Kosmetyki NARS - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-17, 06:50   #931
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki NARS

Puder boski sie zgadzam roze tez korektor
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 21:33   #932
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kosmetyki NARS

Bardzo dziekuje za odpowiedzi <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 17:26   #933
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki NARS

Nie wiem, czy ten wątek jeszcze żyje ?? ale chyba jest odpowiednim miejscem do zadania pytania. Czy warto zamawiać z oficjalnej strony nars.eu ?? Mam kilka chciejstw dostępnych tylko tam, a nigdy nie zamawiałam z zagranicznego sklepu. Czy są jakieś kody/zniżki, jak wygląda wysyłka/czas dostawy ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 17:51   #934
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki NARS

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten wątek jeszcze żyje ?? ale chyba jest odpowiednim miejscem do zadania pytania. Czy warto zamawiać z oficjalnej strony nars.eu ?? Mam kilka chciejstw dostępnych tylko tam, a nigdy nie zamawiałam z zagranicznego sklepu. Czy są jakieś kody/zniżki, jak wygląda wysyłka/czas dostawy ??
Jakiś czas temu założyłam tam konto i na tym się skończyło, bo przesyłka jest bardzo droga. Bardziej opłacało mi się kupić na Cult Beauty.
Mam zakodowane, że generalnie jakieś problemy dziewczyny miały zamawiając stamtąd.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 18:03   #935
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki NARS

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu założyłam tam konto i na tym się skończyło, bo przesyłka jest bardzo droga. Bardziej opłacało mi się kupić na Cult Beauty.
Mam zakodowane, że generalnie jakieś problemy dziewczyny miały zamawiając stamtąd.


Mnie też się własnie gdzieś obiło, że są jakieś problemy z nimi, ale nie pamiętam o co chodziło dokładnie ale niestety, zachciało mi sie kilku kolorków, które tylko tam są dostępne wysyłka jest darmowa od 50 euro, więc kusi...
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 18:18   #936
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki NARS

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

Mnie też się własnie gdzieś obiło, że są jakieś problemy z nimi, ale nie pamiętam o co chodziło dokładnie ale niestety, zachciało mi sie kilku kolorków, które tylko tam są dostępne wysyłka jest darmowa od 50 euro, więc kusi...
Ja właśnie chciałam róż Blissful i matową płynną szminkę u nas niedostępną i dlatego myślałam o zamówieniu z ich firmowej strony, ale miałam jeszcze coś do kupienia w Cult, więc ostatecznie tam kupiłam wszystko.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 18:28   #937
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki NARS

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten wątek jeszcze żyje ?? ale chyba jest odpowiednim miejscem do zadania pytania. Czy warto zamawiać z oficjalnej strony nars.eu ?? Mam kilka chciejstw dostępnych tylko tam, a nigdy nie zamawiałam z zagranicznego sklepu. Czy są jakieś kody/zniżki, jak wygląda wysyłka/czas dostawy ??
ja odp inaczej niz Ola bo ja jestem zadowolona. Zazwyczaj zamawialam ok 50 euro wlasnie, plac paypalem, zamowienie zawsze dochodzilo ( dpd). ja polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-28, 19:08   #938
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki NARS

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie chciałam róż Blissful i matową płynną szminkę u nas niedostępną i dlatego myślałam o zamówieniu z ich firmowej strony, ale miałam jeszcze coś do kupienia w Cult, więc ostatecznie tam kupiłam wszystko.
Żałuję, że w Cult nie ma tego, co chcę a może to i lepiej, bo bym jeszcze coś dorzuciła A tak sie zastanawiam


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja odp inaczej niz Ola bo ja jestem zadowolona. Zazwyczaj zamawialam ok 50 euro wlasnie, plac paypalem, zamowienie zawsze dochodzilo ( dpd). ja polecam

Dzięki za pozytywną opinię Coraz mniej sie waham i chyba po wypłacie się jednak skuszę
A jak u nich z pakowaniem produktów? Po ostatnich przejściach z naszą rodzimą sephorą i pokruszonymi cieniami mam obawy z zamawianiem pudrowych produktów
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 19:28   #939
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki NARS

niestety nie pamietam bo jakis czas juz nie zamawialam ale problemu nigdy nie mialam.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 20:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.