Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 13:01   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez jagodag156 Pokaż wiadomość
W Biedronce, bo tanio. A wędliny rzadko kupuję... przeraża mnie to, co w nich jest.. 2 dni poleży to to w lodówce i wydobywa się z nich woda i takie śliskie się robią... Sama chemia, fuj! Nie wiemy co jemy.
Gdzie Ty takie wędliny kupujesz? I po ile - to chyba zasadnicza kwestia. Z wędlinami, które kupuję nic podobnego się nie dzieje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:32   #32
MoniA0306
Raczkowanie
 
Avatar MoniA0306
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

co sobote wieksze zakupy-BIEDRONKA
na tygodniu, po pracy osiedlowe delikatesy (wedlina, salatki,pieczywko)
czasem TESCO
__________________
Bo tylko Ty sprawiasz, że mój uśmiech jest inny niż zawsze K.
MoniA0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:45   #33
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez jagodag156 Pokaż wiadomość
W Biedronce, bo tanio. A wędliny rzadko kupuję... przeraża mnie to, co w nich jest.. 2 dni poleży to to w lodówce i wydobywa się z nich woda i takie śliskie się robią... Sama chemia, fuj! Nie wiemy co jemy.
bo to nie sa prawdziwe wedliny, tylko COS napompowane woda.

Prawdziwa wedlina kosztuje nie mniej niz 30zl, wedlug pani Bosackiej

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-04-29 o 18:29
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:53   #34
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
bo to nie sa prawdziwe wedliny, tylko COS napompowane woda.

Prawdziwa wedlina kosztuje nie mniej niz 30zl, wedlug pani Bosackiej
W mojej okolicy to ceny rzędu 20 - 35 zł. Za ok. 20 zł / kg da się już kupić coś przyzwoitego w smaku, zapachu i normalnie zachowującego się w lodówce.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 16:27   #35
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

ellish przygadujesz osobom, które robią zakupy w Biedronce. Bo co? Masz się za lepszą czy jak? Przecież wszystko tam jest fe... Wino to nie wino. Nie kupujesz to nie obrażaj osób, które lubią ten sklep. Weź pod uwagę, że np.takiej Almy to na oczy nie widziałam, nie ma jej ani w moim mieście ani w okolicy. Nie każdy ma dostęp. Biedronek się namnożyło to fakt, poczytaj o ile im ostatnio wzrosła sprzedaż i ile w tym roku planują jeszcze otworzyć nowych sklepów.

Kiedyś robiłam zakupy w Bomi (gdy istniało). Jak dla mnie nic ciekawego, jedzenie przeciętnej jakości w zawyżonych cenach.

Ja najbardziej lubię Biedronkę. A wędlinę najczęściej kupuję w Intermarche z ich wędzarni (niektóre droższe szynki mają do 100% mięsa). Z piekarni najbardziej lubię Biopiekarnię (ale małe chlebki kosztują nawet 6 zł).
Ostatnio polubiłam też Netto Mają bardzo tanio, choćnie ma tam za dużego wyboru.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:28   #36
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
ellish przygadujesz osobom, które robią zakupy w Biedronce. Bo co? Masz się za lepszą czy jak? Przecież wszystko tam jest fe... Wino to nie wino. Nie kupujesz to nie obrażaj osób, które lubią ten sklep. Weź pod uwagę, że np.takiej Almy to na oczy nie widziałam, nie ma jej ani w moim mieście ani w okolicy. Nie każdy ma dostęp. Biedronek się namnożyło to fakt, poczytaj o ile im ostatnio wzrosła sprzedaż i ile w tym roku planują jeszcze otworzyć nowych sklepów.

Kiedyś robiłam zakupy w Bomi (gdy istniało). Jak dla mnie nic ciekawego, jedzenie przeciętnej jakości w zawyżonych cenach.

Ja najbardziej lubię Biedronkę. A wędlinę najczęściej kupuję w Intermarche z ich wędzarni (niektóre droższe szynki mają do 100% mięsa). Z piekarni najbardziej lubię Biopiekarnię (ale małe chlebki kosztują nawet 6 zł).
Ostatnio polubiłam też Netto Mają bardzo tanio, choćnie ma tam za dużego wyboru.
Kochana, po pierwsze to jest forum i tutaj sie dyskutuje na rozne tamty. I na szczescie ludzie nie sa tacy sami i maja rozne zdania, dlatego mozna porozmawiac, podyskutowac, wymieniac sie doswiadczeniami itp, tak? Inni wola to, niektorzy inne rzeczy a jeszcze inni cos innego (maslo maslane, wiem:p), np ja sie tu dowiedzialam, ze musze isc ogladnac winka do Biedrony, ale nikt mnie nie skusi do zrobienia tam zakupow spozywczych. A inni tutaj odwrotnie, nie zagladnie do Almy. I to znaczy, ze sie obrazamy?
Po drugie-zacytuj kogo ja tutaj obrazam? Jakies obrazliwe slowo, prosze mi zacytuj. Jestem bardzo ciekawa

