Plener w górach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 12:26   #61
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Plener w górach

Ja planuję sesję w Pieninach tylko jeszcze zastanawiam się czy robić to jesienią czy zimą.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 13:13   #62
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Ja planuję sesję w Pieninach tylko jeszcze zastanawiam się czy robić to jesienią czy zimą.
Jesienią fotograf będzie mógł bardziej poszaleć chodzi tutaj o czas w zimie PM jest zimno i dość szybko kapitulują
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 16:02   #63
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Plener w górach

To najlepiej dwie sesje
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 12:05   #64
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Plener w górach

Ja mialam zimową sesje na kasprowym wierchu,śnieg, sloneczko, TŻ i ja jak królowa śniegu, jeśli chcialabys zobaczyć sesję to daj znać to prześlę link do galerii slonce grzało ja miałam futerko, rękawiczki, pod suknią ciepłe rajstopy,i wcale nie było mi zimno

Edytowane przez _Monabella_
Czas edycji: 2013-04-03 o 15:15
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 12:45   #65
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Plener w górach

Monabella bardzo chętnie bym zobaczyła
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:13   #66
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Plener w górach

Wysłałam na priv
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 19:00   #67
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez _Monabella_ Pokaż wiadomość
Ja mialam zimową sesje na kasprowym wierchu,śnieg, sloneczko i ja jak królowa śniegu, jeśli chcialabys zobaczyć sesję to daj znać to prześlę link do galerii slonce grzało ja miałam futerko, rękawiczki, pod suknią ciepłe rajstopy,i wcale nie było mi zimno
ja tez
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 23:04   #68
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
ja tez
Wysłane

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Dodam, że te zakonnice na szczycie Kasprowego były spotkane przypadkiem;-) Także narciarze mieli dwie atrakcje , tuzin zakonnic i parę młodą;-)
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 09:36   #69
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Plener w górach

Piękne zdjęcia to ze wspinającymi się zakonnicami super!! rozumie, że na Kasprowy wjeżdżaliście kolejką,tak? a Ty już w tej sukni czy na górze się przebierałaś?

Magda
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 09:49   #70
_Monabella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko:-)
Wiadomości: 180
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Piękne zdjęcia to ze wspinającymi się zakonnicami super!! rozumie, że na Kasprowy wjeżdżaliście kolejką,tak? a Ty już w tej sukni czy na górze się przebierałaś?

Magda
Wjeżdżałam już w sukni,, tylko halki pod suknie wogóle nie zakładałam na plener, wygodniej było
_Monabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 18:44   #71
blackcherry12
Raczkowanie
 
Avatar blackcherry12
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 247
Dot.: Plener w górach

a ja Wam powiem, że zawsze marzyłam o plenerze w jakiś górach skalistych, tym bardziej, że wędrówki po górach to rzecz jaką i ja i tż bardzo lubimy. myślałam tak do momentu aż nie obejrzałam zdjęć swoich znajomych. fotograf który robił im zdjęcia jest bardzo drogi i "ma branie" w naszych okolicach, sama go rozważałam w swojej top 3 bo facet zna się na rzeczy. i wiecie co? Chociaż zdjęcia są pięknie wykadrowane i pomysłowe, bardzo ale to bardzo nawet powiedziałabym zawiodłam się oglądając je. te wszystkie piękne widoki i krajobrazy chociaż prezentowały się w tle jak na najpiękniejszej pocztówce skradły całą ideę sesji ślubnej. uczucie i miłość gdzieś w tym wszystkim zginęły, każdy mówi piękne, piękne owszem, ale oglądając je zwraca się uwagę na piękno natury a w drugiej kolejności na parę która gdzieś w tym wszystkim zginęła. mało emocji i ekspresji w tym wszystkim było. później zaczęłam przeglądać zdjęcia w górach innych par autorstwa innych fotografów miałam identyczne odczucia. wolałabym już iść na łąkę pełną kwiatów, sad owocowy, coś kolorowego, ciepłego, coś co współgra z całością, odzwierciedla emocje, miłość, a nie jest tylko pięknym tłem.
blackcherry12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 21:59   #72
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez blackcherry12 Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem, że zawsze marzyłam o plenerze w jakiś górach skalistych, tym bardziej, że wędrówki po górach to rzecz jaką i ja i tż bardzo lubimy. myślałam tak do momentu aż nie obejrzałam zdjęć swoich znajomych. fotograf który robił im zdjęcia jest bardzo drogi i "ma branie" w naszych okolicach, sama go rozważałam w swojej top 3 bo facet zna się na rzeczy. i wiecie co? Chociaż zdjęcia są pięknie wykadrowane i pomysłowe, bardzo ale to bardzo nawet powiedziałabym zawiodłam się oglądając je. te wszystkie piękne widoki i krajobrazy chociaż prezentowały się w tle jak na najpiękniejszej pocztówce skradły całą ideę sesji ślubnej. uczucie i miłość gdzieś w tym wszystkim zginęły, każdy mówi piękne, piękne owszem, ale oglądając je zwraca się uwagę na piękno natury a w drugiej kolejności na parę która gdzieś w tym wszystkim zginęła. mało emocji i ekspresji w tym wszystkim było. później zaczęłam przeglądać zdjęcia w górach innych par autorstwa innych fotografów miałam identyczne odczucia. wolałabym już iść na łąkę pełną kwiatów, sad owocowy, coś kolorowego, ciepłego, coś co współgra z całością, odzwierciedla emocje, miłość, a nie jest tylko pięknym tłem.
Dokładnie mam takie same odczucia

Widizłam juz troche zdjecia z sesji górskich, róznych fotografów sie sprowadzłały do tego że były piękne widoki tylko młodych nie było widac Czasem dosłownie bo postacie wielkości szpilki ,albo było ich widać ale nie grali głównej roli , teoretycznie łdnewidoki miały być tłem a stawały sie tematem. Naprawde można zrobic super sesje w okolicy w byle lasku a nie jechac kilka godzin w góry wspinać sie meczyć , ryzykować zniszczenie sukni dla fotek gdzie młodzi wyglądaja jak plamki na pocztówce .

