Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 11:20   #1021
pipi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 61
Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Dziewczyny, pomóżcie!

Sprawa wygląda tak, że moja ciocia mieszka w Ustce i od dzieciństwa jeżdżę tam przynajmniej raz do roku. W związku z tym mam małą awersję do polskiego morza. dla mnie wszystkie te kurorty z goframi, straganami, lodami włoskimi i dyskotekami oraz tłumami na plaży to po prostu męczarnia. Nie cierpię polskiego morza dlatego od lat na wakację wybieram góry.

Jednak w tym roku sprawa wygląda trochę inaczej. Mój chłopak wkrótce dostanie wyczekiwany urlop, a ja byłam już w górach (ze znajomymi). On mówi, że chciałby nad morzem, ja oczywiście że nie. Ale potem pomyślałam, że możnaby poszukać jakieś malutkiej miejscowości, z dala od turystów i znienawidzonych przeze mnie "atrakcji". On też wolałby odpoczywać w ciszy i zgodzie z naturą

Stąd moje pytanie. Byłyście kiedyś w takim miejscu? Chodzi mi o małe miasto, bez centrum, z jak najmniejszą ilością plażowiczów, kolonistów itp. Dużo lasu, mało sklepów. Niestety półwysep helski odpada bo to od nas trochę za daleko. Najchętniej w okolicach Międzyzdrojów bo to blisko albo właśnie Ustki. Czytałam coś o Poddębiu. Wie ktoś coś?

Pozdrawiam

Edytowane przez pipi88
Czas edycji: 2011-08-12 o 11:22
pipi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 11:28   #1022
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

jak ktos tu podsunie pomysl to z malej i cichej miejscowosci zrobi sie mala, glosna i zatloczona miejscowosc
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:15   #1023
pipi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 61
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

myślę, że 2 osoby nie zrobią takiej sensacji
pipi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 15:23   #1024
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

może Wisełka?
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:27   #1025
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Hej
Pomimo złej pogody zdecydowaliśmy się jednak na wakacje nad morzem. Mam nadzieje że na czas pobytu pogoda dopisze. Czy możecie polecić jakiś fajny Hotel we Władysławowie ? Fajnie jakby miał jakieś dodatkowe atrakcje na wypadek brzydkiej pogody Z góry dzięki za pomoc
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 14:59   #1026
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Podpisuję się pod Wisełką! naprawdę urokliwa miejscowość i nie ma dużego tłoku. Jeśli o Władysławowo - to osobiście nie byłam, bo wolę mniejsze miejscowości, ale znajomi kilka dni temu wrócili właśnie z Wladysławowa i polecają hotel Velaves. Tylko nie należy do najtańszych. A i jeszcze zależy, czego dokładnie szukasz i z kim chcesz jechać
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:27   #1027
Ann_ka
Raczkowanie
 
Avatar Ann_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 171
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Cytat:
Napisane przez pipi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie!

Sprawa wygląda tak, że moja ciocia mieszka w Ustce i od dzieciństwa jeżdżę tam przynajmniej raz do roku. W związku z tym mam małą awersję do polskiego morza. dla mnie wszystkie te kurorty z goframi, straganami, lodami włoskimi i dyskotekami oraz tłumami na plaży to po prostu męczarnia. Nie cierpię polskiego morza dlatego od lat na wakację wybieram góry.

Jednak w tym roku sprawa wygląda trochę inaczej. Mój chłopak wkrótce dostanie wyczekiwany urlop, a ja byłam już w górach (ze znajomymi). On mówi, że chciałby nad morzem, ja oczywiście że nie. Ale potem pomyślałam, że możnaby poszukać jakieś malutkiej miejscowości, z dala od turystów i znienawidzonych przeze mnie "atrakcji". On też wolałby odpoczywać w ciszy i zgodzie z naturą

Stąd moje pytanie. Byłyście kiedyś w takim miejscu? Chodzi mi o małe miasto, bez centrum, z jak najmniejszą ilością plażowiczów, kolonistów itp. Dużo lasu, mało sklepów. Niestety półwysep helski odpada bo to od nas trochę za daleko. Najchętniej w okolicach Międzyzdrojów bo to blisko albo właśnie Ustki. Czytałam coś o Poddębiu. Wie ktoś coś?