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W mojej okolicy to ceny rzędu 20 - 35 zł. Za ok. 20 zł / kg da się już kupić coś przyzwoitego w smaku, zapachu i normalnie zachowującego się w lodówce.
Zgadzam sie
Pamietam, ze kiedys chcialam kupic wedlinke i pytam pania czy swieza, a sprzedawczyni wziela, powachala i mowi "eeee, jeszcze tak nie smierdzi" Pani byla sprzedawczynia w jednym ze znanych sklepow miesnych w PL.
Za miesiac stoiska juz nie bylo ;]

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-04-29 o 18:25
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:20   #37
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A kto tak powiedział? Portale i pisma winiarskie też często piszą o winach z Biedronki czy Lidla, oczywiście nie tych najtańszych, ale właśnie tych dobrych. Akurat w Biedronce nie, ale w Lidlu też kupisz wino za stówkę.
Chodziło mi raczej nie o jakość win ze sklepów, tylko o wymagania. Jeśli ktoś ma takie wymagania, to idzie się do winiarni, gdzie jest sprzedawca, który się zna (powinien) na towarze, który sprzedaje, gdzie można wino powąchać czy spróbować, ocenić kolor, mętność i wiele innych rzeczy.
Że w lidlu są drogie wina to wiem

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Dzięki za info Tych akurat nie próbowałam, może pozytywnie mnie zaskoczą
Ja ich używam do drinków Najbardziej lubię kaktus + wódka
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:45   #38
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej nie o jakość win ze sklepów, tylko o wymagania. Jeśli ktoś ma takie wymagania, to idzie się do winiarni, gdzie jest sprzedawca, który się zna (powinien) na towarze, który sprzedaje, gdzie można wino powąchać czy spróbować, ocenić kolor, mętność i wiele innych rzeczy.
Że w lidlu są drogie wina to wiem
No niekoniecznie wcale, wiele osób zakręconych na punkcie win kupuje często przez internet, bez oceny organoleptycznej wcześniej, tylko na podstawie opisu czy opinii.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 11:21   #39
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez jagodag156 Pokaż wiadomość
W Biedronce, bo tanio. A wędliny rzadko kupuję... przeraża mnie to, co w nich jest.. 2 dni poleży to to w lodówce i wydobywa się z nich woda i takie śliskie się robią... Sama chemia, fuj! Nie wiemy co jemy.
Chemia jest we wszytskim.
W wędlinach za 10 zł i za 30 tez będzie chemia, tylko lepsza -nie ma sie co oszukiwać.

Dookoła siebie mam Aldi- nie przepadam chodze sporadycznie gdy cos ew. w gazetce wypatrzę

Biedronka- robię najczęściej zakupy, oprócz chleba
Tesco (takie małe)- podobnie jak biedronka najczęściej odwiedzam

Leclerc- nie lubię, bałagan i smierdzi na mięsnym brr, wchodze tylko po cos bardziej "egzotycznego" czego nie ma w pozostałych

Intermarche (małe) moze być, od czasu do czasu


Lidl - super ale z zakupami mam pod górę

Alma i PiP - tylko w poszukiwaniu jakiś mega egzotyki- za daleko na codzienne zakupy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 14:10   #40
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość

Ehh, widze, ze nie ma szans, aby Biedronki ubylo w PL. Strasznie nie lubie tego sklepu. A tyle sie tego namnozylo, jak to biedronki
Widocznie mają dobrą strategię marketingową. Jeżeli masz do wyboru kupić towar takiej samej jakości za 2/3 ceny, to raczej nie będziesz pędzić gdzieś, gdzie kosztuje 125% przeciętnej, prawda?
Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a no wlasnie, zalezy co dla kogo jest winem
Nnnnoo...jak ktoś idzie po wielkie wino do marketu, to ja serdecznie gratuluję . Można w Biedronce kupić przyzwoite, niewymagające wina do popijania przy różnych okazjach, w sumie bardziej-to bez okazji. Ostatnio można też kupić tam zupełnie przyzwoite sery.

