Korzystne ścięcie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 12:37   #1
dziula00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4

Jakie cięcie??


Witam. Ja mam problem ze ścięciem.. bo nie wiem jaka fryzura pasuje do mojej twarzy.. Naturalnie mam kręcone wlosy ale ich nie lubie i dlatego je prostuje ) Teraz naszło mnie na ich podcięcie, ale nie wiem w jaki sposób żeby bylo to korzystne dla mojego wyglądu, tzn nie wiem jakie ścięcie wybrac. Dodam ze nie chce bardzo ich skracac poniewaz staram sie je zapuszczac ;D Myslalam o tym zeby z przodu zostawic dlugie a od tylu troche podciac.. jednak Mam nadzieje że Pani mi doradzi ) Z góry dziekuje i załanczam moje aktualne zdęcie ;] I jeszcze chcialam spytac co zrobic z grzywką bo ma taką denerwującą długosc ze nijak sie nie chce ułożyc ;] Dziekuję z góry i pozdrawiam ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stoję.jpg (87,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przod 44.jpg (57,9 KB, 107 załadowań)

Edytowane przez dziula00
Czas edycji: 2008-12-31 o 13:08
dziula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:44   #2
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Korzystne ścięcie włosów

wiem, ze nie o to pytasz ale wydaje mi się, ze bardzo ładnie może Ci być w lokach. Masz jakieś zdjecie? Sama mam kręcone włosy i mam wrażenie, że natura się buntuje i wyprostowane włosy (przynajmniej moje) nigdy nie układaja sie naprawde dobrze
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:07   #3
dziula00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Korzystne ścięcie włosów

No naturalnie mam krecone ale takie siano mi sie robi... i jak mam w jeden dzien loki a wstane na drugi dzien to nie moge dojsc z nimi do łądu i składy a w ogole lepiej sie czuje w wyprostowanych
dziula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:15   #4
capranubiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Korzystne ścięcie włosów

Witam,
ja mam dokładnie taki sam problem z włosami - niby ładne, niby kręcone, ale nawet nad tymi "naturalnymi" lokami muszę się nieźle namęczyć, żeby przypominały coś innego niż sianko bożonarodzeniowe. Kręcone (czyt.: falowane, sianowate) nie wyglądają zbyt pięknie podcięte w ten sposób (z tyłu krótko, z przodu dłuższe) - wiem, bo takie miałam i w efekcie leczę traumę do dziś, mam już włosy za łopatki. Dopiero dojrzewam do decyzji o ingerowaniu nożyczkami i też marzą mi się (jednak) właśnie takie - z tyłu krótsze. Może fakt, że teraz je prawie zawsze prostuję daje większe szanse, że tak obcięte będą wyglądały w miarę ładnie? Generalnie dołączam się do pytania.
A od siebie - dziewczyno, próbuj, jak będziesz chciała mieć np. grzywkę, to i tak ją sobie zrobisz, najwyżej to będzie ostatni raz. włosy to nie operacja, najwyżej odrosną.
__________________
panta rhei
capranubiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:51   #5
dziula00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Korzystne ścięcie włosów

Dzieki za porade a co do grzywki.. juz mialam duuzo ;D i prosta i po skosie i asymetryczna i.. juz zappuscilam i powiedzialam sobie ze nigdy wiecej mam za mala twarz do grzywki i wszyscy moi znajomi twierdza ze lepiej jak mam spiet do góry ) Noo to poradzi nam ktos? )
dziula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.