Mamusie lipcowe 2020 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-31, 07:54   #1
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927

Mamusie lipcowe 2020


Zapraszam wszystkie mamy z terminem na lipiec 2020
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 08:31   #2
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Mamusie wakacyjne LIPIEC 2020

Dzień dobry drogie Panie nazywam się Sandra i niedawno odkryłam nowego lokatora w brzuchu według wyliczeń termin na 7.07.2020. Mąż jeszcze nie wie nie wiem kiedy mu powiem może poczekam do świąt ale będzie trudno lub do mojej 30stki pod koniec listopada. Ciekawe czy wytrzymam. Jak na razie mamy 2letnią Zuzu w domu, która jest małym diabelkiem o anielskich oczkach.
Czekam na Was!! Buziaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 11:58   #3
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ooo widzę, że 3 przyszłe mamy wstawiły dziś wątki. Proponuje przekleić posty do tego bo był najwcześniej A tamte skasować aby nie śmiecić forum.

Dzień dobry drogie Panie nazywam się Sandra i niedawno odkryłam nowego lokatora w brzuchu według wyliczeń termin na 7.07.2020. Mąż jeszcze nie wie nie wiem kiedy mu powiem może poczekam do świąt ale będzie trudno lub do mojej 30stki pod koniec listopada. Ciekawe czy wytrzymam. Jak na razie mamy 2letnią Zuzu w domu, która jest małym diabelkiem o anielskich oczkach.

Czekam na Was!! Buziaki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 12:15   #4
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Hej, u mnie też będzie lipiec Wczoraj byłam u ginekologa sprawdzić czy już coś widać na USG,ale doktor nie mogła potwierdzić. Dała mi skierowanie na betę, dziś wieczorem powinny być wyniki. Za tydzień wyjeżdżamy z mężem na ponad dwa tygodnie na wakacje do Azji dlatego chcę potwierdzić jak najszybciej i uzgodnić z ginekolog czy ma jakieś wątpliwości co do wyjazdu. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 12:24   #5
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Jak zakładałam wątek to nie widziałam żadnego na lipiec ale jasne, warto zrobić jeden
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:21   #6
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Hej, u mnie też będzie lipiec Wczoraj byłam u ginekologa sprawdzić czy już coś widać na USG,ale doktor nie mogła potwierdzić. Dała mi skierowanie na betę, dziś wieczorem powinny być wyniki. Za tydzień wyjeżdżamy z mężem na ponad dwa tygodnie na wakacje do Azji dlatego chcę potwierdzić jak najszybciej i uzgodnić z ginekolog czy ma jakieś wątpliwości co do wyjazdu. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy masz termin miesiaczki? Ja bylam u ginekologa 2 dni przed i też widzial tylko pecherzyk. Powiedzial, ze cos z tego moze byc. A przed wizytą skoczylam na bete hcg prywatnie i wyszlo 138 wiec pewniak za 3 tyg juz powinno byc tętno Ah... Azja jakieś ciepłe kraje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:21   #7
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Okej, mam teraz chwilkę, żeby napisać coś o sobie


Mam już synka, również lipcowy Skończył w tym roku 2 latka Szogun jakich mało :P Do lekarza jestem umówiona na 13.11 (NFZ) i 21.11 prywatnie. Ogólnie chcę ciążę prowadzić prywatnie u lekarza, który pracuje w wybranym szpitalu. Na nfz chcę skierowania na badania

Wczoraj robiłam betę - wynik 621. Generalnie trochę się martwię bo ostatnią @ miałam 16.09, pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero w 38 dc 25.10 i wtedy beta wyszła 45. Wiem, że prawidłowy przyrost można wyliczyć pobierając betę co 2 dni ale wydaje mi się to i tak mało jak na 5 dni



Ja już mężowi powiedziałam, na pewno nie wytrzymałabym miesiąca czy tym bardziej do świąt
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 13:29   #8
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja też od razu powiedziałam jak zobaczyłam pozytywny test Ja miałam ostatnią miesiączkę 26 września. To moja pierwsza ciąża więc jeszcze wszystko jest dla mnie nowe. Super że macie już doświadczenie, będę miała skąd czerpać wiedzę . Lecę do Tajlandii, miałam plany dużo zwiedzać ale chyba zmienię to na leżenie w cieniu na plaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:30   #9
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Okej, mam teraz chwilkę, żeby napisać coś o sobie


