Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 11:23   #2911
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a nie lepiej ciastka samemu upiec>?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:30   #2912
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

hej hej dziewcyzxny mam problem. jestem z chlopakiem p0onad 1.5 roku ale kompletnie nie wiem co kupic mu na 18. co proponujecie?
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:58   #2913
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
hej hej dziewcyzxny mam problem. jestem z chlopakiem p0onad 1.5 roku ale kompletnie nie wiem co kupic mu na 18. co proponujecie?
...
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:03   #2914
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziekuje wam wybrałam pierwsza koszulke i przekonałyście mnie co do ciasteczek, sama upiekę

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
kupilam mojemu Tż bokserki z takim napisem "chodza pogłoski że jestem boski"
Ale czy Twoj Tż bedzie chodził w takiej koszulce?
podobał mu się ten napis?
będzie chodził czy nie ale koszulka świetna, musze mu kupić najwyżej będzie miał do spania tylko
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 17:43   #2915
kasia2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Smile Prezent dla 30-latka

Witam mam problem . Mój chłopak za miesiąc ma urodziny a potem bardzo szybko imieniny i nie mam kompletnego pomysłu co mu kupić . Jestem z nim dość krótko także za wiele ode mnie nie dostał. Film-Avatar , Zestaw korkociągu z innymi akcesoriami , perfumy... Chciałabym żeby to nie było nic banalnego , tylko oryginalne , niebywałe , zaskakujące ... Pracuje ze zwierzętami i to go bardzo interesuje poza tym skończył zootechnikę . Proszę o jakąkolwiek pomoc Cena nie gra roli ....
kasia2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:01   #2916
KAT@RZYNKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Prezent dla 30-latka

Ja sowjemu kupiłam zapalniczkę na której wygrawerowałam "25 lat + vat", dodałam jeszcze bardziej osobistą dedykację ale to już inna historia ;-)
KAT@RZYNKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:20   #2917
Kama_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent dla 30-latka

Hmmm.... 30 ważne świeto Może kup mu coś do ćwiczenia,np. stymulator mięśni http://www.mevika.com/relaks/stymula...-myofit-2.html i do tego zamów mu czekoladowy telegram http://czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram
Kama_30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 23:29   #2918
Damian26
Przyczajenie
 
Avatar Damian26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla 30-latka

Sprobuj go podpytac, poobserwowac. Moze ma jakieś pasje, ktore moga byc idealnym pomyslem na prezent? Dobrym sposobem jest tez zabranie go na spacer po sklepach - tak przy okazji - i obserwowanie, co oglada, co mu sie podoba, a co nie.
Damian26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:44   #2919
Vicana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny, mam pytanie - mój TŻ (26 lat konćzy) praktycznie ciągle coś rysuje, planuje, pisze, a czasami nawet rysuje mapki jak gdzies musi dojechać (ja tego nie rozumiem, ale on twierdzi, ze tak lubi i już). Więc mam pytanie, czy uważacie że zeszyt z ręcznie ozdobioną okładką, do tego może jakimś kolażem odpowiadaącym jego zainteresowaniom sprawdziłby się jako prezent urodzinowy? Czy może za "stary" jest na to? Jesteśmy razem od dwóch lat, jeśli to ma znaczenie.
Vicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:43   #2920
wynalazek23
Raczkowanie
 
Avatar wynalazek23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Prezent dla 30-latka

Cytat:
Napisane przez kasia2709 Pokaż wiadomość
Witam mam problem . Mój chłopak za miesiąc ma urodziny a potem bardzo szybko imieniny i nie mam kompletnego pomysłu co mu kupić . Jestem z nim dość krótko także za wiele ode mnie nie dostał. Film-Avatar , Zestaw korkociągu z innymi akcesoriami , perfumy... Chciałabym żeby to nie było nic banalnego , tylko oryginalne , niebywałe , zaskakujące ... Pracuje ze zwierzętami i to go bardzo interesuje poza tym skończył zootechnikę . Proszę o jakąkolwiek pomoc Cena nie gra roli ....
Ja na urodziny swojego chłopaka zamówiłam naszą karykaturę na allegro w formacie A3, TŻ był bardzo zadowolony
wynalazek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:02   #2921
nattkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 77
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Szukam prezentu dla TŻ -a na 25 urodziny. Może kupowałyście już dla swoich TŻ albo macie jakieś fajne pomysły? Chętnie poczytam Waszych propozycji
__________________

nattkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 13:42   #2922
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
dziekuje wam wybrałam pierwsza koszulke i przekonałyście mnie co do ciasteczek, sama upiekę

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



podobał mu się ten napis?
będzie chodził czy nie ale koszulka świetna, musze mu kupić najwyżej będzie miał do spania tylko
no podobał sie śmiał się
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 15:17   #2923
Plastic_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla 30-latka

Ja dostałem 30-to litrową beczkę piwa... Tak znienacka wracam do domu a pod klatką stoi... prrr siedzi na beczce my girll... skończyło się wielką bibką, sproszeniem tony znajomych żeby to wypić i ogólnie czad na maxa.
Plastic_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:05   #2924
roxy6
Przyczajenie
 
Avatar roxy6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla 30-latka

Jeśli interesuje sie autami to możesz kupić karnet na tor ktory zawiera w sobie 30minut jazdy autem marki Subaru np, a jesli ma byc to jakis bardziej osobisty prezent to polecam , zapalniczke,łancuszek lub cokolwiek + grawer i kilka słów od siebie
roxy6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:10   #2925
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziewczyny ! kupowałyście kiedyś dla swoich Tz zestawy kluczy ? Do naprawy samochodu, roweru, motoru.. itp itd, jesli tak.. to jakie polecacie ? Albo jakich uzywaja Wasi Tz?
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 06:33   #2926
dr_alladynka
Raczkowanie
 
Avatar dr_alladynka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 170
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
dziewczyny ! kupowałyście kiedyś dla swoich Tz zestawy kluczy ? Do naprawy samochodu, roweru, motoru.. itp itd, jesli tak.. to jakie polecacie ? Albo jakich uzywaja Wasi Tz?

Mój ma fioła na punkcie kupowania sobie takich różnych i dziwnych rzeczy
dr_alladynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:43   #2927
kaska0804
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny a dzień Mężczyzn? 10 marzec? kupujecie coś? może same coś robicie dla TŻ?
__________________

Tylko miłość potrafi zatrzymać czas

.
kaska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:59   #2928
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja tego dnia nie obchodze
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:15   #2929
dr_alladynka
Raczkowanie
 
Avatar dr_alladynka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 170
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja nigdy tego dnia nie obchodziłam
Do tej pory "Dzień Chłopca" obchodziłam

Ale w tym roku, chyba się skuszę i zrobię jakąś pyszotę dla TŻ
W końcu to już nie chłopiec
dr_alladynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 15:49   #2930
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jakies pomysly na prezent chlopakowi na 19 urodziny? znamy sie kolo 2miesiecy, para nie jestesmy, chociaz wszystko ku temu zmierza nie chce zeby bylo to cos zobowiazujacego, raczej drobiazg, myslalam o jakims ciachu/babeczkach, ale koniec koncow sama nie wiem, moze ktos ma cos fajniejszego? : d
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 16:30   #2931
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

