Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 11:13   #2101
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Principessinko kochana jestes, ze pytasz... tak juz wszystko dobrze. W nocy blagal o wybaczenie
Tobie bardzo ladnie w takich tuniczkach... ja wygladam jak w worku niestety chociaz mi sie podobaja

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Podobno mozna brac rutinoscorbim... jednak lepiej jakbys zrobila sobie ciepla herbatke z miodem z duza iloscia cytryny
Jest jeszcze jeden spoob. Cieple mleko z midem i wyscisnietym czosnkiem. Taka mieszanka moze nie jest smaczna, ale napewno nie zaszkodzi Dzidziusiowi, a Tobie pomoze
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:17   #2102
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Zapomnialam napisac, ze chyba zaczelam czuc mojego Dzidka
Najbardziej Go czuje jak leze na wznak. Czuje puk puk lub delikatne smyranie. To chyba to?


nnnn.jpg
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:26   #2103
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
A moje święta .... szkoda gadac, całe dnie w łóżku, z dreszczami (bez gorączki), bólami brzucha i pleców....koszmar. Codziennie zbieraliśmy się do szpitala, ale jakos przetrwałam do teraz, jeszcze tylko noc i jutro rano na gruntowne badania a popołudniu do lekarza . Najgorsze święta jakie miałam...
oj biedna, masz sile zeby sie powstrzymac przed pojsciem do szpitala...ale swieta- to sie rozumie. Dobrze, ze jutro idziesz na te badania. Oby wszystko bylo dobrze!

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Święta, Święta i po Świętach... Nawet jakoś szybko i znośnie zleciały.
Co do imprez,hmm... ja bym z wielką chęcią poszła potańczyć I jestem pewna,że we wakacje na pewno pójdę na imprezę i się wytańczę!

Tak patrze na te wasze zdjęcia i posty i zazdroszczę waszego nastawienia. Ja się wczoraj i dziś wkurzałam strasznie, że ten brzuch rośnie i rośnie i będzie coraz większy Już za bardzo nie da się go ukryć ajjj... źle się z tym czuję. A do tego Młody tak ostatnio rozrabia, że szok...

A tak w ogóle to aniołek naszej Eweski spadł teraz jest chyba blender, a było już żelazko

Miłego wieczoru Dziewczyny
skarbie rozumiem cie... ja swojego faceta poznalam na imprezce, nie bylismy od razu razem, po prostu musielismy sie wyszalec... ten rok byl strasznie pracowity jesli chodzi o mnie, dlatego imprez bylo malo- ostatnio w maju. Jednak poprzednie lata przy kazdej okazji gdzies sie pojechalo, tym bardziej latem...ognisko, morze, jeziorko i dyskoteki a przy tym piwko, wodeczka i nie przespane noce. Jednak teraz musze przyznac ze powinno mi juz wystarczyc. W styczniu koncze 25 lat i choc nadal mam ochote na zabawe, zostane mama i trzeba wziac sie garsc. I tak jak mowisz (moze nie w takim rytmie, nie w taki sposob, nie tak daleko) ale w wakacje tez mysle gdzies jechac z Tż, ubrac seksowna sukienke i znowu poczuc sie na 20 lat Tż sie ze mnie smieje ze pewnie po 2h bede chciala jechac do domku by zobaczyc jak sie dzidzia bez mamusi czuje
dla mnie to tez nowosc, i bardziej niz tego porodu, karmienia boje sie byc matka

a brzuszek rosnie... nigdy nie wazylam tyle co teraz 57kg ( o ile juz nie 60kg). W sobote widzialam sie z moimi siostrami, kumplami i kolezankami wszyscy gdzies jechali ( przedzial wiekowy 22-29lat)... Moje siostry do mnie ze stare dziadki z nas ( co one moga wiedziec), chetnie bym powiedziala ze z nich stare panny, ale sie wstrzymalam
za to moja kumpela (27lat) i moj kumpel (29lat) patrzyli na mnie i meża z pewnym zalem... samotnosc w tym wieku nie jest wcale taka fajna... ja w ich wieku bede miala duze dziecko i jestem z tego dumna

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Hej slonca moje kochane!
kochana urosl urosl, po swietach jeszcze bardziej, te z leze przed telewizorem, ale moja myszka jakos mniej kopie ostatnio
wiesz ze ja mialam tak przed swietami, moje malenstwo bylo malo aktywne, tez sie balam...a teraz kopie jak szalone ale w koncu sie troche odstresowalam... u mnie chyba moje nerwy tak na dzieciaczka wplywaja... zreszta u dziadkow jest mu/jej chyba bardzo dobrze...

