Mamy wrześniowe 2021 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 12:50   #2971
patka3008
Zakorzenienie

Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Byłam dziś na badaniu krwi, nie wiem może mam humory ciążowe ale wydaje mi się bez sensu zapisywanie w lm na godziny a ludzie siedzą z 45 min opóźnieniem, kumulują się w poczekalni a panie sobie siedzą w pokoju i urządzają pogaduszki na temat grafików ( cała poczekalnia to słyszała ). Zwróciłam paniom uwagę to dostałam za swoje tak mi grzebała w żyłach że mogłam chyba ugryźć się w jezyk

Ja bym skonsultowała to jednak świadczy o jakiejś infekcji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kochamy Luxmed

jak wczoraj byłam na badaniu to były takie pustki, że aż żałowałam, że wcześniej nie przyszłam :/

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Dzwonili do mnie z laboratorium, baba była potwornie nieuprzejma, ale CHYBA jest okej, wstępne wyniki wyszły dobrze. Pewnie jutro zadzwonią jeszcze z samej przychodni i powiedzą coś więcej. Ta mi w ogóle nie chciała nic powiedzieć poza tym, ze wynik jest do odbioru, a jak zaczęłam drążyć, to naskoczyła na mnie z pretensjami, że "gdyby coś było nie tak to by nie był do odbioru, nie może się pani tego domyślić?!?!?!"
Order z ziemniaka za uprzejmość

Cytat:
Mnie też to zastanawia, jeszcze babka miała taki chamski śląski akcent... Nie chcę zabrzmieć źle, uwielbiam śląski, ale czasem on wchodzi w takie tony, że ledwo ktoś Ci powie "dzień dobry" a Ty już szukasz gdzie by tu się schować bo wiesz, że ta rozmowa się dobrze nie skończy

Ja też już mam fazę na porządki, wczoraj układałam mężowi farbki (maluje figurki w wolnym czasie :P) i porządkowałam ubranka, zobaczcie ile tego wyszło I coraz częściej gadam o robieniu jakiegoś przeglądu rzeczy i wygospodarowaniu miejsca na rzeczy dla Stasia. Największą przeprawę będę mieć z rzeczami do przewijania, bo nie bardzo mamy gdzie postawić taki standardowy przewijak i liczę się z tym, że będziemy przewijać gdzie bądź, na stole, łóżku, blacie kuchennym ;P Mąż chce opróżnić jedną szafkę wiszącą w kuchni i tam trzymać rzeczy do przewijania, ale ta szafka jest akurat nad kuchenką, więc ja to słabo widzę. Ale chyba dam mu zrobić po swojemu i samemu zobaczyć, że to nie ma żadnego sensu xD
Ale piękne ubranka

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Wow ile piękności ,jejku a ja w sumie to nie mam nic , jutro połówkowe to myślę że już zaczyne coś kupować . A właśnie dziewczyny ja mam zawsze problem jak się ubrać ,jak myślicie sukienka ,spodnie ? W sukience jeśli będzie tylko przez brzuch ta cała doopa będzie na wierzchu .

Ja to też dlatego w sumie nie mam nic bo mieszkań w kawalerce 26 m kw nie ma gdzie tego trzymać ,ja nie wiem jak to będzie jak już dziecko się urodzi .... Utone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hi5 też nie mam nic ja chodzę w sukienkach, na szczęście mam takie dłuższe do kolana/poza ale później to pewnie będę musiała zainwestować w jakieś spódnice

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Hej, pamięta mnie ktoś jeszcze? zalatana jestem ostatnie czasy I niewiem w co ręce włożyć. Mam do nadrobienia 50stron, co wy tu nasmarowalyscie? U nas wszystko ok. W czwartek wizyta u mojego gina, w piątek polowkowe a my nadal niewiemy kto mieszka w brzuszku Maks czy Pola? U Was też tak gorąco? 29 stopni wreszcie

Ooo fajnie, że jesteś to kciuki za wizyty

U mnie dzisiaj 27 st ciepła na obiad zrobiłam placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i jakoś zmęczyłam się chciałam przejść się na spacer, ale tak grzeje, że wolę nie ryzykować i może zaraz zrobię sobie kawę i pójdę na balkon posiedzieć

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

27.04.2019

patka3008 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 12:52   #2972
sale_girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lotus_flower_2805 Pokaż wiadomość
sale_girl wow jaka Ty już przygotowana
Ja z ciuszków jeszcze prawie nic nie mam, dzisiaj połówkowe i mam nadzieję, że już wyraźnie będzie widać płeć i będę mogła zacząć szał zakupów
Oj tam, poza ubrankami to ja właściwie nic nie mam, więc nie wiem, czy taki ze mnie ogar ;p Nie czekałam na 100% pewność z płcią, bo i tak chciałam rzeczy raczej neutralne, żeby były na następne

Cytat:
Hej, pamięta mnie ktoś jeszcze? zalatana jestem ostatnie czasy I niewiem w co ręce włożyć. Mam do nadrobienia 50stron, co wy tu nasmarowalyscie? U nas wszystko ok. W czwartek wizyta u mojego gina, w piątek polowkowe a my nadal niewiemy kto mieszka w brzuszku Maks czy Pola? U Was też tak gorąco? 29 stopni wreszcie 🤩

No hej, nawet myślałam ostatnio, co u Ciebie i czy wszystko ok, fajnie, że napisałaś Kciuki za połówkowe!

