Spn - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 16:43   #181
Miska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tuuu i tamm :)
Wiadomości: 14
Unhappy

Dziewczyny mam problem.
zmieniłam żele z neo nails ;/ na spn kupiłam primer spn clear&prep i clear gel który chciałam używać jako jednofazówki po nałożeniu wszystkich warstw i po końcowym trzymaniu 5-6 minut żel jest ciągle lepki czego to moze byc powod?? czy musze kupic na niego jeszcze jakis zelek?? POMOCY!
oczywiście to napewno nie jest warstwa dyspresyjna bo przemywałam paznokieć

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-24 o 07:46
Miska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 17:49   #182
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Spn

__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 17:50   #183
Eterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 27
Dot.: Spn

A przemyłas na końcu?
Eterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:01   #184
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Spn

o ludzie....
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:01   #185
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Problem z clear gel spn

"lepkość" żelu to po prostu jego warstwa dyspersyjna. Przemyj cleanerem, spirytusem lub czym tam masz . I najlepiej poczytaj wizaż zanim założysz wątek. Jest to pytanie poniżej poziomu, albo udaj się na kurs.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:38   #186
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

Kup jeszcze jakiś żelek.. może być z Ziaji.. one są takie nielepiące. Albo z Fa. Polecam serię jogurtową, pachnie bajecznie!!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:52   #187
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Kup jeszcze jakiś żelek.. może być z Ziaji.. one są takie nielepiące. Albo z Fa. Polecam serię jogurtową, pachnie bajecznie!!
Szalala, szalala, szalala...uuuuu mydełko Faaaaaa, o szalala, uuuu mydełko Faaaaaa - tak mi się skojarzyło i nie mogłam się powstrzymać

Miska29 a NeoNails nie wymagają przemywania?
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 20:04   #188
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Problem z clear gel spn

Cytat:
Napisane przez Miska29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.
zmieniłam żele z neo nails ;/ na spn kupiłam primer spn clear&prep i clear gel który chciałam używać jako jednofazówki po nałożeniu wszystkich warstw i po końcowym trzymaniu 5-6 minut żel jest ciągle lepki czego to moze byc powod?? czy musze kupic na niego jeszcze jakis zelek?? POMOCY!
tak. gloss. on się nie lepi
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:08   #189
Miska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tuuu i tamm :)
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z clear gel spn

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
"lepkość" żelu to po prostu jego warstwa dyspersyjna. Przemyj cleanerem, spirytusem lub czym tam masz . I najlepiej poczytaj wizaż zanim założysz wątek. Jest to pytanie poniżej poziomu, albo udaj się na kurs.
Nie jest to napewno warstwa dyspresyjna bo spoczatku tez tak myslalam lecz, po przemyciu cleanerem okazalo się, że nie.
Miska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:16   #190
Miska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tuuu i tamm :)
Wiadomości: 14
Dot.: Spn

oczywiście że przemyłam
To nie jest wersja dyspresyjna nie jestem idiotką

Edytowane przez Miska29
Czas edycji: 2010-04-22 o 21:18
Miska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:31   #191
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

skoro nie jest to wersja dyspersyjna a żele nadal się "lepią" to może nie zostały utwardzone? Chociaż to dziwne że po przemyciu się lepią...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 21:42   #192
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Problem z clear gel spn

Cytat:
Napisane przez Miska29 Pokaż wiadomość
Nie jest to napewno warstwa dyspresyjna bo spoczatku tez tak myslalam lecz, po przemyciu cleanerem okazalo się, że nie.
I to jest powód, żeby zadawać takie samo pytanie w dwóch wątkach....?
I wybacz, ale trudno mi uwierzyć, że osoba, która ukończyła "dwa porządne kursy" zadaje takie pytanie
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:03   #193
Miska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tuuu i tamm :)
Wiadomości: 14
Dot.: Spn

No właśnie dziwne dlatego tu pisze żeby sie poradzić czy ktoś miał taką sytuacje pierwsze dwie wasrtwy utwardzałam dwie minuty a ostatnia 5 minut i po wyjęciu z lampy byłam pewna, że jest to warstwa dyspresyjna lecz gdy zaczełam przemywać cleanerem okazało się, że to nic nie dajea wręcz psuje cały paznkokieć włożyłam na nastepne dwie minuty do lampy i to także nic nie daje, rozważałam też opcje że może musze wymienić żarówki ale to raczej nie możliwe bo były wymieniane ok miesiąca temu