Mam już synka, również lipcowy Skończył w tym roku 2 latka Szogun jakich mało Do lekarza jestem umówiona na 13.11 (NFZ) i 21.11 prywatnie. Ogólnie chcę ciążę prowadzić prywatnie u lekarza, który pracuje w wybranym szpitalu. Na nfz chcę skierowania na badania

Wczoraj robiłam betę - wynik 621. Generalnie trochę się martwię bo ostatnią @ miałam 16.09, pierwszy pozytywny test wyszedł dopiero w 38 dc 25.10 i wtedy beta wyszła 45. Wiem, że prawidłowy przyrost można wyliczyć pobierając betę co 2 dni ale wydaje mi się to i tak mało jak na 5 dni



Ja już mężowi powiedziałam, na pewno nie wytrzymałabym miesiąca czy tym bardziej do świąt
To mamy dzieciaki w tym samym wieku! Dobrze mieć bratnią duszę przy buncie 2latka...
Nie wiem jak się kasuje wątki więc mam nadzieję, że moderatorzy to zrobią i mnie nie okrzyczą:p
U nas to jest tak, że mąż już raczej nie bardzo by chciał... niby się staramy Ale zawsze ja się modlę żeby wyszło A on żeby nie wyszlo:p więc czekam na odpowiedni moment;p na razie mnie to bawi ta jego nieświadomość kiedy mówi znajomym, że tyle razy mi mówi, że nie chce kolejnego bo wiek (on ma 39l) , i że z Zuzia masakryczny czas itp. A wiem, że bardziej się boi niż nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:33   #10
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Ja też od razu powiedziałam jak zobaczyłam pozytywny test Ja miałam ostatnią miesiączkę 26 września. To moja pierwsza ciąża więc jeszcze wszystko jest dla mnie nowe. Super że macie już doświadczenie, będę miała skąd czerpać wiedzę . Lecę do Tajlandii, miałam plany dużo zwiedzać ale chyba zmienię to na leżenie w cieniu na plaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę Tajlandii


Cytat:
Napisane przez Matka_z_internetu Pokaż wiadomość
To mamy dzieciaki w tym samym wieku! Dobrze mieć bratnią duszę przy buncie 2latka...
Nie wiem jak się kasuje wątki więc mam nadzieję, że moderatorzy to zrobią i mnie nie okrzyczą:p
U nas to jest tak, że mąż już raczej nie bardzo by chciał... niby się staramy Ale zawsze ja się modlę żeby wyszło A on żeby nie wyszlo:p więc czekam na odpowiedni moment;p na razie mnie to bawi ta jego nieświadomość kiedy mówi znajomym, że tyle razy mi mówi, że nie chce kolejnego bo wiek (on ma 39l) , i że z Zuzia masakryczny czas itp. A wiem, że bardziej się boi niż nie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można napisać do moderatora żeby usunął, nie powinien krzyczeć (tym bardziej na kobietę w ciąży )

haha, jak powiesz mężowi to koniecznie daj znać jak zareagował :P


Edit. Piona z buntami
__________________

Edytowane przez taedio
Czas edycji: 2019-10-31 o 13:34
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:36   #11
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Chyba będę go zbierać szpachelką z podłogi hahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 13:44   #12
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Matka_z_internetu Pokaż wiadomość
Chyba będę go zbierać szpachelką z podłogi hahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nagraj z ukrytej kamery
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 18:05   #13
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Hej ja też mam termin na lipiec, 1-2.08 zależy na jakiej apce sprawdzam. Do gina potwierdzić ciążę idziemy 8.list w piątek, także za kilka dni i będzie wiadomo czy wszystko do tej pory ok. Na razie jedyne co odczuwam to ogromne zmęczenie i lekkie kłucie, na szczęście póki co żadnych mdłości i mam nadzieję, że nie będą mi tym razem zbytnio dokuczać
W domu mamy jeszcze 4.5latka (i wcześniej 2 aniołki).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 20:17   #14
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dostałam wyniki bety, 1456 na 5 tydzień to chyba dobrze? We wtorek mam kolejną wizytę u ginekolog, żeby upewnić się przed wyjazdem czy wszystko jest w porządku. Michiru, ja też nie mam mocnych dolegliwości, jedynie piersi mnie bolą, lekko brzuch i jestem bardzo senna. Oby było tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 23:04   #15
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Dostałam wyniki bety, 1456 na 5 tydzień to chyba dobrze? We wtorek mam kolejną wizytę u ginekolog, żeby upewnić się przed wyjazdem czy wszystko jest w porządku. Michiru, ja też nie mam mocnych dolegliwości, jedynie piersi mnie bolą, lekko brzuch i jestem bardzo senna. Oby było tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beta hcg Ci rośnie jak szalona. Super

