Izotek- mój dziennik. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-01, 14:47   #1
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Post

Izotek- mój dziennik.


Hej wszystkim Jestem świeżo upieczoną wizażanką. Założyłam konto po to aby prowadzić dziennik w którym bedę dokumentowała przebieg swojego leczenia. Izotek biorę od 30.07.2014. Cała terapia ma trwać 7 miesięcy
Moje dane:
19 lat
54kg
163cm
Typ trądziku:
dość dużo zaskórników na czole, brodzie i policzkach a takze na żuchwie. Najgorzej jest z czołem. Nie są to jakieś wielkie czerwone gule ale mnóstwo drobnej kaszki. No i przy tym tłusta cera.
Dawka:
20g na dzień

Póki co stosuje już trzeci dzień i jak narazie brak zmian. Na pozytywne narazie oczywiscie nie licze Narazie wyczekuje suchosci ust i skory oraz na wysyp ktory zazwyczaj przy tym leku sie pojawia przez pierwsze kilka tygodni a nawet 2 lub 3 miesiące

Edytowane przez balbinka95
Czas edycji: 2014-08-01 o 17:07
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 15:17   #2
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

DZIEŃ 4
Chyba już mam pierwsze objawy stosowania Izoteku. Rano obudziłam sie z lekko piekącą i zaczerwienioną twarzą. Cera strasznie sie przetłuszcza (stosowanie leku miało podobno przynieść odwrotny efekt no ale w końcu to dopiero czwarty dzień). Twarz jest już bardzo delikatna na wszelakie potarcia (np. przy wycieraniu się recznikiem). Ogółem nie ma tragedii ale nie ma też co myśleć o opalaniu ( co latem jest przykre ) Stwierdziłam że mój krem Lirene już nie da rady dlatego też udałam się do apteki po Physiogel który póki co dał fajne uczucie gładkości skóry

Edytowane przez balbinka95
Czas edycji: 2014-08-02 o 15:18
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:56   #3
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez balbinka95 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jestem świeżo upieczoną wizażanką. Założyłam konto po to aby prowadzić dziennik w którym bedę dokumentowała przebieg swojego leczenia. Izotek biorę od 30.07.2014. Cała terapia ma trwać 7 miesięcy
Moje dane:
19 lat
54kg
163cm
Typ trądziku:
dość dużo zaskórników na czole, brodzie i policzkach a takze na żuchwie. Najgorzej jest z czołem. Nie są to jakieś wielkie czerwone gule ale mnóstwo drobnej kaszki. No i przy tym tłusta cera.
Dawka:
20g na dzień

Póki co stosuje już trzeci dzień i jak narazie brak zmian. Na pozytywne narazie oczywiscie nie licze Narazie wyczekuje suchosci ust i skory oraz na wysyp ktory zazwyczaj przy tym leku sie pojawia przez pierwsze kilka tygodni a nawet 2 lub 3 miesiące
Ostatnio sama zastanawiam się nad izotekiem

Życzę powodzenia w kuracji
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 23:08   #4
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Ja długo się zastanawiałam ze względu na skutki uboczne ale nie chce oglądać tych pryszczy do trzydziestki jak to w niektórych przypadkach bywa. Mam nadzieję że nie będę żałowała
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:24   #5
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

DZIEŃ 5
Twarz rano była jeszcze bardziej zaczerwieniona i piekąca niż wczoraj :/ Nałożyłam sobie maseczkę nawilżającą Efektimy i po jej zmyciu wszystko ustąpiło poza delikatnością na potarcia skóry ale czy to efekt tej maseczki to akurat nie mam pojęcia. Pryszczy na twarzy jest mniej ale to chyba akurat lepsze dni jak to z pryszczami bywa

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

DZIEŃ 6
Na szczęście dzisiaj nie musiałam sie budzić z czerwoną i rozżarzoną skórą, ale za to we znaki dały mi się suche usta. W ruch poszła pomadka (narazie Carmex i Neutrogena. Zobaczymy jak się sprawdzą bo pomadki dołączanej do Izoteku nie dostałam gdyż nie mieli akurat w aptece i za to dostałam kilka próbek kremu Vichy SPF 50). Przesuszona jest także skóra wokół ust oraz broda. Cera cały czas bardzo się przetłuszcza.
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 14:39   #6
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

DZIEŃ 7
Już tydzien kuracji mam za sobą i niestety już robi się poważnie Skóra wokół ust jest już bardziej sucha niż wczoraj, a usta są tak ściągnięte że bez pomadki miałabym problem z mimiką Broda i nos lekko się już łuszczy Co do przetłuszczania to skóra na brodzie już mi się nie przetłuszcza, natomiast reszta twarzy tak jak wcześniej już pisałam jest bardziej tłusta niż zwykle.

