Fotodepilacja czy laser diodowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 07:43   #1
amaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Smile

Fotodepilacja czy laser diodowy?


Dzień dobry!
Mam ogromną prośbę: potrzebuję opinii na temat fotodepilacji i laserów diodowych: która z metod jest bardziej skuteczna? Obdzowniłam całe Trójmiasto, gdzie niestety nie ma zbyt wielu gabinetów i kazdy wychwalał swój sprzęt, obiecując fantastyczne rezultaty .
Sprawa jest o tyle delikatna, ze interesują mnie paszki i okolice bikini, wiec tereny dość wrażliwe , dlatego bedę ogromnie wdzieczna za każdą odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie!
ps.
Czy mozecie polecic jakieś gabinety w Trójmieście?
amaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 13:46   #2
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez amaja
Dzień dobry!
Mam ogromną prośbę: potrzebuję opinii na temat fotodepilacji i laserów diodowych: która z metod jest bardziej skuteczna? Obdzowniłam całe Trójmiasto, gdzie niestety nie ma zbyt wielu gabinetów i kazdy wychwalał swój sprzęt, obiecując fantastyczne rezultaty .
Sprawa jest o tyle delikatna, ze interesują mnie paszki i okolice bikini, wiec tereny dość wrażliwe , dlatego bedę ogromnie wdzieczna za każdą odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie!
ps.
Czy mozecie polecic jakieś gabinety w Trójmieście?
Witam! Ja osobiście polecałabym laser neodymowo-yagowy, gdyz zabieg jest zupełnie bezbolesny. Lasery diodowe działają na melaninę włosa, który pochłania wiązkę i przez to mogą parzyć. Laser nd-yag działa na hemoglobinę i dlatego zabieg nie powoduje podrażnień skóry. Nie znam gabinetów w Trójmieście ale polecam w Warszawie - salon Afrodyta. Powodzenia
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 18:14   #3
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Czesc. pracuje w klinice w londynie i moja praca to usuwanie wlosow laserami (no, nie tylko to, ale przede wszystk). W ciagu 5 lat zrobilismy 200.000 zabiegow z uzyciem lasera. I oto moja rada: laser diodowy. najlepszy na swiecie Lightsheer.efekty zaleza od tego jakie masz wlosy- jasne, cienkie, ciemne?i jaka skore- jasna czy opalona. zapomnij o solarium i sloncu- nie mozesz wystawiac tych okolic .pachy, to nie problem.ale bikini- zalatw sobie SPF 30 i dluzsza bikini na lato i nie ma problemu. chodzi o to zeby skora byla jaknajbledsza- wtedy laser sie skopi na melaninie wlosa i nie bedzie ryzyka "poparzenia" skory.nam sie to nigdy nie przytrafilo, ale nie wiem jak to jest w polsce..
zabieg musisz powtarzac co 6-8 tyg i nie ma ze boli. nie dluzej niz 12tyg bo nie bedzie tak skuteczny ( wlosy odczepia sie od cebulki i nie da sie go wtedy zabic- tylko sie podgrzeje). pol godz przed zabiegiem wez 2 tabl nrofenu i bedzie ok. nie boli az tak bardzo.zreszta , mala powierzchnia, zajmie 20 min (obie) a bol jest natychmiastowy- mija od razu.
co jeszcze..jesli masz jasne wlosy i cienkie..polecam laser aleksandrytowy tylko i wylacznie, ale nie wiem czy tam go macie. zazwyczaj wlosy pod pachami i bikini nie sa cienkie, wiec polecam z gory diodowy. i zadnych nd-yagow- tym to sie usuwa popekane naczynka a i tak nie jest efektywny..ok?ciao and good luck
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:34   #4
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez redobsession
Laser nd-yag działa na hemoglobinę i dlatego zabieg nie powoduje podrażnień skóry.
przepraszam, ale jak laser sluzacy do usuwania wlosow moze wplywac na hemoglobine znajdujaca sie tylko we krwi?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:44   #5
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Do jaga 2001:
chodzi tutaj o hemoglobinę znajdującą się w siateczce naczyń krwionośnych otaczającą brodawkę włosa-taki skrót myślowy. Laser nd-yag dociera bezposrednio do brodawki włosa; zniszczenie naczyn ją otaczających powoduje zniszczenie brodawki. Natomiast l. diodowy działa na zupełnie innej zasadzie, mianowicie wiązka świetlna jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się we włosie i to czasem powoduje lekkie oparzenia skóry. Z tego też wzgledu l.diodowy nie jest polecany osobom z jasnymi włosami, bo one mają mało melaniny. A l. nd-yag niszczy kazdy rodzaj włosa nie powodując podrażnień, gdyż jego celem nie jest melanina zawarta we włosie.
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:53   #6
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Do amaji:
tylko nie laser aleksandrytowy po powoduje duze podrażnienia skóry, to tez laser działający na melaninę włosa ale o znacznie krótszej wiązce. Laser diodowy light sheer dociera do około 2 mm w głab skóry, natomiast nd-yag dociera ponizej pięciu mm, a wiec jeszcze głębiej. A co do tego, iż usuwa się nim naczynka, to owszem ale innym rodzajem nd-yag. Dostępny na rynku z laserów neodymowo-yagowych służacych tylko do usuwania owłosienia jest m. in. Laser Pil. Taki zabieg jest zupełnie bezbolesny, mówię z doświadczenia. A co do diodowego, to jak wspomniano na innym poście, może parzyć.
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 21:26   #7
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

