ślub w tajemnicy?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-28, 22:41   #31
Czekoladowy_Potwor_3007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: ślub w tajemnicy??

Dziewczyny i ja mam dylemat. Od dziecka marzę o ślubie na plaży. Ślub kościelny wraz z weselem dopiero w 2020 roku. Ale ostatnio naszła mnie myśl czemu czekać i nie spełnić swojego marzenia już w tym roku. Bardzo bym chciała ślub cywilny na plaży w Polsce (bo za granicą nas nie stać) tylko my i świadkowanie bez przyjęcia, sama ceremonia. Następnie wywołać zdjęcie i wysłać wszystkim, którzy są zaproszeni na ślub w 2020 w formie save the date. jednak mój narzeczony bardzo nie chce, bo wydaje mu się to nienormalne i wręcz wstydliwe. Ja znowu mam obawy czy rodzina się nie obrazi i czy przyjdzie na ślub z weselem w2020. Poradzicie coś?
Czekoladowy_Potwor_3007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 00:40   #32
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: ślub w tajemnicy??

Cytat:
Napisane przez Czekoladowy_Potwor_3007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja mam dylemat. Od dziecka marzę o ślubie na plaży. Ślub kościelny wraz z weselem dopiero w 2020 roku. Ale ostatnio naszła mnie myśl czemu czekać i nie spełnić swojego marzenia już w tym roku. Bardzo bym chciała ślub cywilny na plaży w Polsce (bo za granicą nas nie stać) tylko my i świadkowanie bez przyjęcia, sama ceremonia. Następnie wywołać zdjęcie i wysłać wszystkim, którzy są zaproszeni na ślub w 2020 w formie save the date. jednak mój narzeczony bardzo nie chce, bo wydaje mu się to nienormalne i wręcz wstydliwe. Ja znowu mam obawy czy rodzina się nie obrazi i czy przyjdzie na ślub z weselem w2020. Poradzicie coś?
Ogólnie nie mam nic przeciwko ,,cichym ślubom", ale nie rozumiem - chcecie zrobić cichy ślub i zdjęcie z tego wydarzenia wykorzystać do zaproszenia ludzi na... drugi ślub za 2 lata?
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 06:35   #33
Czekoladowy_Potwor_3007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: ślub w tajemnicy??

Nancy_M może źle to ujęłam. Nie chcemy go robić w tajemnicy, albo żeby był cichy. Chcemy go zrobić po swojemu tylko dla nas, romantyczny bez wszystkich gości. A zdjęcie ma na celu ich poinformować co zaszło, żeby ktoś się nie dowiedział np z Facebooka i żeby wiedzieli że ślub kościelny i tak będzie. Nie chcemy dwa razy zapraszać gości i robić dwóch imprez. A na ten właściwy ślub czekamy ze względu na salę.
Czekoladowy_Potwor_3007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 22:43   #34
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: ślub w tajemnicy??

Odświeżam - i jak, wzięliście ten skromny ślub na plaży?
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 18:58   #35
FotografOstroleka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 3
Dot.: ślub w tajemnicy??

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Odświeżam - i jak, wzięliście ten skromny ślub na plaży?
W sumie też mnie to interesuje. Uważam, że taki ślub to wspaniały pomysł.
FotografOstroleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-31 19:58:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.