Czemu ex sie odezwał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-13, 19:18   #1
Kiss95
Raczkowanie
 
Avatar Kiss95
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34

Czemu ex sie odezwał?


Witajcie,
8 miesiecy temu rozstałam sie z chłopakiem, a raczej to on po kilku miesiącach bycia razem i zapewniania ze kocha, zostawił mnie pisząc na facebook ze różnimy sie i to nie ma sensu. Po tym wszystkim mijaliśmy sie na uczelni ale ani cześć nie mówiliśmy ani nic.
Poznałam nowego chłopaka, znamy sie 2 miesiac, przyjaźnimy sie z zamiarem oczywiście czegoś wiecej, a tu kilka dni temu dostałam wiadomosc na facebook od ex, iż przeprasza mnie jeszcze bardzo za to ze mnie wtedy tak potraktował, ze sie zmienił i żałuje ze tak sie wszystko potoczyło, odpisałam mu i zaczęliśmy gadac... Pytał sie co u mnie az padło pytanie jak u mnie sprawy sercowe? Cała rozmowa opierała sie na temat jak mnie sie zycie ułożyło, ze on sie zmienił, jest sam , gdy powiedział ze sie zmienił powiedziałam ze mnie to oceniać juz, tylko konus innemu bedzie albo juz ocenia , a on : nikt nie ocenia i nie bedzie. I ze cały czas myślał o mnie j nie zapomniał i ma same pozytywne wspomnienia i ze jak mnie widzi na mieście to serce mu wali i jest jak sparaliżowany. Pogadaliśmy , nastał późny wieczor pożyczyliśmy sobie dobranoc i cisza juz 3 dzien.
Po co sie odezwał? Zapomniałam juz o nim a teraz znowu mysle? I to po tym wszystkim jak mnie potraktował? Czasami kusi mnie zeby zapytać go po co tak naprawde napisał? Nie wiem.. Napisał teraz juz nie pisze, nie wiem , moze czeka na moj ruch? Poza tym ja poznałam juz chłopaka , chce z nim byc a mysli o bylym powróciły.... Pomóżcie? Mieliście podobne doświadczenie? Moze faktycznie sie zmienił?
Kiss95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:23   #2
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Cytat:
Napisane przez Kiss95 Pokaż wiadomość
Witajcie,
8 miesiecy temu rozstałam sie z chłopakiem, a raczej to on po kilku miesiącach bycia razem i zapewniania ze kocha, zostawił mnie pisząc na facebook ze różnimy sie i to nie ma sensu. Po tym wszystkim mijaliśmy sie na uczelni ale ani cześć nie mówiliśmy ani nic.
Poznałam nowego chłopaka, znamy sie 2 miesiac, przyjaźnimy sie z zamiarem oczywiście czegoś wiecej, a tu kilka dni temu dostałam wiadomosc na facebook od ex, iż przeprasza mnie jeszcze bardzo za to ze mnie wtedy tak potraktował, ze sie zmienił i żałuje ze tak sie wszystko potoczyło, odpisałam mu i zaczęliśmy gadac... Pytał sie co u mnie az padło pytanie jak u mnie sprawy sercowe? Cała rozmowa opierała sie na temat jak mnie sie zycie ułożyło, ze on sie zmienił, jest sam , gdy powiedział ze sie zmienił powiedziałam ze mnie to oceniać juz, tylko konus innemu bedzie albo juz ocenia , a on : nikt nie ocenia i nie bedzie. I ze cały czas myślał o mnie j nie zapomniał i ma same pozytywne wspomnienia i ze jak mnie widzi na mieście to serce mu wali i jest jak sparaliżowany. Pogadaliśmy , nastał późny wieczor pożyczyliśmy sobie dobranoc i cisza juz 3 dzien.
Po co sie odezwał? Zapomniałam juz o nim a teraz znowu mysle? I to po tym wszystkim jak mnie potraktował? Czasami kusi mnie zeby zapytać go po co tak naprawde napisał? Nie wiem.. Napisał teraz juz nie pisze, nie wiem , moze czeka na moj ruch? Poza tym ja poznałam juz chłopaka , chce z nim byc a mysli o bylym powróciły.... Pomóżcie? Mieliście podobne doświadczenie? Moze faktycznie sie zmienił?
byli tak mają. Takie tęsknoty często trwają u nich dobę albo dwie i tyle. Nie ma się co przejmować, a na przyszłość nie wchodzić w rozmowy po prostu.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:40   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

zobaczył, że jakiś się wokół Ciebie kręci to zareagował.

Olej to on na pewno nie ma dobrych intencji.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:44   #4
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Syndrom psa ogrodnika.
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:48   #5
Kiss95
Raczkowanie
 
Avatar Kiss95
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Cytat:
Napisane przez blackalice2012 Pokaż wiadomość
Syndrom psa ogrodnika.

