Narzeczone 2019 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-24, 11:38   #61
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

My na początku nie chcieliśmy, ale wszyscy jak to usłyszeli to zaczęli nas gorąco namawiać mówiąc że film to bardzo ważna pamiątka bo niewiele się pamięta z tego dnia, a oddaje lepiej niż zdjęcia.
Byliśmy sceptyczni bo kamerzyści liczą sobie dużo a tfurczość większości zupełnie nam się nie podoba. Jakieś artystyczne wizje, dziwne przejścia, filtry, pozowane sceny i przemowy, ble. Ale znalazłam takiego którego filmy trafiają w nasz gust i kosztuje <3k (a nie 5 - 8 o.O) więc będzie, niech mają
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 13:10   #62
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My mamy fotografa (zaklepany ale jeszcze przed podpisaniem umowy, otworzył dopiero co kalendarz na 2021r) ale nadal zastanawiamy się nad kamerą Początkowo chcieliśmy, później dostałam oferty z cenami 4/4,5k i stwierdziliśmy, że to trochę za drogo (szczególnie, że fotograf w podobnej cenie). Więc póki co zrezygnowaliśmy z filmu ale czuje, że temat jest jeszcze w zawieszeniu
Właśnie nie wiem jak jest w praktyce, ale zawsze wydawało mi się, że osobny fotograf i kamerzysta to droga impreza, a jak się weźmie 2 w 1 to można troszkę zaoszczędzić. Ogólnie mi bardzo zależy też na filmie. Nawet jakby miał być 50 minutowy, to zawsze super pamiątka. Akurat tych co mam na oku oni mają w standardowym, podstawowym pakiecie wykonanie zdjęć (określona ilość), film oraz teledysk 3-4 minutowy i mają też opcje dodatkowe, szczególnie jedna nas interesuje, myślę, że fajny element wesela no i też coś dla gości Niestety nie wiem jeszcze jak u nich dokładnie z cenami, bo zawsze im się to zmienia, więc dopiero jak kalendarz otworzą to wtedy będą mogli coś więcej powiedzieć, więc na razie jeszcze muszę poczekać te 4 miesiące.

Niedługo jadę na spotkanie z facetem z zespołu, może uda się podpisać umowę
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 13:36   #63
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Niedługo jadę na spotkanie z facetem z zespołu, może uda się podpisać umowę
Trzymamy kciuki


My od początku wiedzieliśmy jakiego chcemy fotografa. To nasz kolega, mój współlokator ze studiów ale to nie dlatego go bierzemy - ma po prostu najpiękniejsze zdjęcia i już żadne inne nie podobają mi się aż tak dlatego tutaj nie było dyskusji, zapłacimy za te zdjęcia ile trzeba
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 18:50   #64
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki


My od początku wiedzieliśmy jakiego chcemy fotografa. To nasz kolega, mój współlokator ze studiów ale to nie dlatego go bierzemy - ma po prostu najpiękniejsze zdjęcia i już żadne inne nie podobają mi się aż tak dlatego tutaj nie było dyskusji, zapłacimy za te zdjęcia ile trzeba
A no to pewnie! też bym tak zrobiła na Waszym miejscu, no ale ja nie mam nikogo znajomego, więc szukam ,,po obcych''

Udało się podpisać umowę. To było bardzo miłe spotkanie, fajny, konkretny facet, 18 lat w tej branży. Także oficjalnie - zespół już mamy
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 16:26   #65
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Cześć

Jestem narzeczoną od połowy lipca - znamy się nieco ponad 3 lata
Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować ślub na 2020r. ale szczerze- jeszcze nic nie ustalaliśmy - więc jak tak Was czytam to się zastanawiam nad tym czy się uda to zorganizować tak jak chcemy.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:58   #66
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem narzeczoną od połowy lipca - znamy się nieco ponad 3 lata
Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować ślub na 2020r. ale szczerze- jeszcze nic nie ustalaliśmy - więc jak tak Was czytam to się zastanawiam nad tym czy się uda to zorganizować tak jak chcemy.
Witaj

A jaką uroczystość planujecie? Wszystko jest możliwe - znam parę która zorganizowała ślub i wesele w niecałe pół roku i to w sezonie więc można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 05:12   #67
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

wstępnie po zrobieniu listy gości wychodzi nam duże wesele na prawie 200 osób

Ale jeżeli okaże się, że będzie duży problem zeznalezieniem wolnego terminu przy tej ilości gości to pewnie będziemy organizować coś mniejszego.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 06:24   #68
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Akurat u mnie w okolicy jest problem z dużymi salami. No musicie popytać może będą jeszcze mieli terminy.

