Czy jestem w ciązy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-13, 15:13   #1
patosiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15

Czy jestem w ciązy ?


Witam, mam takie pytanie. nie jestem dziewicą i mój chłopak robił mi palcówkę. około 10 godzin wcześniej bawił się sam i spuścił się na ręce. mył potem ręce oraz dotykał innych rzeczy. boję się, że mimo wszystko plemniki mogły przeżyć pod paznokciem. okres mam dostać za dwa tygodnie i strasznie się boję. był to 1 dzień po okresie (7 dzień cyklu) . cykle mam 33-37 dniowe.
śluz mam biały , gesty , taki jakiś smietankowaty , nie jest rozciągliwy, po czasie wpada w zółtawy kolor. za tydz/półtory powinnam mieć okres, czy to objawy zbliżającej się miesiączki? nie bolą mnie ani piersi, ani brzuch, a zawsze tak było .. czy tego śluzu może być więcej ze względu na to, że nie jestem dziewica?
patosiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 15:53   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy jestem w ciązy ?



Mój Boże. Plemniki pod paznokciem? Jakim cudem?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

ile masz lat? nie przerabialiście tego na biologii?
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:02   #3
pati101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez patosiara Pokaż wiadomość
Witam, mam takie pytanie. nie jestem dziewicą i mój chłopak robił mi palcówkę. około 10 godzin wcześniej bawił się sam i spuścił się na ręce. mył potem ręce oraz dotykał innych rzeczy. boję się, że mimo wszystko plemniki mogły przeżyć pod paznokciem. okres mam dostać za dwa tygodnie i strasznie się boję. był to 1 dzień po okresie (7 dzień cyklu) . cykle mam 33-37 dniowe.
śluz mam biały , gesty , taki jakiś smietankowaty , nie jest rozciągliwy, po czasie wpada w zółtawy kolor. za tydz/półtory powinnam mieć okres, czy to objawy zbliżającej się miesiączki? nie bolą mnie ani piersi, ani brzuch, a zawsze tak było .. czy tego śluzu może być więcej ze względu na to, że nie jestem dziewica?

1.plemniki w środowisku zew. nie żyją tak długo, więc nie ma możliwości by ów "plemnik spod paznokcia" doprowadził do zapłodnienia.
2.wg mnie przy tak długich cyklach, 7 dzień nie będzie płodny,ale by to stwierdzić trzeba dobrze znać swój cykl i prowadzić obserwacje
3. śluz, który opisałaś jest prawidłowy w tej fazie cyklu-tzn przed miesiączką
4. dziewictwo nie ma wpływu na ilość śluzu

uważam,że nie jesteś w ciąży. polecam nieco doczytać na temat cyklu i płodności.
pati101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:08   #4
patosiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

jeszcze nie. sa wakacje .
patosiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 18:50   #5
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez patosiara Pokaż wiadomość
Witam, mam takie pytanie. nie jestem dziewicą i mój chłopak robił mi palcówkę. około 10 godzin wcześniej bawił się sam i spuścił się na ręce. mył potem ręce oraz dotykał innych rzeczy. boję się, że mimo wszystko plemniki mogły przeżyć pod paznokciem. okres mam dostać za dwa tygodnie i strasznie się boję. był to 1 dzień po okresie
Zrób test .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 21:43   #6
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

no ręce opadają. To chyba jakaś prowokacja jest bo aż nie wierzę.
Skoro wiedziałaś że ma spermę za paznokciem to po co się dałaś dotknąć? Było mu wyparzyć najpierw ręce wrzątkiem skoro uważasz że mycie i 10 godzin nie wystarczyło, nie miałabyś teraz dylematu
te ładne naście lat temu kiedy ja byłam nastolatką nie było takiego dostępu do internetu i wszelkich wiadomości na każdy temat, a jakoś nie pamiętam żeby ktoś plótł takie bzdury. Do książek się weź a nie za seksowanie, skoro nic na temat antykoncepcji i płodności nie wiesz, poczytaj literaturę fachową to unikniesz takich stresów co miesiąc, dobrze Ci radzę.
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 09:40   #7
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

i to w dziale:pytania do wizazystki
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 16:34   #8
niunia1357
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

Nie,nie jesteś. Ale na pewno i tak masz stracha, więc dla pewnosci zrób za jakiś czas test ciążowy.
niunia1357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 18:32   #9
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez patosiara Pokaż wiadomość
Witam, mam takie pytanie. nie jestem dziewicą i mój chłopak robił mi palcówkę. około 10 godzin wcześniej bawił się sam i spuścił się na ręce. mył potem ręce oraz dotykał innych rzeczy. boję się, że mimo wszystko plemniki mogły przeżyć pod paznokciem. okres mam dostać za dwa tygodnie i strasznie się boję. był to 1 dzień po okresie (7 dzień cyklu) . cykle mam 33-37 dniowe.
śluz mam biały , gesty , taki jakiś smietankowaty , nie jest rozciągliwy, po czasie wpada w zółtawy kolor. za tydz/półtory powinnam mieć okres, czy to objawy zbliżającej się miesiączki? nie bolą mnie ani piersi, ani brzuch, a zawsze tak było .. czy tego śluzu może być więcej ze względu na to, że nie jestem dziewica?
To zależy od długości paznokci chłopaka. Bo jeśli miał takie jak w załączniku, to całe stada plemników mogły się pod nimi przyczaić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazur.jpg (42,6 KB, 16 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 23:28   #10
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Czy jestem w ciązy ?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To zależy od długości paznokci chłopaka. Bo jeśli miał takie jak w załączniku, to całe stada plemników mogły się pod nimi przyczaić...
heheszki...

Do autorki wątku... Na litość boską, AŻ tak łatwo nie jest zajść w ciążę. Jeśli by było to mielibyśmy na ulicach tabuny nieletnich matek gimbusiarek
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.