Co warto kupić w Sephorze ?!??! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 20:37   #91
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Stanowczo nie powinno tak byc! Dziewczyny jak myslicie, moze trzeba napisac jakiegos maila do "gory" w Sephorze, zeby bardziej instruowali swoje sprzedawczynie? Albo zeby pisali wyrazniejsze wytyczne, przeciez to nieuczciwe traktowanie klienta, gdybym dzisiaj zaplacila za perfumy te 70zl wiecej, a potem sie dowiedziala, ze w innej Sephorze jest rowniez znizka na perfumy to chyba zrobilabym jakas rozrobe, w koncu 70 zl to konkretna suma.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:42   #92
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Co Sephora to własna interpretacja zasad promocji. Kupowałam dzisiaj kosmetyki do makijażu dla siebie, a obok facet pytał, czy zapachy są też objęte tą promocją. Powiedziano mu, że nie. Ja wcześniej pytałam, co wchodzi w ta promocję, pani mi powiedziała, że wszystko. Jak wszystko, to zapachy tez? Tylko, że ja pytałam o to inną sprzedawczynię. Z doświadczenia wiem, że nawet w tej samej Sephorze dwie inne kobiety potrafię podać dwie rózne interpretacje regulaminu.
a wlasnie - co jest ta promocja objete? bo na www niestety jakos sie nie doszukalam zadnej indormacji
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:48   #93
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Stanowczo nie powinno tak byc! Dziewczyny jak myslicie, moze trzeba napisac jakiegos maila do "gory" w Sephorze, zeby bardziej instruowali swoje sprzedawczynie? Albo zeby pisali wyrazniejsze wytyczne, przeciez to nieuczciwe traktowanie klienta, gdybym dzisiaj zaplacila za perfumy te 70zl wiecej, a potem sie dowiedziala, ze w innej Sephorze jest rowniez znizka na perfumy to chyba zrobilabym jakas rozrobe, w koncu 70 zl to konkretna suma.
Powiem Ci, że mi się szkoda zrobiło tego faceta. Widać było, że naprawdę chciał kupić jakieś damskie perfumy, a te 20% to sporo. Na tej ulotce nie było słowa o tym, że nie można kupić wszystkiego, a wymowa jej była taka: mężczyzno przyjdź i kup prezent kobiecie, a zapłacisz za niego 20% taniej.
Ja wiem, że ulotka i regulamin to nie to samo, niemniej taki był jej wydźwięk.
Nie wiem, jak się wszystko skończyło, bo się spieszyłam na autobus, a jak wychodziłam, to się jeszcze tam o czymś dyskutowali.

Masz rację, powinni pisać jakieś wytyczne, tak wręcz słowo po słowie, co ma być sprzedawane w danej promocji, bo one czasami dziwnie rozumieją to, co jest prosto napisane.


Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a wlasnie - co jest ta promocja objete? bo na www niestety jakos sie nie doszukalam zadnej indormacji

Na pewno wszystkie produkty do makijażu (o takie konkretnie zapytałam).

Jak widzisz, co do perfum to nie wiadomo, u mnie nie, u mimbi tak. O pielęgnację też nie pytałam.