P.S. Jeśli macie jakieś pytania to odpowiem
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:16   #7
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Też zaczęłam stosować Izotek -dziś u mnie dzień 5. Na razie u mnie nie obserwuje przetłuszczenia skóry, wręcz przeciwnie, łuszczy mi się w okolicy nosa, brody i ust. Daje mi się we znaki suchość w ustach. Rozglądam się za dobrym nawilżającym kremem. Do ust narazie Alterra, Carmex i Nivea oliwkowa na zmianę. Życzę powodzenia, szybkich i trwałych efektów oraz jak najmniej skutków ubocznych
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 20:12   #8
tomekspoko90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek- mój dziennik.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1317

Ja 15 miesięcy temu. W dniu skończenia kuracji (120mg/1kg) i 3 miesiące bez izo : )
tomekspoko90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:22   #9
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Też zaczęłam stosować Izotek -dziś u mnie dzień 5. Na razie u mnie nie obserwuje przetłuszczenia skóry, wręcz przeciwnie, łuszczy mi się w okolicy nosa, brody i ust. Daje mi się we znaki suchość w ustach. Rozglądam się za dobrym nawilżającym kremem. Do ust narazie Alterra, Carmex i Nivea oliwkowa na zmianę. Życzę powodzenia, szybkich i trwałych efektów oraz jak najmniej skutków ubocznych
Dziękuję i również życzę sukcesów w kuracji
Dopadł mnie teraz ból głowy Czyżby kolejny skutek uboczny?

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tomekspoko90 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1317

Ja 15 miesięcy temu. W dniu skończenia kuracji (120mg/1kg) i 3 miesiące bez izo : )
A jak było u ciebie z łuszczeniem się skóry? Wystąpiło? A jeśli tak to było znośnie?
Gratuluję szczęśliwego finału leczenie
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:29   #10
tomekspoko90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Co do bólu głowy to być może, że i izo, ale nie warto mu wszystko przypisywać, bo jak zobaczysz super buzie to mu wybaczysz.

Łuszczenie skóry u mnie było bardzo mocne. Nawilżałem twarz w około ust tylko naprawdę w sytuacjach kiedy gdzieś wychodziłem. Zawsze sobie wmawiałem, żeby się łuszczyła i w jej miejsce wytworzy się zdrowsza skóra ;D
tomekspoko90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:32   #11
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

I to łuszczenie występowało przez cały czas kiedy braleś Izotek?
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 20:45   #12
tomekspoko90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Jak zacząłem w maju 2013 to łuszczenie zaczęło mi się jakoś pod koniec wakacji 2013. Bo na początku leciałem na dawce 20mg, potem 30mg, 40mg, 30mg i kończyłem na 20mg. I jak już się zaczęło to było ze mną zawsze. Ja tam lubiłem to uczucie ;D

Nie miałem też wysypu żadnego. U mnie izo pod względem wyskakiwania zadziałał bardzo szybko. Bo ja po ponad miesiącu nie miałem żadnych większych problemów. Jedynie świecenie się jak psu jajca. Było fajne forum gdzie ludzie mieli dzienniki prowadzone od pierwszego dnia do zakończenia i dalej, ale forum padło. Byłem też tam ;/
tomekspoko90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 22:55   #13
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Mnie napewno łuszczenie nie będzie cieszyło Są wakacje a taka wylinka to zmora. Makijaż w takim wypadku tylko pogorszy sprawe więc nie wiem co zrobić żeby się ludziom pokazać Ale chociaż na plus matowa cera. No i perspektywa idealnej cery za kilka miesięcy
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:51   #14
tomekspoko90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Dużo ludzie zachwalało Cetaphil MD. Przez co np z rana nie mieli problemu z jakimiś suchymi kawałkami skóry. Bo na dzień to chyba ciężko znaleźć dobrze matujący, nawilżający krem, żeby nie świecić się jak choinka. Trzeba popróbować, bo każdemu co innego może spasować.
tomekspoko90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 17:07   #15
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez balbinka95 Pokaż wiadomość
Mnie napewno łuszczenie nie będzie cieszyło Są wakacje a taka wylinka to zmora. Makijaż w takim wypadku tylko pogorszy sprawe więc nie wiem co zrobić żeby się ludziom pokazać Ale chociaż na plus matowa cera. No i perspektywa idealnej cery za kilka miesięcy
Mnie też nie cieszy, choć chyba lepsze to niż wysyp, gorzej jak do tej mojej łuszczącej się skóry dojdzie jeszcze ten wysyp. Strasznie szybko zaczęła mi się łuszczyć ta skóra-praktycznie od zażycia 3 tabletki.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 17:34   #16
tomekspoko90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Mogę sobie wyobrazić tylko Wasz "trądzik", że 3 tabletki i już czuję lek ;D
tomekspoko90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 18:50   #17
hopsey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Izotek- mój dziennik.

