Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-14, 17:00   #151
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Proszę link https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0740716004.html




Dzięki dziewczyny za wiadomości w takim razie marynarkę zostawię, chociaż zamówiłam jeszcze taką w pepitkę w Pull&Bear i też jest fajna co tu teraz wybrać

Dziewczyny zdarzyło Wam się reklamować jakąś rzecz online? Bluza z piżamy skurczyła mi się o dobre 2 rozmiary po jednym praniu, miałam ją dosłownie raz na sobie ale zastanawiam się, czy warto bawić się w to, jak w ogóle cała sprawa przebiega, w sklepie stacjonarnym zawsze reklamacje rozwiązywały się na miejscu i szybko, a online?
Hej, nie wiem jak leży ta z Pulla, ale wydaje się fajniejsza. Tę pierwszą w moich oczach dyskwalifikuje ten lampas, który widać po wejściu na stronę produktu, niemniej na Tobie leży ok.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 17:14   #152
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ktoś tu niedawno pisał, ze hm zmieniło politykę i teraz mają sprzedawać jak najwięcej rzeczy w cenach regularnych. Brak kodów i słabe promocje niestety to potwierdzają.
Czyli jak Inditex (po Zarze czy MD też widać, że wyprzedaże coraz słabsze). Niedługo w ogóle zlikwidują wyprze i tak dopasują produkcję pod popyt, że będzie wszystko schodzić w cenach regularnych (i chyba taki jest tego cel, mniej produkować za to sprzedawać w wyższych cenach), taniej będzie tylko z drugiej ręki, bądź jakieś resztki resztek typu "ostatnie rozmiary"
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 17:49   #153
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Wszystko fajnie z tą "świadomą modą" w H&M, ale mogliby mniej szyć w poliestru, bo nie mam w czym wybierać
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 17:58   #154
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Niezły wynik. Jak coś potrzeba to się i tak kupi, tak jak ja ostatnio spódnice w regularnej cenie.

A po drugie kupuje mniej niż kiedyś, bardziej przemyślane rzeczy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2020-01-14 o 18:01
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 18:27   #155
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie z tą "świadomą modą" w H&M, ale mogliby mniej szyć w poliestru, bo nie mam w czym wybierać

Brrr, nienawidzę poliestru ! Tzn marynarkę z jego domieszką jeszcze zniosę, ale koszula poliestrowa to dla mnie zdecydowane "nie"

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Czyli jak Inditex (po Zarze czy MD też widać, że wyprzedaże coraz słabsze). Niedługo w ogóle zlikwidują wyprze i tak dopasują produkcję pod popyt, że będzie wszystko schodzić w cenach regularnych (i chyba taki jest tego cel, mniej produkować za to sprzedawać w wyższych cenach), taniej będzie tylko z drugiej ręki, bądź jakieś resztki resztek typu "ostatnie rozmiary"

Myślę, ze jest tak jak piszesz Ale nie wszędzie tak słabe są wyprzedaże, z Mango kupiłam teraz płaszcz za 225 zł, przeceniony z 549. 67 % wełny i piękny krój
Ale ogólnie rzeczywiscie chyba sieciówki wiedzą, ze i tak kupimy, czy przecenione czy nie ...
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 18:29   #156
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Mam koszulę w kratkę i jest bardzo szeroka, chodziłam w niej w 9 miesiącu ciąży teraz praktycznie w niej nie chodzę ewentualnie jako narzutka na ramiona, bo sama wygląda workowato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki, wstrzymam się z tą koszulą, skoro piszecie, że ogromna

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem jak leży ta z Pulla, ale wydaje się fajniejsza. Tę pierwszą w moich oczach dyskwalifikuje ten lampas, który widać po wejściu na stronę produktu, niemniej na Tobie leży ok.
Dzięki za wiadomość, ten lampas też mi się średnio podoba, ale nie rzuca się za bardzo w oczy na szczęście

Jak myślicie, mogę włożyć rzecz, którą chcę oddać na reklamację do jednej paczki z rzeczami do zwrotu? Mam jeszcze opcję posłać reklamowaną piżamę w "worku" z HM, w którym przyszły rzeczy, których po prostu nie będę zwracać. Masło maślane, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 18:44   #157
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dzięki, wstrzymam się z tą koszulą, skoro piszecie, że ogromna





