meridia i inne spomagacze w odchudzaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 12:34   #1
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35

meridia i inne spomagacze w odchudzaniu


ja schudłam42 kg w 12 miesięcy bez efektu jojo stosowałam różne środki i wiem które pomagają a które szkodzą gdy zaszłam w ciąże przytyłam waga w pierwszy dzień po porodzie 117 zrzuciłam bez problemu 15 kg jednak potem waga staneła są różne metody by ją ruszyć lecz tym razem wziełam meridie 2 tabletka i 1.5 kg mniej jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tabletkami wspomagającymi w odchudzaniu lub chce o jakiś lek zapytać lub nie wie jakiego powinien i do tego jaka dieta chętnie pomogę w miare możliwości i liczę też na propozycje i pomoc każda opinia się liczy
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:47   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Po co kupowac jakies wspomagacze itp kiedy mozna schudnac bez nich ?
a najgorsze jest jesc suplementy których działania do końca się nie zna.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:59   #3
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

nieraz sama dieta nie wystarczy przecież pojawiają się zaparcia napady głodu ipo to są suplementy
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:36   #4
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

witam dzisiaj dostałam receptę na meridię 15 i cały czas sie zastanawiam czy zaczynać.....nie mam już siły odchudzać się na własną rękę, po diecie Vitalii schudłam 6 kg ale niestety odrobiłam to dosyć szybko ...mam do zrzucenia jakieś 15 kg i niestety żadne diety i więcej ruchu nie pomagają z meridią chce sprobować jak nic z tego nie wyjdzie to sobie chyba całkowicie odpuszczę odchudzanie nie mam już po prostu siły ehh......narazie mam plany: śniadanie przed pracą ok 5tej, drugie lekkie śniadanie w pracy o 10tej i meridia ..nie wiem czy to dobry plan ..pomóżcie liczę ze nie będę miała napadów głodu i opróżniania lodówki po powrocie z pracy a przed obiadem hahaahahah...poradźcie coś w tej sprawie
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:48   #5
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez ewa5003 Pokaż wiadomość
nieraz sama dieta nie wystarczy przecież pojawiają się zaparcia napady głodu ipo to są suplementy
przy poprawnie skomponowanej diecie takie objawy nie wystepuja
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:53   #6
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez evuska Pokaż wiadomość
witam dzisiaj dostałam receptę na meridię 15 i cały czas sie zastanawiam czy zaczynać.....nie mam już siły odchudzać się na własną rękę, po diecie Vitalii schudłam 6 kg ale niestety odrobiłam to dosyć szybko ...mam do zrzucenia jakieś 15 kg i niestety żadne diety i więcej ruchu nie pomagają z meridią chce sprobować jak nic z tego nie wyjdzie to sobie chyba całkowicie odpuszczę odchudzanie nie mam już po prostu siły ehh......narazie mam plany: śniadanie przed pracą ok 5tej, drugie lekkie śniadanie w pracy o 10tej i meridia ..nie wiem czy to dobry plan ..pomóżcie liczę ze nie będę miała napadów głodu i opróżniania lodówki po powrocie z pracy a przed obiadem hahaahahah...poradźcie coś w tej sprawie
powiem ci że jeżeli chcesz schudnąć to po osiągnieciu celu nie możesz wrócić do poprzedniego stylu jedzenia spróbuj dietę którą będziesz mogła cały czas stosować przynajmniej ok roku po meridii tez musisz uważac bo ona powoduje cząściowy brak łaknienia a po odstawieniu musisz się pilnować
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:39   #7
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