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Wracam do Was po świętach - z pełnym brzuchem i okrąglutka. Mam wrażenie, że przez same święta przytyłam więcej niż od początku ciąży. Poza tym strasznie puchną mi łydki i stopy.

No i nadal męczy mnie przeziębienie - kaszel się utrzymuje, choć ja praktycznie zawsze tak długo go miałam po chorobie, ale co najdziwniejsze to katar - to już chyba z miesiąc, jak mam nos zapchany. Mam nadzieję, że to nie ten katar progesteronowy.
mi tez wszystko puchnie, juz obraczka mnie uwiera do tego kregoslup boli i mam dusznosci, czuje jak mi powietrza brakuje no i katar zawsze rano, zawsze krew...za suche powietrze tu w domu mam, nie wiem jak temu zaradzic

gratulacje pieknej rocznicy slubu

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość

Nie wiem jak Wy ale ja się tak cieszę, że się grudzień kończy bo niedługo będzie styczeń, 2011 rok w którym urodzą się nasze dzieciątka no tak mnie to pozytywnie nastraja, że już wyobrażam sobie wiosnę i spacerki z Igosławą

Acha i mój "bębenek" Nie wiem czy widać na zdjęciach ale już coraz bardziej odcina się od mojego ciała i odstaje tak do przodu.
Wrzucam też fotkę bodziaka, który uwielbia TŻ i niemowlakowych bucików. Dostałam też na święta świetne skarpetki dla dzidziuśki ale już schowałam do szafy. Od stycznia zabieramy się za zmiany w domu by przygotować pokój dla małej
oj ja tez coraz czesciej mysle jak to bedzie w kwietniu/maju... a czas leci jak szalony

brzuszek masz sliczny, moj pepek zrobil sie płytszy i sie rozciagnal

oj ja tez musze przygotowac pokoik dla malenstwa, zaraz sie zabieram za segregowanie swoich ciuszkow w ktore sie nie mieszcze ( mam nadzieje ze na razie), glownie dzinsy. A potem szafeczka na wszystkie akcesosia dla maluszka. Zaraz wstawie foteczke brzuszka i kosmetykow jakie dostalam
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:30   #2104
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

24kasia86 no ja tez nigdy nie wazylam tyle co teraz, a to dopiero waga zacznie isc w gore...
Paulizia ale super ta Twoja koszula! to taka specjalna ciazowa?? no i brzusio pieknie rosnie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:40   #2105
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

to moj brzucholek i moja wyprawka dla malenstwa, zrobilam zdjecia wszystkiego po troszku...a mam tego 3 torby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciaza23.jpg (31,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprawka.jpg (62,8 KB, 72 załadowań)
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:44   #2106
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

24kasia86 Twoj brzuszek wydaje sie mniejszy od mojego, bardzo zgrabny co tam mowisz, ze tyjesz
a ile Ty masz rzeczy juz dla malenstwa!!!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:53   #2107
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Chyba naprawdę muszę się wybrać już na zakupy. Tyle wszystkiego już macie...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 11:53   #2108
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Zapomnialam napisac, ze chyba zaczelam czuc mojego Dzidka
Najbardziej Go czuje jak leze na wznak. Czuje puk puk lub delikatne smyranie. To chyba to?


Załącznik 3626562
tak tak kochana to jest to! ja pierwsze ruchy czulam gdy lezalam wlasnie na plecach dopiero po jakis 2 tygodniach i teraz czuje nawet jak chodze
twoj brzusio szaleje, taka ladna pileczka z przodu no no

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
24kasia86 no ja tez nigdy nie wazylam tyle co teraz, a to dopiero waga zacznie isc w gore...
Paulizia ale super ta Twoja koszula! to taka specjalna ciazowa?? no i brzusio pieknie rosnie
wiem wlasnie, naprawde wiecej jem, rano sie budze z burczeniem w brzuchu, dzidzia kopie, wstaje zjem porzadne sniadanko ( nie to co kiedys) i lezymy dalej a ono chyba idzie spac