Pozdrawiam
Poddąbie Mała wioska powstała na polanie w lesie Znajduje się między Ustką i Rowami, więc gdy ktoś zapragnie większego miasta to można podjechać albo przejść się spacerkiem po plaży Jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju, a do tego pięknej i prawie pustej plaży (po odejściu kawałek od głównego zejścia) to serdecznie polecam.
Ann_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 18:51   #1028
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Witam . Znacie jakieś miejsca noclegowe w Sopocie , tanie ? Dzisiaj ze znajomą stwierdzilismy że fajnie by było przejechać się zobaczyć zachód słońca nad morzem, przespać się i wrócić. Pojedziemy z Częstochowy i nie chcielibyśmy zajechać tam i szukać cały dzień noclegu :/ Planujemy wyjechać w czwartek w nocy , w Sopocie będziemy o 9 rano w piątek , przenocować z pt na sb wyjechać do domu żeby być w niedziele rano na miejscu bo w poniedziałek praca . Nie chcemy spać w namiocie , tylko jakiś hotel , pensjonat. Są jakieś schroniska dla młodzieży ? Jak to wygląda ? Mielibyśmy 2 osobowy pokój ?
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:32   #1029
mmagdallenka
Przyczajenie
 
Avatar mmagdallenka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Od 2 sezonów wakacjuję w Pucku, co prawda nie nad samym Bałtykiem, a nad Zatoką, ale miejsce ustronne, mało turystów, bo nie jest to kurort, więc można odpocząć od zgiełku i hałasu
__________________
Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
mmagdallenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 08:35   #1030
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Dziewczyny, możecie polecić jakiś niedrogi nocleg w Gdyni ? ;>
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:00   #1031
sweet_sofia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Wiadomości: 56
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Parvanti Pokaż wiadomość
Szukam noclegu w Trójmieście. Tylko na 2 noce(koniec sierpnia), więc nie wymagam nie wiadomo czego, aby było czysto i schludnie. Polecicie coś?
tak jak pisałam wcześniej jechałam w lipcu wzdłuż polskiego wybrzeża rowerem i prawie codziennie spałam na innej kwaterze. Trójmiasto jest niestety najdroższe Zwłaszcza na 1 noc. W Sopocie spaliśmy za 100 zł za 2 os (blisko centrum i z łazienką, aneks kuchenny) , możecie dzwonić na numer 500 695 089 p. Stanisława
sweet_sofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 15:46   #1032
evilminded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 68
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cześć Dziewczyny!
Wybieram się w przyszłym tygodniu na kilka dni nad morze i w związku z tym mam do Was nietypowe pytanie- czy nad morzem w tym roku są dokuczające komary? Nie byłam już dawno nad morzem i nie pamiętam już, czy to cholerstwo tam występuje W mojej miejscowości jest ich tyle, że jak tylko wyjdę wieczorem z domu, to zaraz marzę, aby do niego wrócić... A jesli nad morzem są równie upierdliwe, to będę się musiała odpowiednio przygotować na wyjazd...
Pozdrawiam!
evilminded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:51   #1033
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Kilka tygodni temu jeszcze były koszmarnie upierldliwe pamiętam że z jednego grilla wróciłam chyba z 20 bomblami( mówię o trójmieście) teraz jakby ich mniej. Nadal są, ale już w mniejszych ilościach.
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:20   #1034
mejss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

W Dębkach też fajnie Byłem rok temu i takiego szału nie było jak teraz z Heyah. No i fajnie byłoby wygrać jakąś nagrodę, tym bardziej za taki staż jaki już mam ze znajomymi w tej sieci... w ogóle Heyah podkręca klimat w tym roku, aż chce się tam być, bo tak to zawsze morze na jeden/dwa dni i do domu, a teraz... kijem z plaży nie wypędzisz
mejss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:11   #1035
Sylwusia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Tani nocleg nad morzem

