powiększenie piersi u dr Skwiercz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 16:40   #1
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198

powiększenie piersi u dr Skwiercz


Cześć,jestem tu nowa i nie za bardzo sie orientuję. Czytałam, wydaje mi się że sporo wątków na temat powiększenia piersi. Zastanawiam się nad dr Skwiercz z Gdyni, jestem z Koszalina, może któraś może polecić jakiegoś specjaliste z moich okolic. A osoby które robiły u tej doktor czy by mogły podesłać mi jakieś zdjęcia i napisać czy są zadowolone? Pozdrawiam
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 16:55   #2
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
Cześć,jestem tu nowa i nie za bardzo sie orientuję. Czytałam, wydaje mi się że sporo wątków na temat powiększenia piersi. Zastanawiam się nad dr Skwiercz z Gdyni, jestem z Koszalina, może któraś może polecić jakiegoś specjaliste z moich okolic. A osoby które robiły u tej doktor czy by mogły podesłać mi jakieś zdjęcia i napisać czy są zadowolone? Pozdrawiam
ja jestem zadowolonabylas juz na konsultacji??z pomorza jest rowniez kilka innych lekarzy musisz poczytac opinie i okreslic oczekiwaniajaka masz wyjsciowke?i jaki chcialabys rozmiar uzyskac??
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 17:36   #3
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolonabylas juz na konsultacji??z pomorza jest rowniez kilka innych lekarzy musisz poczytac opinie i okreslic oczekiwaniajaka masz wyjsciowke?i jaki chcialabys rozmiar uzyskac??

ja nosze b chciałabym ładne c, tak jak czytałam to dużo dobrego o tej lekarce słyszałam. Ogólnie ja zawsze miałam duże C ale po ciąży schudłam dużo i teraz do wzrostu 174cm ważę ok 52kg, a moje piersi nie są już tak ładne jak bym chciała. A możesz pokazać jakies zdjecie lili129@wp.pl? jakie mialas przed i jakie masz po? mam zamiar sie dopiero umówić na konsultacje. Tak jak patrzałam zdjęcie to podobały mi sie 350 choc za bardzo nie wiem jaka jest w nich różnica. Jakie są całkowite koszta bo nigdzie nie znalazłam cennika tej lekarki, mam do przeznaczenia 10tys mam nadzieję że się w tym zmieszczę.
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 20:52   #4
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

hm nie wiem czemu sie nie dodaja wiadomosci, ja mam b chcialabym miec ladne c, myslalam nad 350, ile lacznie to wyjdzie orientuje sie ktos?

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

wiem że ceny poszły w górę, ja mam na przeznaczenie 10tys, czytałam stare wątki. Może któraś wie gdzie bym się zmiesciła w tej cenie?
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 10:45   #5
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cześć, tez jestem tu nowa i tez zastanawiam się nad dr Skwiercz-byłam już nawet u niej na dwóch konsultacjach i...Pani jest dośc specyficzna,ale dla mnie to nie miało znaczenia.Jest bardzo rzeczowa i od razu wie co i jak,dlatego nie masz zastanawiać się na 350ml bo ona ma swoją wizję Twoich piersi i ona sama decyduje o tym co Ci "wsadzi" do środka Umów się na konsultację,to sama zobaczysz-nie ma teraz z tym problemu.A jak już dotrzesz do Trójmiasta to odrazu pójdź dla porównania gdzie indziej.Ja byłam jeszcze u dr Marka Muraszko-Kuźmy z Clinica Medica w Gdyni, no i jeszcze jest dr Irena Grobelny w Gdańsku, która-gdzieś tu czytałam-przyjmuje czy przyjmowała też w Słupsku-miałabys wtedy bliżej,ale u niej chyba gorzej z terminami...Najlepiej wejdź na stronę Perfect Medica-oni wszyscy tam razem operują i będziesz miała namiary!!
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:43   #6
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