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
24kasia86 Twoj brzuszek wydaje sie mniejszy od mojego, bardzo zgrabny co tam mowisz, ze tyjesz
a ile Ty masz rzeczy juz dla malenstwa!!!
slonce tyje tyje, spojrz na moje dlonie, na nogi masakra, celulit ze az sie wylewa...wszystko dla dzidka, pozniej sie pomysli co z tym zrobimy

a mam kolezanke, ktora pracuje na porodowce w warszawie i mi przywozi jak przyjezdza do domu... samych butelek mam ( poczekaj ide policzyc).... 6 szt, kremiki do ciala, balsamiki, plyny do plukania tkanin, pieluszki pampers, podpaski po porodzie, herbatki dla malenstwa i mamusi, nawet kawe inke z magnezem i rabaty z aptece i smyku- masakra czapeczki i body po pare szt
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:58   #2109
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej kochane!
tesciowie pojechali z TZtem na ostatnie zwiedzanie centrum na szybko, mnie odpuscili. Ja odpoczywam, chyba sie przeforsowalam troche ostatnio, bo te takie lekkie plamienia dwudniowe mnie zestresowaly troche, dobrze ze mam tego mini dopplera, bo inaczj bym zwariowala, chyba pojde prywatnie do lekarza zaraz po nowym roku dzidzia sie ruszla troch dzisiaj ale tez troche niemrawo noo i jakis mam zly humor, zla jestem sama na siebie ze tak sie przeforsowalam w te glupie swieta, przeciez nikt mi kurcze nie kazal
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
to moj brzucholek i moja wyprawka dla malenstwa, zrobilam zdjecia wszystkiego po troszku...a mam tego 3 torby
Kasiu sliczna i wyprawka i brzucholek, rosnie rosnie
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
wiesz ze ja mialam tak przed swietami, moje malenstwo bylo malo aktywne, tez sie balam...a teraz kopie jak szalone ale w koncu sie troche odstresowalam... u mnie chyba moje nerwy tak na dzieciaczka wplywaja... zreszta u dziadkow jest mu/jej chyba bardzo dobrze...
brzuszek masz sliczny, moj pepek zrobil sie płytszy i sie rozciagnal
no ma nadzieje, ze moje dzidzi sie uaktywni z powrotem bo naprawde zaczelam sie denerwowac niestety niby mam wizyte u mojej lekarki w styczniu ale oni yu nawet nie badaja ginekologicznnie, wiec musze sie zaraz po nowym roku wybrac do prywatnego lekarza bo niestety w przerwie miedzy swietami a nowym rokiem niestety wszystko pozamykane
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Zapomnialam napisac, ze chyba zaczelam czuc mojego Dzidka
Najbardziej Go czuje jak leze na wznak. Czuje puk puk lub delikatne smyranie. To chyba to?


Załącznik 3626562
noooo to na pewno to!! mnie sie zaczelo od smyrania a teraz jest puk puk, a czasem to nawet bardzo silne puk, choc ostatnimi dniami cos sie nie chce ruszac wstreciucha jedna nooo
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
strasznie ruchliwe swieta mialam
azz mam wyrzuty sumienia
teraz bede lezec i wcinac owocki
ja tez mam wyrzuty sumienia, szczegolonie przez ten ciemny sluz bop boje sie ze cos uszkodzilam tym myciem podlog itp tez leze i sie lenie, a co!
Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Wracam do Was po świętach - z pełnym brzuchem i okrąglutka. Mam wrażenie, że przez same święta przytyłam więcej niż od początku ciąży. Poza tym strasznie puchną mi łydki i stopy.

No i nadal męczy mnie przeziębienie - kaszel się utrzymuje, choć ja praktycznie zawsze tak długo go miałam po chorobie, ale co najdziwniejsze to katar - to już chyba z miesiąc, jak mam nos zapchany. Mam nadzieję, że to nie ten katar progesteronowy.

Principessina, Aguś, Anula - ślicznie wyglądacie.

A ja mam dzisiaj 7 rocznicę ślubu - muszę jakąś kolacyjkę pyszną przygotować Ale ten czas leci
Kochana katar tez ma non stop, ale lekarze mowia, ze w ciazy zapchany nos to calkowicie normalne i nie ma sie czym denerwowac, wiec staram sie to lekcewazyc, jedyne co to ciezko sie spi w nocy z takim zapchanym noskiem
Najlepszego z okazji 7 rocznicy slubu!!
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość


Acha i mój "bębenek" Nie wiem czy widać na zdjęciach ale już coraz bardziej odcina się od mojego ciała i odstaje tak do przodu.
Wrzucam też fotkę bodziaka, który uwielbia TŻ i niemowlakowych bucików. Dostałam też na święta świetne skarpetki dla dzidziuśki ale już schowałam do szafy. Od stycznia zabieramy się za zmiany w domu by przygotować pokój dla małej
ale masz fantastyczny brzusio!! i jaki duzy juzzzzzz! A gdzie dostalas te male buciczki ? sa genialne, sama bym chetnie takie kupila, a na przeziebienie duuuzo czosnku i herbatki z miodem i cytrynka!! i odpoczywac
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki poświątecznie

