25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 08:57   #61
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Żadna inna. Niech szuka wtedy osoby o podobnym podejściu do życia w tej sprawie.
Oczywiście, że tak.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:56   #62
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
Po 3 latach bycia związku, potem pół roku dochodzenia do siebie, nareszcie odżyłam. Zaczęłam umawiać się na randki, flirtować, ogólnie stwierdziłam że nie ma co siedzieć samej w domu i z życia trzeba korzystać.

Poznałam chłopaka (październik). W listopadzie zasnęliśmy razem, wiadomo coś tam próbował, przy okazji wspomniał, że jest prawiczkiem i bardzo chce mieć to już za sobą. Miał 25 lat. W końcu nie zrobiliśmy tego, a po 2 tygodniach znajomość się posypała (z mojej inicjatywy, jednak to nie było to...).

Zaczęłam umawiać się z innym, również starszym ode mnie (25 lat) chłopakiem. Po mniej więcej miesiącu (wczoraj wieczorem) zaprosiłam go do siebie. Całowanie, poszliśmy do łóżka, już bez ubrań a on mi mówi, ze w sumie to nigdy z żadną dziewczyną tego nie robił. Było ciemno i dobrze, że nie widział mojego zdziwienia na twarzy - kolejny prawiczek? 25 letni? O co chodzi????
Stwierdziłam, że spróbujemy, niestety (chyba ze stresu) znajomy nie miał wzwodu... I skończyło się na wspólnym spaniu.

Zastanawiałam się dzisiaj, czy to normalne, zeby w tym wieku być prawiczkiem? Dodam, że zarówno pierwszy, jak i drugi znajomy urodą nie grzeszą, ale nie są również brzydcy (tzw. przeciętni), ale nie są nieśmiali, nietowarzyscy.

Czemu przyciągam takich chłopaków?

Nie wiem co dalej, moje życie seksualne było dość barwne (z tym chłopakiem z którym byłam 3 lata), a tutaj miałabym wszystkiego ich uczyć...

Dzięki za odpowiedź
25 lat i nic ?! Coś z gościem musi być tak.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:14   #63
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
25 lat i nic ?! Coś z gościem musi być tak.
Nie rozumiem skąd w tym wątku tyle nietolerancji. Dlaczego akceptujemy 11 latki w ciąży, a nie jesteśmy w stanie zaakceptować 25-letniego prawiczka i od razu stwierdzamy, że coś z nim nie tak. To świadczy tylko o nas jako ludziach, bo prawdą jest, iż jeżeli sami mamy odmienne poglądy na sprawy nie tylko seksualne, powinniśmy uszanować zdanie innych. Oczywiście są badania, sondaże, gdzie wiek inicjacji jest niższy, ale są zawsze wyjątki, które wynikają zazwyczaj z różnic psychologicznych. Każdy człowiek jest inny, dojrzewa w innym czasie, jeden pragnie eksperymentów, chce poznać swoje ciało, doświadczyć seksu, inny nie, woli zaczekać do ślubu jeżeli jest to zgodne z jego wiarą, bądź poglądami.
Moim zdaniem arrekk przesadził w swych wypowiedziach z negatywnym stosunkiem do kobiet mających kilku partnerów seksualnych, ale to kwestia jego poglądów, które powinien wypowiadać w grzeczniejszy sposób.
Uważam iż stwierdzenie """Kobieta która miała 3 partnerów bez związku jest puszczalska, idąc z kimś do łóżka, robi się to z miłości, a nie bo mam ochotę, bo to jest puszczalstwo, i z taką nigdy bym się nie umówił, umawiam się tylko z takimi , które rokują na przyszłość , na związek do końca życia. """ jest zwyczajnie bardzo niegrzeczne i godzi w każdą kobietę.

kaguya ma rację, iż ludzie dobierają drugie połowy na zasadzie podobieństw i akceptacji tej osoby, bez względu na przeszłość. Bo na tym polega miłość.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:43   #64
micl89
Raczkowanie
 
Avatar micl89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 65
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Miałem zamiar się pośmiać... ale widząc niezdrowy zapał niektórych wizazanek postanowiłem udzielić tutaj pewną radę.

Jeżeli ten wątek czytają jacyś koledzy... i mieliby zbyt mało wyczucia w relacjach męsko - damskich:

Drodzy Panowie, jak ognia unikajcie tematów związanych z waszą przeszłością Nie ważne czy masz 16 lat, czy też 40. Nie liczy się to czy jesteś prawiczkiem czy też masz za sobą inicjacje seksualną, albo już przeleciałeś pół miasta.
Absolutnie każda odpowiedź jest błędna. W zależności od kobiety Twoja odpowiedź będzie zła... lub bardzo zła. Nawet jak jakimś cudem trafisz w target umiarkowanie odpowiadający partnerce, to zawsze kobiecie nie będzie pasować forma.
Wasza/Nasza przeszłość to drażliwy temat
Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiedź w taki sposób, aby nie padła żadna jasna deklaracja.