Jeżeli chodzi o mnie, to:
baza (mąki, mrożonki, proste makarony, ryż, czasem mięso, słodycze, konserwy, nabiał oprócz śmietany, zdarza się, że ryby, napoje, podstawowe zioła, sosy)-Biedronka, czasem Lidl
warzywa-warzywniak albo targ, zdecydowanie
świeże ryby, ryż średnioziarnisty, tykwa, rzepa marynowana-sieć Marlin, sklepy Marlinek
wędliny, mięso, podroby-sklep mięsny
przyprawy, pasta miso, sosy sojowe, glony, makarony, kasze, przekąski-Kuchnie Świata, sklepy ze zdrową żywnością
uzupełnianie braków-Jubilat

W Almie bywam raczej sporadycznie, kiedy potrzebuję czegoś, czego nie było w wyżej wymienionych (więc chodzę tam głównie po bataty). Mam bardzo niejasne wrażenie, że Alma to jest taki duży spożywczak dla snobów. ładnie poukładane produkty z dużą marżą. Lubię dział z winami, a z piwami jeszcze bardziej, ale mam świadomość tego, że ten super-wykwintny-och-ach włoski makaron wcale nie jest produktem z najwyższej z najwyższych półek i w kraju pochodzenia kosztuje jedną czwartą swojej almowej ceny.

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2013-05-02 o 14:18
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:09   #41
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Ja najczęściej robię zakupy tam gdzie są promocje i biedronka, tesco lub delikates centrum.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 12:24   #42
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Real, Lidl, Piotr i Paweł (mięso i ryby czasem), Polo Market (podręczne spożywcze zakupy na co dzień), warzywa i owoce często w osiedlowym warzywniaku.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:08   #43
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Alma, Lidl, Biedronka, rzadziej (bo daleko) Real.
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam się:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg

Edytowane przez Lulla12
Czas edycji: 2013-05-03 o 15:11
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:54   #44
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Kaufland. Przyzwyczaiłam się i tylko tam chodzę.
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 07:15   #45
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

W Auchanie, Biedronce, Tesco, czasem Lidlu i Kauflandzie. Najlepsze ceny chyba w Auchanie no i biedronkowe. ?mięso też w Auchanie albo w mięsnym (po swojsku)
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 06:45   #46
roquefort
Przyczajenie
 
Avatar roquefort
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Na cotygodniowe zakupy chodzimy do Reala, bo blisko i z punkty payback się szybko zbierają, co prawda staram się patrzeć na składy, więc wybór ograniczony. Real ma drogie wina w porównaniu np. do Tesco więc po wino czasem tam jedziemy. Chociaż i tak nie przekraczam progu 30 zł, bo od wielu lat odwiedzam Francję i żal mi płacić za wino 40 zł jeśli widziałam je tam w sklepie za 1-2 euro, wolę poczekać do wakacji
Netto mam pod domem, więc tam często wpadam, panie w sklepie widziały mnie chyba w każdej pidżamie jaką mam. W netto np. są często kostki rosołowe ekologiczne o wiele taniej niż w innych sklepach, np. w almie są za 6-8 zł bodajże a w netto z 3.
Mięso i jaja ze wsi, jabłka i wiele innych owoców w sezonie też przywożę z domu rodzinnego.
Do auchana jeżdę jak się stęsknię za jakimiś przysmakami z Francji, tak samo jak do Lidla czy Kauflanda jak coś chcę niemieckiego.
Njaczęściej jednak real, w poniedziałki mają ogromne kosze jedzenia, których termin się kończy za 1-7 dni, a jest przeceniony od 50% w zwyż, więc się opłaca.

Moim marzeniem jak będę już zarabiać, a nie dorabiać to kupować rzeczy na targach, w warzywniakach itp. a nie w realu czy innym markecie no ale na razie jestem finansowo ograniczona.

Tak może jeszcze trochę mniej związane z tematem, ale nie mogę zrozumieć czemu niektórzy ludzie kupują np. serek z jakiejś popularnej firmy za 5 zł o smaku łososia, co w składzie łososia w ogóle nie widział, skoro można go kupić z mniej popularnej firmy taniej, a na dodatek naprawdę z łososiem w składzie. No ale skoro komuś smakuje, jego sprawa w sumie.
__________________
roquefort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:04   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Kolejne sklepy odwiedzone.

Aldi ma średni wybór towarów, kiedyś było lepiej, ale trzeba im przyznać, że mają bardzo dobre jakościowo worki na śmieci z taśmą i kupiłam u nich jak dotąd najlepsze chusteczki nawilżane dla dzieci (których używam do wycierania kurzu). Ale to sklep na zasadzie "kilka razy do roku".

Auchan - plusem tego sklepu jest bardzo duży wybór. Mają bardzo dobre jakościowo mrożonki w dobrej cenie. Muszę tam zaglądać częściej.

Zaczynam lubić Kaufland - świetna mieszanka chleb słonecznikowy, świetne promocje.