Dzięki za wiadomość, ten lampas też mi się średnio podoba, ale nie rzuca się za bardzo w oczy na szczęście

Jak myślicie, mogę włożyć rzecz, którą chcę oddać na reklamację do jednej paczki z rzeczami do zwrotu? Mam jeszcze opcję posłać reklamowaną piżamę w "worku" z HM, w którym przyszły rzeczy, których po prostu nie będę zwracać. Masło maślane, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi

Ja bym jednak reklamowaną rzecz wysłała oddzielnie. Oni niby zachecają, zeby wszystko pakowac razem i może to jest bardziej eko, ale przynajmniej dwukrotnie miałam przejscia z hm i z tym, ze twierdzili, ze w paczce bylo mnie rzeczy do zwrotu/reklamacji niz bylo w rzeczywistości i dopiero po kilku tygodniach przyznano mi rację. No i teraz juz wolę nie ryzykowac
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 20:50   #158
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja bym jednak reklamowaną rzecz wysłała oddzielnie. Oni niby zachecają, zeby wszystko pakowac razem i może to jest bardziej eko, ale przynajmniej dwukrotnie miałam przejscia z hm i z tym, ze twierdzili, ze w paczce bylo mnie rzeczy do zwrotu/reklamacji niz bylo w rzeczywistości i dopiero po kilku tygodniach przyznano mi rację. No i teraz juz wolę nie ryzykowac
Racja, to może nie będę ryzykować i poślę osobno, tylko czy mogę wykorzystać worek i naklejkę zwrotną z innego zamówienia? Mam do tej piżamy jeszcze tę kartkę do zwrotów, tylko etykieta z dhl się przeterminowała i ją wyrzuciłam.
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 21:03   #159
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Racja, to może nie będę ryzykować i poślę osobno, tylko czy mogę wykorzystać worek i naklejkę zwrotną z innego zamówienia? Mam do tej piżamy jeszcze tę kartkę do zwrotów, tylko etykieta z dhl się przeterminowała i ją wyrzuciłam.

Na infolii twierdzą, że jak najbardziej. Sama najpierw tak robiłam, aż w końcu zwrócili mi kwotę odpowiadającą nie reklamowanej przeze mnie rzeczy, tylko tej, która była "dawcą naklejki. Sadzwoniłam na infolinię, pani nie była w stanie mnie zrozumieć, mimo, ze powtarzałam 3 razy. Byłam na minusie kilka zł, więc odpuściłam, ale od tego czasu już dzownię i proszę o wygenerowanie etykiety. Takie miałam przeboje z hm
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 09:25   #160
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zerkam ostatnio, bo od grudnia chcę kupić. Niestety ciągle brak...
Mnie się udało przed chwilą kupić Wczoraj też widziałam 2-3 razy dostępną, ale dokładają chyba po jednej sztuce (pewnie ze zwrotów) i znika po kilku sekundach. Także musisz non stop odświeżać i na pewno złapiesz
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 09:29   #161
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Niezły wynik. Jak coś potrzeba to się i tak kupi, tak jak ja ostatnio spódnice w regularnej cenie.

A po drugie kupuje mniej niż kiedyś, bardziej przemyślane rzeczy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też kupuję mniej. A jak już kupię, to poważnie przemyślę zakup i często leci do zwrotu. Jednak w wielu rzeczach chodzę raz, albo leżą w szafie z metkami. Wszyscy się śmieją, że odkąd mam męża, to mniej wydaję, bo mnie ogranicza Ale prawda jest taka, że ja po prostu w wielu rzeczach z poprzednich wyprzedaży nie chodzę, a żal mi je wyrzucić, bo jednak może kiedyś założę...

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------


Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Mnie się udało przed chwilą kupić Wczoraj też widziałam 2-3 razy dostępną, ale dokładają chyba po jednej sztuce (pewnie ze zwrotów) i znika po kilku sekundach. Także musisz non stop odświeżać i na pewno złapiesz
Dzięki za info Ja nie śledziłam tak uważnie stronki, ale teraz zacznę, skoro jest nadzieja
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 16:15   #162
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ale co im to da?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość

przeczytalam.. i nadal nie rozumiem (), jak ludzie moga wiecej po wyzszej cenie kupowac?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 16:51   #163
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
przeczytalam.. i nadal nie rozumiem (), jak ludzie moga wiecej po wyzszej cenie kupowac?

