Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-31, 17:32   #3601
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Tak samo nie ma nic do mieszkania razem przed ślubem, jeśli para nie uprawia seksu. Ale niech się wypowie znawca.
Ma. Argumentują to:
- świadomym narażaniem się na większą pokusę
- zgorszeniem innych, bo otoczenie i tak pomyśli swoje .
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 22:14   #3602
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Serio byście wolały od dziecka chodzić po domach, nie obchodzić urodzin itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.

A gdyby ktoś mi przestawił pistolet do głowy, to bym wybrała islam z religii teistycznych.

W sumie to chrześcijańswem gardzę najbardziej, bo jest największym bufetem szwedzkim i niczym się tak nie brzydzę w światopoglądzie.

Świadkowie Jehowy, Mormoni, Muzułmanie - oni wszyscy naprawdę widać, że w to wierzą, żyją tą religią, jak została napisana.

A nie wybierają, bo akurat im się podoba, a co jest metaforą.

Koran jest też (w moim odczuciu) najspójniejszą świętą księgą.

To już bym wolała się urodzić wśród tych ultraortodoksyjnych baptystów.

Bo jak ktoś bierze swoją księgę świętą i realizuje w niej wszystko jak leci, to ma u mnie więcej szacunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 22:44   #3603
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Serio byście wolały od dziecka chodzić po domach, nie obchodzić urodzin itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niż co tydzień chodzić na to samo przedstawienie jednego aktora do kościoła? Tak. Za którego przestępstwa popełniane od wieków muszę się wstydzić? Tak.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 03:36   #3604
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Niezmiennie mnie dziwi, że ludziom uciekają zwierzęta podczas Sylwestra.
Jestem na pewnej grupie z takimi ogłoszeniami typu: zaginął pies rasy X, znalazłam psa rasy Y i no dzisiaj to jakiś wysyp, co było do przewidzenia ALE i tak mnie to dziwi.
Przecież każdy wie, że Sylwester jest 31 grudnia. Przecież każdy wie, że zwierzęta potrafią wtedy uciec.
Ja się pytam - jak może uciec pies rasy york? No ani to silne żeby smycz urwało ani co. W środku miasta między godziną 18-19. No kto normalny nie jest w stanie upilnować psa na szybkie siku? Szczególnie takiego małego.

Albo jak taki pies ucieka z ogrodzonego podwórka? No litości. Przecież są kojce, piwnice, stodoły, pomieszczenia gospodarcze, garaż jak już serio się nie da wziąć takiego psa do domu, bo jest typowo nadwornym psem i śmierdzi i sika gdzie popadnie.

No serio nie kumam jak pies czy kot może uciec, kiedy każdy sobie zdaje sprawę, że będzie taki dzień jak sylwester i że będą petardy i że istnieje takie prawdopodobieństwo.

Nie można się jakoś przygotować?
Nie wiem, kupić mocniejsza smycz albo nawet łańcuch skoro boimy się o przegryzienie smyczy?
Nie da rady zamknąć tego zwierzaka "gdzieś"?
Nie da rady uszczelnić ogrodzenia?

No bez przesady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 07:09   #3605
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Jedyna opcja to taka, że pies może wyszarpnac głowę z obroży i spierdzielić. Mój pies raz tak zrobił, ale nie w sylwestra

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 08:14   #3606
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

W jakichś 90% przypadków ucieczek psów obstawiam nieuwagę i niemyślenie właściciela. Pozostałe to właśnie mogą być rzeczy nieprzewidziane, jak rozerwanie czy wyswobodzenie się z obroży.
Bardzo współczuję wszystkim zwierzakom, moja psina pół nocy trzęsła się w łazience, wcześniej 3 spacery zupełnie "bezowocne", bo się bała wystrzałów i rwała do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 08:25   #3607
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Dobrze, że większość królików ma Sylwester pod omykiem. Moja sobie spała w pozycji "na kurkę", kompletnie nieimprezowa.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 11:49   #3608
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

U nas na sylwestra miasto puściło lasery zamiast fajerwerek. Ani to ładne ani jakiekolwiek, a ludzie i tak na starówce puszczali swoje petardy. Huk taki sam jak co roku.