Czasem wystarczy 'nudne' zwyczajne miejsce ale fajne światło i zdjecia są niesamowite Można sie pobawić w jakies akcesori żeby urozmaicić ale najważniejsi maja być państwo mlodzi .
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:08   #73
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Plener w górach

Jeszcze jakieś pomysły gdzie wyruszyć w Tatry, żeby było najprościej, a efekt fajny? Gdzieś gdzie można łatwo dojechać?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 12:39   #74
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Plener w górach

Witam!

14 czerwca bierzemy ślub i własnie też marzy nam się sesja ślubna w górach! ciekawa jestem jak wygląda organizacja tego...

Czekam na jakieś nowe informacje co do tego
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 14:47   #75
sylwia9d
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia9d
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 839
Smile Dot.: Plener w górach

My też z narzeczonym planujemy sesje zdjęciową w górach, a dokładnie Morskie Oko, chyba że się zdobędziemy na Czarny Staw...rozmawialiśmy wstępnie z fotografem i powiedział, że z tego względu iż mimo czeka nas podróż na cały dzień w tamte strony to nie trzeba będzie nic dopłacać... od zawsze lubiliśmy góry także myślę, że sesja będzie świetna... zresztą widzieliśmy kilkaset prac tego fotografa i potrafi działać cuda więc pewnie będziemy zadowoleni...
sylwia9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 13:28   #76
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie ma jeszcze takiego wątku, a jeśli jest to z góry przepraszam, ale szukałam i nie znalazłam

Otóż... marzy mi się sesja plenerowa po ślubie (ale w sukni) w górach, a dokładnie w Tatrach i chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was miała taką albo planuje
interesuje mnie między innymi na przykład czy można dostać zezwolenie z TPNu na dojazd samochodem pod schronisko, czy lepiej przyjechać ze swoim fotografem czy wziąć jakiegoś na miejscu? itp.

Wszelkie informacje będą pomocne
Oczywiście jeśli któraś miała taką sesje to zdjęcia mile widziane
Moja kolezanka miała taki plener zdjecia wyszly przepiękne
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:04   #77
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Plener w górach

praca autorstwa jednego z bardziej lubianych przeze mnie fotografów

http://wojtekwitek.pl/blog/sesja-slu...morskim-okiem/
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 09:05   #78
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Plener w górach

My będziemy mieć cały dzień więc w grę wchodzi i Morskie Oko i Kasprowy jednocześnie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 09:45   #79
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Plener w górach

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
My będziemy mieć cały dzień więc w grę wchodzi i Morskie Oko i Kasprowy jednocześnie
My też może tak właśnie zrobimy jak na razie nie wyobrażam sobie tego
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 08:54   #80
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Plener w górach

ja też bym bardzo chciała plener w górach mieszkam w Bielsku-Białej i nawet jak się nie uda do Zakopanego to może na Szyndzielnię albo na Klimczok :P
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:09   #81
GabrielaPyj
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaPyj
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 48
Dot.: Plener w górach

sesja w górach jest bardzo fajnym pomysłem, z własnego doświadczenia ale jako fotograf to po pierwsze takie zdjęcia najlepiej robić w jak najwcześniejszych godzinach porannych, bo wtedy jest mniej turystów i sprawdzić prognoze pogody wcześniej i zrobić plan sesji
transport można sobie załatwić, żeby dużo nie chodzić, bo to jednak jest męczące, a pochodzic po górach można przy innej okazji
pamiętajcie też o wygodnych butach zmianę

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Ja planuję sesję w Pieninach tylko jeszcze zastanawiam się czy robić to jesienią czy zimą.
góry są przepiękne jesienią
__________________
Gabriela Py
GabrielaPyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 20:17   #82
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Plener w górach

Hej odnawiam temat.
Zdecydowalismy sie z narzeczonym na zimowy (grudniowy) plener w Tatrach.
Plener bedzie przed slubem, wiec nie chce zniszczyc mojej sukni. Dlatego zastanawiam sie nad suknia plenerowa (oczywiscie odpada tradycyjna, droga suknia). Nie mam pojecia co by pasowalo do takiego bialego (mam nadzieje) pleneru. Zalazlam dwie opcje. Jeszcze nie kupilam, ale musze sie szybko zdecydowac, wiec bylabym bardzo wdzieczna za rady.

Ta sukienka na zdjeciu bardzo mi sie podoba i jest w moim stylu, ale nie wiem jak by wygladala w takim zimowym, gorskim otoczeniu.
Zastanawiam sie tez nad ta dosyc tradycyjna spodnica slubna. Mysle, ze moglaby fajnie wygladac na zdjeciach, ale nie mam pojecia jaka dobrac gore (musi byc w miare tania, najlepiej gdyby to bylo cos, co mozna dostac w sieciowce).

Poza tym macie moze jakies rady jesli chodzi o zimowy makijaz i fryzure (zeby sie wszystko trzymalo i ladnie wygladalo)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (164,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (69,3 KB, 7 załadowań)
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 21:17:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.