Ja też mam wrażenie, że przez te święta przytyłam więcej niż przez całą ciążę
Dzisiaj wielki dzień dla Piotrusia Jedziemy na 18 na badanie połówkowe do Katowic, aby się pomierzyć, poważyć i pooglądać
Chociaż mój TŻ cały czas się upiera, że tam jest jednak Marysia i lekarz mu to dzisiaj powie( jaki naiwny ).
.
kochana to trzymamy kciuki za badanie , prosze nam koniecznie dac znac co i jak!
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziekuje za komplementy, bardzo mi sie milo zrobilo no ja troszke zakatarzona, bo maz sie przezebil i chyba mnie zarazil...czy mozna w ciazy brac rutinoskrobin i ew. ile razy dziennie czy lepiej zapytac lekarza?

anula_81 i pytanko do Ciebie czy bedziesz dzidzie rejestrowac w Pl? wyczytalam wczoraj, ze w ciagu trzech miesiecy od urodzenia nalezy zarejestrowac...
kcohana zamiast rutinoskorbinu, mleczko z czosnkiem i miodem, albo chlebek sobie posmaruj maselkiem i swiezym czosnkiem, ja sie tak leczylam oraz herbatka z miodem albo sokiem malinowym i duuuzo cytrynki!
co do dzidzi tak tzreba zarejestrowac w PL, zeby dostac paszport polski dla dziecka, niestety najpierw u nas musz eubiegac sie o numer taki jakby pesel dla dziecka i pozwolenie na pobyt bo nie przechodzi automatycznie z rodzicow na dziecko, a potem o tymczasowy paszport w ambasadzie, zebym mogla z dzieckiem pojechac do PL, zeby tam mi dziecko zarejestrowali, wiec mega galimatias juz na sama mysl, jestem przerazona, ale na szczescie juz mamy plany jechac do PL w lipcu

jeju wiecie co teraz zaczelam czytac w necie o tych lekkich plamieniach, strasznie sie martwie,teraz juz nic nie ma czysciutko, ale mam stresy i wyrzuty sumienia no ale skoro bije serduszko
? a wy macie czasem taki ciemniejszy sluz?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:59   #2110
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

musze uciekac, Tż za godzinke z pracy wraca i jedziemy pralke kupic

milego popołudnia

dziekuje za wszystkie komplementy dumna ze mnie mamusia
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:14   #2111
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

anula 81 ja miałam taki właśnie brązowy śluz - nie krwawoczerwony a brązowy.
Lekarz natychmiast kazał mi przyjechać, dokładnie zbadał i okazało się że odkleja się łożysko - nie dużo ale jednak. Od tej pory jestem na progesteronie, a problem znikł już następnego dnia. Wcale nie musi tak u Ciebie być, ale jeśli masz gdzie iść - idź.
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 12:42   #2112
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Principessinko to nie ciazowa, ale tak w sumie wyglada Ostatnia rzecz, ktora jeszcze na mnie pasuje
Kasia to Ty juz prawie przygotowana na przyjscie Dzidziusia na swiat Fajna czapusia ja jeszcze czekam do 7 stycznia, bo chcialabym kupic unisex, ale wole znac plec i juz konkretniej zaszalec
Brzusio w tej tuniczce wydaje sie mniejszy niz jak dawalas golaska Pewnie te pasy wyszczuplaja

Ogromnie sie ciesze, ze te puk puk to to!!!! Jest to poki co bardzo delikatne, ze musze sie naprawde skupic by wyczuc, ale ciesze sie bo bardzo chcialam by moj Dzidek objawil sie na swieta
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:43   #2113
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Principessina ja nie jestem przeziębiona, nie wiem co to jest za cholerstwo . A na przeziębienie to jak pisały dziewczyny, herbatka z cytrynką, mleko z miodem i czosnkiem, na katar używałam olejku olbas (nie wiem czy u Was będzie), na gardło Tantum Verde i rewelacyjnie działa płukanie gardła wodą z solą (lepsze niż wszystkie tabletki).
Anula jeżeli możesz z kimś skonsultowac ten ciemniejszy śluz to nawet się nie wahaj - tak jak pisala Amarcia to może byc delikatnie odklejające się łożysko, oby to nie było nic groźnego - tylko przemęczenie
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:44   #2114
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Anulka, a te lepkie plamienia to jakiego koloru sa?
I co to jest mini doppler? Bo ja
Odpoczywaj
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:46   #2115
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kasia, Paulizia - brzucholki piękne
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:50   #2116
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Gapa ze mnie teraz doczytalam, ze jest ciemniejszy....
No nie wiem.... zadzwon moze do lekarza. Ja tak nie mialam wiec nic Ci poradzic nie moge. Mysle, ze jak pojedziesz do swojej przychodni i powiesz co i jak to Cie przyjma bez problemu. Lepiej tego nie lekcewazyc.