Edytowane przez Miska29
Czas edycji: 2010-04-22 o 22:06
Miska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 06:42   #194
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Spn

A może kupiłaś jakieś felerne, albo zleżane żarówki i 'ich moc' się wyczerpała
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 08:38   #195
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

No z opisu wynika że żel się w ogóle nie utwardził, skoro przemywanie "psuło efekt" wiec albo żel felerny, albo żarówki kupiłaś złe...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 08:57   #196
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Spn

Żel sie nie utwardził. To jest pewne. Pytanie czemu. Obstawiałbym żarówki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:36   #197
Miska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tuuu i tamm :)
Wiadomości: 14
Dot.: Spn

moze jednak sprobuje zarowki ;/

Edytowane przez Miska29
Czas edycji: 2010-04-24 o 09:30
Miska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:48   #198
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Spn

Czy zdarzyło się komuś żeby Top Gloss żel szybko matowiał? bo moim klientkom już na drugi dzień. Jak kupowałam to babka w hurtowni powiedziała mi żeby kłaść 2 cienkie warstwy i każdą utwardzać. Nie przemywam go bo nie trzeba. Jakieś rady???
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:23   #199
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Spn

Top glossa nakładamy jedna warstwe.
Ewentualnie, jeżeli nałożysz go zbyt mało możesz dodać.

Tradycyjne pytanie- "Jak żarówki?" Glossy sa najwrazliwsze na kiepskie żarówki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 08:12   #200
Nomihi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Spn

tak zrobiłam, zobaczymy jaki będzie efekt
Nomihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 10:49   #201
karoli1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Spn

gloss dwoma warstwami?
nie kupuj w tej hurtownii albo tylko rad nie sluchaj
karoli1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:07   #202
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Spn

hej kupiłam jakiś czas temu żel silikonowy SPN i na początku był ok ale bardzo szybko zaczął żółknąć i robiły się w żelu jakieś takie ciągnące się gluty jakby wierzchnia warstwa żelu sama się zaczęła utwardzać wyciągałam te gluty bo pod spodem był dobry (pomijając to że żółty) żel i robiłam dalej paznokcie ale za każdym razem co otworzyłam żel to coraz większa jego ilość utwardzała się aż stwardniało mi pół żelu!!! oczywiście nie na kamień ale zrobiła się z tego zbita masa a i żel zmienił swój zapach dość mocno.
od razu chcę zaznaczyć że :
-żel nie był narażony na promieniowanie słoneczne albo ciepło. od początku trzymam go w szufladzie
-nie stawiałam go koło lampy jak robiłam paznokcie
-był rzadko otwierany bo robie nim paznokcie tylko sobie i mamie (oczywiście jestem po kursie)
-po każdym użyciu był szczelnie zamknięty

niestety pani u której kupiłam żel nie do końca mi uwierzyła że żel używany był tak jak opisałam wyżej a nie żądałam wymiany na nowy tylko pytałam czy może coś można z nim zrobić żeby znów przybrał płynną formę

czy może komuś jeszcze zrobiło się coś takiego??? czy tylko ja trafiłam na jakiś felerny albo stary egzemplarz(daty produkcji nie ma). można jakoś ten żel rozrzedzić??? może spróbować go podgrzać

dodaje zdjęcia tego żelu. jak widać obracam go i nic nawet nie spływa

a miałyście może ten żel : http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...ta=PLN&lang=pl
bo zastanawiam się czy go kupić
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:11   #203
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Spn

ja mam ten żel już przeterminowany z rok i jak narazie wygląda tak jak wyglądał w dniu zakupu.... (uzylam 2 razy i silikony niestety się u mnie nie sprawdzily, nikt ich nie chce)

Boję się go wyrzucić coby nie zepsuć środowiska...
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:58   #204
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