Na takie rozmowy może przyjść czas, ale dopiero po kilku latach związku, gdy partnerce już będzie wszystko jedno.

pozdrawiam
micl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 21:33   #65
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
25 lat i nic ?! Coś z gościem musi być tak.
myślisz że każdy facet bierze 1 lepsza żeby tylko ' zaliczyć'? zaskocze cie jest dużo facetów którzy cenią sobie to zeby zrobic z kobietą która będzie ta jedyna z ktora będą poważne plany a nie tylko przygoda np ja. :-P to ze ktoś nie uprawia Sexu' jak każdy ' mając 15/16/17 lat nie znaczy ze ktoś jest gorszy! nóż się otwiera w kieszeni jak widzę takie wypowiedzi jak twoje. tez powiem ze' sex przed 18? z toba musi być coś nie tak ze nie zrobiłaś tego mając np 13 lat '. uważnie kogoś za gorszego czy ze cos jest' nie tak 'bo nie umiesz tego zaakceptować nie znaczy ze z ta osoba jest cos źle. Są osoby które cenią sobie 1 raz dużo bardziej by był on wyjątkowy z wyjątkową osoba a nie z osobą z ktora po pol roku czy roku nie bede mając mając 17 czy tam mniej lat,.. takimi tekstami ewidentnie pokazujesz że ciężko u ciebie z akceptacja jak ktoś jest' inny ' bo lat ponad 20 i zero Sexu. Są ważniejsze rzeczy niż sex. sex jest ważny ale nie na tyle żeby uważać zw z kimś jest cos nie tak skoro go nie uprawia bo może nie było tej właściwej kobiety? pomysł trochę.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 00:37   #66
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;49631251]myślisz że każdy facet bierze 1 lepsza żeby tylko ' zaliczyć'?[/QUOTE]

To, że ktoś do 25 czy 30stki nie nawiązał z kimś więzi wystarczającej żeby się przespać jest dla mnie niepokojące. Nie chodzi mi nawet o sam seks, a o powody przez które go nie było. Tak samo nie chciałabym kogoś kto do tej 25 czy 30stki nie miał za sobą żadnej poważnej relacji- niezależnie czy prawiczek czy nie. Jeden i drugi przypadek byłby dla mnie problematyczny.

Pomijam kwestię religijną, bo to zupełnie inny temat.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 01:01   #67
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

chcesz znać powód? proszę bardzo.
dlatego ze moja byla nie chciala x tego względu że jej przeszkadzalo to ze jestem chudy ( 50 kg) a ze poznala gościa który wyglądał jak jej wymarzony to zdradziła mając x nim swój 1 raz. zadowolona!?
później się zbieralem 5l po tym związku ( trwał półtora roku) i przez ten czas nie udało się poznać żadnej co by umiała zaakceptować to ze jestem taki chudy. mam taka przemianę materii + geny + chore serce to ma wpływ na to..

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez 201709120941
Czas edycji: 2015-01-07 o 01:03
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 01:25   #68
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Półtora roku związku Nie spałeś z nią więc nigdy nie była Twoja.
Najlepsza i najprostsza zasada świata. Nie gódź się na żadne zobowiązania gdy ona nie okaże Ci, że jej zależy.

Jest pewna historia która powtarza się tysiące razy na forach, szczególnie o podrywaniu tzn:
-Byliśmy ze sobą rok/dwa/trzy
-Nie spaliśmy ze sobą
-Ja wchodziłem jej w tyłek i mówiłem, że jest najważniejsza.
-Ona "nie była gotowa" , "nie zapomniała jeszcze o byłym" "nie potrafi się zaangażować"- czy inna bzdura.
-Pojawia się jakiś chłopak i śpi z nią na drugim spotkaniu.
-Płacz i zgrzytanie ząbków

Nie róbcie tak więcej
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:19   #69
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Jest pewna historia która powtarza się tysiące razy na forach, szczególnie o podrywaniu tzn:
-Byliśmy ze sobą rok/dwa/trzy
-Nie spaliśmy ze sobą
-Ja wchodziłem jej w tyłek i mówiłem, że jest najważniejsza.
-Ona "nie była gotowa" , "nie zapomniała jeszcze o byłym" "nie potrafi się zaangażować"- czy inna bzdura.
-Pojawia się jakiś chłopak i śpi z nią na drugim spotkaniu.
-Płacz i zgrzytanie ząbków

Nie róbcie tak więcej
Dokładnie. Wydrukować i oprawic w ramke. Jesli jest juz dorosła i po rozsądnym czasie nadal nie jest gotowa to po prostu nie jest gotowa z tym facetem, nie jest zakochana, nie podnieca jej. I to jej się raczej nie zmieni.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:33   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Ja tam Beznadziejnego lubię
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:25   #71
king_backspacer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Jesli jest juz dorosła i po rozsądnym czasie
Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że dla jednej rozsądny czas to jest tydzień a dla innej pół roku albo i więcej.
king_backspacer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 15:28   #72
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Głupio mi się robi jak myślę lub widzę jakiegoś dupowłaza. O ile go lubię i akurat się trafi, że mi truje gitarę to zawsze daje szczere rady. Nigdy się z takich osób nie naśmiewam.
A podobnych historii znam kilka jak napisał Beznadziejny.