co mozna dac na imieniny oraz na urodziny (29) (nie ze jednoczesnie tylko 2 rozne) koledze z ktorym sie spotykam na stopie nazwijmy to wiecej niz kolezenskiej ale to nie zwiazek...? nie znam sie zupelnie na prezentach dla facetow... a tym bardziej w mojej sytuacji...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 16:39   #2932
reska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Witam! Mam problem, mojego TŻ kręcą sekretarki i wszystkie panie w garsonkach i tego typu strojach. Marzy żeby kiedyś się tak ubrała. Wymyśliłam, że zrobię mu na najbliższą okazję striptiz i wystąpię w stroju sekretarki ale nie mam pomysłu jak się ubrać.
Wszystkie garsonki wyglądają jak dla starszych pań... Może ma ktoś jakiś pomysł jak się ubrać, uczesać i jakie powinnam mieć atrubuty (np. okulary) żeby wyglądać jak sekretarka...
Błagam pomóżcie będę wdzięczna
reska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 16:47   #2933
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez reska88 Pokaż wiadomość
Witam! Mam problem, mojego TŻ kręcą sekretarki i wszystkie panie w garsonkach i tego typu strojach. Marzy żeby kiedyś się tak ubrała. Wymyśliłam, że zrobię mu na najbliższą okazję striptiz i wystąpię w stroju sekretarki ale nie mam pomysłu jak się ubrać.
Wszystkie garsonki wyglądają jak dla starszych pań... Może ma ktoś jakiś pomysł jak się ubrać, uczesać i jakie powinnam mieć atrubuty (np. okulary) żeby wyglądać jak sekretarka...
Błagam pomóżcie będę wdzięczna
powinnas byc seksowna sekretarka, wiec krótka spodnica zeby spod niej wystawaly paski do pończoch i ponczochy, biała koszula rozpieta, aby fajnie bylo widac dekolt, okluary włosy spiete by móc podczas je rozpuscić, wysokie szpilki, moze byc jakis notes i długopis w reku (długopis tez jest dosyc seksowny )
w sumie to tez na obraz nauczycielki, ale nie wiele sie te stroje od sibie róznią. Nic innego mi nie przychodzi do głowa poza tymi oczywistymi rzeczami
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 20:36   #2934
kukki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Proszę o Pomoc!


Niedługo mój chłopak ma urodzinki, kończy 24 lat. Nie mam pomysłu na prezent chciałabym aby to było coś wyjątkowego, żadnej odzieży. Chcę aby był zadowolony
Oczywiście będzie tort i ja ładnie ubrana

Proszę o pomoc ; *
kukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 10:38   #2935
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Proszę o Pomoc!

Może płyta z jego ulubioną muzyką? Bilet na koncert? Dobre perfumy albo zegarek. Karnet na siłownie/tenisa . Powiedz co lubi, będzie nam łatwiej doradzić
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 18:02   #2936
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Proszę o Pomoc!

-Książka
- maszynka elektryczna
- łancuszek na szyję?
-zegarek
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 18:18   #2937
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Proszę o Pomoc!

hm rzeczywiście trochę mało napisałaś o jego zainteresowaniach i o funduszach, jakimi dysponujesz, ale może jakiś mały, spontaniczny wyjazd? a Twoim prezentem będzie np bilet na pociąg
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 16:23   #2938
Charlotte92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 58
prezent dla kolegi zza granicy

Witam! Mam kolegę z Brazylii, który na początku kwietnia obchodzi 20 urodziny. Chciałabym wysłać mu jakiś prezent, ale nie mam pomysłu co to mogłoby być. Pomóżcie
Charlotte92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:20   #2939
kukki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o Pomoc!

Jeżeli chodzi o muzyke to hip hop nie ma ulubionego wykonawcy, bilet na koncert też odpada do dyspozycji mam 200 zł nie dużo ale zawsze coś . Chciałabym coś orginalnego, interesuje się piłką nożna i ogólnie meczami ale bilet na mecz nie jest za bardzo ogrinalny. Spontaniczny wyjazd jest ok, pomyśle nad tym.
kukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 19:59   #2940
OBLICZASREBRA
Przyczajenie
 
Avatar OBLICZASREBRA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla 30-latka

a może porządny scyzoryk, lub multitool (to taki wielofunkcyjne narzędzie podobne do scyzoryka - jak wpiszesz w googlach to znajdzie) - np. firma Leatherman coś takiego robi
To jest dość praktyczny prezent - ale niezastąpiony w wielu sytuacjach. A faceci lubią takie gadżety
OBLICZASREBRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.