Żele silikonowe są bardzo światłoczułe. Raz miałam wątpliwą przujemność pracować w pomieszczeniu od strony południowej gdzie słońce cały czas mnie oświetlało i nabierałam żel na pędzelek i zanim zdążyłam go położyć na paznokcia to on był już delikatnie utwardzony. Być może nawet nie wiedząc o tym naswietlałaś żel i się utwardzał.
Pytanie jedno mnie nurtuje, dlaczego robiłaś paznokcie zżółkniętym żelem? :/
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:25   #205
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Żele silikonowe są bardzo światłoczułe. Raz miałam wątpliwą przujemność pracować w pomieszczeniu od strony południowej gdzie słońce cały czas mnie oświetlało i nabierałam żel na pędzelek i zanim zdążyłam go położyć na paznokcia to on był już delikatnie utwardzony. Być może nawet nie wiedząc o tym naswietlałaś żel i się utwardzał.
Pytanie jedno mnie nurtuje, dlaczego robiłaś paznokcie zżółkniętym żelem? :/
a to jakoś szkodzi że żel jest żółty????pytam poważnie jak już wyżej napisałam robiłam tym żelem paznokcie tylko sobie i swojej mamie i zawsze malowałam je lakierem. nie przeszkadzało mi to że w pojemniczku zrobił się żółty bo na paznokciach żółci nie widać.
teraz tak się zastanawiam czy ten żel nie zaszkodził jakoś moim paznokciom (chociaż tego nie zauważyłam). może i masz racje że nie powinnam go używać jak zaczął żółknąć bo coś z nim jest nie tak... chociaż pani która robi kursy i sprzedaje te żele nie mówiła nic żeby go nie używać i że on zrobił się żółty bo stał na słońcu chociaż mówiłam jej parę razy że odkąd kupiłam ten żel stał w szufladzie a robiłam nim paznokcie tylko kilka razy bo robię paznokcie tylko sobie i swojej mamie nie chciałam ani zwrócić tego żelu ani żądać zwrotu pieniędzy tylko miałam nadzieję że może uświadomi mnie że robię coś nie tak chociaż wszystko robię tak jak trzeba.

a jeżeli chodzi o utwardzanie się żelu na słońcu to wiem coś o tym bo jak zaczynałam kiedyś robić paznokcie to zostawiłam pędzelek na słońcu i się utwardził teraz jestem ostrożna i nie robię paznokci przy samym oknie ani w słońcu używałam długo żeli z IBD i żaden nie zrobił się żółty.a na Ibd pracowałam nawet codziennie i codziennie stały poza ciemną szufladką

a może powinno się czasami zamieszać ten żel skoro korzystam z niego tylko ok raz w miesiącu??? ja nigdy nie mieszałam.. może to przez to???
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:34   #206
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

Żelu przezroczystego nie ma potrzeby mieszać. Nie powinien się utwardzać i miał najwidoczniej kontakt ze światłem UV. Z opisu wynika że dystrybutor żelu nie miał podstaw do zwrotu czy wymiany towaru, ponieważ jednoznacznie wynika że żel się uwardził. A gdyby był odpowiednio przewtrzymywany to sytuacja nie miała by miejsca.

A pytanie dotyczące używania zzółkniętego żelu:
Czy wyobrażasz sobie żeby kosmetyczka Ci nakładała ścięty krem na twarz?

Nie wyobrażam sobie użytkować żelu, który choć w minimalnym stopniu mi się nie podoba. Nie mówiąc już o tym że zaczął mieć inny zapach.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:52   #207
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Żelu przezroczystego nie ma potrzeby mieszać. Nie powinien się utwardzać i miał najwidoczniej kontakt ze światłem UV. Z opisu wynika że dystrybutor żelu nie miał podstaw do zwrotu czy wymiany towaru, ponieważ jednoznacznie wynika że żel się uwardził. A gdyby był odpowiednio przewtrzymywany to sytuacja nie miała by miejsca.

A pytanie dotyczące używania zzółkniętego żelu:
Czy wyobrażasz sobie żeby kosmetyczka Ci nakładała ścięty krem na twarz?

