Zarabianie na ankietach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-25, 14:24   #1
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695

CSL worldwide limited - ktoś coś słyszał?


Firma oferuje prace dla konsultantów obsługi zamówień w trybie zdalnym...Na pierwszy rzut oka praca taka jak wiele ofert przy obsłudze klienta -
ich obsłudze, potwierdzaniu danych teleadresowych,odbieraniu połączeń przychodzących, informowaniu o promocjach generalnie wszystko co się mieści w obsłudze sprzedażowej i po-sprzedażowej, czyli także wszelkie rezygnacje, awizacje, przypominanie o wpłatach i kontakt z firmami kurierskimi...Nawet przekazywanie klientom informacji o obowiązujących promocjach. Praca wykonywana w domu, wszystkie telefony oczywiście na koszt firmy. Jak na początku to przeczytałam to wydawało mi się nienajgorsze, dopiero wszelkie szczegóły nastręczyły mi sporo wątpliwości. Kwestię umowy może lepiej pominąć (umowa o dzieło), system pracy dwuzmianowy, tak jak na etacie lub na pół etatu, w grę wchodzą także soboty. Firma zarejestrowana na Gibraltarze...Jak facet mi przez telefon powiedział, że na umowie o dzieło ma się pracować tak jak na normalnym etacie, to zrobiło mi się słabo...Widywałam ogłoszenia o pracę przy obsłudze klienta i w większości przypadków było to zatrudnienie na umowę o pracę, czasem na umowę zlecenia. Do tego informacje odnośnie wynagrodzenia przesłane w formie tabeli w excelowskim pliku - wszystko niby pięknie rozpisane, jak to na 21 dni roboczych można zarobić 3 tysiące złotych...Co sądzicie o takich ofertach? Szukają jeleni, którzy za nic będą odwalać robotę jak na etacie? Czy któraś z Was miała do czynienia z ta firmą?


(link)

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-01-10 o 16:22
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 15:28   #2
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: CSL worldwide limited - ktoś coś słyszał?

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;74118346]Firma oferuje prace dla konsultantów obsługi zamówień w trybie zdalnym...Na pierwszy rzut oka praca taka jak wiele ofert przy obsłudze klienta -
ich obsłudze, potwierdzaniu danych teleadresowych,odbieraniu połączeń przychodzących, informowaniu o promocjach generalnie wszystko co się mieści w obsłudze sprzedażowej i po-sprzedażowej, czyli także wszelkie rezygnacje, awizacje, przypominanie o wpłatach i kontakt z firmami kurierskimi...Nawet przekazywanie klientom informacji o obowiązujących promocjach. Praca wykonywana w domu, wszystkie telefony oczywiście na koszt firmy. Jak na początku to przeczytałam to wydawało mi się nienajgorsze, dopiero wszelkie szczegóły nastręczyły mi sporo wątpliwości. Kwestię umowy może lepiej pominąć (umowa o dzieło), system pracy dwuzmianowy, tak jak na etacie lub na pół etatu, w grę wchodzą także soboty. Firma zarejestrowana na Gibraltarze...Jak facet mi przez telefon powiedział, że na umowie o dzieło ma się pracować tak jak na normalnym etacie, to zrobiło mi się słabo...Widywałam ogłoszenia o pracę przy obsłudze klienta i w większości przypadków było to zatrudnienie na umowę o pracę, czasem na umowę zlecenia. Do tego informacje odnośnie wynagrodzenia przesłane w formie tabeli w excelowskim pliku - wszystko niby pięknie rozpisane, jak to na 21 dni roboczych można zarobić 3 tysiące złotych...Co sądzicie o takich ofertach? Szukają jeleni, którzy za nic będą odwalać robotę jak na etacie? Czy któraś z Was miała do czynienia z ta firmą?

(link)[/QUOTE]
Wygląda na niezarejestrowaną nigdzie Widać przecież na pierwszy rzut oka, że totalnie niepoważne ogłoszenie, nad czym się tu zastanawiać

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-01-10 o 16:22 Powód: link
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 17:46   #3
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Question Zarabianie na ankietach ?

Witam

Czy ktoś kojarzy stronę SWPanel.pl ? to strona z ankietami które się wypełnia zbiera punkty , udostępnia znajomym za co też wpadają punkty i przy uzbieraniu pewnej ilości tych punktów można je wymienić na gotówkę lub nagrodę...

i moje pytanie jest takie czy ktoś brał w czymś takim udział i czy to nie jest zwykle oszustwo i strata czasu ?
__________________
"Life is too short to wait"


fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 09:42   #4
greenpure
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: CSL worldwide limited - ktoś coś słyszał?

Pracuje w tej firmie już prawie rok, menedżerowie są naprawdę miłymi ludźmi, nigdy nie miałem żadnych problemów ani kłopotów przez tą firmę, można fajnie zarobić siedząc w domu przed komputerem, jeżeli chodzi o wypłaty to są wypłacalni i zawsze na czas otrzymuje wypłatę, polecam gorąco.
greenpure jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 10:42:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.