Ból wewnętrznej części uda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-23, 14:27   #1
melba91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 98

Ból wewnętrznej części uda


Hej
Od kilku dni boli mnie wewnętrzna część lewego uda - około 5 - 10 cm poniżej pachwiny. Ból jest tak jakby podskórny, pojawia się przy dotyku i podczas chodzenia - wtedy odczuwam ciągnięcie. Noga nie jest spuchnięta, w dotyku też wydaje się normalna, nie czuję, żeby różniła się od drugiej. Ten ból jest trochę taki jakbym miała w tym miejscu dużego siniaka, tyle że nic nie ma, nie miałam też żadnego urazu.

Od dłuższego czasu odczuwam bóle kręgosłupa lędźwiowego promieniujący do bioder (prawdopodobnie jest to związane z siedzącą pracą), w tej chwili czekam na rezonans magnetyczny, który mam umówiony na grudzień. Ostatnio miałam też infekcję dróg moczowych, ale brałam antybiotyk i na ten moment jest raczej wyleczona.

Trochę nie wiem, co w tej sytuacji zrobić. Moja przychodnia oferuje tylko teleporady (zresztą i o nie ciężko), a przez telefon lekarz przecież nie obejrzy mi nogi. Jestem skłonna zainwestować w prywatną wizytę u specjalisty - ale nie mam pojęcia u jakiego. Może ktoś z Was miał podobny problem?
melba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 21:45   #2
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Ból wewnętrznej części uda

Hej, specjalistka nie jestem ale moze po prostu masz bardzo spięte mięśnie przywodziciela co moze byc skutkiem wielu godzin przed kompem? Moze spróbuj przejsc sie do fizjoterapeuty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 17:50   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ból wewnętrznej części uda

Może być przepuklina albo coś z mięśniem gruszkowatym?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-07 18:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.