kupiłam meridie łyknęłam jedna tabletkę i......po jakichś dwóch godzinach zaczęło mi się robić trochę duszo a po pół godzinie nabrałam takiej energii do pracy ze pół dnia odrobiłam w godzinę hahahahahahah a co najważniejsze po powrocie do domu nie rzuciłam się na lodówkę tylko spokojniutko ugotowałam obiad i nawet go nie jadłam narzazie nie jest źle
Ewa ja mam takie właśnie postanowienie że zmienię swoje przyzwyczajenie żywieniowe mam nadzieję ze mi się uda jestem pełna optymizmu
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 18:24   #8
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez evuska Pokaż wiadomość
kupiłam meridie łyknęłam jedna tabletkę i......po jakichś dwóch godzinach zaczęło mi się robić trochę duszo a po pół godzinie nabrałam takiej energii do pracy ze pół dnia odrobiłam w godzinę hahahahahahah a co najważniejsze po powrocie do domu nie rzuciłam się na lodówkę tylko spokojniutko ugotowałam obiad i nawet go nie jadłam narzazie nie jest źle
Ewa ja mam takie właśnie postanowienie że zmienię swoje przyzwyczajenie żywieniowe mam nadzieję ze mi się uda jestem pełna optymizmu
po meridii możesz nie odczówać głodu ale musisz jeść nie dużo ale trochę
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 20:00   #9
paticleo
Przyczajenie
 
Avatar paticleo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Question Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Hej!! a ta meridia jest na receptę? czy można jupić na własną rękę?? Mam do schudnięcia tak z 7 kg. pozdrawiam i czekam na odp.
paticleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:08   #10
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

meridia jest TYLKO !!! na receptę, ale w kwestii Twojej wagi do zrzucenia nie wypowiadam sie ,mnie sie wydaje ze 7 kg to jakąś dietą można zrzucić ...ale to tylko moje zdanie
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:50   #11
Damma
Przyczajenie
 