[QUOTE=iloona79;37397209" .Ja byłam jeszcze u dr Marka Muraszko-Kuźmy z Clinica Medica w Gdyni, no i jeszcze jest dr Irena Grobelny w Gdańsku, która-gdzieś tu czytałam-przyjmuje czy przyjmowała też w Słupsku-miałabys wtedy bliżej,ale u niej chyba gorzej z terminami...Najlepiej wejdź na stronę Perfect Medica-oni wszyscy tam razem operują i będziesz miała namiary!![/QUOTE]

kiedys przyjmowala w słupsku ,teraz nie tylko w gdansku
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 16:28   #7
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

kasikkk87, widzę że miałaś niedawno op u dr Ewy, napisz mi proszę jak to po tej operacji u niej jest?? Szczerze przyznam,że ona mnie wystraszyła tym dochodzeniem do siebie po op.??Ja nie mogę sobie pozwolić na zbyt długą rekonwalescencję,bo mam obowiązki (3dzieci!) i kurcze,boję się ze nic nie mozna robic,podnosić itp. Jak było w Twoim przypadku?Masz anatomy czy okrąglaski??
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 17:45   #8
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
kasikkk87, widzę że miałaś niedawno op u dr Ewy, napisz mi proszę jak to po tej operacji u niej jest?? Szczerze przyznam,że ona mnie wystraszyła tym dochodzeniem do siebie po op.??Ja nie mogę sobie pozwolić na zbyt długą rekonwalescencję,bo mam obowiązki (3dzieci!) i kurcze,boję się ze nic nie mozna robic,podnosić itp. Jak było w Twoim przypadku?Masz anatomy czy okrąglaski??
mam okragle z tym podnoszeniem to na poczatku jest zabronione,nie mozesz sie forsowac trzeba na siebie uwazacpowiem tak bol na poczatku byl u mnie ogromny,przez pierwsze dni ciezko mi bylo nawet wyjsc z domu pamietam ze jakos dopiero po zdjeciu szwow 9 dnia zaczelam normalnie wychodzic bol o wiel sie zmniejszyl i juz bylo dobrzejak masz jeszcze pytania-pytajno przy dzieciach musi Ci ktos pomagac na poczatku
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:07   #9
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

ja nie bylam jeszcze na konsultacji, a jak jest z cenami w Gdańsku czy w Gdyni, o dr S. czytałam dużo pozytywów, Ja mam do przeznaczenia 10, chyba ciężko będzie mi sie zmieścić w tym? A jeśli chodzi o konsultacje to ile sie za nia placi?
masz może jakieś zdjęcia przed i po? jeśli to nie problem oczywiście. Zadowolona jesteś i ile płaciłaś? Z tego co czytalam to wiekszosc osob ma 325cc od niej. a czy koleżance mówiła jakie może miec okragle czy anatomy? bo pisali ze po ciazy okraglych juz nie mozna?

Edytowane przez lubuss
Czas edycji: 2012-11-03 o 18:10
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:26   #10
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

lubuss, myslę że nie ma reguły czy ciąża była,czy nie-to ważne jest od wyjściówki. Mi np.dr zaproponowała anatomy HP 485ml,co mnie przeraziło i np. ja zauważyłam ostatnio że te własnie często proponuje,tzn.ten model mentorów tj.cpg 333 bo spełnia JEJ!! oczekiwania-pytanie,czy moje spełniłby też,bo jednak ilość ml mnie przeraziła,no ale to wychodzi z rozmiarów-ja mam szerokie piersi i dużo można w nie "wlać" ;-) Moja kumpela ma za to okrągłe 350ml a też jest po dwóch ciążach,więc widzisz-reguły nie ma...
Co do aktualnych kosztów,to sama operacja kosztuje 8000pln,zas wkładki to zalezy jakie-anatomy są droższe i wychodzą niecałe 6tyś! nie wiem ile u niej okrągłe. U Muraszki koszt niższy bo on mi zaproponował okrągłe(!) na które Skwiercz się absolutnie nie zgodziła(i bądź tu mądry człowieku!) zaś Grobelny z okrągłymi koszt całkowity bagatela 16tyś!!!!