Zamiast robić tego typu akcje powinno się wprowadzić zorganizowane pokazy przez osoby uprawnione, równo o północy przez 10 minut i nara. Każdy by sobie popatrzył, żaden pijany dureń ręki nie urwał lub słuchu stracił, zwierzaki miały by tylko 10 min ewentualnego stresu (wiec łatwiej zwierzę przygotować, nie zerwie się ze smyczy bo wiesz żeby nie wyprowadzać o tej godzinie) zamiast 5 dni rzucania przeklętych piratek przez durni. Swoja drogą fascynujące jest ile kasy ludzie puścili w powietrze
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 11:52   #3609
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

U nas był pokaz dronow, moim zdaniem prześliczne, niebo się pięknie od nich mieniło (wyglądało jak właśnie takie małe, kolorowe iskierki układające się w różne rzeczy ). Niestety zaczął się trochę później, bo nawet na rynek galerii ludzie nie mogli odpuścić i przynieśli te głośny smrody pod koniec kilku dronow już chyba brakowało, pewnie się rozładowały przez opóźnienie, więc końcówka nie była az tak spektakularna.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 11:53   #3610
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
KK zaingerował w życie rdzennych mieszkańców Ameryki tak że zdziesiątkował ich populację; faktycznie drobiazg.
Ale my nie mówimy i historii. Mówimy o tym co teraz religia wymaga od katolika, a co od ŚJ.

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Niż co tydzień chodzić na to samo przedstawienie jednego aktora do kościoła? Tak. Za którego przestępstwa popełniane od wieków muszę się wstydzić? Tak.
No, ale właśnie nie do końca musisz. Możesz sobie wierzyć i nie praktykować. Oni muszą latać po domach.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87463180]Niezmiennie mnie dziwi, że ludziom uciekają zwierzęta podczas Sylwestra.
Jestem na pewnej grupie z takimi ogłoszeniami typu: zaginął pies rasy X, znalazłam psa rasy Y i no dzisiaj to jakiś wysyp, co było do przewidzenia ALE i tak mnie to dziwi.
Przecież każdy wie, że Sylwester jest 31 grudnia. Przecież każdy wie, że zwierzęta potrafią wtedy uciec.
Ja się pytam - jak może uciec pies rasy york? No ani to silne żeby smycz urwało ani co. W środku miasta między godziną 18-19. No kto normalny nie jest w stanie upilnować psa na szybkie siku? Szczególnie takiego małego.

Albo jak taki pies ucieka z ogrodzonego podwórka? No litości. Przecież są kojce, piwnice, stodoły, pomieszczenia gospodarcze, garaż jak już serio się nie da wziąć takiego psa do domu, bo jest typowo nadwornym psem i śmierdzi i sika gdzie popadnie.

No serio nie kumam jak pies czy kot może uciec, kiedy każdy sobie zdaje sprawę, że będzie taki dzień jak sylwester i że będą petardy i że istnieje takie prawdopodobieństwo.

Nie można się jakoś przygotować?
Nie wiem, kupić mocniejsza smycz albo nawet łańcuch skoro boimy się o przegryzienie smyczy?
Nie da rady zamknąć tego zwierzaka "gdzieś"?
Nie da rady uszczelnić ogrodzenia?

No bez przesady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też mnie to dziwi. Wszystko się da, ale ludziom się nie chce. Szkoda mi tych biednych zwierząt, które mają niedorozwiniętych właścicieli i nie potrafią się nimi właściwie zaopiekować.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 11:54   #3611
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
U nas na sylwestra miasto puściło lasery zamiast fajerwerek. Ani to ładne ani jakiekolwiek, a ludzie i tak na starówce puszczali swoje petardy. Huk taki sam jak co roku.