Avatar Damma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z zacisza
Wiadomości: 8
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Nie zgadzam sie z teza ze suplementy wspomagajace metabolizm to przezytek bo wystarczy mniej i racjonalne jesc, wiecej sie rusza itd... bzdura.
Jestem pod stala kontrola dietetyka (+ raz w miesiacu kontrola u lekarza schorzen lipidowych i otylosci) i musze brac suplementy chociaz juz od 2 lat moja waga jest w normie (50 kg przy wzroscie 159cm).
Strasznie wkurzaja mnie "odchudzeni" ludzie ktorych nadwaga byla wynikiem zaniedban i ktorzy teraz pisza madrosci w stylu "mniej żryj i rusz pupe"...
U mnie po roku badan i prawie miesiecznym pobycie w szpitalu na obserwacjach nie stwierdzono w wynikach badan zadnych zaburzen przez ktore moja waga na sile idzie do gory - "ten typ tak ma" i koniec kropka.
Nawet jezeli ktos poprostu lepiej czuje sie "na duchu" zazywajac suplementy to niech je zazywa - jednak tylko pod kontrola i w logicznym polaczeniu z dieta (zauwazylam po kolezance ze jej "dieta" to 2 kapsułki i 2x wieksza niz normalnie porcja slodyczy ).
Z suplementow polecam wsio co w miare mozliwosci naturlane - kaps. z kwasem jablkowym czy blonnik spozywczy. Zdecydowanie zadna cudowna receptura ktora sama w sobie odchudza...
co do jojo - chyba czas sobie uswiadomic cos - kapsulki wspomagaja metabolizm ich odstawienie spowoduje skok wagi. To jak wielki skok to bedzie to indywidualna kwestia - utrzymanie racjonalnego odzywiania moze przy dobrym metabolizmie nie wplynac na wage, ale powrot do starego dobrego żarełka już na bank zafunduje nam kilka kg - to nie z winy kapsułek tylko NASZEJ...
o zakopywaniu dola czekoladą po utracie 2 kg - a nie wymarzonych 20kg - w miesiac nie wspomnę...
__________________
Piękności, niepewne dobro śmiertelnych, ulotny podarunku na krótki czas, jakże prędko uciekasz chyżą stopą...
Seneka
@@@ moje zakupy @ @ www.aidem.eu @@@
Damma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 07:30   #12
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez Damma Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z teza ze suplementy wspomagajace metabolizm to przezytek bo wystarczy mniej i racjonalne jesc, wiecej sie rusza itd... bzdura.
Jestem pod stala kontrola dietetyka (+ raz w miesiacu kontrola u lekarza schorzen lipidowych i otylosci) i musze brac suplementy chociaz juz od 2 lat moja waga jest w normie (50 kg przy wzroscie 159cm).
Strasznie wkurzaja mnie "odchudzeni" ludzie ktorych nadwaga byla wynikiem zaniedban i ktorzy teraz pisza madrosci w stylu "mniej żryj i rusz pupe"...
U mnie po roku badan i prawie miesiecznym pobycie w szpitalu na obserwacjach nie stwierdzono w wynikach badan zadnych zaburzen przez ktore moja waga na sile idzie do gory - "ten typ tak ma" i koniec kropka.
Nawet jezeli ktos poprostu lepiej czuje sie "na duchu" zazywajac suplementy to niech je zazywa - jednak tylko pod kontrola i w logicznym polaczeniu z dieta (zauwazylam po kolezance ze jej "dieta" to 2 kapsułki i 2x wieksza niz normalnie porcja slodyczy ).
Z suplementow polecam wsio co w miare mozliwosci naturlane - kaps. z kwasem jablkowym czy blonnik spozywczy. Zdecydowanie zadna cudowna receptura ktora sama w sobie odchudza...
co do jojo - chyba czas sobie uswiadomic cos - kapsulki wspomagaja metabolizm ich odstawienie spowoduje skok wagi. To jak wielki skok to bedzie to indywidualna kwestia - utrzymanie racjonalnego odzywiania moze przy dobrym metabolizmie nie wplynac na wage, ale powrot do starego dobrego żarełka już na bank zafunduje nam kilka kg - to nie z winy kapsułek tylko NASZEJ...
o zakopywaniu dola czekoladą po utracie 2 kg - a nie wymarzonych 20kg - w miesiac nie wspomnę...
nie zgodzzę się z tobą wiele suplementów pomaga w stracie zbędnych kg i w satbilizacji metabolizmu choć możesz być temu przeciwna ja za pomocą niektórych z nich bardzo schudłam i toponad 40 kg wagę utrzymywałam a co do otyłości to nie wina ludzi nawet jak dużo jedzą bo po prostu tego domaga się ciało i muzg więc żeby osoby otyłe mogły schudnąć potrzebują wsparcia w postaci suplementów i diety która im pomorze w zmianie nawyków i poprawienia zdrowia oczywiście suplementy muszą być brane pod nsdzorem lekarza samowolka jest nie wskazana bo zamiast tracić na wadze i trzymać dietę efekt będzie odwrotny wszystko jest dla ludzi ale trzeba z tego rozsądnie korzystać suplementy pomogą ale tylko wtedy gdy wsparte są dietą ćwiczeniami i ROZSĄDKIEM jak czytam na forach posty w stylu schudłam 23 kg a potem ejekt jojo to się zastanawiam dlaczego taka naiwność nie było by jojo gdyby zachowała dietę i ćwiczenia osoby które się odchudzają muszą zapomnieć o starym przyzwyczjeniu żywieniowym bo jak do niego powrucą to wysiłki które stoczyli z kg pójdą na marne a suplementy same ich nie odchudzą tylko wspomogą odchudzanie po ich odstawieniu tylko trzeba rozsądnie utrzymac wagę po przez dietę i ćwiczenia aktywny tryb życia po prostu
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 07:42   #13
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

meridia to bardzo groźny lek. ludzie otyli mają życie zagrożone zawełem serca nadciśnieniem tetniczym udarem i innymi schorzeniami krązenia dlatego właśnie im przepisuje się meridie bo choroby które otyłość powoduje równoważą sie z niebezpieczeństwem brania meridi wieć jak czytam że ktoś ma 5, 7, 10, 12, kg nadwagi bądz wage prawidłowom a chce schudąć wtedy pytam czy taka głupota ma jakieś granice i czy aż tak ich życie jest nieistotne bo mogą sobie tylko zaszkodzić powinny wziąść się za ćwiczenia i lekką diete a nie za mocne i groźne leki zwłaszcza osoby młode nastolatki zrozumcie że to wam nie ułatwi odchudzania a może zaszkodzić waszemu organizmowi ten lek jest tylko na receptę i tylko po konsultacji z lekarzem i setkach wyników i badan
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:26   #14
paticleo
Przyczajenie
 