Nie wyobrażam sobie takich znajomości jakiś bliższych bez początkowego napięcia z obu stron.

Po przemyśleniu to nawet z koleżankami jest jakieś napięcie zawsze. Dziewczyna mojej koleżanki jak zobaczyła nasze rozmowy była pewna, że się pieprzymy i zrobiła jej awanturę haha

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-01-07 o 15:30
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 21:17   #73
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez king_backspacer Pokaż wiadomość
Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że dla jednej rozsądny czas to jest tydzień a dla innej pół roku albo i więcej.
Na studiach (skoro juz mowimy o 25latkach) to juz raczej nie pol roku, ale w kazdym razie na pewno nie rok, nie dwa, nie piec. Kiedys trzeba zrozumiec, ze laska po prostu nie chce tego faceta a nie seksu. Wiecej niz pol roku po liceum bym nie dala, na prawde.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 08:30   #74
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ponieważ kobiety chcą sypiać z atrakcyjnymi facetami a nie z byle kim, zazwyczaj atrakcyjny facet (których jest mniej) ma wiele partnerek na raz i ilość tych partnerek atrakcyjnego mężczyzny jest wprost proporcjonalna do ilości mniej atrakcyjnych mężczyzn nie posiadających nikogo. (ponieważ ilość kobiet i mężczyzn na świecie jest bardzo zbliżona).

Żeby kobieta została uznana za atrakcyjną zazwyczaj wystarczy sam wygląd i to wynikający z urodzenia. Mężczyźnie jest potrzebne dużo więcej, siła charakteru, siła mięśni, status, pewność siebie itd.

Więc 25 letnie prawictwo jest oczywiście negatywnym zjawiskiem i świadczy o dysfunkcjach ale jest też wcale zjawiskiem występującym rzadko.
Wizaż zazwyczaj krytykuje takie stwierdzenia ale dziewictwo/prawictwo powinno tracić się w wieku ok 17-20.

Pozdrawiam

Wcale nie uważam, że bycie prawiczkiem to jest NEGATYWNE ZJAWISKO i DYSFUNKCJA... Mam brata, który jest fantastycznym facetem a po prostu nie spotkał dziewczyny, którą by pokochał na tyle aby to zrobić... Nie każdemu zależy tylko na zaliczeniu panny. Bez przesady...
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:07   #75
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Pomiędzy zaliczaniem każdej panny, a nie posiadaniem jakichkolwiek doświadczeń jest jeszcze coś pośrodku. Żadne skrajności nie są dobre według mnie i dlatego ich unikam.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 15:52   #76
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Pomiędzy zaliczaniem każdej panny, a nie posiadaniem jakichkolwiek doświadczeń jest jeszcze coś pośrodku. Żadne skrajności nie są dobre według mnie i dlatego ich unikam.
racja.

ja tam jestem z opcji prawiczkolubnych
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:14   #77
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
racja.

ja tam jestem z opcji prawiczkolubnych
Czemu ? (pytam z ciekawości)
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:19   #78
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Czemu ? (pytam z ciekawości)
bo jak sama byłam dziewicą, to chciałam prawiczka, takiego znalazłam i takiego miałam. Jakoś tak było to dla mnie ważne. Chciałabym, żeby obecny związek był tym na całe życie, ale gdyby się tak nie stało, to w kolejnym także chętnie brałabym pod uwagę prawiczka. Jasna sprawa, że najważniejsze byłoby jakim pan jest człowiekiem, ale gdyby się okazało, że prawiczek, to spoko. Nie uciekłabym
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 16:33   #79
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

I taki 25+ by Cię nie zdziwił? (Również z ciekawości )
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 16:40   #80
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
I taki 25+ by Cię nie zdziwił? (Również z ciekawości )
nie. Znam takich, jak i dziewice w tym wieku. Normalni ludzie, tylko zwykle nieśmiali .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:02   #81
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Czyli, że każdy kogoś znajdzie dla siebie. Chociaż szczerze dziwi mnie, że to tak powszechne z tego co czytam. Myślę, że ja nie znam ani jednego prawiczka/dziewicy w okolicach trzydziestki. A może bym się mocno zdziwiła
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:06   #82
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Pomiędzy zaliczaniem każdej panny, a nie posiadaniem jakichkolwiek doświadczeń jest jeszcze coś pośrodku. Żadne skrajności nie są dobre według mnie i dlatego ich unikam.
Dokładnie, podpisuję się czterema łapkami!