laser alex powoduje takie same podraznienie skory jak i diodowy.reakcja skorna jest po prostu troche bardziej widoczna, bo wiazka laserowa jest krotsza i dziala bardziej powierzchownie ( rumien, babelek wokol mieszka wlos, ktore trwaja od kilka godzin do 2-3 dni max..)
nie ma co sie tym przejmowac . ja bym sie bardziej martwila o osobe wykonujacej zabieg.bo slyszalam i widzialam "ofiary" uzycia zlego sprzetu, zbyt wysokich parametrow lub po prostu niekompetentnych ludzi..
nic nie powinno sie stac jesli nie bierzesz lekow fotouczulajacych, chronisz sie przed sloncem, zadnej sztucznej opalenizny..
nie polecam tez IPL bo jest mniej skuteczny.
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 09:56   #8
Krystyna SLS Katowice
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Nieopłacona reklama.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2006-04-10 o 10:46
Krystyna SLS Katowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:09   #9
Anna Kubajak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

WITAM ! Czyli tak podsumowując... Che się wybrać na fotodepilacje łydek, tylko nie wiem czy warto, tzn. nie wiem czy bedzie taki efekt jakiego sie spodziewam. Czy ktoś może już jest po zabiegu i podzieli sie swoimi wrażeniami? Pozdrawiam !
Anna Kubajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:34   #10
copka65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Kto jest w stanie podpowiedzieć mi,gdzie mogę kupić laser diodowy lightsheer,do gabinetu kosmetycznego,czy ktoś wie,jak dostać dofinansowanie z UE?
copka65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:49   #11
olenka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

To jest nowa siec salonow z fotodepilacja w dobrej cenie: http://www.domowyswiat.pl/artykul,4,..._natarciu.html
olenka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 17:31   #12
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cześć,
Ja od kilka lat walczyłam z nadmiernym owłosieniem, stosowałam różne "lekarstwa", środki hormonalne lecz z marnym skutkiem, w sumie nie było żadnej poprawy, nie było tylko gorzej. Problem najbardziej dotyczył owłosienia na brodzie. Na początku było codzienne wyrywanie tych włosków, czasami nawet kilka razy dziennie. Pewnego dnia zainteresowałam się depilacja laserową, znalazłam gabinet w centrum W-wy i umówiłam się na zabieg laserem IPL. Byłam na dwóch zabiegach, które kompletnie nic nie dały. Dwa miesiące temu postanowiłam ponownie spróbować i trafiłam do bardzo mądrej Pani doktor dermatolog na zabieg laserem VPL. Pierwszy zabieg usunął około 60% włosków, po drugim zostało ich juz zaledwie kilka - byłam 10 dni temu i cały czas trwa proces wypadania, więc spodziewam się wypadnięcia jeszcze kilku. Teraz mysle i zbieram kase na depilacje bikini - jak tak dalej pójdzie zdąrze do lata.
Jak chcecie podam Wam namiary do mojej Pani dr. Cena depilacji brody to 200 zł.
pozdr
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 20:43   #13
Lady__A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Kamisol,
moim problemem jest to, że mam jasne, raczej cienkie, ale za to dość dlugie włosy... pytałam kiedyś o możliwość depilacji, ale pani powiedziała, ze są zbyt jasne (nie wiem jaki laser miała). Czego powinnam użyć?? jaki laser byłby skuteczny?? Proszę pomóż!