Avatar paticleo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez ewa5003 Pokaż wiadomość
meridia to bardzo groźny lek. ludzie otyli mają życie zagrożone zawełem serca nadciśnieniem tetniczym udarem i innymi schorzeniami krązenia dlatego właśnie im przepisuje się meridie bo choroby które otyłość powoduje równoważą sie z niebezpieczeństwem brania meridi wieć jak czytam że ktoś ma 5, 7, 10, 12, kg nadwagi bądz wage prawidłowom a chce schudąć wtedy pytam czy taka głupota ma jakieś granice i czy aż tak ich życie jest nieistotne bo mogą sobie tylko zaszkodzić powinny wziąść się za ćwiczenia i lekką diete a nie za mocne i groźne leki zwłaszcza osoby młode nastolatki zrozumcie że to wam nie ułatwi odchudzania a może zaszkodzić waszemu organizmowi ten lek jest tylko na receptę i tylko po konsultacji z lekarzem i setkach wyników i badan
heh... nie wiedziałam że to taki groźny lek.... chyba faktycznie basen siłownia i brak kolacji :/ pozdrawiam i dzięki za info.
paticleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:37   #15
Aagrrafffka
Przyczajenie
 
Avatar Aagrrafffka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 4
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

jeju dziewczyny, proszę Was!!! Meridia, podobnie jak Adipex to są leki złożone m.in. z pochodnej amfetaminy!!! informacji na ten temat jest mnóstwo na internecie a również i na tym forum! jeśli czyjaś otyłość zagraża życiu to wtedy jest uzasadnienie brania tego świństwa ale w żadnym innym wypadku!
niektórzy po zakończeniu kuracji leczą sie na depresję przez 2 lata, inni nie potrafią odstawić tabletek.... organizm podczas tak drastycznego nie jedzenia strasznie sie wyniszcza, a skutki tego odczujecie kilka lat później - odwapnienie i demineralizacja kości, zębów, problemy ze stawami, wrzody....
moja kumpela się faszeruje tym od 5miesięcy i owszem, schudła baaardzo, ALE....
1.twierdzi że ma mnóstwo energii- z mojego punktu widzenia jako osoby postronnej to jest raczej nadpobudliwość; nie radzi sobie z emocjami, jej relacje z chłopakiem sie pogorszyły, sama stwarza problemy które nie istnieją a te co są wyolbrzymia do monstrualnych rozmiarów
2. jeśli prześpi w nocy 4 godziny to jest max- bo ten środek pobudza nie tylko w dzień
3. trzęsą jej się ręce, kołacze serce, nadmierna potliwosć
itp itd
Czy tylko wygląd rzeczywiście jest najważniejszy???:confused :
__________________
Well you may throw your rock and hide your hand
Workin' in the dark against your fellow man
But as sure as God made black and white
What's down in the dark will be brought to the light

Johny Cash
Aagrrafffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 09:09   #16
Damma
Przyczajenie
 
Avatar Damma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z zacisza
Wiadomości: 8
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

ewa5003 nie chce być złosliwa ale czytanie ze zrozumieniem sie kłania... nie zgadzasz się z moim postem a w swojej wypowiedzi piszesz niemal że to samo ^^"
__________________
Piękności, niepewne dobro śmiertelnych, ulotny podarunku na krótki czas, jakże prędko uciekasz chyżą stopą...
Seneka
@@@ moje zakupy @ @ www.aidem.eu @@@
Damma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:24   #17
ewa5003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 35
Dot.: meridia i inne spomagacze w odchudzaniu

schudłam 45 kg meridii nie biorę od ponad miesiąca i kg dodatkowo zrzuciłam wyniki mam idealne samopoczucie dobre a wygląd perfekt nie uzalerzniłam się a osoby które piszą o pochodnrj amfetaminy niech zajrzą na skład jakiego kolwiek leku przeciwbólowego i większości antybiotyków ja z wagi 103 zjechałam do 58 i ją utrzymuję a wyniki badań mam bardzo dobre więc i wam życzę powodzenia a osoby które wypisują bzdury o odchudzaniu niech spojrzą w lustro i powiedzą czy są z siebie zadowolone bo ja mogę spojrzeć z dumą i powiedzieć że wareto się trochę postarać
ewa5003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.