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wydrukować i oprawic w ramke. Jesli jest juz dorosła i po rozsądnym czasie nadal nie jest gotowa to po prostu nie jest gotowa z tym facetem, nie jest zakochana, nie podnieca jej. I to jej się raczej nie zmieni.
Pomijając fakt, że dla niektórych bardzo istotna jest kwestia wiary i tego, że seks przed ślubem odpada, to bardzo dobrze ujęłaś istotę problemu
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:28   #83
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Solvidka Pokaż wiadomość
Pomijając fakt, że dla niektórych bardzo istotna jest kwestia wiary i tego, że seks przed ślubem odpada, to bardzo dobrze ujęłaś istotę problemu
Oczywiscie pomijajac wiare.

Ja też znam wielu prawiczków i wiele dziewic 25+, nie uwazam tego za nienormalne, bo bardzo trudno dzisiaj o dobry zwiazek. Wiekszosc moich znajomych to single, dwie osoby sa po powaznym zwiazku, reszta czeka na związek albo zrobiła to dla zasady z kims kogo wiecej nie widzieli albo rozstali sie po tygodniu. Trudno mi powiedziec, ze ci drudzy sa jacys normalniejsi od tych, co nie potrzebują takich wrazen na jedna noc. Gdyby wszyscy byli w szczesliwych związkach to moze inaczej bym patrzyla, ale wiekszosc osob 25-30, które znam nie pracuje i mieszka z rodzicami. A jak pracuje to sztuka partnera, ktory tez pracuje i nie znajduje. No taka jest sytuacja pokolenia socjologow, politologów, kulturoznawcow, filozofow i animatorow turystyki i rekreacji. Przynajmniej moim zdaniem o to sie rozbija, o kalkulacje czy z tym partnerem bede w stanie założyć kiedykolwiek rodzine.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:28   #84
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
nie. Znam takich, jak i dziewice w tym wieku. Normalni ludzie, tylko zwykle nieśmiali .
jakaś Normalna kobieta :-D można? Można :-P
ale i tak brak akceptacji niektórych osób mnie przeraza..
zw można być tak nastawionym źle na prawicZkow
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:24   #85
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Nie brak akceptacji, a wolność wyboru
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:06   #86
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
bo jak sama byłam dziewicą, to chciałam prawiczka, takiego znalazłam i takiego miałam. Jakoś tak było to dla mnie ważne. Chciałabym, żeby obecny związek był tym na całe życie, ale gdyby się tak nie stało, to w kolejnym także chętnie brałabym pod uwagę prawiczka. Jasna sprawa, że najważniejsze byłoby jakim pan jest człowiekiem, ale gdyby się okazało, że prawiczek, to spoko. Nie uciekłabym
U mnie to samo Plus oni (mogę się mylić, w końcu miałam do czynienia tylko z jednym :P) zazwyczaj są tacy nieśmiali, a mnie to strasznie kręci
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 01:32   #87
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;49666528]jakaś Normalna kobieta :-D można? Można :-P
[/QUOTE]

Normalna kobieta to ostatnie co bym powiedział o Bananie

Jest wyjątkowa A nawet wyjątkowo wyjątkowa
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 01:41   #88
MalwinaMaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Dziwne rzeczy :d
MalwinaMaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:58   #89
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;49666528]jakaś Normalna kobieta :-D można? Można :-P
ale i tak brak akceptacji niektórych osób mnie przeraza..
zw można być tak nastawionym źle na prawicZkow
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Nie ma "normalna" "nienormalna". Każdy ma inne preferencje. Mnie by pewnie żaden prawdziwy katolik nie chciał. To nie znaczy, że są nienormalni. Po prostu według nich nie prowadzę się moralnie .
I wiesz, akceptuję to, że ktoś np. czeka z seksem do ślubu. Akceptuję też takich, co co wieczór kończą z inną panną. Ale po prostu nie chcę być ani z jednym, ani z drugim . Akceptować można, chcieć na partnera już niekoniecznie .
A prawiczka pewnie niejedna by chciała, więc nie łam się chłopak, będzie ok .

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Normalna kobieta to ostatnie co bym powiedział o Bananie

Jest wyjątkowa A nawet wyjątkowo wyjątkowa
schlebiasz mi mój drogi, aż zmieniłam kolor na bezbożną czerwień haha
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:55   #90
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Mimo wszystko nadal nie uwazam tego za skrajnosc!
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-16 17:56:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.