Alma - ostatnio zrobiłam tam zakupy stacjonarne i online (po raz pierwszy w życiu) - Food&Joy - niedrogo, a świetna jakość. Trufle - najlepsze.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:06
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:34   #48
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Cytat:
Napisane przez jagodag156 Pokaż wiadomość
A wędliny rzadko kupuję... przeraża mnie to, co w nich jest.. 2 dni poleży to to w lodówce i wydobywa się z nich woda i takie śliskie się robią... Sama chemia, fuj! Nie wiemy co jemy.
to kupuj wedliny a nie "wedliny". Jesli kupisz "wedline" za 10,20zl to ma prawo byc sliska i mokra. Ja kupuje powyzej 37zl i wtedy wedlina jest "mieskowata", nie ma zadnej wody, nie robi sie obslizgla. Tak samo jest z serami. Ser ponizej 20-25 zl to to jest tylko produkt seropodobny.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:01
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:56   #49
vegees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

podbijam temat, gdzie najczęściej kupujecie artykuły spożywcze i dlaczego wybieracie to miejsce? (potrzebuję do ankiety)
vegees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 13:08   #50
redblue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

w polo markecie, jest tanio i mam blisko bo pod blokiem na osiedlu
redblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 13:47   #51
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Duże zakupy Carrefour (bo mam bardzo blisko i jest dość dużo promocji) albo Tesco (bywa że tesco online), mniejsze zakupy i rzadziej Lidl (szczególnie w tematycznych tygodniach), Biedronka.

Mięso w małym sklepie mięsnym lub bardzo sporadycznie w Lidlu
Owoce warzywa w lokalnym warzywniaku, czasem coś przy okazji 'dużych zakupów'
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 14:05   #52
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Mięso w mięsnym, jarzyny na targu, pieczywo piekę sama. Resztę w marketach
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 12:37   #53
Hipolitka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Wędlina u sprawdzonych dostawcow na targu, owoce i warzywka w sezonie na targu, zimą w Biedronce i Lidlu. Reszta w E.Leclerc lub Lewiatanie
Hipolitka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 20:14   #54
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Głównie Real bo mam najbliżej i znajomości na dziale mięsnym (zawsze jak poproszę dostaje mięso z zaplecza, często dzien wcześniej mówię, że będę chciała żeby mi coś ładnego odłożyli). Wędliny - w firmowym sklepie Sokołowa. Pieczywo lubię z Lidla. Biedronki nie cierpię, mam wrażenie, że większość produktów w tym sklepie jest naprawdę słabej jakości (mięso mielone nie jest pierwszej świeżości, pieczywo na drugi dzień takie, że zęby można połamać...)
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 05:51   #55
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Mięsko- raz na kilka miesięcy ćwiartka świnki ze wsi + jakieś kurczaki. Spożywka i chemia kaufland i biedrona. Chleb- sama piekę
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:09   #56
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Spożywka - biedronka. Chemia - rossmann. Coś na szybko marcpol który mam pod nosem, podobnie z mięskiem i pieczywkiem mam dwie budki koło siebie i zawsze dostaję świeże.
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:39   #57
Attenaaa
Przyczajenie
 
Avatar Attenaaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Biedronka JAkoś tak najbardziej mi przypasowała i uwielbiam ich promocje Czasami lidl jak są wyjątkowe tygodnie.
Attenaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 21:20   #58
ania_1703
Raczkowanie
 
Avatar ania_1703
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 354
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Ogólne zakupy robię najczęściej w Stokrotce/Realu/Tesco/Almie bo mam tam blisko, warzywa i owoce kupuje na bazarku okolicznym, sporo rzeczy kupuje też w ekosklepach (zwłaszcza suszone owoce, orzechy), gdyż mniej popularne produkty są tam łatwiej dostępne.
ania_1703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 13:40   #59
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

JA najbardziej lubię warzywa i owoce ze sklepiku na osiedlu po większe zakupy najczęściej jeżdżę do Lidla. Korzystam też czasem z Alma24, zwłaszcza jak nie mam z kim dziecka zostawić a lodówce pusto.
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:59   #60
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Bardzo lubię kupowac na rynku hurtowym - niskie ceny i duży wybór, no ale to tylko dla osób dla ktorych nie jest problemem zjedzenie wielu kilogramów warzyw czy owocow w krotkim czasie

należe też do kooperatywy spożywczej przez ktorą kupuję pieczywo i warzywa od eko-rolników. bardzo polecam taka forme zakupów.

oczywiście zaglądam tez do zwykłych sklepow. Najbardziej lubie Tesco, Biedronke i Lidla.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-17 13:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.