A czy to prawda, ze w Norwegii przez niz dymograficzny jest prawo ziemii czyli dzieci urodzone na terenie Norwegii otrzymuja obywatelstwo norweskie? Tak mi ktos mowil, ale nie wiem czy to prawda.
W Anglii jest prawo krwi czyli dziecko otrzymuje obywatelstwo polskie. Moj tato mi to zalatwi. Wystarczy, ze wysle mu akt urodzenia dziecka, a on pojdzie do urzedu i zarejstruje malego tam gdzie ja jetsem zameldowana czyli we Wroclawiu. Wtedy bede mogla ubiegac sie o tymczasowy paszport dla malenstwa.
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:54   #2117
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
anula 81 ja miałam taki właśnie brązowy śluz - nie krwawoczerwony a brązowy.
Lekarz natychmiast kazał mi przyjechać, dokładnie zbadał i okazało się że odkleja się łożysko - nie dużo ale jednak. Od tej pory jestem na progesteronie, a problem znikł już następnego dnia. Wcale nie musi tak u Ciebie być, ale jeśli masz gdzie iść - idź.
wieszc o on nawet nei jest brazowy tylko duzo jasniejszy, ale bylo go duzo taki zoltopomaranczowy podchodzacy pod kawowy, teraz jest ok ale dzisiaj leze caly czas, niestety dzownilam przychodnia zamknieta do 3 stycznia, ginekolog panstwowo zamkniety do 3 stycznia, szpital tylko ostry dyzur ewentualnie z ostrym krwawieniem, wiec sie nei kwalifikuje, prywatnei mojego lekarza tez nie ma do 3 stycznia zastepczy lekarz ewentualnie moze mnie przyjac w czwartek za 1200 NOK.
No zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Anula jeżeli możesz z kimś skonsultowac ten ciemniejszy śluz to nawet się nie wahaj - tak jak pisala Amarcia to może byc delikatnie odklejające się łożysko, oby to nie było nic groźnego - tylko przemęczenie
ja mysle z eto tylko przemeczenie, ale wiesz ja juz raz poronilam i teraz mam schizy neistety
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Anulka, a te lepkie plamienia to jakiego koloru sa?
I co to jest mini doppler? Bo ja
Odpoczywaj
koloru jak pisalam taki zoltopomaranczowy i troche jakby kawy z mlekiem ale nei taki braz ani nie krew
a mini doppler to to urzadzonko co sobie kupilam takie jak lekarze maja co pozwala sluchac serduszka dzidziusia i jest przydatne zwlaszcza w takich sytuacjach jak ta

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Gapa ze mnie teraz doczytalam, ze jest ciemniejszy....
No nie wiem.... zadzwon moze do lekarza. Ja tak nie mialam wiec nic Ci poradzic nie moge. Mysle, ze jak pojedziesz do swojej przychodni i powiesz co i jak to Cie przyjma bez problemu. Lepiej tego nie lekcewazyc.

A czy to prawda, ze w Norwegii przez niz dymograficzny jest prawo ziemii czyli dzieci urodzone na terenie Norwegii otrzymuja obywatelstwo norweskie? Tak mi ktos mowil, ale nie wiem czy to prawda.
W Anglii jest prawo krwi czyli dziecko otrzymuje obywatelstwo polskie. Moj tato mi to zalatwi. Wystarczy, ze wysle mu akt urodzenia dziecka, a on pojdzie do urzedu i zarejstruje malego tam gdzie ja jetsem zameldowana czyli we Wroclawiu. Wtedy bede mogla ubiegac sie o tymczasowy paszport dla malenstwa.
tak jak mowie, u nas wszystko zamkniete, ja tez mam wolne w pracy romjulen to sie nazywa, leniuchy nie pracuja
niestety z obywatelstwem tak nie jest. W Norwegii jest wyz, duzo dzieci sie rodzi i jest prawo krwi, dziecko bedzie polskie i musi ubiegac sie jak juz pisalam o prawo do stalego pobytu jakie my mamy! wiec nie jest tak latwo
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:59   #2118
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Wlasnie teraz sobie przypomnialam... moja kumpela mieszka w Norwegii, ale przyjechala do Polski rodzic by dziecko mialo tylko polskie obywatelswto, bo podobno, tak jak piszesz, jest straszny galimatias z zarejstrowaniem dziecka w Norwegii i jej tam cos nie odpowiadalo... bla bla. To Twoje Dzidzi bedzie mialo podwojne obywatelstwo?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