U nas też gorąco, po pracy jadę na paznokcie i ubrałam normalnie cienką letnią sukienkę. Ale jak patrzę przez okno, to widzę, że ludzie sobie różnie poradzili z tą temperaturą, chyba po tej zimnicy trudno uwierzyć, że pogoda w końcu jest ładniejsza.
sale_girl jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 13:25   #2973
blekitna laguna
Rozeznanie

Cytat:
Mnie też to zastanawia, jeszcze babka miała taki chamski śląski akcent... Nie chcę zabrzmieć źle, uwielbiam śląski, ale czasem on wchodzi w takie tony, że ledwo ktoś Ci powie "dzień dobry" a Ty już szukasz gdzie by tu się schować bo wiesz, że ta rozmowa się dobrze nie skończy 😂😂😂

Ja też już mam fazę na porządki, wczoraj układałam mężowi farbki (maluje figurki w wolnym czasie :P) i porządkowałam ubranka, zobaczcie ile tego wyszło I coraz częściej gadam o robieniu jakiegoś przeglądu rzeczy i wygospodarowaniu miejsca na rzeczy dla Stasia. Największą przeprawę będę mieć z rzeczami do przewijania, bo nie bardzo mamy gdzie postawić taki standardowy przewijak i liczę się z tym, że będziemy przewijać gdzie bądź, na stole, łóżku, blacie kuchennym ;P Mąż chce opróżnić jedną szafkę wiszącą w kuchni i tam trzymać rzeczy do przewijania, ale ta szafka jest akurat nad kuchenką, więc ja to słabo widzę. Ale chyba dam mu zrobić po swojemu i samemu zobaczyć, że to nie ma żadnego sensu xD
Ile pieknosci
Ja tez dla cory staralam sie kupowac neutralne zeby w razie czego dla drugiego miec, a tu druga cora
Ja musze kupic komode i wtedy zaczne przegladanie i segregacje ubranek
blekitna laguna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:12   #2974
runawaytrain
Raczkowanie

@Sale, strasznie się cieszę z wyników badania!!! Śliczne masz ciuszki dla Stasia, uwielbiam jednokolorowe i uwielbiam z H&m, więc

runawaytrain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 15:38   #2975
patka3008
Zakorzenienie

Dzwoniła do mnie pani z Diagnostyki, że zgubili moje próbki krwi i moczu i czy mogę jutro jeszcze raz przyjechać do luxmedu i oddać dobrze, że ostatnio wzięłam pojemniczek na mocz z lm

27.04.2019

Stary Dzisiaj, 15:54   #2976
Michiru
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was opryszczkę na ustach w ciąży? Ja nie miałam nigdy w życiu, a teraz mam tak mocniej zaczerwienione przy krawędzi ust w jednym miejscu czym to leczyć? Konsultować z lekarzem?

Skonsultuj, wirus opryszczki w ciąży to jednak wcale nie takie nic. Co prawda nic czym należało by się tak przejmować, by panikować, ale trzeba się tym zająć.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Byłam dziś na badaniu krwi, nie wiem może mam humory ciążowe ale wydaje mi się bez sensu zapisywanie w lm na godziny a ludzie siedzą z 45 min opóźnieniem, kumulują się w poczekalni a panie sobie siedzą w pokoju i urządzają pogaduszki na temat grafików ( cała poczekalnia to słyszała ). Zwróciłam paniom uwagę to dostałam za swoje tak mi grzebała w żyłach że mogłam chyba ugryźć się w jezyk