A my jutro zaczynali maraton po salach Do piątku codziennie jedną i jeszcze musimy się umówić do czwartej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 08:26   #69
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Dzień Dobry,

Jestem narzeczoną od 9 lipca 2019, ślub planujemy na wrzesień 2020. Na tą chwilę mamy tylko umowę z restauracją.

Bierzemy ślub cywilny poza urzędem i trochę mnie przeraża papierologia z tyn związana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 19:05   #70
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry,

Jestem narzeczoną od 9 lipca 2019, ślub planujemy na wrzesień 2020. Na tą chwilę mamy tylko umowę z restauracją.

Bierzemy ślub cywilny poza urzędem i trochę mnie przeraża papierologia z tyn związana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj Tylko albo aż Szybciutko wam poszło mimo wszystko. Nie macie może nikogo z rodziny czy znajomych którzy mieli taki ślub żeby się troszkę podpytać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 21:29   #71
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry,

Jestem narzeczoną od 9 lipca 2019, ślub planujemy na wrzesień 2020. Na tą chwilę mamy tylko umowę z restauracją.

Bierzemy ślub cywilny poza urzędem i trochę mnie przeraża papierologia z tyn związana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! czyli rozumiem Wy bierzecie ślub tylko cywilny?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 22:36   #72
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Trochę nas rodzina nastraszyła, że może już nie być terminów na wrzesień, więc zabraliśmy się za to od razu. A że nie chcieliśmy typowej sali, tylko restaurację ze świetnym jedzeniem (w mieście, ale nie w ścisłym centrum) to zostały 2 typy. Restauracja którą wybraliśmy była pierwszym miejscem które oglądaliśmy i od razu wiedzieliśmy, że to to i nie chcemy szukać dalej. Jeśli jest tu ktoś z łódzkiego to mogę polecić, bo sala jest wyjątkowa.

Bierzemy tylko ślub cywilny, kościelnego nigdy nie braliśmy pod uwagę, chociaż rodzina próbuje do niego przekonywać. Wszyscy z otoczenia brali niestety śluby kościelne, więc pewnie czeka mnie sporo wizyt w urzędzie, żeby mieć pewność, że wszystko się uda zgrać.

Edytowane przez Freya666
Czas edycji: 2019-07-30 o 22:41
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 20:02   #73
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Freya na pewno sobie poradzicie

A my byliśmy dziś na pierwszej sali i jestem zachwycona No ale też chce zobaczyć resztę która mamy w planach i zobaczymy może jeszcze któraś zrobi takie wrażenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 21:07   #74
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

My niestety jesteśmy około 300 km od miejsca gdzie planujemy wesele więc kawałek jest - na razie napisałam do 2 miejsc z zapytaniem o tereminy zobaczymy co odpiszą
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 21:39   #75
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Szukacie sali w konkretnym stylu czy po prostu czegoś co Was bajbardziej oczaruje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 23:07   #76
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

My?

Generalnie to szukamy czegoś co pozwoli w miarę komfortowo to ogarnąć może być i elegancko i swojsko i pałacyk i dom weselny

choć nie powiem najbardziej ( moja) wymarzona opcja to taka, żeby była ładna sala - nie urządzona jakoś w bardzo określonym stylu- raczej pozwalająca na swobodę w dekoracjach, z zapleczem noclegowym na przynajmniej 30 osób ( a im więcej tym lepiej) i w ładnym otoczeniu-
niestety w moich okolicach większość jest tuż przy samej drodze -więc jak się wchodzi z sali to od razu masz widok na auta
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 06:14   #77
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

My nie szukamy konkretnego stylu, raczej to co nam się spodoba A czy będzie drewno, marmur czy tam inne rzeczy to bez różnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 14:06   #78
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

My mamy już salę. Szukaliśmy takiej, w której będzie można urządzić wesele w konkretnym stylu jaki nam się podoba.

