak logiki, bo przeciez suma sumarum i tak wychodzi taniej a jakosc o niebo lepsza), ale prawda jest taka, ze kupowanie tych soczewek sie nie opłaca. Nie polecam. Moze to tylko moje oczy tak reagują na nie. Myślę, ze za cenę 19,99 w promocji mozna sie skusic ponosic na próbę, moze którejs z Was przypadną do gustu
Domie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 11:30   #41
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Widziałam ostatnio soczewki jednodniowe, 30 szt. za ok 62 zł. Chciałabym wypróbować ale przeczytałam na opakowaniu, że są podbarwiane. Zastanawiam się czy to widać na oku. Dla mnie to istotne po mam wadę tylko na jednym i raczej nie chciałabym paradować z gałkami w różnych kolorach. Zez starczy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 23:34   #42
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio soczewki jednodniowe, 30 szt. za ok 62 zł. Chciałabym wypróbować ale przeczytałam na opakowaniu, że są podbarwiane. Zastanawiam się czy to widać na oku. Dla mnie to istotne po mam wadę tylko na jednym i raczej nie chciałabym paradować z gałkami w różnych kolorach. Zez starczy
Podbarwione na jaki kolor? Nieco przyciemniony niebieski? Wydaje mi się, że może to być nieco widoczne skoro miałabyś nosić na jednym oku
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:28   #43
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Podbarwione na jaki kolor? Nieco przyciemniony niebieski? Wydaje mi się, że może to być nieco widoczne skoro miałabyś nosić na jednym oku
Właśnie nie doszukałam się informacji o kolorze więc może chodzi tylko o zabarwienie dzięki któremu soczewka jest widoczna w pojemniczku ale na oku już niewidocznym.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 01:03   #44
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Właśnie nie doszukałam się informacji o kolorze więc może chodzi tylko o zabarwienie dzięki któremu soczewka jest widoczna w pojemniczku ale na oku już niewidocznym.
Jeśli tak, to będzie widoczna tylko dla starych wyjadaczy Ja zauważę soczewki nawet bezbarwne, widoczna jest otoczka wokół źrenicy gdy się przyjrzysz, ale normalnie to oczywiście nie rzuca się zupełnie w oczy
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 08:38   #45
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Soczewki z Rossmanna

A czy może ktoś używał konkretnie tych soczewek?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:27   #46
cocobee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 195
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Płyn jest okej! Jednak soczewki mi się nie sprawdziły Podrażniły moje wrażliwe oczy.
cocobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:46   #47
leokadiaananas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Soczewki z Rossmanna

No tak, żeby dobrać soczewki czasem trzeba się natrudzić Też długo miałam z tym problem. Obecnie używam tych: http://www.kontaktowe.pl/index.php?p...uct&prod_id=18 i nie mam z nimi problemu. Jak poszukasz opinii to zobaczysz, że to dobra firma, a soczewki nie są drogie
leokadiaananas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 10:27   #48
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Mój konkubent kupił te jednodniowe i twierdzi, że nie warto. Ciężko się zakłada (kilka sztuk poszło na straty) i czuć je w oku. Używał też Johnson & Johnson i te bardzo chwali.

Postanowiłam sama wypróbować te soczewki, jako że moja ślepota postępuje niestety. Nie udało mi się jednak ich założyć. Są jak dla mnie za duże, bardzo miękkie i cienkie. Nie mieszczą mi się i nie kleją do oka. Po kilkakrotnym wygięciu nie wiedziałam już czy zakładam na dobrą stronę i zrezygnowałam.
Zastanawiam się czy te miesięczne są łatwiejsze w zakładaniu. Ma ktoś może porównanie?

