Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 23:17   #31
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
małżeństwa, nie maleństwa
Haha autokorekta! 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 22:41   #32
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Obejrzałam odcinek na dobranoc jedyne, co mam do napisania, bo więcej później - Wojtek i Agnieszka są super, mam nadzieję, że im się udało !
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 23:48   #33
KarolinkaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Oczywiście, że im nie wyszło. Oni są z dwóch różnych światów.
KarolinkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 08:54   #34
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez KarolinkaMisia Pokaż wiadomość
Oczywiście, że im nie wyszło. Oni są z dwóch różnych światów.
Hmm, to trzeba być jak bliźnięta syjamskie, żeby stworzyć związek?

To tak, Oliwia i Łukasz - gdyby nie byli tak atrakcyjni fizycznie, to oglądałoby się ich równie interesująco co Macieja i Agatę.
Wiele osób pisało, że Asia to jest nudna. Nie, ona ma jakichś charakter. Natomiast Łukasz - jest po prostu bezbarwny. Może to być kwestia, ze zyskuje przy bliższym poznaniu, zobaczymy; może to kwestia kamer, że ja u nich nie widzę chemii.
Oliwia nie wiem. Nie dosłyszałam, co on tam powiedział przy tych falach, ale moim zdaniem jest trochę hmm nieprzyjemna? Chyba tak to można określić. Wydaje się, że ma oczekiwania, że facet będzie za nią biegał troszkę i że wszyscy będą robić tak, jak ona chce.

Wojtek i Agnieszka - nie wiem, moim zdaniem super. Już trochę za bardzo polecieli wszyscy na weselu (właśnie, czemu ich wesele i Adama i Joanny tak męczyli?), ale czuć chemię między nimi. Moim zdaniem Agnieszka jest przeurocza, ma śliczny głos. Wojtek mnie nie czaruje, ale jest ok.

Joanna i Adam... Nie wiem, to nie jest tak, że on jest jakiś najgorszy. Nie jest, moim zdaniem byli gorsi faceci od niego w ŚoP. Ale po prostu oni do siebie nie pasują i chyba to jest po prostu tyle.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 15:21   #35
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

podobno jest już dostępny 6 odcinek dla tych co mają subskrybcję.... jesli ktos widział to poproszę o info na temat 6 odcinka....
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 16:22   #36
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jest dostępny. Nic ciekawego. Oliwia jeszcze bardziej wydaje mi się nieprzyjemna. I będę zaskoczona jeśli im się udało. Aga i Wojtek na plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 16:44   #37
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Jest dostępny. Nic ciekawego. Oliwia jeszcze bardziej wydaje mi się nieprzyjemna. I będę zaskoczona jeśli im się udało. Aga i Wojtek na plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak sądzę, ze nudy; gdyby nie Aga i Wojtek, to bym nie oglądała.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 17:10   #38
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O, na playerze jest 6 odcinek, zabieram się

1. Oliwia i Łukasz - żal mi tego chłopaka, bo widać, ze laska go zje na śniadanie.
2. Aga i Wojtek - fajni, myślę, że przetrwają.
3. Asia i Adam - nadal uważam, że ich źle dobrano i zaraz im minie weselny entuzjazm. Będzie sztywno z jej strony i zbyt luźno z jego.

Kurcze, wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, ale Adam wygląda jak chomik z wkurzającej reklamy Media Expert :P

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-03-27 o 17:57
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 18:30   #39
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No to czas na moje wrażenia

Oliwia i Łukasz - początkowo sądziłam, że bardzo do siebie pasują, ale teraz Oliwia wydaje mi się bardzo cierpka w stosunku do Łukasza, wydaje mi się, że to kobieta, która potrzebuje adoracji, lubi rządzić i Łukasz niestety może czuć się przy niej bardzo niepewnie.

Agnieszka i Wojtek - fajni, widać, że przypadli sobie do gustu, dobrze się na nich patrzy, mają podobną energię, wydaje mi się, że może się to udać.

