Nie pokocham syna? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 18:04   #121
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Nie pokocham syna?

Ja autorkę rozumiem, bo też bardzo chciałabym mieć córkę. Do tego stopnia, że (dopiero niedawno sobie to uświadomiłam), jak sobie wyobrażę, że mam (tylko) syna, to już bardziej wolałabym chyba nie mieć dzieci. Ale (co dziwne) już syn w kombinacji z córką jest jak najbardziej ok.

Autorko, jakie miałaś relacje z mamą?

Ja miałam bardzo kiepskie, byłam przez całe dzieciństwo bardzo samotna (w sensie emocjonalnym), nie czułam w ogóle od mamy miłości i ta moja teraz tęsknota za dzieckiem płci żeńskiej być może jest wyrazem tego, że po prostu chciałabym tej mojej potencjalnej córce dać to wszystko, czego sama nie dostałam od mamy, w ten sposób wynagradzając sobie za nieudane dzieciństwo. Widzieć w córce małą wersję samej siebie i kochając ją bardzo mocno zmniejszyć w sobie ból z powodu niekochania mnie przez matkę.
To bardzo niebezpieczne, zdaję sobie z tego sprawę, pewnie można w ten sposób skrzywdzić dziecko, stać się nadopiekuńczą matką, itp. Ale przynajmniej wiem skąd się to u mnie bierze i staram się nad tym pracować.
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 18:06   #122
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Nie pokocham syna?

Zamykam na prośbę autorki
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 19:06:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.