A ogólnie dziewczyny wszystkie bierzecie ślub konkordatowy? (no oprócz Freya666, bo wiemy, że u Was tylko cywilny )
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:06   #79
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Konkordatowy.
My nie mieliśmy wybranego stylu, szukaliśmy sali która będzie po prostu ładna, bez kiczu i tandety. Znaleźliśmy - drewniana podłoga, białe ściany z dodatkiem cegły, belki pod sufitem, spore okna, zieleń dookoła. Najbardziej pasuje mi tu styl rustykalny i jego mniej więcej będziemy się trzymać, chociaż z tego co słyszałam i czytałam jest on już niemodny

a w ogóle wypowiedziałam się już tutaj, a się nie przywitałam - jestem czerwcową narzeczoną (dalej nie mogę się do tego określenia przyzwyczaić :O), chociaż bardziej pasuję do Pm 2020 bo ślub planujemy na kwiecień. Cześć! ^_^

Edytowane przez _Dela_
Czas edycji: 2019-08-03 o 21:09
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 13:26   #80
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Konkordatowy.
My nie mieliśmy wybranego stylu, szukaliśmy sali która będzie po prostu ładna, bez kiczu i tandety. Znaleźliśmy - drewniana podłoga, białe ściany z dodatkiem cegły, belki pod sufitem, spore okna, zieleń dookoła. Najbardziej pasuje mi tu styl rustykalny i jego mniej więcej będziemy się trzymać, chociaż z tego co słyszałam i czytałam jest on już niemodny

a w ogóle wypowiedziałam się już tutaj, a się nie przywitałam - jestem czerwcową narzeczoną (dalej nie mogę się do tego określenia przyzwyczaić :O), chociaż bardziej pasuję do Pm 2020 bo ślub planujemy na kwiecień. Cześć! ^_^
Modny, niemodny. Mi się tam podoba. Róbcie jak czujecie, nie patrzcie na to czy coś jest modne czy nie. Może ten styl wyszedł już z trendów (chociaż pierwsze słyszę o tym), ale nie jest jakiś przestarzały. U nas chcielibyśmy trzymać się klimatu boho, bo nam się taki podoba i zawsze chcieliśmy wesele z takim motywem przewodnim. Ogólnie mam wrażenie, że do nas to pasuje, jakoś nie wyobrażam sobie siebie w sukience al'a princesska, z rozkloszowanym dołem i górą w formie gorsetu. Jestem za drobna i za delikatna do tego. Mam raptem 158 cm wzrostu i wyglądam na lat 16-18 max, a mam 23

Ten wątek jest dla dziewczyn, które zaręczyły się w 2019 roku (nieważne kiedy biorą ślub). Tutaj rozmawiamy sobie o przygotowaniach, załatwianiu różnych spraw związanych z tym wydarzeniem itd. Każda z nas równocześnie może dołączyć do odpowiedniego wątku z serii Panien Młodych. Ty wylądujesz w wątku Pm 2020, a ja w Pm 2021, ale rok naszych zaręczyn nie ulegnie zmianie Taki miałam zamysł na ten temat.

Czy mogłabyś podać konkretną datę Waszych zaręczyn? chętnie wpisałabym Cię w pierwszy post, jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 20:51   #81
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Dziękuję
Musiałam sprawdzić . 21 czerwca

Mnie się wydaje, że one są takie oklepane głównie w internecie. Jak ktoś siedzi na dwóch forach i pięciu grupach ślubnych, obserwuje hasztagi na instagramie i przerzucił setki inspiracji na pintereście to rzeczywiście rustykalny mógł mu się opatrzyć, bo tam tego dużo.
Ale my z TŻ mamy co chwilę śluby, w zeszłym roku 5, w tym 4 i na żywo ani razu nie widziałam. Konkretne kolory przewodnie - tylko na jednym.

leille filigranowe dziewczyny w sukienkach boho wyglądają fantastycznie!
Ja tak nie mogę, bo chociaż nie jestem gruba to mam szerokie ramiona i biodra więc wyglądam jak kawał baby
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 14:58   #82
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Dziękuję
Musiałam sprawdzić . 21 czerwca