Zamiast robić tego typu akcje powinno się wprowadzić zorganizowane pokazy przez osoby uprawnione, równo o północy przez 10 minut i nara. Każdy by sobie popatrzył, żaden pijany dureń ręki nie urwał lub słuchu stracił, zwierzaki miały by tylko 10 min ewentualnego stresu (wiec łatwiej zwierzę przygotować, nie zerwie się ze smyczy bo wiesz żeby nie wyprowadzać o tej godzinie) zamiast 5 dni rzucania przeklętych piratek przez durni. Swoja drogą fascynujące jest ile kasy ludzie puścili w powietrze
Przecież to niewykonalne. Ciekawe kto i w jaki sposób by to egzekwowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 12:10   #3612
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87463180]Niezmiennie mnie dziwi, że ludziom uciekają zwierzęta podczas Sylwestra.
(...)[/QUOTE]

no ja patrzyłam wczoraj o północy z balkonu jak taki pies ucieka. bo szalenie inteligentni właściciele wyszli sobie pooglądać fajerwerki z psem, który się bał. więc wyszarpnął smycz w chwili nieuwagi i uciekł.

myślę, że poza jednostkowymi sytuacjami, to zdecydowana większość tych psów uciekła przez głupotę właścicieli.


Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Przecież to niewykonalne. Ciekawe kto i w jaki sposób by to egzekwowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakaz sprzedaży fajerwerków dla zwykłych Kowalskich.
wiadomo, że jakiś czarny rynek by się zrobił i Ci naprawdę zagorzali to i tak gdzieś by te fajerwerki kupili... no ale taki zakaz na pewno drastycznie ograniczyłby problem. teraz fajerwerki można kupić wszędzie, bez najmniejszego problemu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 12:12   #3613
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Wychodząc wczoraj wieczorem (przed 20) z klatki schodowej na zewnątrz, idealnie po otwarciu drzwi jakiś kretyn puścił petardę. Huk był taki, że myślałam, że wybuchła bomba, a generalnie do dźwięku wystrzałów jestem przyzwyczajona naprawdę aż mi serce stanelo, bo wrażenie było takie, że otworzenie tych drzwi uruchomiło bombę. Coś strasznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 12:13   #3614
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Przecież to niewykonalne. Ciekawe kto i w jaki sposób by to egzekwowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wystarczyłoby zaprzestać sprzedaży materiałów pirotechnicznych osobom prywatnym.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 12:15   #3615
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zakaz sprzedaży fajerwerków dla zwykłych Kowalskich.
wiadomo, że jakiś czarny rynek by się zrobił i Ci naprawdę zagorzali to i tak gdzieś by te fajerwerki kupili... no ale taki zakaz na pewno drastycznie ograniczyłby problem. teraz fajerwerki można kupić wszędzie, bez najmniejszego problemu.
Jestem tego samego zdania. Zamiast krzyczeć żeby nie strzelać to przestać to sprzedawać i wlepiać kary tym, którzy jednak strzelają + ewentualnie jakieś pokazy organizowane przez miasto i tyle.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 12:20   #3616
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 12:55   #3617
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Przecież to niewykonalne. Ciekawe kto i w jaki sposób by to egzekwowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wystarczy zakazać sprzedaży detalicznej. Niech mogą zakupić tylko firmy organizujące pokazy fajerwerków na imprezach zorganizowanych

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania. Zamiast krzyczeć żeby nie strzelać to przestać to sprzedawać i wlepiać kary tym, którzy jednak strzelają + ewentualnie jakieś pokazy organizowane przez miasto i tyle.
Otóż to. Tak naprawdę każda gmina jest w stanie coś takiego ogarnać i byłoby wystarczająco
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 13:11   #3618
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87463180]Niezmiennie mnie dziwi, że ludziom uciekają zwierzęta podczas Sylwestra.
Jestem na pewnej grupie z takimi ogłoszeniami typu: zaginął pies rasy X, znalazłam psa rasy Y i no dzisiaj to jakiś wysyp, co było do przewidzenia ALE i tak mnie to dziwi.
Przecież każdy wie, że Sylwester jest 31 grudnia. Przecież każdy wie, że zwierzęta potrafią wtedy uciec.
Ja się pytam - jak może uciec pies rasy york? No ani to silne żeby smycz urwało ani co. W środku miasta między godziną 18-19. No kto normalny nie jest w stanie upilnować psa na szybkie siku? Szczególnie takiego małego.