Kasikkk87,
własnie to mnie przeraża,że ona kładzie pod te dwa mięsnie,co w sumie nie ma jakiegoś wiekszego uzasadnienia (!) bo to niemalże identycznie jak pod jeden,a ból ponoć większy i dłużej się dochodzi do sprawności. Ja będę miała tylko męża do pomocy przy operacji,ale tylko przez 6-8tyg. a ona twierdzi ze to za krótko :-( I teraz jestem w kropce,bo nie wiem co począć-dodatkowo komplikuje mi fakt tym że robi op tylko w określonych dniach cyklu...
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:07   #11
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
ja nie bylam jeszcze na konsultacji, a jak jest z cenami w Gdańsku czy w Gdyni, o dr S. czytałam dużo pozytywów, Ja mam do przeznaczenia 10, chyba ciężko będzie mi sie zmieścić w tym? A jeśli chodzi o konsultacje to ile sie za nia placi?
masz może jakieś zdjęcia przed i po? jeśli to nie problem oczywiście. Zadowolona jesteś i ile płaciłaś? Z tego co czytalam to wiekszosc osob ma 325cc od niej. a czy koleżance mówiła jakie może miec okragle czy anatomy? bo pisali ze po ciazy okraglych juz nie mozna?
no ceny to ok 12 za okragle ,a 16 za anatomiczneja powiem tak z tego co wiem to po ciazy z reguly dr skwiercz dobiera wkladki anatomiczne ale to nie jest tak ze nie mozesz miec okraglych po prostu dr stosuje takie zasadyja jestem zadowolonakonsultacja to 120 zl ale cena mogla sie zmienic bylam dawnooo temu

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
lubuss, myslę że nie ma reguły czy ciąża była,czy nie-to ważne jest od wyjściówki. Mi np.dr zaproponowała anatomy HP 485ml,co mnie przeraziło i np. ja zauważyłam ostatnio że te własnie często proponuje,tzn.ten model mentorów tj.cpg 333 bo spełnia JEJ!! oczekiwania-pytanie,czy moje spełniłby też,bo jednak ilość ml mnie przeraziła,no ale to wychodzi z rozmiarów-ja mam szerokie piersi i dużo można w nie "wlać" ;-) Moja kumpela ma za to okrągłe 350ml a też jest po dwóch ciążach,więc widzisz-reguły nie ma...
Co do aktualnych kosztów,to sama operacja kosztuje 8000pln,zas wkładki to zalezy jakie-anatomy są droższe i wychodzą niecałe 6tyś! nie wiem ile u niej okrągłe. U Muraszki koszt niższy bo on mi zaproponował okrągłe(!) na które Skwiercz się absolutnie nie zgodziła(i bądź tu mądry człowieku!) zaś Grobelny z okrągłymi koszt całkowity bagatela 16tyś!!!!

Kasikkk87,
własnie to mnie przeraża,że ona kładzie pod te dwa mięsnie,co w sumie nie ma jakiegoś wiekszego uzasadnienia (!) bo to niemalże identycznie jak pod jeden,a ból ponoć większy i dłużej się dochodzi do sprawności. Ja będę miała tylko męża do pomocy przy operacji,ale tylko przez 6-8tyg. a ona twierdzi ze to za krótko :-( I teraz jestem w kropce,bo nie wiem co począć-dodatkowo komplikuje mi fakt tym że robi op tylko w określonych dniach cyklu...
ja powiem tak to ze dr robi pod 2 miesnie byl tez jednym z decydujacych powodow dla ktorycj ja wybralamuzasadnienie jest takie ze mimo wiekszego bolu i rekonwalescensenci korzysci jednak sapiersi sa dluzej jedrne,mozna chodzic i spac bez stanikaco do dni cyklu to ja bralam tab anty ale sa tez tabletki na opoznienie cykludlaczego dr powiedziala ze 6 ,8 tyg to za krotko czym to uzasadnila?wiadomo z dzwiganiem musisz uwazac przez dluzszy czas szcegolnie przy anatomach...
ja grobelny odrzucilam kiedys bo czytalam ze ona dobiera wkladki dopiero na stole a ja nie chcialam niespodzianki

z tych okolic jest jeszcze dr Krajewski,Zdzitowiecki...

