jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 15:39   #1
dancing_love_it
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ?


Pragnę, aby był w miarę niedrogi, nie zatykał porów, ale też nie wysuszał. Najważniejsze, żeby nie odznaczał się na skórze, tylko się w nią wtapiał, bo chce stosować go tylko na strefę T, to jest czoło, nos, brodę. Jeśli nie BB to coś innego, może jakis podkład, ale leciutki, nie chcę "tapety". Chodzi mi tylko o to, żeby wyrównać w miarę koloryt skóry, zakryć parę niedoskonałości i nieco zmatowić skórę. Dodam, że mam bardzo jasną skórę i używałam BB do cery mieszanej od Garniera, ale jest z alkoholem, co mi przeszkadza, bo mam wrażliwą cerę. A po tym samym BB do cery normalnej nasilał mi się trądzik. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie propozycje. )
dancing_love_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 17:02   #2
Katiee92
Przyczajenie
 
Avatar Katiee92
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 3
Dot.: jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ?

Wg mnie najlepszym z najlepszych jest pierwszy stworzony tego typu krem 'Blemish Balm Dr.Schrammek'. Niestety do najtańszych nie należy bo kosztuje 90zł/15ml, jednak jest baaardzo wydajny. Co wiecej jest to produkt leczniczy, także nie spowoduje alergii ani nasilenia trądziku. Jeśli chodzi o kosmetyki z niższego przedziału cenowego to ich jakość jest porównywalna, koleżanki na studiach chwalą sobie BB Maybelline, chociaż nie matuje on za bardzo.
Mój idealny sposób na krem BB? Podkład DERMACOL, wymieszany z kremem do twarzy w ten sposób stopniujesz sobie krycie podkładu i nawilżenie twarzy
Katiee92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 19:46   #3
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ?

Nie ja Dermacolu zdecydowanie nie polecam. Same parabeny, nawet z kremem jest ciężki i tapetowy.

Ja polecam może jakiś podkład na bazie wody. Lekki jest na pewno Rimmel Wake Me Up https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 21:14   #4
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ?

Ja polecam krem BB z aptecznej firmy La Roche-Posay. Sama mam mieszana cerę, łojotokowe zapalenie skóry i świetnie się ten krem sprawdza, nie spływa, nie wysusza skóry, koloryt skóry jest "zdrowy" przez cały dzień mimo dzisiejszej wysokiej temperatury.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:20   #5
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ?

tez zastanawiam sie nad roznicami miedzy kremem bb a kremem cc. wlasnie czytam artykul i krem bb ogolnie kryje w dosc przyzwoity sposob jak lekki podklad ale ponadto bardzo dobrze wplywa na skore- antyoksydanty, filtr przeciwsloneczny. krem bb jest lzejszy od podkladu ale ciezszy niz krem nawilzajacy.
natomast krem CC to Color Correcting/ Color Corector i dobrze sprawdza sie dla skory z zaczerwienieniami lub dla cery ziemistej, bladej.
sama uzywam kremu bb jak na razie, ale moja siostra od dawna uzywa kremu CC z bielendy 10 w 1 i bardzo go sobie chwali przede wszystkim za to, ze utrzymuje sie na skórze i jest na niej wręcz niewyczuwalny, skora wyglada naprawde swiezo. nawet z bliska jest praktycznie niewidoczny a mimo to poprawia koloryt cery i pozostawia ją świeżą, wiec moze go wyprobuj? to polski produkt wiec na pewno bez problemu znajdziesz go w kazdej drogerii
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 06:38   #6
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: jaki krem bb polecacie do mieszanej cery ?

moze zanim kupisz pelnowymiarowe opakowanie popros o probke... znam ten bol kiedy kupi sie podklad a potem okazuje sie ze cos jest nie tak i pieniadze w bloto moze dla porownania sprobuj tez kremu bb z rimmela a z kremow cc polskich to nic innego Ci nie poradze bo to chyba dopiero wchodzi na rynek. moze sprobuj jakis krem bb- moze okaze sie dobry dla Twojej cery
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 06:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.