No to mi bajek naopowiadala, a ja jak karp to lyknelam. Wstyd
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 13:00   #2119
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
wieszc o on nawet nei jest brazowy tylko duzo jasniejszy, ale bylo go duzo taki zoltopomaranczowy podchodzacy pod kawowy, teraz jest ok ale dzisiaj leze caly czas, niestety dzownilam przychodnia zamknieta do 3 stycznia, ginekolog panstwowo zamkniety do 3 stycznia, szpital tylko ostry dyzur ewentualnie z ostrym krwawieniem, wiec sie nei kwalifikuje, prywatnei mojego lekarza tez nie ma do 3 stycznia zastepczy lekarz ewentualnie moze mnie przyjac w czwartek za 1200 NOK.
No zobaczymy

ja mysle z eto tylko przemeczenie, ale wiesz ja juz raz poronilam i teraz mam schizy neistety

koloru jak pisalam taki zoltopomaranczowy i troche jakby kawy z mlekiem ale nei taki braz ani nie krew
a mini doppler to to urzadzonko co sobie kupilam takie jak lekarze maja co pozwala sluchac serduszka dzidziusia i jest przydatne zwlaszcza w takich sytuacjach jak ta

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------


tak jak mowie, u nas wszystko zamkniete, ja tez mam wolne w pracy romjulen to sie nazywa, leniuchy nie pracuja
niestety z obywatelstwem tak nie jest. W Norwegii jest wyz, duzo dzieci sie rodzi i jest prawo krwi, dziecko bedzie polskie i musi ubiegac sie jak juz pisalam o prawo do stalego pobytu jakie my mamy! wiec nie jest tak latwo
Na pewno to było jakieś niewielkie krwawienie, na tyle małe, że delikatnie zabarwiło śluz - czasami się tak zdarza właśnie przez przemęczenie, albo...właśnie mi się przypomniało jak mi gin mówił, może wystąpic po stosunku . Jak będziesz się oszczędzac i leżec to na pewno nic gorszego sie nie stanie . Ja też schizuje kochana (a nigdy nie poroniłam), ale po tym co przechodzę to chyba każdy by wariował
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 13:15   #2120
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj 7 rocznicę ślubu - muszę jakąś kolacyjkę pyszną przygotować Ale ten czas leci
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam sie nad jednym...wiele osob mowi nam, ze gondoli od wozka w ogole nie uzyjemy, bo bedzie za goraco i godnola jest potrzebna tylko na pierwsze trzy miesiace, jak Wy to widzicie? no ale to jak z dzidziusiem bede wychodzila na spacery? macie jakies pomysly?
eee jak to? Ja tam mam zamiar korzystać z gondoli do czasu aż dzidzia nie wyrośnie Przecież takie maleństwo na początku wozi się w gondoli a dopiero później przechodzi się na spacerówkę.

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
jeju wiecie co teraz zaczelam czytac w necie o tych lekkich plamieniach, strasznie sie martwie,teraz juz nic nie ma czysciutko, ale mam stresy i wyrzuty sumienia no ale skoro bije serduszko
? a wy macie czasem taki ciemniejszy sluz?
jak masz możliwość to skonsultuj się z lekarzem ale doczytałam właśnie, że u Was tam wszystko zamknięte (kurczę, tam nikt nie pracuje teraz? ). Może to być pewnie z przemęczenia ale lepiej się upewnić. A na drugi raz masz nauczkę aby tyle nie pracować Dobrze że już po świętach
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 13:31   #2121
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczynki dziekuje za rady, wypilam juz swiezy sok z pomaranczy i cytryny, teraz herbacia z cytryna, za troche zrobie mleko z czosnkiem i miodkiem, bede ladnie pachniec na jutrzejszym usg bardzo bym chciala zeby to przeziebienie mi przeszlo, bo glowe mi rozsadza, zreszta kto lubi zle sie czuc...
Dziewczonka teraz doczytalam, ze u Ciebie to nie przeziebienie, glowa mi peka wiec tak czytam niedokladnie.....
anula_81 teraz wypoczywaj, masz nauczke i nie bedziesz juz latac, lez odlogiem a teraz skojarzylam, ze przeciez Norwegia nie jest w UE, wiec chyba bedziesz miala troche wiecej latania niz ja, my zarejestrujemy dzidziulka wpierw we Wloszech i pozniej polecimy do Pl z wloskim paszportem i zarejestrujemy dzidzie w Pl, tylko nie wiem ile mam na to czasu dokladnie, wyczytalam, ze 3 miesiace, moze ktoras zagraniczna mama sie orientuje
24kasia86 ja jeszcze w takim wir kompletowania wyprawki nie wpadlam, zaczne jakos w lutym
MoniaK no wlasnie ja tez nie wiem jesli nie kupimy gondoli to te pierwsze miesiace gdzie bede dzidziulka wozic? bez sensu...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 13:55   #2122
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień dobry kochane