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
ja nie bylam jeszcze na konsultacji, a jak jest z cenami w Gdańsku czy w Gdyni, o dr S. czytałam dużo pozytywów, Ja mam do przeznaczenia 10, chyba ciężko będzie mi sie zmieścić w tym? A jeśli chodzi o konsultacje to ile sie za nia placi?
masz może jakieś zdjęcia przed i po? jeśli to nie problem oczywiście. Zadowolona jesteś i ile płaciłaś? Z tego co czytalam to wiekszosc osob ma 325cc od niej. a czy koleżance mówiła jakie może miec okragle czy anatomy? bo pisali ze po ciazy okraglych juz nie mozna?
zdjecia mam w albumie z tym ze jest on prywatny...a Ty masz foty wyjsciowki??
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 20:30   #12
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

kasikkk87,
mnie też przekonuje ta metoda co dr S stosuje,bo całkiem sensownie to wszystko brzmiałao,a przynajmniej była bardzo przekonująca w tym, co mówiła, aczkolwiek ta jej "schematyczność",że robi tym takie,a tamtym takie przeszkada mi,bo nie do końca stosuje podejście indywidualne,a uważam że takie powinno być,bo przecież biust ma kazda inny...Natomiast co do jędrności,to niestety ale powiękaszanie biustu nie powoduje,że skóra jest bardziej jędrna,bo skóra to zupełnie co innego-ona z biegiem lat będzie niestety się zmieniać,natomiast jest u Pani S tak,że biust rzekomo nigdy nie opadnie...tak więc teraz mi się nasuwa na myśl,co gdzieś czytałam-co jęsli pierś będzie ulegać grawitacji,a implant będzie ciągle w tym samym miejscu?? To się jakoś tam nazywa...nie pamiętam ;-)
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 20:34   #13
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

ja zdjec nie mam, hm nigdy nie robilam bo nie mam czym sie chwalic takie moje zdanie^^. Ilona ile u Maraczki koszt całkowity i to tez z Gdańsku? Jaki to jest lekarz dokładnie?To dr S. po ciąży nie chce robić okrągłych? Ja nie chce anatomicznych a jak ona po ciazy na okrągłe się nie zgadza to chyba bez sensu do niej iść;/
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 20:41   #14
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
ja zdjec nie mam, hm nigdy nie robilam bo nie mam czym sie chwalic takie moje zdanie^^. Ilona ile u Maraczki koszt całkowity i to tez z Gdańsku? Jaki to jest lekarz dokładnie?To dr S. po ciąży nie chce robić okrągłych? Ja nie chce anatomicznych a jak ona po ciazy na okrągłe się nie zgadza to chyba bez sensu do niej iść;/
to znaczy tak jest z reguly ale nie zawsze jak pisaly dziewczyny dopoki nie pojdziesz na konsultacje to sie nie dowiesz..
no ja mialam niepelne a wiec chyba tez nie bylo sie czym chwalic ale foty wyjsciowki i po op mam w albumie zreszta gdybym miala sie czym chwalic op nie byla by mi potrzebna
nie patrz tylko na cene przede wszystkim postaw na sprawdzonego lekarza a jak nie masz tyle kasy poczekaj i nazbieraj reszte
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 20:50   #15
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
to znaczy tak jest z reguly ale nie zawsze jak pisaly dziewczyny dopoki nie pojdziesz na konsultacje to sie nie dowiesz..
no ja mialam niepelne a wiec chyba tez nie bylo sie czym chwalic ale foty wyjsciowki i po op mam w albumie zreszta gdybym miala sie czym chwalic op nie byla by mi potrzebna
nie patrz tylko na cene przede wszystkim postaw na sprawdzonego lekarza a jak nie masz tyle kasy poczekaj i nazbieraj reszte

Rozmawiałam z mężem,kiwa głową ale jak ja się uparłam to nie odpuszę, najwyżej sprzedam samochód i kupię jakis tańszy albo będę męża jeździła;pAlbo jakiś kredyt.
Myślę że w 12 jak sie zmieszczę to bedzie dobrze. Nie chce najtańszego tylko taniego i dobrego^^ Ja nie umiem szukać w tym internecie ;/ No właśnie wszyscy co czytałam po ciąży anatomy u tej doktor maja;/
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 22:08   #16
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
Cześć,jestem tu nowa i nie za bardzo sie orientuję. Czytałam, wydaje mi się że sporo wątków na temat powiększenia piersi. Zastanawiam się nad dr Skwiercz z Gdyni, jestem z Koszalina, może któraś może polecić jakiegoś specjaliste z moich okolic. A osoby które robiły u tej doktor czy by mogły podesłać mi jakieś zdjęcia i napisać czy są zadowolone? Pozdrawiam
Witajcie, też jestem nowa na forum lecz co nieco informacji już mam.
skoro jesteś z Koszalina to zadzwoń do Kliniki Artplastica, tam operują naprawdę dobrzy lekarze np dr MP. a poziom samej Kliniki jest bardzo wysoki. Moje dwie koleżanki tam się operowały. W tej klinice można się zapisać na listę - jeżeli jakaś pacjentka zrezygnuje zupełnie z operacji (trzeba wcześniej wpłacić zaliczkę) - to żeby cała zaliczka jej nie przepadła dzwonią do osób oczekujących i proponują zabieg z rabatem który wynika z części wpłaconej zaliczki a część mogą wtedy zwrócić osobie która rezygnuje. W tym wypadku trzeba być elastycznym co do terminu operacji. Można również spytać się o promocje lub rabat, to dosyć elastyczna klinika i godna polecenia

