Louis Vuitton część IV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-04-23, 12:49   #421
kuroikaze
Wtajemniczenie

Dot.: Louis Vuitton część IV

Marigold serio nie masz? Pamietam, ze od dość dawna czychasz na neverfull. Decyduj się bo coraz drożej. Ja bardzo lubię swojego, trochę mnie zawiodła ta skóra ale jak naprawa faktycznie uda się za takie pieniądze to spoko. Eva od Ciebie nosi się idealnie, to moja ulubiona torebka

N. ♥
kuroikaze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 13:33   #422
Marigold19
🦄

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Marigold serio nie masz? Pamietam, ze od dość dawna czychasz na neverfull. Decyduj się bo coraz drożej. Ja bardzo lubię swojego, trochę mnie zawiodła ta skóra ale jak naprawa faktycznie uda się za takie pieniądze to spoko. Eva od Ciebie nosi się idealnie, to moja ulubiona torebka
A właśnie, to Ty masz moja Eve zapomnialam kto ja bral nie powiem- zrobilas wtedy deal życia

Nadal nie mam. Ale to już czas ja kupic! Mysle, ze zrobie to w maju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mikroREKLAMA
Sprzedam
Sprzedam 3 nowe, nieużywane, w kartonikach Shape Tape Tarte korektory (miniatury po 1 ml): * 22N * 20S * 20 B po 30 zł za sztukę plus przesyłka Inpost.

Ta reklama pokazywana jest pod 24 965 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 20:49   #423
mawis
Zakorzenienie

Ja też nie mam torebki, jeszcze

Mam za to w Krakowie sklep z tkaninami włoskimi, m.in. końcówkami od znanych projektantów, dorwałam dziś takie cudo - kupon materiału - niestety poliamid, ale w dotyku jak satynowy jedwab - z 4 apaszkami do wycięcia. Wzór o ile dobrze wygoglowałam to confidental - przetnę go przez środek, zszyję, obrębię i zrobię sobie z tego duży szal.

fajny prezent na urodziny- materiał miał małą skazę w nadruku, więc dostałam rabat, ostatecznie za kupon 140x140 cm wyszło 230 zł.

fota ze strony sklepu, bo materiał już dałam do krawcowej do obszycia

mawis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 23:17   #424
KarolinaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mawis Pokaż wiadomość
Ja też nie mam torebki, jeszcze

Mam za to w Krakowie sklep z tkaninami włoskimi, m.in. końcówkami od znanych projektantów, dorwałam dziś takie cudo - kupon materiału - niestety poliamid, ale w dotyku jak satynowy jedwab - z 4 apaszkami do wycięcia. Wzór o ile dobrze wygoglowałam to confidental - przetnę go przez środek, zszyję, obrębię i zrobię sobie z tego duży szal.

fajny prezent na urodziny- materiał miał małą skazę w nadruku, więc dostałam rabat, ostatecznie za kupon 140x140 cm wyszło 230 zł.

fota ze strony sklepu, bo materiał już dałam do krawcowej do obszycia
Ten polamid mi tutaj podpada . Kolejna kwestia to LV to francuska marka... poza tym nie wydaje mi sie zeby LV sprzedawało skrawki swoich materiałów... bo to jest zupełnie niezgodne z ich polityka tym bardziej biorac pod uwagę ilośc replik pojawiających sie na rynku .
Chociaz czasami sobie mysle ze ta ilośc replik to jest świetny chwyt marketingowy na naiwnych klientów z kasa
KarolinaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 06:15   #425
mawis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ten polamid mi tutaj podpada . Kolejna kwestia to LV to francuska marka... poza tym nie wydaje mi sie zeby LV sprzedawało skrawki swoich materiałów... bo to jest zupełnie niezgodne z ich polityka tym bardziej biorac pod uwagę ilośc replik pojawiających sie na rynku .
Chociaz czasami sobie mysle ze ta ilośc replik to jest świetny chwyt marketingowy na naiwnych klientów z kasa

Zapraszam do sklepu, przekonasz się sama. Dysponują oryginalnymi materiałami Gucci, Pucci, Etro, Chanel, YSL,LV, Fendi i wielu innych marek. Żakardy, wiskozy, jedwabie. Co sobie życzysz. Nie są to jakieś szalone ilości, czasem jest cały wałek, czasem tylko kilka kuponów.

LV to marka francuska, ale producentami materiałów dla domów mody są najczęściej Włosi.

Stary 2021-04-29, 17:45   #426
kuroikaze
Wtajemniczenie

Mari tak, Eva to był deal życia

perypetii ciąg dalszy. torebka dotarła do salonu, dostałam info, że ją naprawią za 1100 zł przez tel mówiłam 220 zł serio! i jeszcze wtedy tak bardzo się zdziwiłam. nie wysłałbym jej do nich gdybym wiedziała, że wycenią to na tyle. dostali dokładne zdjęcia i usłyszeli ze tylko to..

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Mavis piekne!

N. ♥
Stary 2021-04-29, 18:19   #427
Marigold19
🦄

Cytat:

perypetii ciąg dalszy. torebka dotarła do salonu, dostałam info, że ją naprawią za 1100 zł przez tel mówiłam 220 zł serio! i jeszcze wtedy tak bardzo się zdziwiłam. nie wysłałbym jej do nich gdybym wiedziała, że wycenią to na tyle. dostali dokładne zdjęcia i usłyszeli ze tylko to..