ja zacząłem wczoraj
hopsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 23:00   #18
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

DZIEŃ 8
Skóra nagle przestała mi się przetłuszczać(włosy także trzymają się lepiej. Nie muszę już myć ich codziennie) Na skroni pojawił się ogromny podskórny i bolący pryszcz. Guz właściwie bo aż odstaje tak że widać go z daleka Na suchość skóry stosuję maseczkę Dermika która muszę przyznać dała mi sporą ulgę (ratuję się jak mogę bo w niedziele jest dzień w którym chciałabym jakoś wyglądać. Potam już mogę "zrzucać" skórę:p ) A z takich poważniejszych rzeczy to już drugi dzień cały wieczór boli mnie głowa

Edytowane przez balbinka95
Czas edycji: 2014-08-06 o 23:01
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 10:10   #19
hopsey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez tomekspoko90 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1317

Ja 15 miesięcy temu. W dniu skończenia kuracji (120mg/1kg) i 3 miesiące bez izo : )
Tomek - gratuluję skutecznych efektów kuracji!
Czy w czasie przyjmowania izo suplementowałeś się czymś? Chodzi mi zwłaszcza o przewód pokarmowy. Stosowałeś jakieś probiotyki? Izo jest w stanie uszkodzić naturalną florę jelitową, co w konsekwencji może prowadzić do nieswoistych zapaleń jelit (tego chyba boję się najbardziej) i myślę, w jaki sposób mogę temu zapobiec.
Napisałeś, że wziąłeś się za sport - czy Twoje stawy odczuwają kurację?
hopsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 13:22   #20
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez tomekspoko90 Pokaż wiadomość
Mogę sobie wyobrazić tylko Wasz "trądzik", że 3 tabletki i już czuję lek ;D
Mój trądzik naprawdę nie jest mały. I poza twarzą obejmuje także dekolt (w małym stopniu) i plecy (w większym). Raz przez te lata było lepiej, raz gorzej. Od kilka lat syfi mnie głównie na brodzie, w okolicy nosa i na policzkach, czoło jest prawie czyste. Nie wiem, może to przypadek,że skóra na brodzie mi się łuszczy i może to przypadek,że wczoraj wyskoczyło mi 5 wielkich ropnych pryszczy po lewej stronie twarzy...Nie wiem, ale boję się dalszych skutków ubocznych już skoro na początku lek daje mi się tak we znaki
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 13:57   #21
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Mój trądzik naprawdę nie jest mały. I poza twarzą obejmuje także dekolt (w małym stopniu) i plecy (w większym). Raz przez te lata było lepiej, raz gorzej. Od kilka lat syfi mnie głównie na brodzie, w okolicy nosa i na policzkach, czoło jest prawie czyste. Nie wiem, może to przypadek,że skóra na brodzie mi się łuszczy i może to przypadek,że wczoraj wyskoczyło mi 5 wielkich ropnych pryszczy po lewej stronie twarzy...Nie wiem, ale boję się dalszych skutków ubocznych już skoro na początku lek daje mi się tak we znaki
W takim razie ja też się będę bronić z trądzikiem walczę już od podstawówki (4kl bodajże). Wtedy miałam zasyfione tylko czoło ale dość gęsto było tych zaskórników i rowieśnicy często nie przechodzili wobec tego obojętnie jak to w tym wieku bywa ( dlatego też wpadłam na pomysł samodzielnego obcięcia grzywki żeby nie było widać tego czoła <efekt chyba jest jasny>) W gimnazjum przeniosło się już no brode i okolice przy nosie. Teraz już jest na całej twarzy. Może nie jest jakiś tragiczny bo to w końcu nie są czerwone bąble które zostawiają dziury w twarzy ale naprawde mam z tego powodu ogromne kompleksy i podświadomie unikam pełnego słońca żeby innym to się nie rzucało tak w oczy. Trądzik jest także na plecach i dekolcie. Leczyłam się już licznymi maściami i płynami a nawet brałam antybiotyk bez większych rezultatów. To by było na tyle

Edytowane przez balbinka95
Czas edycji: 2014-08-07 o 14:17
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 19:03   #22
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