Na początku chciałam wszystkim podziękować za klikanie Jeśli dobrze pójdzie będę miała blender, który bardzo mi się przyda bo nie posiadam, suszarki bym nie chciała bo mam 3 No głosowanie zamknięte, ale jeszcze wyników ostatecznych nie ma, może się coś zmienić jeszcze bo będą usówane nieuczciwe kliki.

Jeszcze raz dziękuję pięknie kochane jesteście

Widziałam tu dużo pięknych brzuszków, nie nadrobię Was dokładnie nie mam czasu i nie jestem u siebie więc tylko na chwilkę dopadłam kompa.
Synal mi się rozchorował, wymiotuje od rana chyba zaraził się grypą jelitową
Mam nadzieję, że mnie nie dopadnie bo nie będzie za ciekawie.
Ogólnie to wszystko w porządku, chłopaki szaleją Już przywykłam do myśli, że nie będę miała córci

Pozdrawiam gorąco Tęskno mi do Was i codziennego pisania
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:46   #2123
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczyny odebrałam wyniki badań i niestety prawie nic nie wyszło, jedyny nieprawidłowy wynik to podniesione leukocyty - co może świadczyc o stanie zapalnym (tylko gdzie??).
Kochane mam prośbę do tych dziewczyn, które chorują na tarczycę - zrobiłam sobie też wyniki na tarczycę, podaje wyniki:
TSH 1,92
FT3 3,18
FT4 1,17
napiszcie mi czy te wyniki są prawidłowe w ciąży? Ogólnie mieszczą się w normie, ale wiem, ze w ciąży normy podobno są inne
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:04   #2124
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczonka ja mam tsh 2.60 i narazie endokrynolog nie kazal mi ziwekszac dawki, takze Twoje wyniki sa w normie dzis mialam isc na pobranie krwi, ale sie nie zwloklam, jutro musze isc koniecznie...

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Dziewczonka ja mam tsh 2.60 i narazie endokrynolog nie kazal mi ziwekszac dawki, takze Twoje wyniki sa w normie dzis mialam isc na pobranie krwi, ale sie nie zwloklam, jutro musze isc koniecznie...
a te leukocyty to pewnie w moczu czy nie?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:10   #2125
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Nie w moczu nie mam leukocytów, właśnie we krwi są zwiększone. Najgorsze jest to, że wszystko wskazuje na nerki, a wyniki moczu po raz kolejny są dobre - lekarze rozkładają ręce
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:14   #2126
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochane mam prośbę do tych dziewczyn, które chorują na tarczycę - zrobiłam sobie też wyniki na tarczycę, podaje wyniki:
TSH 1,92
FT3 3,18
FT4 1,17
napiszcie mi czy te wyniki są prawidłowe w ciąży? Ogólnie mieszczą się w normie, ale wiem, ze w ciąży normy podobno są inne
TSH optymalne w czasie ciąży nie powinno przekraczać 1,5 - 2, pomimo normy do 4,20. Tak mówi mój edno, spotkałam się z takimi opiniami również w necie.

Dziewczyny, my się powoli zbieramy. Badanie o 18, ale trzeba jeszcze dojechać do Katowic.
Tradycyjnie prosimy o Wierzymy gorąco, że nasz Piotruś jest zdrowy oraz rozwija się prawidłowo i chcemy to bardzo dzisiaj usłyszeć i zobaczyć Jak będzie okazja zrobimy jeszcze 3D/4D.
Do spisania wieczorkiem
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:19   #2127
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