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez karolaw27 Pokaż wiadomość
Cześć,
Ja od kilka lat walczyłam z nadmiernym owłosieniem, stosowałam różne "lekarstwa", środki hormonalne lecz z marnym skutkiem, w sumie nie było żadnej poprawy, nie było tylko gorzej. Problem najbardziej dotyczył owłosienia na brodzie. Na początku było codzienne wyrywanie tych włosków, czasami nawet kilka razy dziennie. Pewnego dnia zainteresowałam się depilacja laserową, znalazłam gabinet w centrum W-wy i umówiłam się na zabieg laserem IPL. Byłam na dwóch zabiegach, które kompletnie nic nie dały. Dwa miesiące temu postanowiłam ponownie spróbować i trafiłam do bardzo mądrej Pani doktor dermatolog na zabieg laserem VPL. Pierwszy zabieg usunął około 60% włosków, po drugim zostało ich juz zaledwie kilka - byłam 10 dni temu i cały czas trwa proces wypadania, więc spodziewam się wypadnięcia jeszcze kilku. Teraz mysle i zbieram kase na depilacje bikini - jak tak dalej pójdzie zdąrze do lata.
Jak chcecie podam Wam namiary do mojej Pani dr. Cena depilacji brody to 200 zł.
pozdr
A czy mogłabys podac jakies namiary do swojej pani doktor? Czy wiesz cos na temat usuwana jasnych włosów? z góry dziękuję
Lady__A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 07:50   #14
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Pani dr.przyjmuje na ulicy Domaniewskiej w W-wie. Z tego co mówiła laser nie usuwa włosów siwych. Nie wiem jak jest z włosami blond - nie pytałam, jestem brunetką. W środe ide na bikini, więc jak chcesz dopytam.
pozdr
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:00   #15
Lady__A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Wielkie dzięki!!!
zapytaj jeśli możesz, ja nie wiem już co robić, wertuję wszystkie fora. Przeczytałam coś o fotodepilacji, cena za jedną okolice to 130zł, ciekawe czy to nie jakaś kolejna ściema... Czasem wolałabym mieć grube, ciemne te włosy...
Lady__A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:18   #16
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

130 zł to cos tanio! Ja za brode - jednak nie wielki obszar płace 200 zł, a bikini całkowite ma kosztować 550 zł.
O jakim laserze czytałaś?
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:26   #17
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Faktycznie tanio - wcześniej nie trafiłam na ich strone.
Jak Twoje wrażenia? No i jak efekty?
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:11   #18
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cena faktycznie bardzo konkurencyjna Moje bikini kosztowało 550 zł....
Po około tygodniu, 10 dniach obserwuje wychodzenie włosów - czy u Ciebie jest tak samo?
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 17:58   #19
muszelka181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

witam ide w pn do tego salonu mam jednak obawy...troche za tanio jak na trwałą depilacje..przeciez laser kosztuje ok 300zl za bikini, chyba ze ta matoda jest tansza ze wzgledu na urzad ktory sam w sobie pochlania mniej energi i kasy..co myślicie?
skoro jest to metoda za 130 zl a nawet widzialam za 99!! http://www.nomasvello.com/poland/?q=node/353

Edytowane przez muszelka181
Czas edycji: 2010-04-23 o 18:13 Powód: błąd ort
muszelka181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 18:13   #20
cokolwiek76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