Dziewczyny najchętniej to bym zapadła w zimowy sen. Z innych dolegliwości to bolał mnie brzuch na początku co mnie bardzo martwiło. Taki ból jak na okres ale nie do końca. Dziwny taki. I kłucie. Teraz jest ok. Mam apetyt bardzo duży jak na mnie i ciągle sikam. Aaa no i mdli mnie trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 23:24   #16
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Matka_z_internetu Pokaż wiadomość
Beta hcg Ci rośnie jak szalona. Super

Dziewczyny najchętniej to bym zapadła w zimowy sen. Z innych dolegliwości to bolał mnie brzuch na początku co mnie bardzo martwiło. Taki ból jak na okres ale nie do końca. Dziwny taki. I kłucie. Teraz jest ok. Mam apetyt bardzo duży jak na mnie i ciągle sikam. Aaa no i mdli mnie trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam straszny apetyt zjem coś, a za chwilę burczy mi w brzuchu. W takim tempie to pod koniec listopada będę się toczyć jak kulka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 23:40   #17
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Będziemy Bulinkami pozdrawiam z kuchni. Muszę coś zjeść bo aż mnie żołądek boli. Zawsze się zastanawiałam jak to jest z tym nocnym podjadaniem bo sprawa mnie nie dotyczyła. Do dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 08:25   #18
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Też nie widziałam wątku
U mnie pierwsza ciąża, a od razu wiedziałam że coś jest inaczej. Pojawiło się dziwne uczucie w podbrzuszu. No i cyc tak się pompują ze silikonów nie trzeba
Mój Tż wie, od razu pomachałam mu testem i się rozpłakałam. Wiedzieliśmy co robimy, ale nie sądziliśmy że w 1 miesiącu starań się uda
Pierwsza wizyta 8go, w poniedziałek zrobię bete. Myślicie, że warto chłopa ciągnąć na wizyte? Raczej nic tam nie zobaczy jeszcze lekarz...
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 08:43   #19
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dzień dobry

U mnie tez większy apetyt, szczególnie po nocy

Na pierwsza wizytę chyba nie ma co brać faceta 🤷☠♀️
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-01, 09:11   #20
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Heloł
Wstalam i najchetniej poszlabym znow spac. Ale wojownik 2 latek od rana śpiewa sto lat i przezywa wczorajsze zbieranie cukierkow wiec nie ma opcji na labe....
@Xylo93 serduszko zaczyna bić ok 6 tygodnia a więc już mozecie usłyszeć je na usg. Tylko sobie policz czy to będzie już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 10:39   #21
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Matka_z_internetu Pokaż wiadomość
Heloł
Wstalam i najchetniej poszlabym znow spac. Ale wojownik 2 latek od rana śpiewa sto lat i przezywa wczorajsze zbieranie cukierkow wiec nie ma opcji na labe....
@Xylo93 serduszko zaczyna bić ok 6 tygodnia a więc już mozecie usłyszeć je na usg. Tylko sobie policz czy to będzie już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie zacznie się 6 tydzień.
w ogóle jak to jest z tymi facetami w gabinecie? Ma wejść na początek wizyty, mogę poprosić lekarza żeby zawołał? Czego tu sie spodziewać?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie tez większy apetyt, szczególnie po nocy

Na pierwsza wizytę chyba nie ma co brać faceta 🤷☠
Ja to widzę, że chudnę.. mam mniejszy apetyt, całkiem świeży łosoś mi cuchnął... wiec nooo. Zawsze miałam mega chęć na słodkie a teraz.. ciasto od wczoraj w lodówce a ja nic
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 11:36   #22
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Mi ryby zawsze cuchną do słodkiego mnie nie ciągnie, ogólnie nie mam żadnych szczególnych smaków, narazie 🤪

Dzisiaj mówimy rodzicom. Z moja mama pracuje, a teściowa sie skapnie jak ciagle bede odmawiać wina wolimy zeby od nas sie dowiedzieli
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 11:42   #23
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Z tym winem to i ja mam problem, muszę jakoś lawirować Na pewno się ucieszą jak usłyszą o ciąży