Będę się upierać, że powinno być wszystko.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:54   #94
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a wlasnie - co jest ta promocja objete? bo na www niestety jakos sie nie doszukalam zadnej indormacji
Mi pani w Sephorze powiedziala, ze promocja dotyczy WSZYSTKIEGO, kolorowki, pielegnacji i perfum, ale jak widac - w kazdej Sephorze jest inaczej.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:07   #95
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Mi pani w Sephorze powiedziala, ze promocja dotyczy WSZYSTKIEGO, kolorowki, pielegnacji i perfum, ale jak widac - w kazdej Sephorze jest inaczej.
a to bardzo dobrze . Bo juz mam "na oku" pare rzeczy
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:47   #96
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Mi pani w Sephorze powiedziala, ze promocja dotyczy WSZYSTKIEGO, kolorowki, pielegnacji i perfum, ale jak widac - w kazdej Sephorze jest inaczej.
Mam nadzieję, że ja też usłyszę taki sam komunikat, jutro wybieram się na łowy
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:16   #97
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Stanowczo nie powinno tak byc! Dziewczyny jak myslicie, moze trzeba napisac jakiegos maila do "gory" w Sephorze, zeby bardziej instruowali swoje sprzedawczynie? Albo zeby pisali wyrazniejsze wytyczne, przeciez to nieuczciwe traktowanie klienta, gdybym dzisiaj zaplacila za perfumy te 70zl wiecej, a potem sie dowiedziala, ze w innej Sephorze jest rowniez znizka na perfumy to chyba zrobilabym jakas rozrobe, w koncu 70 zl to konkretna suma.
Otóż to.Lubię zakupy w Sephorze,ale na tych dziewusiach w ogóle nie polegam,one nie potrafią udzielić odpowiedzi na najprostsze pytania dotyczące kosmetyków,a przecież to ich praca.Szukałam tam przed świętami cieni z nowej kolekcji i chciałam się dowiedzieć czy wszystkie mają w składzie zieloną herbatę, a taka jedna w ogóle nie wiedziała,że jakiekolwiek ją mają w swoim składzie.Następnie dostałam katalog,który pojawił się już miesiąc wcześniej i tam było wszystko na ten temat,widać nie była zainteresowana.
Kiedyś chciałam kupić temperówkę do kredki do ust,podchodzę do "ekspedientki" a ona do mnie:zatemperować można tutaj i pokazuje mi temperówkę wmontowaną w regalik na kosmetyki.Jak już w końcu załapała o co mi chodzi ,to i tak nie mogła znaleźć pasującej,za to ja sama ją sobie znalazłam.No to na tyle,musiałam się wyżalić.

Z Sephory uważam za najlepsze pędzle,kredki do ust jumbo(są jeszcze do oczu) i bazę matującą pod makijaż oraz wspomniane cienie z zieloną herbatą
colorful duo.
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 21:36   #98
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

hmmm pedzle pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:10   #99
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

rozświetlacze do buźki
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:22   #100
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
rozświetlacze do buźki
Efekt jest bardzo fajny (mam wersje rozowa i perlowa) ale niestety mnie strasznie zapychaja. Wlasciwie juz dzien po nalozeniu mam jakies problemy z policzkami.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 17:36   #101
pieszczi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Co warto kupić w Sephorze?

Cześć

Wizażanki, zwracam się do was z pytaniem co warto kupić w Sephorze? Pytam, bo dowiedziałam się, oczywiście przez przypadek, że na święta dostanę kartę podarunkową do Sephory, a nie mam pojęcia co mogłabym fajnego tam kupić.

Pozdrawiam i życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
pieszczi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-24, 14:49   #102
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co warto kupić w Sephorze?

Perfumy i makijaz. Zalezy na jaka kwote ten prezent. Bo jak symboliczna to fajne maja akcesoria marki wlasnej np pedzle do makijazu, czy nawet pachnace plyny do kapieli. Zobacz na kwc co ma dobre opinie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 21:36   #103
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Co warto kupić w Sephorze?

Ciezkie pytanie bo wszystko zalezy co potrezbujesz i na jakas kwote dostaniesz bon. Perfumy sa fajne ale maja duza przebitke i osobiscie wole kupowac w sklepach online. Sama mam bon na 50zl do wykorzystania i chyba kupie podklad Sephoty bo widzialam ze ma dobre opinie a cala chyba 56 zl
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 09:06   #104
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co warto kupić w Sephorze?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Perfumy i makijaz. Zalezy na jaka kwote ten prezent. Bo jak symboliczna to fajne maja akcesoria marki wlasnej np pedzle do makijazu, czy nawet pachnace plyny do kapieli. Zobacz na kwc co ma dobre opinie.
Ja z kolei bardziej polecam kosmetyki pielegnacyjne, niz do makijazu. Wlasnie dzisiaj przyszla paczka z zestawem Peter Thomas Roth, a nigdzie indziej poza Sephora tej marki nie dostane.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-29 10:06:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.