Kupują wciąż, bo nie mają wyboru, no bo jakie cenowe alternatywy są dla h&m , oprócz dyskontów ? Grubsze rzeczy, typu płaszcze, marynarki, jeansy itp to moze Mango, ale juz bielizna, basic, odzież sportowa czy dziecięca, to juz nie przychodzi mi za bardzo nic do głowy
Natomiast sama też się dziwię, ze kupują więcej, widocznie trudno jest im oprzeć się pokusie zakupu. H&m od kilku lat ogranicza promocje - najpierw ciachnęli newsletter ze słynną zniżką 25%, potem większośc kodów przestała obowiązywać na przecenione itd ... Jeszcze rok-dwa temu, promocja minus 20% na rzeczy w cenie regularnej to nie była żadna okazja, bo takie promocje były non stop, a teraz ludzie się biją i strona im pada, gdy rzucają taki kod ważny tylko kilka godzin.
Ja tam nie szaleję, z tego co ostatnio kupiłam jestem zadowolona i wystarczy.
Natomiast jeden sweter z kolekcji pringle of scotland to jest historia warta opisania Zamówiłam ten model : https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0804175002.html

Kliknęlam standardowp Skę. Przyszedł sweter bez metki, "skrzypiący", króciutki i raczej mniejszy niz opisywany w recenzjach krój "oversize". Wyglądał jakby zbiegł się komus w praniu Nie dałam za wygraną, nadałam zwrot i zamówiłam M. Dziś wypakowuję Mkę z paczki i juz wiem na bank, ze tamten był wyprany i się zbiegł, bo materiał na tym jest o wiele bardziej miękki i mniej sztywny. Co z tego, skoro Mka jest od tamtego swetra ze 3 rozmiary większa, topię się dosłownie, a do tego, ma wyciągniętą nitkę, związaną na supeł. Znowu zwrot. Coś im kontrola jakości szwankuje
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 09:48   #164
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kupują wciąż, bo nie mają wyboru, no bo jakie cenowe alternatywy są dla h&m , oprócz dyskontów ? Grubsze rzeczy, typu płaszcze, marynarki, jeansy itp to moze Mango, ale juz bielizna, basic, odzież sportowa czy dziecięca, to juz nie przychodzi mi za bardzo nic do głowy
Natomiast sama też się dziwię, ze kupują więcej, widocznie trudno jest im oprzeć się pokusie zakupu. H&m od kilku lat ogranicza promocje - najpierw ciachnęli newsletter ze słynną zniżką 25%, potem większośc kodów przestała obowiązywać na przecenione itd ... Jeszcze rok-dwa temu, promocja minus 20% na rzeczy w cenie regularnej to nie była żadna okazja, bo takie promocje były non stop, a teraz ludzie się biją i strona im pada, gdy rzucają taki kod ważny tylko kilka godzin.
Coś mi się wydaje, że punkty będą teraz naliczać tylko za zakupy w cenach regularnych (info na stronie). I nie wiem, czy zauważyłyście, że dostawa też podrożała.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:19   #165
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że punkty będą teraz naliczać tylko za zakupy w cenach regularnych (info na stronie). I nie wiem, czy zauważyłyście, że dostawa też podrożała.
Jak dla mnie w ogóle mogą nie naliczać, i tak nic sensownego z tych punktów nie ma
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:32   #166
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie w ogóle mogą nie naliczać, i tak nic sensownego z tych punktów nie ma
Tylko po wyzerowaniu punktów trudniej będzie uzbierać do statusu premium, który daje darmową dostawę a ta już kosztuje 9.90zł.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:22   #167
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

No cóż, ja w sieciówkach kupuję praktycznie wyłączenie na wyprzedażach, regularne ceny są dla mnie idiotyczne i nijak się mają do jakości.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:28   #168
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Mi dzis przysłali marynarkę za 200zl bez metki papierowej... Fakt, nowa i nieużywana raczej. Plus... Dwa osobne zamówienia i w jednym miała być bluzka biała a w drugim szara... A w obu są białe... To plus ich nowa polityka która mnie odrzuca ( wiadomo każdy chce zarobić ale trzeba jeszcze trzymać jakiś poziom jakości ubran czy chocby tych wysyłek..) narazie pass z zakupami w h&m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:38   #169
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
No cóż, ja w sieciówkach kupuję praktycznie wyłączenie na wyprzedażach, regularne ceny są dla mnie idiotyczne i nijak się mają do jakości.
DOKŁADNIE.
Też nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam coś w HM w regularnej cenie. Jak dla mnie to za bardzo chcą się cenić, biorąc pod uwagę jakość ubrań, chaotyczną rozmiarówkę i, też, jakość obsługi online. Dodatkowo częste pomyłki w wysyłanym towarze a jakość zapakowania woła o pomstę do nieba. Nawet porównując z Orsay, to gdy od nich zamawiam płaszcz czy marynarkę, to przychodzą tak zapakowane, że można od razu założyć i śmigać. A z HM to zawsze jak psu z gardła. Ile trzeba się namęczyć, żeby doprasować taki płaszcz, szczególnie tradycyjnym żelazkiem.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 12:13   #170
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że punkty będą teraz naliczać tylko za zakupy w cenach regularnych (info na stronie). I nie wiem, czy zauważyłyście, że dostawa też podrożała.

A czy dla klubowiczów nadal od 70 zł jest darmowa dostawa ?
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 12:28   #171
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
A czy dla klubowiczów nadal od 70 zł jest darmowa dostawa ?
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 12:32   #172
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
No cóż, ja w sieciówkach kupuję praktycznie wyłączenie na wyprzedażach, regularne ceny są dla mnie idiotyczne i nijak się mają do jakości.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Tez tAK uważam.



Przyszła mi złota spódnica i jest
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 12:56   #173
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Ja się chyba nasyciłam, a nawet przesyciłam H&M przez ostatnie lata i promocje, więc przy nowej polityce na pewno nie będę klubowiczem premium.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 13:00   #174
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie w ogóle mogą nie naliczać, i tak nic sensownego z tych punktów nie ma

Otóż to !!! Na poczatku istnienia klubu były jeszcze jakieś sensowne oferty klubowe, w sumie prawie cały czas w kuponach było coś z czego człowiek mógł skorzystać, w tym rabaty na wyprzedaż. Od kiedy wprowadzili te durne bony, prawie nie ma ofert klubowych. A bon na 10 zł po wydaniu 300 zł, to tak żałosne, że aż śmieszne

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
DOKŁADNIE.
Też nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam coś w HM w regularnej cenie. Jak dla mnie to za bardzo chcą się cenić, biorąc pod uwagę jakość ubrań, chaotyczną rozmiarówkę i, też, jakość obsługi online. Dodatkowo częste pomyłki w wysyłanym towarze a jakość zapakowania woła o pomstę do nieba. Nawet porównując z Orsay, to gdy od nich zamawiam płaszcz czy marynarkę, to przychodzą tak zapakowane, że można od razu założyć i śmigać. A z HM to zawsze jak psu z gardła. Ile trzeba się namęczyć, żeby doprasować taki płaszcz, szczególnie tradycyjnym żelazkiem.

Mam takie samo zdanie

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja się chyba nasyciłam, a nawet przesyciłam H&M przez ostatnie lata i promocje, więc przy nowej polityce na pewno nie będę klubowiczem premium.

Ja jestem premium i poza darmową dostawą, nie daje mi to nic. Nawet, jako premium mam gorzej, bo jesli rzucają rabat, to przeważnie dla nowych członków klubu albo dla niezbyt aktywnych klubowiczów

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tez tAK uważam.