Ja bym skonsultowała to jednak świadczy o jakiejś infekcji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Koszmar. Może powinnaś napisać jakieś zgłoszenie, skargę? Bo tak wydaje mi się, że na gębę to niewiele można zdziałać, jak nie pójdzie wyżej to nikt się nie przejmie. U mnie w Luxmedzie tak nie ma. Nie mówię, że jest co do minuty, ale opóźnienia są naprawdę rzadko i z tego co widziałam zawsze z czegoś konkretnego wynikają, a nie z pogaduszek personelu.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Dzwonili do mnie z laboratorium, baba była potwornie nieuprzejma, ale CHYBA jest okej, wstępne wyniki wyszły dobrze. Pewnie jutro zadzwonią jeszcze z samej przychodni i powiedzą coś więcej. Ta mi w ogóle nie chciała nic powiedzieć poza tym, ze wynik jest do odbioru, a jak zaczęłam drążyć, to naskoczyła na mnie z pretensjami, że "gdyby coś było nie tak to by nie był do odbioru, nie może się pani tego domyślić?!?!?!"
Co za wredne babsko! Mam nadzieję, że sprowadziłaś ją do parteru? Co to, robisz takie badania co miesiąc, że masz się domyślać ..?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Mnie też to zastanawia, jeszcze babka miała taki chamski śląski akcent... Nie chcę zabrzmieć źle, uwielbiam śląski, ale czasem on wchodzi w takie tony, że ledwo ktoś Ci powie "dzień dobry" a Ty już szukasz gdzie by tu się schować bo wiesz, że ta rozmowa się dobrze nie skończy

Możesz mieć przewijak nakładany na łóżeczko. Ja tak przewijałam obu chłopaków, wcale nie jest zły, a ile miejsca się zaoszczędza.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Hej, pamięta mnie ktoś jeszcze? zalatana jestem ostatnie czasy I niewiem w co ręce włożyć. Mam do nadrobienia 50stron, co wy tu nasmarowalyscie? U nas wszystko ok. W czwartek wizyta u mojego gina, w piątek polowkowe a my nadal niewiemy kto mieszka w brzuszku Maks czy Pola? U Was też tak gorąco? 29 stopni wreszcie 🤩

Hejo z powrotem 50 stron to i tak mało
U mnie też dziś ukrop, jakby środek lata był te maski mnie w taką pogodę podwójnie dobijają, ale przynajmniej w autobusie nie było ścisku i dało się nawet w miarę wygodnie jechać

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez patka3008 Pokaż wiadomość
Dzwoniła do mnie pani z Diagnostyki, że zgubili moje próbki krwi i moczu i czy mogę jutro jeszcze raz przyjechać do luxmedu i oddać dobrze, że ostatnio wzięłam pojemniczek na mocz z lm

Wow a to takie coś można zgubić?

Ja dziś biję się z myślami, czy zabrać Leośka na spacer, taka hica, tak gorąco, że nie wiem... Ja zdechnę w maseczce... Ale na balkonie już siedzieliśmy, mały uszczęśliwiony, szczególnie że to tak wysoko na 4 piętrze

Ja dziś już po połówkowych wszystko idealnie, dzidzia na pewno grzeczniejsza i spokojniejsza na obecną chwilę niż starsze rodzeństwo na tym etapie. Trochę połykała, obróciła się ze 2x, dała sobie zmierzyć to co najważniejsze i niespodzianka proszę o dopisanie na 1 stronie małej Zuzi przez chwilę myślałam, że spadnę z tej leżanki....

Michiru jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 15:55   #2977
theali
Zakorzenienie

Cytat:

Masakra 🤦
A jakby to były próbki z krzywej, która jest badaniem dość mocno obciążającym?

theali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:04   #2978
patka3008
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Skonsultuj, wirus opryszczki w ciąży to jednak wcale nie takie nic. Co prawda nic czym należało by się tak przejmować, by panikować, ale trzeba się tym zająć.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Koszmar. Może powinnaś napisać jakieś zgłoszenie, skargę? Bo tak wydaje mi się, że na gębę to niewiele można zdziałać, jak nie pójdzie wyżej to nikt się nie przejmie. U mnie w Luxmedzie tak nie ma. Nie mówię, że jest co do minuty, ale opóźnienia są naprawdę rzadko i z tego co widziałam zawsze z czegoś konkretnego wynikają, a nie z pogaduszek personelu.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Co za wredne babsko! Mam nadzieję, że sprowadziłaś ją do parteru? Co to, robisz takie badania co miesiąc, że masz się domyślać ..?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Możesz mieć przewijak nakładany na łóżeczko. Ja tak przewijałam obu chłopaków, wcale nie jest zły, a ile miejsca się zaoszczędza.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Hejo z powrotem 50 stron to i tak mało
U mnie też dziś ukrop, jakby środek lata był te maski mnie w taką pogodę podwójnie dobijają, ale przynajmniej w autobusie nie było ścisku i dało się nawet w miarę wygodnie jechać

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Wow a to takie coś można zgubić?

Ja dziś biję się z myślami, czy zabrać Leośka na spacer, taka hica, tak gorąco, że nie wiem... Ja zdechnę w maseczce... Ale na balkonie już siedzieliśmy, mały uszczęśliwiony, szczególnie że to tak wysoko na 4 piętrze

Ja dziś już po połówkowych wszystko idealnie, dzidzia na pewno grzeczniejsza i spokojniejsza na obecną chwilę niż starsze rodzeństwo na tym etapie. Trochę połykała, obróciła się ze 2x, dała sobie zmierzyć to co najważniejsze i niespodzianka proszę o dopisanie na 1 stronie małej Zuzi przez chwilę myślałam, że spadnę z tej leżanki....