Mnie się wydaje, że one są takie oklepane głównie w internecie. Jak ktoś siedzi na dwóch forach i pięciu grupach ślubnych, obserwuje hasztagi na instagramie i przerzucił setki inspiracji na pintereście to rzeczywiście rustykalny mógł mu się opatrzyć, bo tam tego dużo.
Ale my z TŻ mamy co chwilę śluby, w zeszłym roku 5, w tym 4 i na żywo ani razu nie widziałam. Konkretne kolory przewodnie - tylko na jednym.

leille filigranowe dziewczyny w sukienkach boho wyglądają fantastycznie!
Ja tak nie mogę, bo chociaż nie jestem gruba to mam szerokie ramiona i biodra więc wyglądam jak kawał baby
Dopisana tym samym trzecia z czerwca

Tak, masz rację. W internecie jest tego sporo, tak samo stylu boho, a na żywo nie byłam na żadnym weselu ani boho, ani rustykalnym. Wszystkie na jedną modłę, niczym się niewyróżniające, do zapomnienia. Oczywiście każdy robi według własnego gustu i tak jak mu koszta pozwalają, ale nie trzeba robić drogo, żeby było wyjątkowo, tylko trzeba trochę się wykazać, więc uważam, że z takim wnętrzem jakie macie, jeżeli chodzi o salę - róbcie w rustykalnym stylu, będzie pięknie

Właśnie marzy mi się taka mega boho sukienka, mam już nawet upatrzoną krawcową z którą meilowałam trochę. Ja mam taką urodę bardzo dziewczęcą, delikatną. Nie mogę się przebrać tylko muszę się ubrać, a takie zwiewne, koronkowe sukienki wydaje mi się, że najbardziej pasują do takiego typu urody

--
A tak jeszcze pytanie z serii ,,jestem ciekawa'' skąd jesteście? (możecie podać tylko województwo, jeśli Wam tak lepiej)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 15:27   #83
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Łódź

Też nigdy nie byłam na rustykalnym/boho weselu. Sama planuje styl industrialny, podążajac za klimatem miejsca.

@leille, doskonale rozumiem, też często wyglądam jak przebrana, z tym że ja potrzebuję bardzo prostych, minimalistycznych form. Przejrzałam pół internetu i znalazłam tylko dwie projektantki, które tworzą suknie w takim stylu. Więc mam do wyboru suknie drogie i dostępne oraz bardzo drogie niedostępne w Polsce. Nie myślałam, że będzie z tym aż taki problem.

Jaki budżet planujecie przeznaczyć na suknię ślubną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Freya666
Czas edycji: 2019-08-05 o 15:29
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 15:41   #84
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Łoł, przygotowania u was pełną parą. Gratuluję ustalonych dat i podpisanych umów

U mnie nadal nic.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 16:08   #85
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Napisałam kilka e-maili i okazuje się, że jest szansa na ślub w 2020r.- zdarzają się pojedyńcze terminy w okolicy

My na codzień jesteśmy w Warszawie ale ogólnie jestem z południa i ślub będzie w moich okolicach.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 16:12   #86
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Łódź

Też nigdy nie byłam na rustykalnym/boho weselu. Sama planuje styl industrialny, podążajac za klimatem miejsca.

@leille, doskonale rozumiem, też często wyglądam jak przebrana, z tym że ja potrzebuję bardzo prostych, minimalistycznych form. Przejrzałam pół internetu i znalazłam tylko dwie projektantki, które tworzą suknie w takim stylu. Więc mam do wyboru suknie drogie i dostępne oraz bardzo drogie niedostępne w Polsce. Nie myślałam, że będzie z tym aż taki problem.

Jaki budżet planujecie przeznaczyć na suknię ślubną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No i super! dobrze mieć jakiś konkretny styl/motyw przewodni. Nie dość, że łatwiej w organizacji, bo wiemy co mniej-więcej chcemy i co do czego pasuje to jeszcze wszystko na koniec jest spójne

Ja jestem z województwa Lubelskiego

A jaki koszt takiej sukni jaka Ci się marzy w Polsce?