a ja dzwonilam wlasnie do mojego gina w PL, pytal sie czy brzuch twardnieje, ale ja nie umiem powiedziec bo nei wiem jak ma twardniec, nie jest ani twardy ani miekki wiec sama nie wiem, ale chyba nie twardnieje jakos specjalnie, powiedzial, ze jak czuc ruchy i serduszko to powinno byc dobrze, i kazal wziac luteinke 2x1 tabletke na szczescie jeszcze mam w domu i jesli jeszcze pojawia si dalej plamienia to do lekarz akoniecznie bo nie mozna gdybac przez telefon.
no wiec luteinka i leze.
ale i tak sie martwie
Anulinka trzymamy kciuki!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:28   #2128
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Acha i mój "bębenek" Nie wiem czy widać na zdjęciach ale już coraz bardziej odcina się od mojego ciała i odstaje tak do przodu.
Wrzucam też fotkę bodziaka, który uwielbia TŻ i niemowlakowych bucików. Dostałam też na święta świetne skarpetki dla dzidziuśki ale już schowałam do szafy. Od stycznia zabieramy się za zmiany w domu by przygotować pokój dla małej
moria jaka Ty opalona jesteś... bo normalnie Cię znielubię ja wyglądam jak córka młynarza a brzuszek śliczniuchny

principesina
ja bez gondoli sobie raczej nie wyobrażam za bardzo... nawet jeśli poużywasz jej do 5 miesiąca to i tak uważam, że warto ją mieć... ale ja tam żadna specjalista, bo to też moje pierwsze dzieciątko... ale jak nie w gondoli to gdzie będziesz maluszka woziła na początku?? w spacerówce niby można ułożyć na płasko to oparcie.. ale czy ja wiem czy to zdrowo dla takiego malucha co ma jeszcze nie powykształcane wszystkie mięśnie przy kręgosłupie?? Poza tym gondola raczej taka stabilniejsza mi się wydaje i bezpieczniejsza dla malutkiego dziecka niż spacerówka... nie mówiąc już o samym foteliku do stelaża, gdzie cały czas dzieciaczek półzgięty jest... Ja tam stawiam na gondole na początku na pewno
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:31   #2129
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczonka tak jak pisze anulinka tsh optymalne w ciazy to tak do 2, ja teraz mam wyzsze, koniecznie musze powtorzyc badanie, a wyniki dopiero po Nowym Roku beda, ale staram sie nie panikowac...

anulinka trzymam kciuki, my usg mamu jutro

anula_81 moze jak do jutra nie przejdzie to pojedz na pogotowie? no wierze, ze sie denerwujesz, bo wlasnie przez tel to mozna sobie gdybac niestety...

Renessme1985 no ja tez raczej bez ten gondoli sobie nie wyobrazam, bo jak wyjsc na spacer czy w ogole trzymac maluszka, kazda mi tu mowi, ze w lato nie pouzywam tej gondoli w takie upaly, no to jak te Wloszki woza swoje noworodki w lato? nie za bardzo moge sobie to wyobrazic...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2010-12-27 o 15:34
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:40   #2130
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczynki dziękuję za wszystkie brzuszkowe komplementy

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Do dr Dudarewicza mąż będzie mógł ze mną wejść?
Oczywiście, Ty będziesz patrzyła na dzidzię w swój monitor a mężyk z dr w swój

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wielki dzień dla Piotrusia Jedziemy na 18 na badanie połówkowe do Katowic, aby się pomierzyć, poważyć i pooglądać
Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
a gdzie kupilas te przeslodkie paputki z I love mummy?

Dziewczyny zastanawiam sie nad jednym...wiele osob mowi nam, ze gondoli od wozka w ogole nie uzyjemy, bo bedzie za goraco i godnola jest potrzebna tylko na pierwsze trzy miesiace, jak Wy to widzicie?
princi paputki mam od mamy a ona wygrzebała w lumpku
A co do gondolki - nie wyobrażam sobie jak miałabyś z dzidzią na spacerki wychodzić bez gondoli Właśnie gondola chroni przed słońcem, trzeba tylko zadbać o to aby buda miała wentylację i już

Paulizia
brzuszek czaderski, rośnie rośnie

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
to moj brzucholek i moja wyprawka dla malenstwa, zrobilam zdjecia wszystkiego po troszku...a mam tego 3 torby
Brzuszek super no i wyprawka imponująca

anula_81
no właśnie chciałam Ci już pisać abyś sobie luteinkę zaaplikowała i leżakuj, wszystko będzie dobrze i koniec z szorowaniem podłogi bo inaczej...
Dziewczonka leukocyty w ciąży mogą być lekko podwyższone i nie świadczy to o infekcji, no chyba że masz b.wysoki wynik to wtedy nie wiem. Lekarz i tak musi spojrzeć swoim okiem i ocenić

eweska
blender super rzecz, ja swój uwielbiam i nie zamieniłabym nawet na 5 suszarek daj znać czy możemy przyjeżdżać na koktajle
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.