Jak widać można

A masz gdzieś jakiś park w pobliżu, czy lasek? Bo jak tak się idzie w maseczce to ciężko się oddycha, a jednak pośród drzew to zawsze trochę lepiej

O kurde, to Ci niespodzianka

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Masakra
A jakby to były próbki z krzywej, która jest badaniem dość mocno obciążającym?

Nawet mi nie mów, krzywą mam w poniedziałek i oby się nie powtórzyło pierwszy raz zdażyło mi się, żeby lab zgubił próbkę jeszcze pani mówiła mi przez telefon, że są jakieś inne numerki próbek, ale no nie chce się pomylić i w razie w przypisać czyiś wyników

27.04.2019

Stary Dzisiaj, 17:06   #2979
Avokado2021
Przyczajenie

Sale, extra, że wynik Oki. Ja mam jutro wizytę, A poliwkowe dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawe co u dzidzi.🙃dziś zdycham totalnie po tej szczepionce. Znaczy czuje się jak na mega kacu. Boli głowa mięśnie, do tego zawroty i swistlowdtret. Generalnie bywało lepiej. Ledwie w pracy wytrzymałam, A po drodze jeszcze popsuł się pociąg i utknelusmy w szczerym polu na ponad godzine🤮to nie jest dobry dzień. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej🙃dobrze że chociaż tz Mała wziął na dwór to mogę pozdychac w samotnosci😎oczywiście nie zniechęcam do szczepienia, ale warto w swoje plany zawodowe uwzględnić te niedogodności 🙃
Avokado2021 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 17:17   #2980
truskawaka
Raczkowanie

Melduje się po prenatalnych, oficjalnie dziewczynka wszystko prawidłowo, markerów ryzyka żadnych nie stwierdzono, echo serca wzorowo
truskawaka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 17:20   #2981
patka3008
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Sale, extra, że wynik Oki. Ja mam jutro wizytę, A poliwkowe dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawe co u dzidzi.dziś zdycham totalnie po tej szczepionce. Znaczy czuje się jak na mega kacu. Boli głowa mięśnie, do tego zawroty i swistlowdtret. Generalnie bywało lepiej. Ledwie w pracy wytrzymałam, A po drodze jeszcze popsuł się pociąg i utknelusmy w szczerym polu na ponad godzineto nie jest dobry dzień. Mam nadzieję że jutro będzie lepiejdobrze że chociaż tz Mała wziął na dwór to mogę pozdychac w samotnoscioczywiście nie zniechęcam do szczepienia, ale warto w swoje plany zawodowe uwzględnić te niedogodności
Biedna, a to nie jest tak, że po szczepionce możesz mieć jeden dzień wolnego? Pamiętam, że szwagier TŻ i teściowa po szczepieniu mieli dzień wolnego właśnie żeby dojść do siebie, ale teraz już nie jestem pewna czy oni sami wzięli, czy im to "przysługiwało"

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Melduje się po prenatalnych, oficjalnie dziewczynka wszystko prawidłowo, markerów ryzyka żadnych nie stwierdzono, echo serca wzorowo
Super!

27.04.2019

Stary Dzisiaj, 17:44   #2982
Michiru
Zakorzenienie

Cytat:
Jak widać można

A masz gdzieś jakiś park w pobliżu, czy lasek? Bo jak tak się idzie w maseczce to ciężko się oddycha, a jednak pośród drzew to zawsze trochę lepiej

O kurde, to Ci niespodzianka

Do lasku mogę iść sama, Leo się nudzi w wózku jeżdżąc po lesie, drzemek w wózku już nie robi, więc to w sensu nie ma. Aż mega czekam na tą sobotę....

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Sale, extra, że wynik Oki. Ja mam jutro wizytę, A poliwkowe dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawe co u dzidzi.dziś zdycham totalnie po tej szczepionce. Znaczy czuje się jak na mega kacu. Boli głowa mięśnie, do tego zawroty i swistlowdtret. Generalnie bywało lepiej. Ledwie w pracy wytrzymałam, A po drodze jeszcze popsuł się pociąg i utknelusmy w szczerym polu na ponad godzine🤮to nie jest dobry dzień. Mam nadzieję że jutro będzie lepiejdobrze że chociaż tz Mała wziął na dwór to mogę pozdychac w samotnoscioczywiście nie zniechęcam do szczepienia, ale warto w swoje plany zawodowe uwzględnić te niedogodności
Współczuję

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Gratulacje

Michiru jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (2 użytkowników i 4 gości)
sale_girl, marijka0085
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości