Naturalny, jasny blond dla popielatej szatynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 21:56   #1
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija

Naturalny, jasny blond dla popielatej szatynki


Witam!

Szukam i szukam i nie moge znależć takiego wątku...
Chodzi o szatynki farbujące się na blond.
Ja robię włosy Nateą nr 89 lub 90.
Ale niestety, odrosty wyglądają powoli jak co raz ciemniejsze, poziome paski dookoła głowy i dokładnie widac co jaki czas farbuję

Oczywiście trzymam 15 min na odrostach a potem nakładam na całość na 10 min, jak jest w instrukcji...
Zależy mi na tym , żeby włosów nie spałić przypadkiem, bo są dość juz długie i nie chcę żeby zaczęły sie łamać.

Nie mam specjalnie ochoty teraz eksperymentować, więc może ktoś by minie wspomógł dobrą radą...
Jak farba nie jest rozjaśniaczem, a nie uwidacznia większej różnicy między farbowaniami?

Czy tylko rozjaśniacze mi pozostały i na nie kładzenie farby?

Jakie farby dadzą na 100% pożądany kolor?

Chodzi mi o takie beżowe jasne blondy, wyglądające naturalnie i zdrowo, bez rudawych odcieni, co zostaje po Natei 90.



(Do fryzjera nie pójdę bo cierpię na chroniczny lęk przed nim, od czasu, kiedy to postanowiłam wycieniować LEKKO włosy do pasa, a wyszłam z postrzępionymi pórami do ramion... To było straszne ...)
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 22:13   #2
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Naturalny, jasny blond dla popielatej szatynki

Ja miałam ciemny blond i odrosty robię Wellatonem, popielaty blond. Jeśli chodzi o rudawe odcienie to fakt, czasami są, ale najczęściej jest to wynik zbyt krótkiego trzymania farby. Ogólnie jestem zadowolona z tego koloru, bo wygląda dość naturalnie
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:31   #3
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Naturalny, jasny blond dla popielatej szatynki

Nie wiem, czy za króyko, raczej nie, bo i 40 min potrafię z tym chodzić...
Dlatego chcę zmienić farbę na jakąś sprawdzoną, że by nie zrobić sobie gorszej krzywdy. Cóż, chcąc niechcąc, po tej Natei zawsze po tygodniu robię się ruda na odrostach...
Może coś z Loreala? Żeby trwały ten kolor był i nie za jasny, naturalny. Była jakaś farbe, która niby robi naturalne refleksy bo farbuje stopniowo, czy coś...
Może ktoś próbował?
Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:22   #4
yvaine
Przyczajenie
 
Avatar yvaine
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Naturalny, jasny blond dla popielatej szatynki

Cytat:
Napisane przez Monsi Pokaż wiadomość
heh no wlasnie ja mam podobne pytanie...
Otoz jakies 5 misiecy temu farbowalam regularnie wlosy na blond farba L'Oreala...z glupiej rzyczyny pofarbowalam wlosyna ciemny braz farba pallete;/ ehh wiiem gorzej nei moglam;/ kolor misie jzu troche splukal i zrobilam 2 tyg temu kilka jasnych pasemek rozjasnaczem....ale w taki sposob to do blondu dojde za rok a zalezy mi ajk najszybciej . Co amm zrobic aby jak najszybciej uzyskac swoj dawny kolor?
Najszybciej możesz ściągnąć kolor, ale koniecznie u fryzjera.
Niestety to niszczy włosy, ale jeśli będziesz stosować przez dłuższy czas maseczki, będzie ok. Potem musisz odpocząć od zabiegów, bo to wypalanie włosów jest i mogą zacząć wypadać, rozdwajać się itp. Dlatego najlepiej kup kosmetyki do pielęgnacji włosów po rozjaśnianiu już w salonie, gdzie będziesz, bo mają mocniejsze i skuteczniejsze działanie.
yvaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 15:00   #5
pomponik84
Raczkowanie
 
Avatar pomponik84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 306
Dot.: Naturalny, jasny blond dla popielatej szatynki

Dołączam sie do pytania Isselilijii poniewaz mam ten sam problem. Mam włosy ciemny blond/ jasny braz i musze najpierw urzyc rozjasniacza a potem nałozyc farbe tyle ze jak farbka sie wypłukuje to kolor pozostaje bardzo jasny co mi sie nie podoba a jak uzywam bez rozjasniacza na odrost to wychodza rude lub złoto zółte.
Czy jezeli w farbie Nurisse 89 jest woad 9% i to jest dla mnie za mało to moge kupic w sklepie fryzjerskim wode 12% i zmieszac z farba zamiast tamtej wody 9%?
Wyjdzie wtedy dobrze kolor na moich włosach?

Pozdrawiam
pomponik84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.