A co z laserami do depilacji na allegro? czy ktoś coś wie na ten temat? Koszt aparatu 1000- 2000 zł,
cokolwiek76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:14   #21
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Miałam i mam dokałdnie te same wątpliwości. O rezultatach nie moge jeszcze pisać - zabieg robiłam w środe. Jedno moge powiedzieć - kosmetyczka bardzo miła. Pytałam bardzo dokałdnie o skuteczność, podobno jest b.wysoka, wyższa niż VPL. Jesli chodzi o ceny...podobno ida nijako ja ilość, mają wąską specjalizacje, wykonują tylko trzy zabiegi na tym IPL-u i stąd mogą pozwolić sobie na takie ceny. Widziałam też, że salon cieszy się zainteresowaniem - klienci umawiają się na kolejne zabiegi.
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 23:48   #22
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

U nas w Lublinie otworzyli ten nowy salon hiszpański co taka rewolucja cenowa 99 zł za każdą rzecz idę na bikini i bródkę
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 13:24   #23
muszelka181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

niby obie sa podobne ale cena tez tu jest bardzi różna np http://www.expelos.pl/ za jedna sterfe 130zl
a
http://www.nomasvello.com/poland/?q=node/352 za jadna strefe 99zł

na kilku zabiegach jest juz jakas spora oszczedność
tylko nie moge sie zdecydowac, troszke jestem za Expelos bo znam opinie ale kusi mnie tez no+wello bo cena i slaon wydaje sie nowoczesny. co myślicie?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Karolaw 27!! hej byłaś w expelos?o tym salonie mowisz?
muszelka181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 17:03   #24
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Salon ok, kosmetyczka bardzo miła. Co do skutczności zabiegu nie moge jeszcze nic powiedzieć bo byłam 4 dni temu( w środe), więc jeszcze kilka dni musze poczekać na wychodzenie włosków. Przed zabiegiem przepytałam kosmetyczke co do skuteczności ( byłam na VPL i jest super...tylko cena straszna)i powiedziała, ze jest to ta sama metoda, ponad to IPL można wzmocnić jeszcze falami RF - przy depilacji włosków jasniejszych. Miejsce poddawane depilacji jest bardzo dokładnie naświetlane, pani nie żałuje impulsów. Ja się skusiłam, a dokładniej skusiła mnie cena i mam nadzieje, ze nie były to zmarnowane pieniądze.
Co jeszcze chciałabyś wiedziec?
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:20   #25
muszelka181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

hej dzięki wielkie, stresuje sie bo ide jutro jednak sie zdecydowalam, krepuje mnie sam fakt..jestem ciekawa jaks ie to odbywa..jak sie dostaje tam..miedzy posladki np.. krępujące?ile trwal zabieg?bolalo?i czy jakies zaczerwienienia sa..
muszelka181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:19   #26
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Ja robiłam bikini i uda, trwało to ponad godzine. Jak Cie bardzo boli to Pani zmniejsza moc urządzenia i jest do wytrzymania, jesli chodzi o odczucia to czujesz ciepło i albo jest do wytrzymania albo parzy.
Jesli chodzi o dep.między pośladkami to kładziesz się na brzuchu i przytrzymujesz sobie pośladek...nic strasznego
Ja jeszcze efektów nie widze....cierpliwie czekam.
Napisz po zabiegu o swoich wrażeniach
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:19   #27
muszelka181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

za bikini płaciłąś 130 i za uda 130?jak mi sie spodoba to na nóżki też sie skuszezaraz sie wybieram mam troche cykora ale...potem napisze
muszelka181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:57   #28
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Udo i kolano to jedna strefa, czyli 130 zł, drugie udo to druga strefa. Za uda i bikini zapłaciłam 390 zł. Czekam na info od Ciebie
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:14   #29
muszelka181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

hejbyłam, juz po barzdi miła obsługa, pomaga poczuć sie swobodniej, zam zabieg bezbolesny, tylko ciepł=czasem goraco czuc z lekkimi ukłuciami.da sie przezycteraz zobaczymy efekty..mam nadzieje ze bedą

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

myslalam ze nogi cale to jedna strefano nieźle..a tez chce zrobic nogi
muszelka181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:31   #30
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

A dopytywałas dokładnie o skuteczność, o to czego masz się spodziewać? Co pani mówiła?Na jakim poziomie miałaś robione? Ja miałam około 45 a jak bolało kosmetyczka zmniejszała nieco moc.
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-23 16:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.