Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-05, 13:34   #1
dan1e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4

Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)


Witam Śliczne Panie,

Niedługo moja dziewczyna ma urodziny. Chciałbym sprawić jej jakiś fajny prezent.

Wpadłem na pomysł zakupu kosmetyków do makijażu (czy powinno mówić się wizażu - sry, nie znam się )

Mogę przeznaczyć na ten prezent do 400 zł.

Z tego co pamiętam, mówiła kiedyś, że jak chce jej kupić kosmetyki, to do cery tłustej. Odnośnie karnacji i koloru włosów, jest jasnej karnacji, szatynka oczy brązowe (nie wiem, czy to istotne, czy nie)

Także, dziewczyny, proszę was o pomoc. Pomóżcie mi stworzyć jakiś fajny zestaw dla mojej Ślicznoty

Koleżanka mówiła mi, żebym nie kupował gotowych kuferków, bo są przereklamowane i słabe.

Szminki, pomadki, podkłady, pędzle, kredki itd. - w sumie tego jest tyle, że nie wiem co wymienić.

Chciałbym, by miała możliwość tworzenia różnych makijaży, czasem seksownie, czasem delikatnie, czasem elegancko, itp. także pomocy!
dan1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:53   #2
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

A może daj jej bon na zakupy w jakiejś drogerii i sama wybierze? Ewenetualnie jeśli bardzo chcesz to ja bym postawiła na jakieś paletki cieni, szminek itp,bo większa szansa, że trafisz. Albo zestaw pędzli... Kurcze trudno tak coś konkretnie podać, bo ile osób tyle opinii. Trudne zadanie przed tobą.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:58   #3
dan1e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Kurczę, a mam czas do 17 września. Jeżeli będę zamawiał przez internet, to pewnie mam czas maks. do 10 września by zamówić i otrzymać produkty na czas.
dan1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:23   #4
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

dobry pomysl z tym bonem , czasem mozna kupic kosmetyki ktore nie przypadna do gustu
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:27   #5
dan1e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Ok, w takim razie, którą drogerię polecacie? Douglas, sephora, rossmann, cos jeszcze? W której kupić bon?
dan1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:36   #6
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Cytat:
Napisane przez dan1e Pokaż wiadomość
Ok, w takim razie, którą drogerię polecacie? Douglas, sephora, rossmann, cos jeszcze? W której kupić bon?
ja również uważam, że bon to fajna sprawa, ale co do perfumerii/drogerii lepiej podpytaj ją delikatnie, albo przyjrzyj się kosmetykom jakie posiada.
jeśli jest to wyższa półka cenowa, wówczas douglas albo sephora, jeśli średnia- polecam bon do hebe, tam kupi zarówno kosmtyki w dobrych cenach jak i jakieś wody toaletowe i perfumowane
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:57   #7
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Troche slaby ten pomysl, z kosmetykami kolorowymi tak samo jak z ubraniami jest to bardzo personalny prezent i musisz znac dokladnie jej upodobania, nie wystarczy powiedziec jakie ma wlosy i oczy. Nie ryzykowalabym na twoim miejscu takiego prezentu bo moze to byc kasa wyrzucona w bloto. Czy ona sie wogole maluje? Bo jezeli tak to chyba raczej ma juz takie rzeczy jak szminki i podklady i jej to nie potrzebne a jezeli nie to nie ryzykowalabym wydania 400 zl zeby sprawdzic czy tez moze twoj prezent zainspiruje ja do robienia sobie makjazu. Mam wrazenie ze troche traktujesz ja jak lalke bo juz obmyslasz jakie makijaze bedzie sobie robila. Tak jak dziewczyny radza kup jej bon do douglasa albo sephory. Ja bym powiedziala tak: jezeli uzywa tanszych kosmetykow to wlasnie milo bedzie jej od swieta kupic cos drozszego i bardziej ekskluzywnego niz kosmetyki z rossmana. Albo kup jej kosmetyki do pielegnacji.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 15:11   #8
dan1e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Maluje się.. nie traktuję jak lalki.. podałem przykład.. nie znam się na tym, więc w sumie nie wiem o jakie rady prosić. Kosmetyki posiada, ale zawsze to coś nowego i nowe możliwości

Postawię na bon w którejś z drogerii i będzie mogła sobie wybrać to co potrzebuje

Dzięki za rady!
dan1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 15:35   #9
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Ja bym chciała bon do Sephory Za to nie chciałabym, żeby mi facet kupował kosmetyki do makijażu, bo zupełnie nie ma o tym pojęcia (jako i Ty). Dobrze Ci dziewczyny radzą, bon lepszy, na pewno się dziewczyna ucieszy.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 19:28   #10
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

na pewno bym nie kupowała rzeczy takich jak podkłady i pudry - kolor takich kosmetyków trzeba dokładnie sprawdzić przed kupnem.
Ja bym się skupiła na dobrych pędzlach np. firm Maestro, Hakuro, Real Techniques, Kozłowski. No i może jakieś paletki pomadek czy cieni, baza pod cienie też jest niezbędna Ale skupiłabym się na dobrych pędzlach przede wszystkim.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 18:26   #11
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

A moze bys kupił jakis zapach?
Nie chcialabym dostać od mojego faceta kosmetyków kolorowych, bo takie sama wole wybrac ewentualnie bon jest dobrym pomysłem
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 18:34   #12
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
A moze bys kupił jakis zapach?
Nie chcialabym dostać od mojego faceta kosmetyków kolorowych, bo takie sama wole wybrac ewentualnie bon jest dobrym pomysłem
Z zapachem to też różnie, ja sama nie mogę dla siebie znaleźć zapachu a co dopiero gdyby ktoś miał szukać mi... Prezent fajny, ale jest duża szansa, że będzie nietrafiony.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:52   #13
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Najlepsze cienie są od Inglota. Podkłady i pudry trzeba naprawdę dobrze dobrać metodą prób i błędów, chyba że podpatrzysz jakiego podkładu używa dziewczyna i jakiego odcienia. Zdążysz jej jeszcze kupić coś przez internet. Ja bym zainwestowała w pędzle Hakuro . Może do tego jeszcze kuferek a te cuda?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 18:47   #14
cadorna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent dla dziewczyny - zestaw kosmetyków do makijażu. Pomożecie stworzyć?:)

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziala tak: jezeli uzywa tanszych kosmetykow to wlasnie milo bedzie jej od swieta kupic cos drozszego i bardziej ekskluzywnego niz kosmetyki z rossmana. Albo kup jej kosmetyki do pielegnacji.
zgadzam się - zrobisz Jej prawdziwe święto!
cadorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.