Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 14:12   #1
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Arrow

Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco....


Mam długie (do połowy pleców mniej więcej) blond (naturalne) włosy z grzyweczką na bok. Są one naturalnie proste. Nosze okulary w modnej, mocno zarysowanej oprawie (czarnej). W poniedziałek wybieram się do fryzjera. Myślałam żeby zrobić sobie fryzure ala Ania Bosak (zdjęcie w załączniku), ale teraz już sama nie wiem. Chciałabym wygładać bardziej dojrzale. Bo mimo, że mam 21 lat ludzie dają mi 17:/ Chę wygładać dojrzalej ponieważ od tego roku zaczynam praktyki w liceum i chciałabym żeby moi uczniowie traktowali mnie bardziej serio, a nie jak ich koleżanke. Doradzcie jak zmienić wizerunek (włosy) by osiągnąc zamierzony efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4897918X.jpg (54,2 KB, 150 załadowań)
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:44   #2
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Witaj Nie jestem specjalistką, ale mam podobny problem: lat mam 19, a dają mi maksimum 16 :| Obecnie mam długie (do połowy łopatek) włosy w kolorze ciemny blond, a że od października idę na studia, pomyślałam, że coś w sobie zmienię i być może podsunę i Tobie jakiś pomysł Otóż zamierzam zdecydowanie pocieniować swoje włoski, nie tracąc przy tym aż tak z długości. A co do "postarzania", to radziłabym Ci unikać zarówno bardzo długich, "zwyczajnych" włosów (zauważ, że gdy kobieta ma włosy do połowy pleców, wygląda na młodszą), jak i ekstrawaganckich fryzur typu krótka, bardzo mocno wystrzępiona. Wszystko zależy też od Twoich rysów twarzy- jeśli masz okrągłą i zrobisz sobie prostą grzywkę będziesz wyglądała na małolatę (wiem z własnego doświadczenia ). Pozdrawiam!
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:23   #3
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Krótkie włosy dodadzą Ci lat, wiem coś o tym, choć sama mam długie W długich wyglada się młodziej.
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 08:40   #4
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

moze ktos jeszcze ma jakis pomysl
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 15:20   #5
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
Mam długie (do połowy pleców mniej więcej) blond (naturalne) włosy z grzyweczką na bok. Są one naturalnie proste. Nosze okulary w modnej, mocno zarysowanej oprawie (czarnej). W poniedziałek wybieram się do fryzjera. Myślałam żeby zrobić sobie fryzure ala Ania Bosak (zdjęcie w załączniku), ale teraz już sama nie wiem. Chciałabym wygładać bardziej dojrzale. Bo mimo, że mam 21 lat ludzie dają mi 17:/ Chę wygładać dojrzalej ponieważ od tego roku zaczynam praktyki w liceum i chciałabym żeby moi uczniowie traktowali mnie bardziej serio, a nie jak ich koleżanke. Doradzcie jak zmienić wizerunek (włosy) by osiągnąc zamierzony efekt.
Okej od poczatku..
Kobiety w dlugich wlosach zazwyczaj wygladaja o wiel mniej dojrzale niz te w krotszych
Wiem po sobie, bo teraz mam wlosy do lopatek i wygladam na 16 lat jednak kiedy mialam krotkie wygladalam na 20..
Okej probojemy
Tak wiec zalezy od tego jaka masz karnacje ale jesli Twoje oprawki sa czarne to bardzo ladnie mysle wygladalabys z wlosami zafarbionymi na kolor czarny, grzywka scieta na proste i naprawde gesto.
Wlosy z przodu sciac do brody jednak pozostale scinac coraz mniejdzieki czemu z tylu utowrzy nam sie taka "rybka . Mniej wiecej cos takiego : \/

Inna opcja:

Mozna zafarbic rozniej na jakis cieply braz i wloski z gory ( z samego czubka glowy) sciac na krotko jednak reszta do lopatek
Bardzo ladnie do wyglada

Najlepiej byloby jakbys kurcze dodala swoje zdjecie, bo wtedy najelpiej mozna powiedziec co komu pasuje.
__________________
Zapuszczam wlosy
Jest - 42 cm
Bedzie - 59 cm
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:31   #6
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Wklejam moje zdjecie bylo robione w maju tu mialam jeszcze prosta grzywke teraz jest na bok. Wloski sa dluzsze

Jesli macie jakies pomysly to wklejajcie zdjecia zebym mogla sobie to mniej wiecej wyobrazic
dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (78,3 KB, 188 załadowań)
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 18:45   #7
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
Wklejam moje zdjecie bylo robione w maju tu mialam jeszcze prosta grzywke teraz jest na bok. Wloski sa dluzsze