DZIEŃ 9
Bez kremu nawilżajązego ani rusz Plus taki że praktycznie wcale sie nie łuszczę. Usta strasznie suche i ściągnięte mimo że wizualnie wydają się zdrowe. Z czystym sumieniem mogę polecić pomadke Nivea Essential Care. Jako jedyna z wszystkich jakie sprawdziłam do tej pory daje ukojenie. Żadnego wysypu u siebie nie widzę. Wręcz przeciwnie, co mnie bardzo dziwi. Dziewiąty dzień a mi poza tym jednym "potworem" na skroni który już się goi nic nowego nie wyskoczyło a cała reszta nie wygląda tak strasznie i pryszcze są małe tak jakby już goiły się. Normalnie u ludzi poprawa następuje po ok dwóch miesiącach. No ale może to taki etap przejściowy i wysyp mnie nie ominie I znowu mnie boli głowa Momentami mam takie zawroty że czuję się jak po paru głębszych. Mam nadzieje że nie będę miała tego dzień w dzień jak teraz to jest. A no i zakupiłam sobie Hepatil jako osłonkę dla wątroby

Edytowane przez balbinka95
Czas edycji: 2014-08-07 o 19:04
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:12   #23
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: Izotek- mój dziennik.

w jakim wieku dostalas pierwsza miesiaczke?
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:58   #24
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

5kl podstawówki czyli 12 lat. A co?
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 00:02   #25
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Bardzo dobry pomysł z tym dziennikiem, życzę powodzenia w kuracji i jak najmniej skutków ubocznych.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:29   #26
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Cytat:
Napisane przez balbinka95 Pokaż wiadomość
5kl podstawówki czyli 12 lat. A co?
no to okres dojrzewania(burzy hormonów ) sie skonczyl bo łapie sie góra 5 lat , czyli tradzik musi miec inna przyczyne ,jezeli nic ci innego nie pomagalo to warto bylo wziąć izotek ,a tak zastanawia mnie moze dieta by wszystko u cb poradzila ,moze trzeba odstawic nabial,cukier i mieso,dieta bezglutenowa, a wszystko zniknie ,dieta w niektorych przypadkach dziala cuda
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:38   #27
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

Próbowałam już kiedyś diety. Może nie jakiejś radykalnej ale odstawiłam wszystko co ostre, słodkie i ogólnie całe to śmieciowe żarcie Cera się poprawiła w tym sensie że była gładsza i koloryt wyglądał na zdrowszy ale ilość pryszczy raczej się nie zmieniła. Pomogła mi trochę herbata z bratka ale też w minimalnym stopniu. Próbowałam już wszelkimi sposobami domowymi. Fajne efekty dał tonik z mleka który stosowałam kilka lat temu ale skóra po jakimś czasie się przyzwyczaiła i już nie było tak dobrze. Z resztą zawsze tak miałam że jak coś trochę pomogło to tylko na kilka tygodni max.
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:46   #28
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

DZIEŃ 10
Bez większych zmian Usta bardziej suche, skóra wokół ust też bardziej sucha (co szczególnie widać po nałożeniu makijażu) Dzisiaj na szczęście głowa mnie już nie boli. Miałam tylko momentami lekkie zawroty ale mam nadzieję że i to z czasem ustąpi. Ogólnie samopoczucie dobre Niepokoi mnie tylko jedno... Wczoraj dostałam okresu z tym że był strasznie "skąpy" że tak powiem. Pierwszy dzień był zawsze dość obfity a wczoraj było zupełnie jak w ostatnim dniu. Ale dzisiaj już wszystko w normie Znalazłam w necie info że przy tym leku może dojść do zatrzymania cyklu. Mam nadzieję że mnie to nie spotka i jakoś wszystko będzie funkcjonowało tak jak powinno

Edytowane przez balbinka95
Czas edycji: 2014-08-08 o 18:49
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 11:22   #29
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Izotek- mój dziennik.

A takie pytanko dla tych którzy brali lub biorą Ile płaciliście za opakowanie? Bo ja za jedno opakowanie (3o tabletek 20mg) zapłaciłam tylko niecałe 50zł. Byłam przygotowana na cenę ok 100zł. Pani dermatolog mi poleciła tę aptekę mówiąc że opakowanie kosztuje ok 70zł co już mnie zdziwiło a jak przyszło już do płacenia to w ogóle szok.Aż sprawdzałam czy to napewno ten lek i wszystko mi się zgadza
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 16:35   #30
hopsey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 24
Dot.: Izotek- mój dziennik.

129 zl 60 szt
hopsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 18:35:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.