Przyszła mi złota spódnica i jest

Która ?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość

Dzięki za odpowiedź Chociaz tyle.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 13:08   #175
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość

Ja jestem premium i poza darmową dostawą, nie daje mi to nic. Nawet, jako premium mam gorzej, bo jesli rzucają rabat, to przeważnie dla nowych członków klubu albo dla niezbyt aktywnych klubowiczów [COLOR="Silver"]
Mam to samo zdanie. A ta darmowa dostawa, jako że staram się mniej kupować inwestując raczej w rzeczy o lepszym składzie (tym samym droższe), to wydając w zamówieniu 200-300zł już mi powiewa czy dopłacę jeszcze kilka za dostawę (z resztą chyba przy takiej kwocie i bez premium jest darmowa).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 14:42   #176
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Question Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Otóż to !!! Na poczatku istnienia klubu były jeszcze jakieś sensowne oferty klubowe, w sumie prawie cały czas w kuponach było coś z czego człowiek mógł skorzystać, w tym rabaty na wyprzedaż. Od kiedy wprowadzili te durne bony, prawie nie ma ofert klubowych. A bon na 10 zł po wydaniu 300 zł, to tak żałosne, że aż śmieszne

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------




Mam takie samo zdanie

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------




Ja jestem premium i poza darmową dostawą, nie daje mi to nic. Nawet, jako premium mam gorzej, bo jesli rzucają rabat, to przeważnie dla nowych członków klubu albo dla niezbyt aktywnych klubowiczów

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------




Która ?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------




Dzięki za odpowiedź Chociaz tyle.
Tez tak uważam. Nic nie mam ciągle w tych kuponach.

Ta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2020-01-07-14-16-42.jpg (102,0 KB, 145 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 16:54   #177
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Ja już mam dość tej wyprzedaży, od dosłownie dwóch tygodni czatuję na moje ulubione tregginsy, są w kółko wyprzedane. Już mi nawet wisi ta przecena, kupiłabym w pełnej cenie też. No więc pokusiłam się na inne, wzięłam dwa kolory. Przyszły dziś, nogawki są tak wąskie że mi ledwo stopa przez nie przechodzi, a mam rozmiar 37 Do tego zamówiłam jeszcze legginsy bawełniane, a tak prześwitują na tyłku, że dosłownie widać w jaki wzór mam majtki Wszystko do zwrotu.

Coś mi nie po drodze ostatnio z HM.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 18:07   #178
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tez tak uważam. Nic nie mam ciągle w tych kuponach.

Ta

Piękna, przepiękna !

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Mam to samo zdanie. A ta darmowa dostawa, jako że staram się mniej kupować inwestując raczej w rzeczy o lepszym składzie (tym samym droższe), to wydając w zamówieniu 200-300zł już mi powiewa czy dopłacę jeszcze kilka za dostawę (z resztą chyba przy takiej kwocie i bez premium jest darmowa).

Otóż to ! A nawet chcąc kupic zwykłe 2-3 t-shirty, z tych najtańszych, to i tak te 70 zł, które uprawnia do darmowej dostawy się uzbiera. Juz wolałabym lepszą jakość, gwarancję, ze przyjda rzeczy nieuzywane i bez wad, no i szybsze zwroty
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 08:39   #179
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Ja już mam dość tej wyprzedaży, od dosłownie dwóch tygodni czatuję na moje ulubione tregginsy, są w kółko wyprzedane. Już mi nawet wisi ta przecena, kupiłabym w pełnej cenie też. No więc pokusiłam się na inne, wzięłam dwa kolory. Przyszły dziś, nogawki są tak wąskie że mi ledwo stopa przez nie przechodzi, a mam rozmiar 37 Do tego zamówiłam jeszcze legginsy bawełniane, a tak prześwitują na tyłku, że dosłownie widać w jaki wzór mam majtki Wszystko do zwrotu.

Coś mi nie po drodze ostatnio z HM.
Mi też nie po drodze. Wczoraj pakowałam do zwrotu spodnie i bluzkę, którą zamówiłam mamie. I tak zaczęłyśmy przeglądać wyprzedaż i zarówno mi, jak i mamie nic w oko nie wpadło...
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 09:21   #180
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Piękna, przepiękna !

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------




Otóż to ! A nawet chcąc kupic zwykłe 2-3 t-shirty, z tych najtańszych, to i tak te 70 zł, które uprawnia do darmowej dostawy się uzbiera. Juz wolałabym lepszą jakość, gwarancję, ze przyjda rzeczy nieuzywane i bez wad, no i szybsze zwroty
Chciałabym bluzkę stacjonarne z tym kupnem 25, ale nie mogę dotrzec do hm
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-21 05:00:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.