Edytowane przez effcia82
Czas edycji: 2015-03-02 o 12:40
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 16:49   #49
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Zakupiłam jakiś tydzień temu miesięczne i póki co jestem zadowolona. Cena przystępna, a jak do tej pory miałam do czynienia już z gorszymi (mimo iż markowymi, kupowanymi u optyka). Zobaczymy, jak się będą sprawdzać dalej.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 14:04   #50
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Soczewki z Rossmanna

płyny do soczewek ok z rossmanna, ale ja zawsze kupuje soczewki u optyka, nie wiem, moze jestem uprzedzona, ale soczewek w drogerii bym nie kupiła
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:20   #51
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Ja kupuję i płyn i soczewki i bardzo sobie chwalę
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 12:06   #52
wiktorja
Raczkowanie
 
Avatar wiktorja
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 50
Dot.: Soczewki z Rossmanna

nie polecam. nosiłam soczewki z Rossa parę miesięcy, po czym na kontroli u okulisty lekarz stwierdziła uszkodzenie rógówki (nic poważnego, ale jednak) - i, co zabawne, jej pierwszym pytaniem było, czy moje soczewki nie są oby z Rossmanna podobno byłam już trzecią czy czwartą osobą, której one zaszkodziły, także chyba nie warto ryzykować. tym bardziej, że jak wspomniały dziewczyny wyżej, niby są miesięczne, ale szybko stają się suche i podrażniają oczy. bezpieczniej zainwestować w soczewki z profesjonalnego sklepu.
__________________
last.fm
wiktorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 00:32   #53
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Te jednodniowe są do bani. Nie umiem ich załozyć, "wałkują się" i wypadają z oka. Porażka. Jak ktoś chce, to się wymienię. -2
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:55   #54
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: Soczewki z Rossmanna

w Rosmannie nie ma zbyt dobrych soczewek, ja bym ich nie kupowała, na oczach nie ma co oszczędzać lepiej wybrać sprawdzoną firmę, ja polecam Acuvue Oasys Johnson&Johnson - używam od kilku lat i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 11:13   #55
avantassia
Raczkowanie
 
Avatar avantassia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 436
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Są okey jako ostatnia deska ratunku, kiedy zbliża się termin wymiany, a nie zamówiłam jeszcze PureVision. Na dłuższą metę nigdy w życiu, okropnie męczą oczy moim zdaniem
avantassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 17:17   #56
Iza_bellla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 55
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Raczej nie kupimy tutaj soczewek. Przede wszystkim muszą być idealnie dobrane - więc wizyta u okulisty i w sklepie optycznym. W Rossmanie nie ma soczewek, a zresztą i tak chyba nie byłyby przydatne.
Iza_bellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 15:29   #57
Asia_292
Przyczajenie
 
Avatar Asia_292
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Soczewki z Rossmanna

ja raz kupowałam, tak awaryjnie i spisywały się ok
Asia_292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:06   #58
izabbelcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Soczewki z Rossmanna

nie słyszałam dobrych rzeczy na ich temat. wysychają, zużywają się szybko.
plusem na pewno jest dostępność.
izabbelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:53   #59
Ustryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 20
Dot.: Soczewki z Rossmanna

osobiście soczewki wolę kupować w salonie optycznym
Ustryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 11:37   #60
kamilahanoo
Hanoo biokominki
 
Avatar kamilahanoo
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 28
Dot.: Soczewki z Rossmanna

Te soczewki nie sa zbyt dobrej jakości niestety Za strasznie wiotkie i jakos szybko mi sie zuzyły chociaz nowe ok 9-10 godzin dziennie. Poza tym komfortowo mi sie w nich nie chodzilo. Codziennie cos czułam na soczewce. Od kilku lat kupuje soczewki na allego i nie dosc ze taniej to jeszcze jakosc taka sama jak te ze sklepu optycznego a zaoszczedzic mozna sporo kasy. Poza tym jak sie kupuje u jedengo sprzedawcy cały czas to mozna zawsze cos dostac gratis. Jak skladam wieksze zamowienie bo dla znajomych tez kupuje to zawsze dostaje jakis maly plyn gratis.

Tak wiec ja nie polecam tych rossmanowskich soczewek
__________________
Hanoo biokominki

Nowoczesne biokominki doskonałe do domu, mieszkania,
apartamentu, biura czy ogrodu
kamilahanoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-05 15:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.