Jesli macie jakies pomysly to wklejajcie zdjecia zebym mogla sobie to mniej wiecej wyobrazic
dziekuje
Jasna masz karnecje wiec nie nadaje sie kompletnie to co napisalam..
Okej jedziemy od poczatku:P
Heh wlosy mozesz sobie zafarbic na jakis blond zloty Garnier numer farby 9.3 jest spoko
A co do sciecia wloskow to mozna cos w stylu tak jak na zdjeciu i ladnie sobie ta gore wymodelowac pozniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maniura.JPG (21,0 KB, 56 załadowań)
__________________
Zapuszczam wlosy
Jest - 42 cm
Bedzie - 59 cm
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 21:52   #8
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

hehe ta fryzure juz mialam (idento fotke pokazalam fryzjerce ;p) wygladalam zadziornie ale nie o ten efekt mi chodzi (odmlodzilo mnie to niestety)
strzelajcie dalej czekam
pliz dziewczyny jestem umowiona do fryzjera na poniedzialek na 17 zegar tyka POMOCY!
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 10:18   #9
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
hehe ta fryzure juz mialam (idento fotke pokazalam fryzjerce ;p) wygladalam zadziornie ale nie o ten efekt mi chodzi (odmlodzilo mnie to niestety)
strzelajcie dalej czekam
pliz dziewczyny jestem umowiona do fryzjera na poniedzialek na 17 zegar tyka POMOCY!

okej dodaje ci kilka zdjec
Wg mnie fryzury sa super i fajnie wygladaja jeszcze odpowiedni makijaz i doslownie wypas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2606860.jpg (52,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5668364.jpg (12,4 KB, 72 załadowań)
__________________
Zapuszczam wlosy
Jest - 42 cm
Bedzie - 59 cm
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 11:08   #10
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Najpierw zadaj sobie pytanie czy chcesz radykalne cięcie?
Jeśli nie chcesz ścinać włosów możesz sie poprostu inaczej czesać, np. w klasyczny kok banan. Elegancki, ze starannie ukrytymi końcami włosów, idealnie gładki. Podaję linka do strony gdzie wytłumaczone jest w jaki sposób można upiąć taki kok. http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...05538.html?i=1 A jeśli jesteś gotowa na radykalną zmianę to z mojej strony są to takie propozycje..
z2405465X.jpg

2008_modna_krotkie_wlosy.jpg
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 11:19   #11
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Co do koloru włosów. Proponowała bym zmienić na jakiś z odcieni cieplejszych, np. kolor.jpg

kolor2.jpg

kolor3.jpg
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 21:31   #12
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

up
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 22:05   #13
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

dziekuje tym ktore sie odezwaly
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:50   #14
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Przepraszam, ze sie wcinam, ale na dniach zamierzam isc do fryzjera...potrzebuje duzej zmiany, powiedzmy, ze przezywam wewnetrzna metamorfoze i planuje zewnetrzna Wklejam zdjecie jak wygladam teraz i jaka fryzurka mi sie marzy. Co prawda tez wiekszosc ludzi mowi mi, ze mam piekne wlosy, sa miekkie, dlugie, naturalny kolor to blond, zlote refleksy, takie naturalne pasemka, niby cud miod orzeszki...ale bardzo to meczace, mycie, czesanie, suszenie zabiera duzo czasu, wlosy sa pozrywane na calej dlugosci i bywaja oklapniete, musze je myc codziennie itd itp czyli typowe problemy z dlugimi wlosami. I tak sie zastanawiam czy taka fryzura jak ma ta dziewczyna obok pasowalaby do mnie. Mam na mysli i kolor, i dlugosc i ogolny efekt, wszystko Problem w tym, ze mam cienkie wlosy i nie wiem jak one przezyja ukladanie i czy w ogole sie "dadza" ladnie ulozyc. Poradzcie Bo farbka juz nawet kupiona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moi1.jpg (53,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Smile_Time_Out_Of_Time_by_d__i.jpg (51,2 KB, 86 załadowań)
sheala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 22:07   #15
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Fryzura powinna Ci pasować. Zainwestuj w jakiś dobry środek do stylizacji włosów, np. gumę. Jest naprawdę świetna. Ja też niestety mam bardzo cienkie włosy, ale na szczęście mam swój trik. Na umyte włosy wcieram środek do stylizacji,np. gumę ( tylko od nasady i sczesuję na końce) Modelując podnoś szczotką włosy od nasady tak aby włosy tworzyły kąt prosty. Strumień powietrza suszarki kieruj na nasadę włosów, a dopiero później susz ich końce. Kiedy całość już wysuszysz roztrzep włosy i ułóż za pomocą, np, gumy lub lakieru. Może to trochę skomplikowane, ale mam nadzieję,że sobie poradzisz. Jeśli nie to poproś fryzjera,żeby Ci wytłumaczył.

Co do koloru to mam pewne wątpliwości. Wydaje mi się,że do Twojego typu karnacji pasują Ci bardziej ciepłe odcienie.
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 09:02   #16
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

Taaak, mysle, ze na pewno bede potrzebowala jakiegos skomplikowanego kursu ukladania wlosow za pomoca roznych srodkow^^" Do tej pory nigdy nie potrzebowalam zadnych tego typu kosmetykow, no moze czasem lakier. Dzieki ogolnie za opinie, jeszcze nad tym kolorem pomysle, bo slyszalam tez, ze farba, ktorej chce uzyc jest dosc agresywna.
sheala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:37   #17
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Co zrobic z włosami/jak je obciąć żeby wyglądać dojrzalej i bardziej kobieco...

nie obcinaj wlosow, lepiej je skroc troche a jak cos to pozniej obetnij bo w razie czego odwrotnie nie bedziesz mogla zrobic
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.