Nie wyobrażam sobie użytkować żelu, który choć w minimalnym stopniu mi się nie podoba. Nie mówiąc już o tym że zaczął mieć inny zapach.
sory ale ja nie wiem czy ty w ogóle czytasz to co ja napisałam ja naprawdę nie jestem 15 latką która kupiła sobie żelik i próbuje na własną rękę się tym bawić robię od jakiegoś czasu paznokcie i nigdy nie interesowałam się żółknięciem żelu bo przy innych żelach mnie to nie spotkało. a paznokcie tym żelem robiłam SOBIE i MAMIE. klientce czy koleżance nigdy w życiu nie robiłabym takim żelem!!! także nie porównuj tego do kremu nakładanego przez kosmetyczkę!
byłam zainteresowana innymi żelami silikonowymi bo chciałam kupić z innej firmy(spn był moim pierwszym żelem silikonowym) i przy żelach silikonowych jest często napisane "NIE ŻÓŁKNIE" dlatego pomyślałam sobie że żółknący żel to nie jest coś tak dziwnego bo nie tylko mój żółknie i że mogę go spokojnie używać. dystrybutorka też nie widziała żadnych przeciwwskazań bo co kogo to obchodzi czy ja mam pod lakierem żel który w opakowaniu jest żółty na paznokciach podkreślam :żółci nie widać. a o tym że zmienił zapach dowiedziałam się dopiero teraz jak odwiedziłam dystrybutorkę i ona mi to uświadomiła. pierwszy raz miałam do czynienia z tym żelem i sama nie zauważyłam że zmienia się zapach...

gdybym go trzymała na słońcu albo przy lampie to uwierz ale nie zawracała bym nikomu głowy pytaniem: co się mogło stać z tym żelem.

Edytowane przez ZARAAA
Czas edycji: 2010-06-25 o 16:00
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:09   #208
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Spn

To proponuję Ci ze zrozumieniem przeczytać co ja piszę, bo widzę że Ty masz z tym większe problemy. Promienie UV mogły dostać się NIEŚWIDOMIE I NIEZAUWAŻONE do pudełeczka z żelem co spowodowało utwardzenie.
Jak zapewne wiesz, bo nie jesteś 15 latką, która kupiła sobe żelik i chce robić paznokcie, na każde przedłużone żelem paznokcie nakładamy gloss bądź coś, co posiada bloker UV co zapobiega żółknięciu żelu. W silikonym żelu zapewne żadnego blokera nie było, wystarczyło że postawiłaś na sekundę pudełeczko przy lampie bądź świetle słonecznym i już to wystarczyło.
Nie rozumiem skąd oburzenie dotyczące mojego porównania do ściętego kremu. Moim zdaniem jak najbardziej trafne. W obydwu przypadkach z produktem coś się podziało i nie powinien on być więcej używany. Dałabyś mamie przeterminowany czy śmierdzący krem żeby sobie wysmarowała twarz? Niesądzę. Zżółknięty żel do kosza. I nie ważne komu robisz paznokcie, sobie, mamie czy królowej angielskiej.

I proponowałabym zmienić informatora. Bo mnie by np. bardzo obchodziło czy żel który noszę na moje naturalnej płytce paznokcia jest żółty w pudełku czy nie. Zjem sobie zielony, spleśniały ser, bo przecież jak go przetrawię to i tak nie będzie widać pleśni
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:39   #209
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
To proponuję Ci ze zrozumieniem przeczytać co ja piszę, bo widzę że Ty masz z tym większe problemy. Promienie UV mogły dostać się NIEŚWIDOMIE I NIEZAUWAŻONE do pudełeczka z żelem co spowodowało utwardzenie.
Jak zapewne wiesz, bo nie jesteś 15 latką, która kupiła sobe żelik i chce robić paznokcie, na każde przedłużone żelem paznokcie nakładamy gloss bądź coś, co posiada bloker UV co zapobiega żółknięciu żelu. W silikonym żelu zapewne żadnego blokera nie było, wystarczyło że postawiłaś na sekundę pudełeczko przy lampie bądź świetle słonecznym i już to wystarczyło.
Nie rozumiem skąd oburzenie dotyczące mojego porównania do ściętego kremu. Moim zdaniem jak najbardziej trafne. W obydwu przypadkach z produktem coś się podziało i nie powinien on być więcej używany. Dałabyś mamie przeterminowany czy śmierdzący krem żeby sobie wysmarowała twarz? Niesądzę. Zżółknięty żel do kosza. I nie ważne komu robisz paznokcie, sobie, mamie czy królowej angielskiej.