Ja stwierdziłam, że nie chcę dawać więcej niż 4 tys. Najlepiej 3 tys. z haczykiem maksymalnie. Nie wiem czy to dużo czy nie ale jak widziałam takie po 6-7 tys. to chyba całkiem przyziemnie myślę. Już sobie odkładam pieniążki Ogólnie ta projektantka z którą rozmawiałam jest w stanie wykonać mi taki projekt jaki chcę nie przekraczając 4 tys. Z resztą przeglądałam jej suknie na stronie i przedział ma spory, także można wybrać coś co nam cenowo odpowiada ma projekty za 2 tys. i takie za 6. Kobitka cenowo elastyczna

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Łoł, przygotowania u was pełną parą. Gratuluję ustalonych dat i podpisanych umów

U mnie nadal nic.
A Ty przypadkiem nie jesteś z Białegostoku? (kojarzę Twoją odpowiedź z wątku ,,Mów prawdę'' ). Jeśli tak, to byłam w tym roku pierwszy raz i fajne miasto

U nas teraz, a za jakiś czas u Ciebie, prędzej czy później - zobaczysz
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 16:21   #87
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Leille, stricte z Białego nie jestem, ale studiowałam tam i teraz bardzo często bywam. Myślimy z Tż nad przeprowadzką tam No, miasto całkiem ładne, ale ostatnio w oczach świata i kraju najlepiej nie wygląda

Moja sytuacja w pracy i zdrowotna nie pozwala na organizowanie ślubu. U Tż też z pracą nadal brak pewności, a nie chcielibyśmy zaczynać, a później martwić się, że trzeba ślub planować, a my spłukani. W sumie bardziej zależy mi na kupnie mieszkania niż weselu, więc jak będzie to myślę, że baaardzo skromne.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.

Edytowane przez IrelandBreakfast
Czas edycji: 2019-08-05 o 16:24
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 16:30   #88
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

My z Gdańska, a wesele w Elblągu.

Freya666 a pokażesz przykładowe sukienki które Ci się podobają? Byłam już na kilku przymiarkach i z tego co widziałam nawet jeśli w salonach przeważają księżniczki czy kroje A to zawsze są do wyboru jakieś prostsze formy.
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 16:41   #89
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
My z Gdańska, a wesele w Elblągu.

Freya666 a pokażesz przykładowe sukienki które Ci się podobają? Byłam już na kilku przymiarkach i z tego co widziałam nawet jeśli w salonach przeważają księżniczki czy kroje A to zawsze są do wyboru jakieś prostsze formy.
Zaręczeni jeden dzień dłużej niż my i mieszkacie blisko nas Ja pracuję w Gdyni A mieszkamy w miastach obok Gdyni

A co do sukienki - w tym roku siostra brała ślub i mama jako częściowy prezent jej sfinansowała więc myślę że u mnie będzie podobnie. Nie chciałam żeby była droższa niż 3500 zł.

Mi się bardzo granat podoba jako kolor przewodni A stylu raczej konkretnego nie będziemy planować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 21:26   #90
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
No i super! dobrze mieć jakiś konkretny styl/motyw przewodni. Nie dość, że łatwiej w organizacji, bo wiemy co mniej-więcej chcemy i co do czego pasuje to jeszcze wszystko na koniec jest spójne

Ja jestem z województwa Lubelskiego

A jaki koszt takiej sukni jaka Ci się marzy w Polsce?

Ja stwierdziłam, że nie chcę dawać więcej niż 4 tys. Najlepiej 3 tys. z haczykiem maksymalnie. Nie wiem czy to dużo czy nie ale jak widziałam takie po 6-7 tys. to chyba całkiem przyziemnie myślę. Już sobie odkładam pieniążki Ogólnie ta projektantka z którą rozmawiałam jest w stanie wykonać mi taki projekt jaki chcę nie przekraczając 4 tys. Z resztą przeglądałam jej suknie na stronie i przedział ma spory, także można wybrać coś co nam cenowo odpowiada ma projekty za 2 tys. i takie za 6. Kobitka cenowo elastyczna
Ja wolałabym znaleźć coś do 3 tysięcy, ale sukienki od tej polskiej projektantki to koszt ok. 5-5,5k.

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Freya666 a pokażesz przykładowe sukienki które Ci się podobają? Byłam już na kilku przymiarkach i z tego co widziałam nawet jeśli w salonach przeważają księżniczki czy kroje A to zawsze są do wyboru jakieś prostsze formy.




Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 10:24:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.