Albo jak taki pies ucieka z ogrodzonego podwórka? No litości. Przecież są kojce, piwnice, stodoły, pomieszczenia gospodarcze, garaż jak już serio się nie da wziąć takiego psa do domu, bo jest typowo nadwornym psem i śmierdzi i sika gdzie popadnie.

No serio nie kumam jak pies czy kot może uciec, kiedy każdy sobie zdaje sprawę, że będzie taki dzień jak sylwester i że będą petardy i że istnieje takie prawdopodobieństwo.

Nie można się jakoś przygotować?
Nie wiem, kupić mocniejsza smycz albo nawet łańcuch skoro boimy się o przegryzienie smyczy?
Nie da rady zamknąć tego zwierzaka "gdzieś"?
Nie da rady uszczelnić ogrodzenia?

No bez przesady.
[/QUOTE]

Również mnie to dziwi w przypadku osób, które nie są świeżo upieczonymi, niedoświadczonymi właścicielami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 14:53   #3619
Heavydirtysoul6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 30
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no i dodam jeszcze, że oprócz zabiegów medycznych, to świadkowie jehowy nie mogą utrzymywać kontaktów z ludźmi spoza - chyba że w celu nawrócenia ich (KK tego nie zabrania), nie mogą wziąć ślubu z osobą innej wiary/ateistą (KK dopuszcza ślub jednostronny), nie wolno obchodzić urodzin, imienin (KK ma na to wywalone), niby nie zabraniają posiadania dzieci, ale jest to źle widziane, za seks przed ślubem jest od razu wyrzucenie ze zboru...
KK jest zdecydowanie łagodniejszy dla ludzi i nie zamyka swoich wyznawców w hermetycznej grupie zamkniętej na cały świat
Oni nie wyrzucają ze zboru, taką osobę się po prostu ignoruje, nie wolno z nią rozmawiać, spotykać się. Często to dotyczy nawet członka rodziny. Jak już napisałaś są bardzo hermetyczną grupą, nawet noszenie brody czy dłuższych włosów jest źle widziane. Nie oglądają pewnych filmów, nie słuchają muzyki, nie grają w gry (chociaż prawda jest taka, że naginają albo łamią te zasady). Mają nawet swoje sądy. Ta religia istnieje dla pieniędzy, inwestują pieniądze ze zbiórek na firmy, które według nich są sterowane przez diabła, wszystkie ich inwestycje są w internecie, można ściagnąć pliki i poczytać.

Edytowane przez Heavydirtysoul6
Czas edycji: 2020-01-01 o 14:55
Heavydirtysoul6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 14:58   #3620
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Czytam o pożarach w Australii i mnie to absolutnie przeraża. Przecież to prawdziwe piekło. Zastanawiam się jak to będzie ze zmianą klimatu i czy takie rzeczy naprawdę będą dziać się częściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 15:10   #3621
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Czytam o pożarach w Australii i mnie to absolutnie przeraża. Przecież to prawdziwe piekło. Zastanawiam się jak to będzie ze zmianą klimatu i czy takie rzeczy naprawdę będą dziać się częściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czytałam i jest to bardzo dramatyczne, dla zwierząt i dla ludzi, przykro się czyta o takich katastrofach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 15:16   #3622
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Też czytałam i jest to bardzo dramatyczne, dla zwierząt i dla ludzi, przykro się czyta o takich katastrofach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wygląda jak sceny z piekła: https://m.youtube.com/watch?v=4A8W9Ig5bUo#menu. Mam dreszcze jak widzę te płomienie i kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 17:36   #3623
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Heavydirtysoul6 Pokaż wiadomość
Mają nawet swoje sądy.
nie oni jedni