Witam
Planuję na początku marca odpocząć od pracy nad morzem Proszę podpowiedzcie gdzie można tanio przenocować, dużo pensjonatów funkcjonuje tylko latem, a ceny niektórych mnie przerażają, dlatego liczę na Was. Miejsce dla mnie nie gra roli, ważne żebym mogła spacerować brzegiem morza
Z góry dziękuję
Sylwusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 07:15   #1036
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Władysławowo- kwatery które polecacie

Witam, w lipcu wybieram się do Władysławowa i stąd moje pytanie-czy znacie jakieś w miarę tanie kwatery(3o-35zł) blisko morza, które możecie polecić??
z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 18:14   #1037
zosia2005
Raczkowanie
 
Avatar zosia2005
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Poszukuję małej miejscowości nadmorskiej :)

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
może Wisełka?
Cichutka miejscowość ale troszkę daleko od morza

Przeglądnęłam część watku od mojego ostatniego wpisu i musze stwiedzić że Panie i Panowie nie lubią się dzielić informacjami o miłych spokojnych kwaterach. Informacje są lakoniczne, bez linków internetowych a wątek powinien mieć raczej nazwę "wakacje w okolicach Łeby".
Mam nadzieję, że wszyscy którzy śledzą wątek podzielą się wiadomością o noclegu - nie musi to byc hotel/pensjonat - na miłej czystej kwaterze np. z dostępem do kuchni dla rodzinki z niemowlęciem w rejonie pomorza zachodniego np. Międzywodzie /Dziwnów?

Ostatnio dzieliłam się swoim pobytem w Międzywodziu /Metamorfoza i było super ale było to 3 lata temu. Obecne oceny tego ośrodka nie są najlepsze, szczególnie stołówki
WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM
BYLE DO LATA!!!
__________________
Zosia2005
zosia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 13:26   #1038
ewelusia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Krynica Morska

hej Razem z chłopakiem, kolegą i jego dziewczyną planujemy wyjazd nad morze na wakacje. I moje pytanie brzmi czy znacie jakieś tanie pokoje do wynajęcia? 2 osobowe tak do 40 zł za dobę.
Jak możecie to wklejajcie linki str pensjonatu, hotelu czy czegoś tam ;P
ewelusia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:18   #1039
kini697
Raczkowanie
 
Avatar kini697
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 68
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

ja byłam w 2010 roku w mieroszynie bardzo blisko karwijskich błot i chłapowa. tam mielismy tylko nocleg, a tak to jechaliśmy na plaże czy gdzieś indziej. Za nocleg płacilismy 18 zł!!! u miłej starszej pani. Pokój trzy osobowy , łazienka na korytarzu , 3 prysznice , wanna. Czyściutko , wiadomo jakis takich luksusów nie było, ale pogoda dopisywała więc nie siedzelismy w pokoju. Piekne plaże , piasek aż skrzypiał. Żadnych kamieni , nie bardzo tłoczno. Często bywaliśmy na plaże , 3 minuty z tamtąt czyli w karwijskich błotach. Odwidzilismy wtedy także na jeden dzięń : władysławowo , gdańsk , cetniewwo , chłapowo( na plaże) Jedzonko nie mielismy w hotelu( tak naprawdę to był pokój do wynajęcia) ale jedlismy na mięscie( pyszne rybki) albo w hotelu była kuchnia , mikrofala więc sobie grzaliśmy. Pokój był z balkonem:roza :. Zakochałam się w tamtym miescie:dziekuj e: w tym roku też tam jedziemy!!!!! Ale słyszałam także że sarbinowo jest fajne Ah a byłam kiedyś w : łebie i kołobrzegu ogólnie też fajnie: brzydal:
kini697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 23:03   #1040
dave93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Pobierowo! Plaża, zabawa i dobra atmosfera

Ale mimo wszystko, w erze tanich linii lotniczych, polecam spieprzać stąd i poznawać ciekawe miejsca, ciekawych ludzi - przeżywać niezapomniane przygody.

