Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 07:20   #1
sjenapalona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5

Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?


Witajcie, Wizażanki! Zarejestrowałam się, żeby Was o coś zapytać, a mianowicie: znacie może jakiś sklep internetowy/drogerię z opcją subskrybcji/prenumeraty (nie wiem jak to inaczej określić). Już tłumaczę o co mi chodzi. Jak pewnie wiele z Was jestem dość zalatana. Nie zawsze pamiętam/mam czas zajrzeć do drogerii i uzupełnić podstawowe kosmetyki. Po prostu nie mam do tego głowy. Dlatego dużym ułatwieniem dla mnie byłaby możliwość wykupienia sobie czegoś w rodzaju "pakietu" ulubionych kosmetyków (takich szybko-się-kończących, np. szampon, żel pod prysznic, czy choćby płyn do soczewek), który przychodziłby do mnie co miesiąc pocztą (jak prenumerata właśnie ). Bardzo wygodna opcja, tyle że NIE MOGĘ NICZEGO TAKIEGO ZNALEŹĆ. Może Wy coś wiecie o czymś takim? Z góry dzięki, pozdrawiam!
sjenapalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:44   #2
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

Ja nie znam, ale i nie szukałam i szukać nie będę, bo mi to niepotrzebne. Jestem wprawdzie dość zabiegana, ale raz w miesiącu jestem w stanie wygospodarować czas na zakup podstawowych kosmetyków, zwłaszcza, że i tak muszę robić zakupy spożywcze, a kupuję zwykle w marketach, w których oprócz spożywki mogę kupić mydło, szampon, płatki kosmetyczne itp.

Poza tym można zawsze sobie coś kliknąć w necie, bez konieczności subskrypcji.

Generalnie nie lubię się wiązać prenumeratami czy subskrypcjami.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:24   #3
sjenapalona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja nie znam, ale i nie szukałam i szukać nie będę, bo mi to niepotrzebne. Jestem wprawdzie dość zabiegana, ale raz w miesiącu jestem w stanie wygospodarować czas na zakup podstawowych kosmetyków, zwłaszcza, że i tak muszę robić zakupy spożywcze, a kupuję zwykle w marketach, w których oprócz spożywki mogę kupić mydło, szampon, płatki kosmetyczne itp.

Poza tym można zawsze sobie coś kliknąć w necie, bez konieczności subskrypcji.

Generalnie nie lubię się wiązać prenumeratami czy subskrypcjami.
Rozumiem. Nie twierdzę też, że to jakaś szczególna tragedia, tylko że byłaby to dla mnie zwyczajnie wygodne. Nie widzę nic złego w ułatwianiu sobie życia i po prostu jestem zdziwiona, że nikt (?) jeszcze nie wprowadził takiej opcji.
sjenapalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:35   #4
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

Ja myślę że nic takiego się nie pojawiło bo nie ma na to zapotrzebowania Gdyby tylko było już pojawiłby się taki sklep ale w przypadku większości kobiet prenumerata kosmetyków chyba nie zdałaby egzaminu - w końcu lubimy próbować nowych rzeczy, szperać, szukać okazji i promocji (przynajmniej ja).

Jedyne co mi przychodzi na myśl to Yves Rocher - nie wiem jak u nich to wszystko wygląda ale opcja zamawiania u nich kosmetyków raz na miesiąc jest chyba dosyć wygodna.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:20   #5
sjenapalona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja myślę że nic takiego się nie pojawiło bo nie ma na to zapotrzebowania Gdyby tylko było już pojawiłby się taki sklep ale w przypadku większości kobiet prenumerata kosmetyków chyba nie zdałaby egzaminu - w końcu lubimy próbować nowych rzeczy, szperać, szukać okazji i promocji (przynajmniej ja).

Jedyne co mi przychodzi na myśl to Yves Rocher - nie wiem jak u nich to wszystko wygląda ale opcja zamawiania u nich kosmetyków raz na miesiąc jest chyba dosyć wygodna.
Pewnie masz trochę racji, ale mimo wszystko myślę, że niejedna osoba ma w tej kwestii swoje niezmienne przyzwyczajenia, ulubione produkty, które stosuje od lat i jest im wierna. Poza tym pytałam o zdanie mojego TŻ i on bardzo chętnie by z takiej opcji korzystał. Więc target mógłby być nawet większy wśród facetów, tak myślę.
sjenapalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:00   #6
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

W niektorych sklepach internetowych (na przyklad Tesco) produkty ktore poprzednio kupilas dodawane sa do ulubionych, wiec mozesz sobie szybko kliknac to samo.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 18:55   #7
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

ciekawy pomysł ja widziałam coś w ten deseń w sklepie z artykułami zwierzęcymi, jest opcja jeszcze raz to samo dla mnie, proszę i opcja przypomnij mi o ponownych zakupach za... (tu można wybrać za ile tygodni)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-01-13 o 04:59
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 20:08   #8
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

Podobne funkcje, "przypominające", że kończy się to, co było w danym sklepie internetowym zamiawiane, mają też sklepy np. z soczewkami.

Mnie się wydaje, że jednak popyt na tego rodzaju sklepy przesadnie duży nie będzie, bo raz - gusta są zmienne, jak to już zostało tu zauważone, dwa - sklepy internetowe działające w dotychczasowej formule chyba zaspokajają potrzebę łatwych i bezproblemowych zakupów z dostawą do domu i opcją przypominania.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 20:51   #9
AniccaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Drogeria internetowa z opcją "prenumeraty" - istnieje coś takiego?

Oczywiście, że jest coś takiego! Też szukałam takiego sklepu i ostatnio znalazłam Supplite - kosmetyki, soczewki, itp. Jeśli natomiast chodzi o to, że "lubimy próbować nowych rzeczy" to co miesiąc można modyfikować swoje zamówienie Jak dla mnie rewelacja.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-04-28 o 08:40 Powód: usunięcie linka
AniccaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 21:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.