Edytowane przez Amorcio
Czas edycji: 2012-11-03 o 22:09
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 22:13   #17
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

lubuss, jak napisała tu kasikk87,dopóki nie pójdziesz na konsultacje to nie będziesz wiedziała-odżałuj te kilka złotych i idź,porównaj co Ci podiwedzą. Koszt konsultacji u Skwiercz to 150pln,zas u Muraszki 123pln, u niego z okrągłymi zamkniesz się w 11,500zl ile u Skwiercz okrągłe to nie wiem,bo mi ich nie proponowała...Widzisz,ja teraz mam problem,bo oni oboje mi co innego zaproponowali, także nie do końca popłaca druga konsultacja gdzie indziej,ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie nie iść dla porównania do drugiego lekarza. Ja nie wiem czy moża podawać namiary na lekarzy tu na forum,ale na stronach klinik gdzie pracuja to będa namiary-u niej do się nazywa jakoś Medicas czy Medicus-już nie kojarzę,a u niego to Clinica Medica-obie w Gdyni
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 13:13   #18
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
lubuss, jak napisała tu kasikk87,dopóki nie pójdziesz na konsultacje to nie będziesz wiedziała-odżałuj te kilka złotych i idź,porównaj co Ci podiwedzą. Koszt konsultacji u Skwiercz to 150pln,zas u Muraszki 123pln, u niego z okrągłymi zamkniesz się w 11,500zl ile u Skwiercz okrągłe to nie wiem,bo mi ich nie proponowała...Widzisz,ja teraz mam problem,bo oni oboje mi co innego zaproponowali, także nie do końca popłaca druga konsultacja gdzie indziej,ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie nie iść dla porównania do drugiego lekarza. Ja nie wiem czy moża podawać namiary na lekarzy tu na forum,ale na stronach klinik gdzie pracuja to będa namiary-u niej do się nazywa jakoś Medicas czy Medicus-już nie kojarzę,a u niego to Clinica Medica-obie w Gdyni

weszłam na tą klinikę ale nawet nie widze powiększania piersi;/ mozesz mi priv wyslac dane tego lekarza
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:33   #19
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Lubuss,
tam szukasz po nazwisku lekarza,ale najlepiej zadzwonić na nr ogólny do rejestracji i wtedy podajesz o kogo chodzi i Cię umawiają...
Na priva wysłałam Ci namiary na doktorka i do ES też
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 16:27   #20
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Dziękuję Ci bardzo, powiedz mi jeszcze z cenami u tego doktora? Ja chyba się zdecyduje na tego Pana, kieruje mną to że chce okrągłe a nie anatomy .
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:47   #21
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Czytaj dokładniej,bo pisałam powyżej ceny
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:40   #22
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Czytaj dokładniej,bo pisałam powyżej ceny
a no tak za bardzo zakręcona tym jestem^^ A ty się już zdecydowałaś? Orientujesz się ile się u niego czeka na operację?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Ja tak patrze na strone Perfect Medica i cennik powiększenia piersi tam jest 14,200-16,200. A Tobie on powiedzział 11,500 tak? A konsultacja 200-300zł. To co oni w końcu mają inne ceny niż na stronie?;D
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 14:33   #23
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Nie, Kochana-ja nie robię w Perfect Medica-tam chciałam iść do dr Grobelny bo tylko tam przyjmuje,ale się wycofałam m.in. ze zględu na ceny niestety...:-/ A że Muraskzo-Kuźma przyjmuje oprócz tego własnie w Clinica Medica,dokąd mam nawet bliżej to skorzystałam z "ich" oferty. Konsultacja tam jak napisałam "tylko" 123pln,a za operacje policzył niecałe 11,5tys. Termin mam umówiony na styczeń, ale dlatego że mi taki termin odpowiadał-widać doktorek jest elastyczny w tej kwestii,czego niestety o dr Skwiercz nie można powiedzieć-dlatego też poniekąd z żalem musiałam z niej zrezygnować:-( Myślę,że można u niego się dogadać jeśli chodzi o termin-wiadomo że on musi jeszcze to poustalać z anestezjologiem itp. Myslę,że jak pójdziesz na konsultację to się dogadacie-na pewno będziesz zadowolona z wizyty.Jak masz zrobione usg piersi w przeciągu ostatniego pół roku to tym lepiej,bo niestety bez tego nie wyznaczy Ci terminu i nie będzie chciał się wdawać w szczegóły.Jesli więc zależy Ci na czasie to zrób przed wizytą takie badanie-zresztą jakbyś miała jakieś zmiany na piersi to w ogóle bedziesz wiedziała czy jest sens jechać na konsultacje...
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 15:58   #24
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Dzwoniłam Jutro jadę oddać samochód do naprawy i prawdopodobnie w czwartek jade na wizyte do Gdyni
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:12   #25
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

