MAKIJAŻ - kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 11:36   #1
kasiulinka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Smile

MAKIJAŻ - kosmetyki


Witam
Chciałam się poradzić doborem kosmetyków do makijażu, ponieważ chce sobie już mniej więcej przybliżyć makijaż na sylwestra, więc musi on robić mega wrażenie, aczkolwiek lubię delikatny, zmysłowy lekki makijaż, ponieważ jestem blondynką o niebieskich oczach i jasnej karnacji. Moja cera ma w obszarze nosa zaczerwienienia typu zaskórniki oraz naczynka. Pod oczami mam tzw cienie, cała twarz ma jakieś przebarwienia ale nie są one duże lat mam 20 a moja cera jest wrażliwa. Rzęs za dużych tez nie mam. Twarz podłużna i szczupła. Dlatego prosiłabym o poradę jakie kosmetyki najlepiej zakupić, czyli korektory, cienie itd abym mogła uzyskać naprawde efektowny makijaż (ale raczej taki żeby nie było tzw "maski"
Oczywiście jeśli są jakieś propozycje fryzury (włosy długie blond, średnia gęstość) to też bardzo proszę grzywki nie mam i myśle że jest mi nie do twarzy.
Dziekuje i pozdrawiam Kasia
kasiulinka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 00:18   #2
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: MAKIJAŻ - kosmetyki

A lepiej czujesz sie w podkreślonych oczach czy podkreślonych ustach? KOlor tęczówki wspaniale podkreśliłby koral na ustach. Do tego można zrobić tylko kreskę na oku i przykleić kępki rzęs, żeby je zagęścić. Jeśli wolisz akcent na oko, to proponuję klasyczne smokey w wersji light tak jak TU ma taylor swift. Na tej stronie jest tez wersja z kreską i mocna pomadką (Emma Stone)
Tylko jak będziesz robiła smokey proszę, nie podkreslaj za bardzo dolnej powieki, żeby nie nadać twarzy ciężkiego wyrazu. Blondynki są eteryczne, powinny mieć delikatne, eteryczne, rozmyte makijaże Jak tu
Jeśli chodzi o podkład, który nie robi maski, to ja polecam (jeśli masz rozszerzone pory, jak pisałaś) bourjois healhymic albo revlon color stay. Korektor....hmm.. jeśli potrzebujesz zatuszowac mocne zaczerwienienia koło nosa i duże cienie pod oczami, to polecam kamuflaż z catrice. Tuszuje i odpowiednio aplikowany wygląda naturalnie. A moze po prostu pójdź do makijażystki przed sylwkiem ?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:08   #3
kasiulinka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: MAKIJAŻ - kosmetyki

Szczerze mówiąc i usta i oczy gdybym chciała mocniej podkreślić z moja jasną karnacją wygląda to ciężko ;/ Aczkolwiek bardzo zaciekawiły mnie zaproponowane kępki rzęs bo je właśnie oglądałam i wygląda to bardzo kobieco i już dodaje mega efektu a przy mojej karnacji to nie zaszkodzi i myślę ze wtedy taka kreseczka jak mówisz będzie wystarczająca, bądź delikatny cień np w odcieniach brązu, beżu. Zdecydowanie masz racje z tym smokey eyes i chyba nie będę ryzykować bo nawet bym źle się z tym czuła zbyt dużo osób mówi jak to blondynki w takim makijażu wyglądają :P Podkłady jak najbardziej pójdę wypróbować i zobaczymy który będzie lepszy Kosmetyczka.. myślałam o tym, aczkolwiek ciężko jest się dostać w takich godzinach jakich chcemy, ceny wtedy też są większe, a poza tym idąc na studniówkę zdecydowałam się na kosmetyczkę i powiem że strasznie tego żałuje bo malowała przede mną jeszcze 2 dziewczyny jak byłam w poczekalni i miały tak samo straszny makijaż ;/ chociaż może po prostu źle trafiłam ale wolałam się doradzić żeby sobie wcześniej poćwiczyć w domu i nauczyć się robić sama
I bardzo dziękuje za odpowiedź, naprawdę mi pomogła
kasiulinka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:50   #4
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: MAKIJAŻ - kosmetyki

Cytat:
Napisane przez kasiulinka26 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc i usta i oczy gdybym chciała mocniej podkreślić z moja jasną karnacją wygląda to ciężko ;/ Aczkolwiek bardzo zaciekawiły mnie zaproponowane kępki rzęs bo je właśnie oglądałam i wygląda to bardzo kobieco i już dodaje mega efektu a przy mojej karnacji to nie zaszkodzi i myślę ze wtedy taka kreseczka jak mówisz będzie wystarczająca, bądź delikatny cień np w odcieniach brązu, beżu. Zdecydowanie masz racje z tym smokey eyes i chyba nie będę ryzykować bo nawet bym źle się z tym czuła zbyt dużo osób mówi jak to blondynki w takim makijażu wyglądają :P Podkłady jak najbardziej pójdę wypróbować i zobaczymy który będzie lepszy Kosmetyczka.. myślałam o tym, aczkolwiek ciężko jest się dostać w takich godzinach jakich chcemy, ceny wtedy też są większe, a poza tym idąc na studniówkę zdecydowałam się na kosmetyczkę i powiem że strasznie tego żałuje bo malowała przede mną jeszcze 2 dziewczyny jak byłam w poczekalni i miały tak samo straszny makijaż ;/ chociaż może po prostu źle trafiłam ale wolałam się doradzić żeby sobie wcześniej poćwiczyć w domu i nauczyć się robić sama
I bardzo dziękuje za odpowiedź, naprawdę mi pomogła
Blondynki w smokey wyglądają oczywiście pięknie, pod warunkiem, że jest to smoky, które jest poprawnie wykonane Jeśli byłoby to smoky eyes light (czyli np. w brązach, fioletach) to wyglądałoby dobrze.
Myślę, że kępki i kreska będą optymalne. Pisałaś wcześniej, że chcesz zrobić oszałamiające wrażenie, cóż, taki makijaż prawdopodobnie nikogo nie oszołomi, ale będziesz za to wyglądała elegancko ale wciąż naturalnie ! Nie zapomnij też o odrobinie różu, twarz bez rumieńca wygląda niezdrowo. Pozdrawiam !
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.