I proponowałabym zmienić informatora. Bo mnie by np. bardzo obchodziło czy żel który noszę na moje naturalnej płytce paznokcia jest żółty w pudełku czy nie. Zjem sobie zielony, spleśniały ser, bo przecież jak go przetrawię to i tak nie będzie widać pleśni
czy nawet jak bym wystawiła pojemniczek z połową żelu na światło dzienne na sekundę to on by cały zastygł?? w takim razie moge pracować nim tylko w zaciemnionym pomieszczeniu przy świetle świecy czy jak? to nie było tak że jak kończyłam pracę to on już się ścinał czy coś. naprawdę zdziwiłam się jak zakręcałam żel w dobrym stanie a otwierałam po miesiącu z jakimś glutem.
postaw się w mojej sytuacji i spróbuj zrozumieć zanim zaczniesz mnie oskarżać o nieprawidłowe korzystanie z żelu...
wyobraź sobie że pracujesz na zwykłych żelach od dłuższego czasu i próbujesz nowy produkt. zauważasz żółknięcie ale z internetu czytasz że silikonowym żelom zdarza się żółknąć... pokazały się jakieś gluty to pomyślałam że może faktycznie światło dzienne lekko utwardza żel. (nie mówię tu absolutnie o promieniach słonecznych bezpośrednio padających na żel bo paznokcie robię w koncie oddalonym od okna).
Z tym że jak połowa żelu mi się utwardziła to stwierdziłam że to przesada i skonsultuje się z dystrybutorką i może ona mnie uświadomi o tym że może ten jakoś się miesza czy coś... korzystałam z niego rzadko i pomyślałam że może to jest przyczyną (chociaż wydało mi się to mało prawdopodobne)


widzę że trudno tutaj o pomoc tylko od razu są oskarżenia... jeżeli coś jest nie tak to od razu moja wina. skąd wiesz??? rozumiem że nie wiesz kim jestem ale może spróbuj mnie zrozumieć?
a co jak ty trafisz na jakiś felerny produkt i chociaż robisz paznokcie, wiesz jak się tego używa ktoś ci pisze że to twoja wina??że na pewno robisz paznokcie na słońcu chociaż ty wiesz że robisz je w koncie oddalonym duży kawałek od okna?

jeżeli jest ktoś kto z góry nie zakłada że postawiłam żel w świetle słońca lub lampy niech mi napisze czy można zrobić jakiś inny błąd który mógł doprowadzić do takiego stanu mój żel.
chcę jeszcze podkreślić, że jak kupowałam żel to był on już otwierany przez dystrybutorkę bo miał przerwany hologram. ona mi powiedziała że otwierała go żeby pokazać jakiejś klientce, tylko że tamta się nie zdecydowała go kupić a miała tylko jeden żel silikonowy. jednak wtedy żel był przeźroczysty i nie zauważyłam w nim nic niepokojącego.
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:18   #210
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Spn

zara niczego nie kupujemy z zerwanym hologramem bo nie wiadmo czy owa pani co się nie zdecydowała na niego np ze złośliwości w niego nie napluła

oczywiście mam nadzieje ze nikt nie pluje w zel

ale nie uczciwa jest ta dystrybutorka ze wcisnęła ci najprawdopodobniej stary żel który nie wiadomo gdzie się znajdował i co z nim robiono...

mojej dystrybutorce nie zdążyło by się coś takiego jak mam wątpliwości to otwiera mi ona swój zelik na którym szkoli....

żel mógł żółknąć bo dostało się do niego światło lub jakieś zanieczyszczenia, tak jak pisałam wyżej ja swój mam przeterminowany bo boję się go wyrzucić by nie narobić środowisku szkód a mimo to jest on nadal przezroczysty.... (nie pracuje na nim i nie będę ale nie wiem gdzie się utylizuje chemiczne odpady)

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2010-06-25 o 17:20
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-24 09:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.