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 17:38   #3624
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
U nas był pokaz dronow, moim zdaniem prześliczne, niebo się pięknie od nich mieniło (wyglądało jak właśnie takie małe, kolorowe iskierki układające się w różne rzeczy ). Niestety zaczął się trochę później, bo nawet na rynek galerii ludzie nie mogli odpuścić i przynieśli te głośny smrody pod koniec kilku dronow już chyba brakowało, pewnie się rozładowały przez opóźnienie, więc końcówka nie była az tak spektakularna.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Widziałam zdjęcia, bo nie chciało nam się jechać. U mnie w mieście za to też był zakaz i o północy były jakieś światełka. Szkoda tylko że na wielkiej orkiestrze będzie światełko do nieba. Czym to się różni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 17:39   #3625
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Moim zdaniem powinno całkiem zakazać petard a fajerwerki sprzedawać tylko 31 grudnia. Do szału mnie doprowadza to strzelanie tydzień przed i tydzień po :/
A co do ucieczek psów to zwykle wina właścicieli ale mój łobuz potrafi wyjść i z obroży i z szelek, kaganiec też zdejmie... nie ma rady na niego na szczęście nie ucieka bo musiałabym go chyba przypiąć łańcuchami za nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 17:53   #3626
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcia, bo nie chciało nam się jechać. U mnie w mieście za to też był zakaz i o północy były jakieś światełka. Szkoda tylko że na wielkiej orkiestrze będzie światełko do nieba. Czym to się różni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będą w tym roku? W tamtym nie było na finale.
Dla mnie pokaz zorganizowany i trwający 10-15 minut a ciągłe napierdzielanie przez tydzień przed Sylwestrem i po nim przez osoby prywatne to duża różnica. To pierwsze mogę nazwać jakimś kompromisem, jeśli to drugie byłoby zabronione.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 17:59   #3627
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Będą w tym roku? W tamtym nie było na finale.
Dla mnie pokaz zorganizowany i trwający 10-15 minut a ciągłe napierdzielanie przez tydzień przed Sylwestrem i po nim przez osoby prywatne to duża różnica. To pierwsze mogę nazwać jakimś kompromisem, jeśli to drugie byłoby zabronione.
Są w rozpisce więc chyba będą pewnie zależy w jakim mieście.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 18:10   #3628
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcia, bo nie chciało nam się jechać. U mnie w mieście za to też był zakaz i o północy były jakieś światełka. Szkoda tylko że na wielkiej orkiestrze będzie światełko do nieba. Czym to się różni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Orkiestra też ponoć się wycofała z fajerwerków już w tamtym roku i mają chyba być lasery?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinno całkiem zakazać petard a fajerwerki sprzedawać tylko 31 grudnia. Do szału mnie doprowadza to strzelanie tydzień przed i tydzień po :/
A co do ucieczek psów to zwykle wina właścicieli ale mój łobuz potrafi wyjść i z obroży i z szelek, kaganiec też zdejmie... nie ma rady na niego na szczęście nie ucieka bo musiałabym go chyba przypiąć łańcuchami za nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli wychodzi z szelek, to może są niedopasowane... Myślałaś o szelkach na wymiar? To wydatek, ale uzasadniony

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 18:13   #3629
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Orkiestra też ponoć się wycofała z fajerwerków już w tamtym roku i mają chyba być lasery?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Jeśli wychodzi z szelek, to może są niedopasowane... Myślałaś o szelkach na wymiar? To wydatek, ale uzasadniony

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
U mnie o 20 jest zaplanowany pokaz fajerwerków. Sprawdziłam jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 18:14   #3630
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
U mnie o 20 jest zaplanowany pokaz fajerwerków. Sprawdziłam jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To faktycznie słabo. :/ Dzięki za informację

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-20 08:38:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.