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Mavis piekne!
Ile???? I czym taką ceną uzasadniają??
mikroREKLAMA
Sprzedam
Sprzedam 3 nowe, nieużywane, w kartonikach Shape Tape Tarte korektory (miniatury po 1 ml): * 22N * 20S * 20 B po 30 zł za sztukę plus przesyłka Inpost.

Ta reklama pokazywana jest pod 24 965 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2021-04-29, 18:47   #428
kaledonia
Moderator

Też mi się wydawało, że to tanio jak na lv, może to były ceny w euro.

15 lat z Wizażem
kaledonia jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 19:08   #429
KarolinaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja kiedys zarysowałam szkło w okularach słonecznych LV akurat to na którym jest logo... Naprawa czyli wymiana szkła kosztowała mnie 50€. Do tego przy odbiorze dostałam gratis nowe (drugie) etui i ładne pudełeczko. Ae to było 8 lat temu .
Az nie wierze ze moje okulary ktore nosze przez cały rok 8 lat sa az tak stare czas chyba na nowa pare ...
KarolinaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-29, 21:50   #430
Marigold19
🦄

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wiesz... jeszcze zależy, co za tę cenę robią...
mikroREKLAMA
Sprzedam

Stary 2021-04-30, 11:33   #431
mawis
Zakorzenienie

Cytat:
Hej Dziewczyny jestem trochę rozżalona, czy Wasze torebki Neverfull też się tak ścierają ? Moja mam już prawie 4 lata ale noszę rzadko i przechowuje w worku. (może powinnam jeszcze w kartonie?) i zauważyłam jak bardzo starła się skórka...

szok, no np. moja torebka Batycki z lakierowanej skóry tak popękała na rączkach po 3 latach intensywnej eksploatacji. no, ale to nie ta półka cenowa to raz, a dwa, ja potrafiłam w niej zakupy z Biedry (całkiem spore) nosić...

Cytat:

Mavis piekne!

może faktycznie podali Ci cenę w euro...
jeśli faktycznie nosiłaś rzadko i takie szkody, to ja jak kupię, to będę nią tyrać przez 2 lata non stop - jak przetrzyma, to znaczy, że dobra, jak szlag trafi to naprawię/zwrócę na gwarancji

Stary 2021-04-30, 13:25   #432
Marigold19
🦄

Cytat:
Napisane przez mawis Pokaż wiadomość
szok, no np. moja torebka Batycki z lakierowanej skóry tak popękała na rączkach po 3 latach intensywnej eksploatacji. no, ale to nie ta półka cenowa to raz, a dwa, ja potrafiłam w niej zakupy z Biedry (całkiem spore) nosić...

może faktycznie podali Ci cenę w euro...
jeśli faktycznie nosiłaś rzadko i takie szkody, to ja jak kupię, to będę nią tyrać przez 2 lata non stop - jak przetrzyma, to znaczy, że dobra, jak szlag trafi to naprawię/zwrócę na gwarancji

No jakoś ciężko mi uwierzyć w to euro, bo jednak funkcjonujemy w Polsce i obowiązuje złotówka. Raczej podejrzewam, że ktoś się machnął i pospieszył z wyceną. Ale dobrze to wiedzieć i na przyszłość0 wszystko mieć najlepiej na piśmie.
mikroREKLAMA
Sprzedam

Stary 2021-05-09, 17:36   #433
kuroikaze
Wtajemniczenie

Pan który obsługuje moje zamówienie naprawy w końcu się odezwał. Stwierdził, że 1100 zł to cena za naprawę krawędzi plus wymianę uchwytów i że on ma takie diwę naprawy zlecone w systemie. Trochę zgłupiałam bo wyraźnie rozmawialiśmy o naprawie tego co było na zdjęciach (uszkodzenia krawędzi - tam nawet uchwytów na tych fotkach nie ma :P) nie pamiętam czy rączki były z złym stanie - przecież bym zauważyła, więc kategorycznie zabroniłam wymiany rączek. naprawa krawędzi ma kosztować 220 zł nic z tego nie zrozumiałam, nie wiem co się podziało między czasem kiedy rozmawiałam z nim pierwszy raz przez telefon a dniem kiedy otrzymali torebkę, trochę się martwię co do mnie wróci
w każdym razie tak, lepiej mieć wszystko na piśmie (sms/mail)

N. ♥
Stary 2021-05-09, 17:39   #434
Marigold19
🦄

Cytat:
Pan który obsługuje moje zamówienie naprawy w końcu się odezwał. Stwierdził, że 1100 zł to cena za naprawę krawędzi plus wymianę uchwytów i że on ma takie diwę naprawy zlecone w systemie. Trochę zgłupiałam bo wyraźnie rozmawialiśmy o naprawie tego co było na zdjęciach (uszkodzenia krawędzi - tam nawet uchwytów na tych fotkach nie ma :P) nie pamiętam czy rączki były z złym stanie - przecież bym zauważyła, więc kategorycznie zabroniłam wymiany rączek. naprawa krawędzi ma kosztować 220 zł nic z tego nie zrozumiałam, nie wiem co się podziało między czasem kiedy rozmawiałam z nim pierwszy raz przez telefon a dniem kiedy otrzymali torebkę, trochę się martwię co do mnie wróci
w każdym razie tak, lepiej mieć wszystko na piśmie (sms/mail)
Może ktoś Ci dopisał coś "z głowy" i poszły w młyny
mikroREKLAMA
Sprzedam

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości