PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2020-06-24, 09:12   #2101
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dzięki ten golf jest mocno obcisły? Nie umiem oszacować ze zdjęcia. Myślałam, że on nie jest gładki. No ale 9 zł, to nie majątek.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie jest gładki i nie jest obcisły. Ma taką fajną fakturkę, ale mój aparat tego nie łapie, jest taki bardziej elegancki niż codzienny. Pozwoliłam sobie przymierzyć, żebyś zobaczyła jak wygląda. Ja noszę rozmiar S/M


Cytat:
Napisane przez j_ulkam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś chciałaby coś zwracać? Bo ja myślę nad dwoma ciuchami (dwie pierwsze sukienki poliestrowe). Ale jak nikt nic nie zwraca to ja się jeszcze waham ��
Poliestrowa jest tylko jedna w Twoim zamówieniu - ta czarna. Te 2 pozostałe mają na metce 100& bawełny, z tym, ze jedna jest taka lekko rozciągliwa, dlatego mi się wydaje, ze trochę elastanu może mieć. Ale materiał bardzo przyjemny Ta poliestrowa z kolei bardzo ładnie jest odszyta. No ale skład ma fatalny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200622_110732.jpg (90,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200622_110113.jpg (62,5 KB, 22 załadowań)
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 09:17   #2102
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Ja nic ze swoich rzeczy nie odsyłam, więc decydujcie, czy coś chcecie odesłać. Jeśli więcej osób, to ja to muszę zrobić. A jeśli tylko Ty Julka, to mogę Ci dokumenty razem z ciuszkami wysłać i jak już je obejrzysz, to sobie zdecydujesz
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 09:17   #2103
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Nie jest gładki i nie jest obcisły. Ma taką fajną fakturkę, ale mój aparat tego nie łapie, jest taki bardziej elegancki niż codzienny. Pozwoliłam sobie przymierzyć, żebyś zobaczyła jak wygląda. Ja noszę rozmiar S/M



Poliestrowa jest tylko jedna w Twoim zamówieniu - ta czarna. Te 2 pozostałe mają na metce 100& bawełny, z tym, ze jedna jest taka lekko rozciągliwa, dlatego mi się wydaje, ze trochę elastanu może mieć. Ale materiał bardzo przyjemny Ta poliestrowa z kolei bardzo ładnie jest odszyta. No ale skład ma fatalny

Ooo, to jednak dobrze widziałam na ich stronie. Też mam S/M, to pomogło! Dzięki wielkie
To czekam na wysyłkę, adres inpostu podawałam mailowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 12:49   #2104
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez j_ulkam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś chciałaby coś zwracać? Bo ja myślę nad dwoma ciuchami (dwie pierwsze sukienki poliestrowe). Ale jak nikt nic nie zwraca to ja się jeszcze waham ��
Dziewczyny nic nie odsyłają, właśnie rozsyłam paczuszki do wszystkich. W tej sytuacji mogę Ci wysłać Twoje rzeczy i dołączę wypełnione na mnie dokumenty do zwrotu. Jak sobie ciuszki obmacasz, obejrzysz, to zdecydujesz, co zrobisz Tylko musiałabym to zrobić już, bo na zwrot mamy chyba tydzień. Choć czasem wysyłałam z poślizgiem do dwóch i też przyjmowali
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 14:41   #2105
j_ulkam
Organizatorka
 
Avatar j_ulkam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 586
GG do j_ulkam
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Dobra, to biorę ciuchy razem z dokumentacją �� idę pisać PW
__________________
mój wątek: KLIK

arkusz rozliczeniowy aktualny: KLIK

arkusz rozliczeniowy 2013 - 2014: KLIK

"I najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"
przysłowie koreańskie
j_ulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 16:18   #2106
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Paczuszki wysłałam w piątek 26 czerwca, ale widzę, że dopiero dzisiaj zostały wyjęte z paczkomatu. Rozliczenie zrobione - proszę o Wasze numery kont do zwrotów




Cytat:
Napisane przez j_ulkam Pokaż wiadomość
Dobra, to biorę ciuchy razem z dokumentacją �� idę pisać PW

wysłałam Ci dokumentację, wpisałam swój numer konta do zwrotu, bo zawsze ten podaję, ale w sumie mogłaś tam swój wpisać i pewnie nie miałoby to znaczenia Daj znać czy coś będziesz odsyłać i czy spodziewać się jakiegoś zwrotu kasy z awanti
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-30, 20:22   #2107
j_ulkam
Organizatorka
 
Avatar j_ulkam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 586
GG do j_ulkam
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
wysłałam Ci dokumentację, wpisałam swój numer konta do zwrotu, bo zawsze ten podaję, ale w sumie mogłaś tam swój wpisać i pewnie nie miałoby to znaczenia Daj znać czy coś będziesz odsyłać i czy spodziewać się jakiegoś zwrotu kasy z awanti
Wika, dzięki za papiery, bo wszystko zwracam
Jedna sukienka ma trochę przyciasną spódnicę na tyłku, druga ma strasznie wąską gumkę w talii. w tej zapinanej z poliestru kołnierzyk mi się nie układa, a bluzę mam o jakieś 3 rozmiary za dużą
tak więc jutro cisnę na pocztę
__________________
mój wątek: KLIK

arkusz rozliczeniowy aktualny: KLIK

arkusz rozliczeniowy 2013 - 2014: KLIK

"I najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"
przysłowie koreańskie
j_ulkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 21:02   #2108
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Odebralam paczkę, która była w opłakanym stanie. Koperta porozrywana z każdej strony, bluzki latały po skrytce, rozpoczęłam reklamację przez aplikację, ale nie mam pojęcia czy to dobrze przeszło. Robiłam to pierwszy raz.

Bluza fajna, będę chciała inne kolory. Golfa jeszcze nie przymierzałam, a ta ciemna w kwiatki, to mega szeroka i brzydki materiał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 17:00   #2109
j_ulkam
Organizatorka
 
Avatar j_ulkam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 586
GG do j_ulkam
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Odebralam paczkę, która była w opłakanym stanie. Koperta porozrywana z każdej strony, bluzki latały po skrytce, rozpoczęłam reklamację przez aplikację, ale nie mam pojęcia czy to dobrze przeszło. Robiłam to pierwszy raz.

Bluza fajna, będę chciała inne kolory. Golfa jeszcze nie przymierzałam, a ta ciemna w kwiatki, to mega szeroka i brzydki materiał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przykro mi, że miałaś takie doświadczenia, zarówno z paczką, jak i z bluzką :-(
Awanti to czasem loteria. Jak się zamawia regularnie, to można przewidzieć, jakiego rodzaju są ciuchy. Ja kiedyś ubierałam się tylko w Awanti, teraz głównie w Lidlu i w C&A tak więc ja na jakiś dłuższy czas będę mieć spokój od Awanti

Wika28, wczoraj wysłałam paczkę ze zwrotem, dziś została dostarczona do sklepu. Na paragonie była data 18.06, a więc 2 tygodnie upływały 30.06. Biorąc jednak pod uwagę, że paczka do Ciebie przyszła dzień lub dwa po wydrukowaniu paragonu, jestem dobrej myśli, że zwrot zostanie uznany ;-) Tam było jakieś 122 zł. Zwrot dla mnie możesz mi zrobić jak już Awanti zrobi przelew
__________________
mój wątek: KLIK

arkusz rozliczeniowy aktualny: KLIK

arkusz rozliczeniowy 2013 - 2014: KLIK

"I najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"
przysłowie koreańskie
j_ulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 10:05   #2110
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Odebralam paczkę, która była w opłakanym stanie. Koperta porozrywana z każdej strony, bluzki latały po skrytce, rozpoczęłam reklamację przez aplikację, ale nie mam pojęcia czy to dobrze przeszło. Robiłam to pierwszy raz.

Bluza fajna, będę chciała inne kolory. Golfa jeszcze nie przymierzałam, a ta ciemna w kwiatki, to mega szeroka i brzydki materiał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to co oni robili z tą paczką? Przecież to była koperta bąbelkowa i jeszcze taśmą oklejona


Cytat:
Napisane przez j_ulkam Pokaż wiadomość
Przykro mi, że miałaś takie doświadczenia, zarówno z paczką, jak i z bluzką :-(
Awanti to czasem loteria. Jak się zamawia regularnie, to można przewidzieć, jakiego rodzaju są ciuchy. Ja kiedyś ubierałam się tylko w Awanti, teraz głównie w Lidlu i w C&A tak więc ja na jakiś dłuższy czas będę mieć spokój od Awanti

Wika28, wczoraj wysłałam paczkę ze zwrotem, dziś została dostarczona do sklepu. Na paragonie była data 18.06, a więc 2 tygodnie upływały 30.06. Biorąc jednak pod uwagę, że paczka do Ciebie przyszła dzień lub dwa po wydrukowaniu paragonu, jestem dobrej myśli, że zwrot zostanie uznany ;-) Tam było jakieś 122 zł. Zwrot dla mnie możesz mi zrobić jak już Awanti zrobi przelew
a może to, co rozliczyłam już Ci oddam, bo awanti czasem i 2 tygodnie na zwrot każe czekać? To nie poszalałaś z zamówieniem A ta granatowa sukienka dresowa bardzo mi się podobała

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

już mam informacje w mailu, ze zwrot 122 zł przeleją na podane konto, to mogę Ci już zwrot robić - podaj mi konto, proszę
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 18:42   #2111
j_ulkam
Organizatorka
 
Avatar j_ulkam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 586
GG do j_ulkam
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
to co oni robili z tą paczką? Przecież to była koperta bąbelkowa i jeszcze taśmą oklejona



a może to, co rozliczyłam już Ci oddam, bo awanti czasem i 2 tygodnie na zwrot każe czekać? To nie poszalałaś z zamówieniem A ta granatowa sukienka dresowa bardzo mi się podobała

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

już mam informacje w mailu, ze zwrot 122 zł przeleją na podane konto, to mogę Ci już zwrot robić - podaj mi konto, proszę
Poszło dzięki!
__________________
mój wątek: KLIK

arkusz rozliczeniowy aktualny: KLIK

arkusz rozliczeniowy 2013 - 2014: KLIK

"I najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"
przysłowie koreańskie
j_ulkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 17:56   #2112
rozza333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

hej, czy na stronie awanti nadal obowiazuje wymog 20 rzeczy? mi udaje sie chyba zamówić 2... i przechodzi...pierwszy raz bede zamawiac wiec bede wdzięczna za jakies wskazowki
rozza333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 21:00   #2113
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

Cytat:
Napisane przez rozza333 Pokaż wiadomość
hej, czy na stronie awanti nadal obowiazuje wymog 20 rzeczy? mi udaje sie chyba zamówić 2... i przechodzi...pierwszy raz bede zamawiac wiec bede wdzięczna za jakies wskazowki
kiedyś do rzeczy poniżej 20 doliczali jakąś dodatkowa opłatę. Nie wiem jak jest teraz
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 12:26   #2114
rozza333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: PL Hurtownia Awanti - wątek plotkowy cz. VI

bo jest tam zarowno sklep i hurtownia, wiadomo ze hurtownia sie bardziej oplaca i zastanawia mnie o co chodzi... gdzie lepiej zamowic
rozza333 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 13:26:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.