Tylko ze watpię zeby wiedział ze z kims sobie układam zycie...
Kiss95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:49   #6
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Obstawiam, że z jakąs inną go spotkało rozczarowanie, to zatęsknił.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Olej to on na pewno nie ma dobrych intencji.


Gdyby miał, to by tak nie p****, tylko zabrał się za to inaczej i nie milczał przez 3 dni. A i wtedy nic pewnego.
To, jak się teraz zachowuje, raczej potwierdza, że się nie zmienił w żadnym calu.

Rozdrapał tę ranę, teraz rób wszystko to, co np. po zerwaniu, żeby o tym zapomnieć. A na przyszłość nie wdawać się w dyskusje.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:52   #7
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Może zwyczajnie mu się nudziło.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 19:53   #8
xlexie
Raczkowanie
 
Avatar xlexie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 109
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Olej. Nie zwracaj na to uwagi, ludzie tak mają, szczególnie jak zaczyna się kręcić wokół ex ktoś nowy. Zostaw to, bo znowu będziesz płakała.
__________________
"Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów."
Albert Einstein
xlexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:56   #9
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Przestraszył się, że ktoś jest blisko Ciebie, sam zatęsknił...
Nie ma co się zastanawiać czemu to zrobił...
Zerwał w sposób karygodny, zamiast porozmawiać z Tobą w 4 oczy - co Ci się z szacunku do Ciebie należało, zerwał przez internet. Po takim zerwaniu osobiście wgl bym facetowi nie odpisała, bo jeśli wtedy Cię nie potraktował poważnie i tak jak powinien to teraz z pewnością nie ma w stosunku do Ciebie dobrych zamiarów.
Jest przy Tobie ktoś z kim coś może być, nie marnuj tego bo były sobie o Tobie przypomniał...
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 08:31   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Nie daj sobie wmówić, że przez 8 miesięcy jakaś cudowna przemiana w nim nastąpiła. Oni się nie zmieniają. Facet okazał się dupkiem i na pewno jest nim nadal. Olewaj jego próby kontaktu dla własnego dobra. Zanim pożałujesz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 09:15   #11
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Daj spokój i olej go, żyj tym co jest, a nie wracaj do przeszłości, dobrych intencji ten Twój ex pewnie nie ma.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 10:05   #12
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Olej go i tyle.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 10:50   #13
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czemu ex sie odezwał?

Cytat:
Napisane przez Kiss95 Pokaż wiadomość
Witajcie,
8 miesiecy temu rozstałam sie z chłopakiem, a raczej to on po kilku miesiącach bycia razem i zapewniania ze kocha, zostawił mnie pisząc na facebook ze różnimy sie i to nie ma sensu. Po tym wszystkim mijaliśmy sie na uczelni ale ani cześć nie mówiliśmy ani nic.
Poznałam nowego chłopaka, znamy sie 2 miesiac, przyjaźnimy sie z zamiarem oczywiście czegoś wiecej, a tu kilka dni temu dostałam wiadomosc na facebook od ex, iż przeprasza mnie jeszcze bardzo za to ze mnie wtedy tak potraktował, ze sie zmienił i żałuje ze tak sie wszystko potoczyło, odpisałam mu i zaczęliśmy gadac... Pytał sie co u mnie az padło pytanie jak u mnie sprawy sercowe? Cała rozmowa opierała sie na temat jak mnie sie zycie ułożyło, ze on sie zmienił, jest sam , gdy powiedział ze sie zmienił powiedziałam ze mnie to oceniać juz, tylko konus innemu bedzie albo juz ocenia , a on : nikt nie ocenia i nie bedzie. I ze cały czas myślał o mnie j nie zapomniał i ma same pozytywne wspomnienia i ze jak mnie widzi na mieście to serce mu wali i jest jak sparaliżowany. Pogadaliśmy , nastał późny wieczor pożyczyliśmy sobie dobranoc i cisza juz 3 dzien.
Po co sie odezwał? Zapomniałam juz o nim a teraz znowu mysle? I to po tym wszystkim jak mnie potraktował? Czasami kusi mnie zeby zapytać go po co tak naprawde napisał? Nie wiem.. Napisał teraz juz nie pisze, nie wiem , moze czeka na moj ruch? Poza tym ja poznałam juz chłopaka , chce z nim byc a mysli o bylym powróciły.... Pomóżcie? Mieliście podobne doświadczenie? Moze faktycznie sie zmienił?
Nie zmienił się. Wtedy od tak zerwał z Tobą, a jak pojawił się ktoś inny to mu się przypomniało? Trochę wygląda na psa ogrodnika albo na typa, który myślał, że tyle kobiet na niego poleci po zerwaniu i się przeliczył.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-14 11:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.