Używane szminki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 14:59   #31
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Używane szminki

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A czego nie zrozumiałaś w mojej wypowiedzi? Jestem wielką przeciwniczką otwierania kosmetyków w sklepie (malowaniem się pełnowymiarowymi cieniam, otwieranie tuszów, lakierów- a to wg wielu osób standardy, których nie rozumiem), ale po tym jak kupiłam kiedyś żelowy liner w sklepie z odciśniętym paluchem- to jak jestem w 100 % pewna, że chcę tę szminkę to czemu mam nie zobaczyć przed zakupem czy ktoś się nią uprzednio nie malował? Mam przyjść do domu i ją wyrzucić tak jak wyżej wspomniany liner? Mówię o sytuacjach kiedy w 100 % coś chcę i powtórzę się! jeśli papierek jest nienaruszony nie otwieram i kupuję, jeśli dana szminka nie posiada tego papierka to otwieram jeśli jest ok to wrzucam do koszyka. Ja mam kupować zmacane szminki, jak np. jest tester i 5 szminek i np. się okazuje, że komuś tester nie wystarczył i jest zmacanych 5 szminek to co ja mam być ofiarą i kupić zmacaną szminkę przez kogoś?? Nigdy nie miałam sytuacji oglądania pełnowymiarowego kosmetyku, nigdy nie otworzyłam żadnego tuszu, żadnego lakieru itd. Nigdy- sprawdzam tylko szminki i bardzo nie lubię jak ktoś pod moim adresem takie podejrzenia kieruje.
Ja tak robię przy kasie,tzn np otwieram szminkę , jak produkt jest "zmacany" proszę Panią kasjerkę czy sprzedającą o nie testowany produkt.Zawsze dostaję nowy , jak jest ok to po prostu kupuję
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:20   #32
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Używane szminki

Sprzedaż używanych szminek w szmateksach? Ojojojoj... Masakra!

Co do otwierania produktów i testowania, to również jestem tego wielką przeciwniczką. Natomiast jeśli chcę kupić jakąś szminkę, to po uprzednim przetestowaniu TESTEREM szukam sobie produktu i również go otwieram, żeby sprawdzić czy nie był już wcześniej zmacany... Jeśli nie był, to wrzucam do koszyka. Nie widzę w tym niczego złego. No, chyba, że produkty są pozaklejane, to wtedy wiadomo.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 17:40   #33
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Używane szminki

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Sprzedaż używanych szminek w szmateksach? Ojojojoj... Masakra!

Co do otwierania produktów i testowania, to również jestem tego wielką przeciwniczką. Natomiast jeśli chcę kupić jakąś szminkę, to po uprzednim przetestowaniu TESTEREM szukam sobie produktu i również go otwieram, żeby sprawdzić czy nie był już wcześniej zmacany... Jeśli nie był, to wrzucam do koszyka. Nie widzę w tym niczego złego. No, chyba, że produkty są pozaklejane, to wtedy wiadomo.
To dokładnie tak jak ja wcześniej pisałam Wiadomo- lepiej jak są zaklejone, 100 % pewności
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:25   #34
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Używane szminki

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Chamstwo się szerzy i chcąc kupić normalny, pełnowartościowy produkt trzeba si nieźle naszukać, szczególnie w Naturze.. Ja tyle razy się nacięłam, że nie ma mowy, żebym coś kupiła bez sprawdzenia.
ja z kolei mam podobne zdanie o Ross.
Tam chodzi więcej osób w bardzo młodym wieku. Dziewczyny notorycznie wszystko otwierają. Widziałam nieraz.
Osobiście wolę chodzić do Natury, mniej uczęszczana (przynajmniej ta do której chodzę). Wiadomo, szkolna kieszeń jest skromna. Większość tych osób chodzi do tańszego miejsca (do Rossmana).
Nie kupilam nic co budziloby moje watpliwosci w naturze

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ale tak czy siak technicznie nie wyobrażam sobie jak ta laska to robiła- bo przecież lakier tak naprawdę ładnie wygląda przy 3 warstwie, to co najpierw ciach jedna warstwa, przeszła się za 5 min następna i za 5 min następna I w ogóle dziwię się, że ludzie malujący sobie paznokcie w drogerii nie boją się, że pobrudzą sobie ubrania
Mi to coś innego przyszlo do głowy.... dlaczego pracownicy nie interweniują?
Przeciez malowanie paznokci nie trwa 2 sekund, zeby tego nie zauwazyc.
Ciekawe, ze ochroniarze to potrafia lazic za uczciwym klientem jak za zlodziejem, patrzac na ręcę, a tego nie tępią....
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:41   #35
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Używane szminki

Nigdy, przenigdy nie kupiłabym ani nie wzięła używanej szminki, nie używam testerów wolę sobie dopasować kolor na oko.
Ja kiedyś czytałam artykuł, że na szmince znajduje się najwięcej bakterii, poza tym można przenieść wirus opryszczki.

Ja kosmetyki kupuję w Sephorze, szkoda mi kupić kosmetyk w regularnej cenie - więc czekam na promocje typu -50%, 3 produkty w cenie 2.
Tam kosmetyki kolorowe są zabezpieczone folią i kupując bronzer, róż czy szminkę wiem, że ja jako pierwsza otworzyłam ten produkt.

A jeżeli jesteśmy bardzo łase na używane szminki Diora czy Channel to niestety trzeba zaopatrzyć się w środek odkażający i przed spryskaniem uciąć wierzch.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.