Dla porównania, z mojej miejscowości aby dostać się nad morze (Kołobrzeg/Świnoujście) muszę za PKP w obie strony zapłacić jakieś 90zł. Co ciekawe, w cenie 40-100zł można znaleźć wiele ciekawych połączeń lotniczych z różnych miast Polski w wiele ciekawych miejsc (cena w obie strony!).

Jeżeli ktoś nie kieruje się sentymentem do Bałtyku lecz sprawami finansowymi radzę dokładnie przeszukać internet i za te same pieniądze śmigać po Europie :d
dave93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:12   #1041
olkaa162
Raczkowanie
 
Avatar olkaa162
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 237
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy


zamierzam w maju (okolo 10) pojechac ze znajomymi nad morze( ok 6 osob), tak na 2-3 dni, mozecie polecic jakies tanie noclegi?

a moze ktoras z Was z okolic rzeszow/ Krakowa jechala nad morze i moze polecic do ktorej miejscowosci nad morzem najlatwiej bylo sie dostac?
olkaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:46   #1042
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Mrzeżyno
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:33   #1043
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Zwracam się do Wizażanek, które odwiedzają DZIWNÓW:
Polecacie osiedle Rybackie, czy lepiej wybrac miejsce w innej części miasteczka?
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:50   #1044
kapturek2
Raczkowanie
 
Avatar kapturek2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 46
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

hej, ja polecam Sopot jest tam super latem. morze, imprezy, całe miasto się bawi , fajnie też jest w Łebie, Darłowie i w Jastrzębiej Górze
kapturek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:44   #1045
201604210952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 145
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

.

Edytowane przez 201604210952
Czas edycji: 2016-04-20 o 23:51
201604210952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:27   #1046
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Wydaję mi się, że nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca w Gdyni, do początku lipca jest dużo czasu Ja lubię Władysławowo, dobre na weekendowe wypady. Ja głównie patrzę na spa, a mąż na możliwość korzystania z basenów, siłowni. Miło wspominam cały Półwysep.
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:54   #1047
201604210952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 145
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

.

Edytowane przez 201604210952
Czas edycji: 2016-04-20 o 23:50
201604210952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:43   #1048
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez antt89 Pokaż wiadomość
a jak jest z Gdynią? nie wiecie czy na początku Lipca znajde tam jakis tani nocleg? moze cos obok Gdyni?
Myślę, że znajdziesz, ale musisz zacząć załatwiać już teraz, bo potem najlepsze miejsca mogą być już zajęte. Co do cen, to zależy, co rozumiesz pod pojęciem tani. Im bliżej morza, czy centrum miasta, tym trudniej będzie Ci znaleźć coś niedrogiego, co innego w dzielnicach położonych w głębi lądu.

PS. Uwielbiam Gdynię! Wybieram się tam na majówkę
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:07   #1049
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

a polecacie jakis fajny i niedrogi nocleg w Jarosławcu?
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:07   #1050
olkaa162
Raczkowanie
 
Avatar olkaa162
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 237
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Myślę, że znajdziesz, ale musisz zacząć załatwiać już teraz, bo potem najlepsze miejsca mogą być już zajęte. Co do cen, to zależy, co rozumiesz pod pojęciem tani. Im bliżej morza, czy centrum miasta, tym trudniej będzie Ci znaleźć coś niedrogiego, co innego w dzielnicach położonych w głębi lądu.

PS. Uwielbiam Gdynię! Wybieram się tam na majówkę

a co polecasz zwiedzic w Gdyni? wybieram sie tam w przyszlym tygodniu

i co jest ciekawego do zobaczenia w Gdańsku, Sopocie?
olkaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 09:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.