My czekamy na powrót z wakacji, jak wszystko będzie dobrze to im powiemy. Nie chcemy im za wcześnie mówić żeby się za bardzo nie martwili w czasie naszego wyjazdu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 12:50   #24
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Też nie widziałam wątku
U mnie pierwsza ciąża, a od razu wiedziałam że coś jest inaczej. Pojawiło się dziwne uczucie w podbrzuszu. No i cyc tak się pompują ze silikonów nie trzeba
Mój Tż wie, od razu pomachałam mu testem i się rozpłakałam. Wiedzieliśmy co robimy, ale nie sądziliśmy że w 1 miesiącu starań się uda
Pierwsza wizyta 8go, w poniedziałek zrobię bete. Myślicie, że warto chłopa ciągnąć na wizyte? Raczej nic tam nie zobaczy jeszcze lekarz...
Ja idę z moim TŻtem, coś tam już będzie, być może już serduszko będzie bić. To miłe może po prostu zapytaj, czy chciałby iść? Też idę 8go biorę mojego też dlatego, że gdyby znowu okazało się, że coś nie tak to wolę go tam mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 14:04   #25
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja idę z moim TŻtem, coś tam już będzie, być może już serduszko będzie bić. To miłe może po prostu zapytaj, czy chciałby iść? Też idę 8go biorę mojego też dlatego, że gdyby znowu okazało się, że coś nie tak to wolę go tam mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale od razu go wciągasz do gabinetu?



Jak się okazuje znicze też cuchną i powodują okropne mdłości...
Ja chciałabym na święta ogłosić, więc na mieście będę piła drinki typu mohito bezalkoholowe albo cola z limonką (że niby cuba libre). Niech znajomi nie wiedzą.
Nie wiem jak u siostry Tz unikać, może szczele wyzwanie że nie pije do sylwestra? Ona już ostatnio mnie podejrzewała a ja na antybiotykach byłam 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 14:55   #26
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja będę albo lipcowa albo czerwcowa
We wtorek idę do lekarza, mam nadzieję że będzie serduszko . Męża biorę od razu do gabinetu a rodzicom pewnie powiemy dopiero pod koniec trymestru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 15:12   #27
Matka_z_internetu
Raczkowanie
 
Avatar Matka_z_internetu
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Mój maz przy 1szej ciąży powiedział na samiutkim początku wszystkim..ledwo się dowiedział A już zaczął dzwonić po wszystkich i mówić. I jak każdy pytal "jak dlugo" To mówił: "no koniec 3go!... tygodnia" to co 2gi komentarz brzmiał:" nie wolno mówić tak wcześnie! Dopiero po 3cim miesiacu sie mowi!" tak mnie to wkurzalo wtedy, że teraz to bym najchętniej nikomu nic nie mówiła. Takie z góry zakładanie, że coś będzie źle. Wiadomo, że każdy się boi itp. No ale komentarze mogli zostawić dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka_z_internetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 18:38   #28
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Matka_z_internetu Pokaż wiadomość
Mój maz przy 1szej ciąży powiedział na samiutkim początku wszystkim..ledwo się dowiedział A już zaczął dzwonić po wszystkich i mówić. I jak każdy pytal "jak dlugo" To mówił: "no koniec 3go!... tygodnia" to co 2gi komentarz brzmiał:" nie wolno mówić tak wcześnie! Dopiero po 3cim miesiacu sie mowi!" tak mnie to wkurzalo wtedy, że teraz to bym najchętniej nikomu nic nie mówiła. Takie z góry zakładanie, że coś będzie źle. Wiadomo, że każdy się boi itp. No ale komentarze mogli zostawić dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważam że lepiej nie mówić od razu, różnie bywa. W moim otoczeniu dużo dziewczyn poronilo, więc niech wiedzą tylko ci co muszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 09:14   #29
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dzień dobry
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom, bardzo sie ucieszyli mąż z moim tata i teściem juz opili ta okazje

Teraz jem śniadanko przy serialu, mąż musiał na chwile wyskoczyć do pracy
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 14:03   #30
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja dzisiaj wysprzatalam mieszkanie i leniuchuje z kotem. Przeziębienie mnie łapie, śmieszne tabletki z apteki nie pomagają więc ruszyła produkcja syropu z cebuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.