A powiedz mi jeszcze jak jest z zapłatą u niego? Płaci się od razu jak się umawia na termin operacji całość czy jak to wygląda?
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:22   #26
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
A powiedz mi jeszcze jak jest z zapłatą u niego? Płaci się od razu jak się umawia na termin operacji całość czy jak to wygląda?
Witajcie,
w Clinica Medica moja starsza córeczka miała wycinany 3ci migdałek. Personel wspaniały, z tego co pamiętam to Anestezjologiem jest wspólwłaściciel lub jakiś szef kliniki, świetny lekarz. Opłaty za zabiegi dokonuje się w 2turach, część po wyznaczeniu terminu- to jest gwarancją utrzymania tego terminu a część przed samą operacją. Jestem bardzo ciekawa Twoich doświadczeń z Tym lekarzem.
Pozdrawiam
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:10   #27
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

To umów się odrazu do dr Skwiercz,bo ona tylko przyjmuje w czwartki!! Upieczesz wtedy dwie pieczenie na jednym ogniu) Jesli chodzi o opłaty za operacje to u niego jest o tyle lepiej,że płacisz w dniu operacji-częśc w rejestracji a częśc bezpośrednio jemu,także w ostateczności masz możliwośc wycofać się w ostatniej chwili Natomiast u Skwiercz jest tak,że dwa tygodnie wczesniej przelewasz część kasy na konto-za implanty,a resztę chyba w dniu operacji-nie pamiętam
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:37   #28
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Ale jak Skwiercz poleca tylko implanty anatomiczne po ciąży to raczej do niej nie pójdę. Wolę iść do 1 lekarza żeby potem nie mieć zastanowienia kogo wziąć, ja ide z zamiarem zapisania sie na operacje, nie lubie mieć paru do wyboru. A że ja chce tylko okrągłe i jak doktor mi poleci odpowiednie i to za 11,5 to nic wiecej mi nie potrzeba
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:34   #29
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

No ja czytałam wcześniej o doktorku,że ponoć jest zwolennikiem anatomicznych i byłam zdziwiona jak zaproponował mi okrągłe,bo Skwiercz faktycznie tylko anatomy i żadne inne,ale nie mówiła,że to z powodu wcześniejszych ciąż...mojej kumpeli która była już po dwóch porodach założyła jednak okrągłe...ale z drugiej strony może masz rację-nie będzie zamieszania,bo ja byłam u nich dwojga i mam teraz mętlik w głowie,nie dość że inny implant,to inna metoda:-/ Póki co jednak zapisana jestem u Muraszko. Daj znać jak będziesz po konsultecji,bom ciekawa co Ci zaproponował) Powodzenia!!
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:14   #30
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

jednak na wtorek się umówiłam już nie mogę się doczekać, najlepiej jak bym operacje miała jeszcze w tym miesiącu ale wątpię aby było to realne więc potem pasuje mi połowa stycznia a ty na którego masz?
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-14 12:15:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.