Asia i Adam - oj nie. Ona jest fajną babką, on zupełnie mi do niej nie pasuje. Widziałabym przy niej zupełnie innego faceta, Adam to taki chłopek-roztropek, nie ogarnie jej.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 23:07   #40
blablaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 23
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

wystarczy posluchac uwaznie wypowiedzi osob, ktorzy najlepiej znaja Oliwie czyli szwagra, brata i chyba jej matki i od razu widac, ze to druga Natalia (ta od Jacka) tylko chyba jeszcze bardziej zarozumiala i zadufana w sobie a przy takim charakterze, jaki wylania sie z opowiesci powyzszych osob jej uroda blednie do minimum, mysle, ze w nastepnych odcinkach Oliwia udowodni, ze najblizsi mieli w 100% racje
blablaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 23:25   #41
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
(...)
Agnieszka i Wojtek - fajni, widać, że przypadli sobie do gustu, dobrze się na nich patrzy, mają podobną energię, wydaje mi się, że może się to udać.
(...)
Jako kolega i koleżanka spoko. Nic poza tym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-03-28 o 10:26
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 11:11   #42
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przerzucam się na ten wątek, bo mam miesiąc playea za darmo
Oliwia i Łukasz, no aż by mnie zdziwiło póki co, jeśli faktycznie przetrwali, bo ona naprawdę jest dominująca, ustawiająca, jakaś taka mało tolerancyjna. A Łukasz okazuje się nie przesadzał jak mówił że jest nieśmiały.
Aga i Wojtek, super para, aż miło na nich popatrzeć, dobra energia wokół nich jest. Jedynie mi się nie podobało, gdy Aga w ostatnim odcinku mówiła kilka razy że on bez niej zginie, po JEDNYM dniu znajomości! Jako żart mogła to raz powiedzieć, a nie tak ciągle powtarzać. Ich poczucie humoru za to było fajne, nawet mnie Wojtkowi udało się na serio raz rozśmieszyć

Joanna i Adam, nie było aż takiej tragedii jak się spodziewałam. Ona jest bardzo zablokowana, przy takiej mamusi to się nie dziwię. On z kolei taka trochę sierotka. Choć pomysł że świnką mnie mile zaskoczył, plus za oryginalność. W zapowiedzi następnego odcinka wydaje mi się że będą już pierwsze zgrzyty, że on taki imprezowicz a ona będzie mieć dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 14:42   #43
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W ogóle chyba dwa najgorsze fragmenty tego odcinka to po pierwsze te przemowy na ślubie Joanny i Adama, poczułam żenadę, jak przemawiał ten jej przyjaciel. Mogli sobie odpuścić puszczanie tego w telewizji a drugi to Oliwia i jej "ale co, nie zadajesz mi pytań, bo nie interesuje Cię?!".
Nie ma jak od razu robić wyrzuty świeżo poślubionemu, obcemu mężczyźnie, bardzo zachęcające.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 15:22   #44
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja jestem ciekawa jak się rozwinie ta relacja Oliwii i Łukasza. Czy on się jakoś przełamie i będzie bardziej śmiały i krok przed nią, czy ona nagle się bardzo zauroczy nim? Po tym jak ją bliscy opisali to już zupełnie nie wiem jak do tego doszło, że niby nadal są razem. Jeśli wierzyć ludziom, którzy gdzieś ich tam razem widzieli. Program był kręcony ponad rok temu więc zupełnie normalne, że przez ten czas ktoś ich mógł widzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 15:38   #45
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No chyba Oliwia nie powiedziała do tej pory nic pozytywnego o Łukaszu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 15:50   #46
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Może kwestia montażu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 19:49   #47
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Może kwestia montażu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym sie wszędzie montażu nie doszukiwała, ona jest zbyt prawdziwa w tych pociskach do Łukasza, w sensie, ze nie wyglądają mi na wycięte z kontekstu, za dużo ich xd
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 20:34   #48
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ania0392 Pokaż wiadomość
Ja bym sie wszędzie montażu nie doszukiwała, ona jest zbyt prawdziwa w tych pociskach do Łukasza, w sensie, ze nie wyglądają mi na wycięte z kontekstu, za dużo ich xd
Racja.
Montaż montażem, ale jej wyrzuty nie były zmontowane. Rozumiem, jakby powiedziała „czy chcesz mnie o coś zapytać”, ale nie od razu na niego naskoczyła, co to za sposób rozmowy. Tak samo jej „fajnie”, jak opowiadał o pracy, czy jak świadek o coś zapytał - ta mina.
Łukasz na razie wydaje się nudnawy, ale też nie jest Dareczkiem, że jest kompletnie nieogarnięty plus atrakcyjnością jej nie ustępuje, to najprzystojniejszy facet ze wszystkich edycji.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 09:00   #49
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Coraz mniej mi się Łukasz podoba :/ zna dziewczynę trzy sekundy, ale już te oblesne żarty puszcza, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 09:17   #50
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Coraz mniej mi się Łukasz podoba :/ zna dziewczynę trzy sekundy, ale już te oblesne żarty puszcza, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie gadał normalnie tylko im się kojarzyło i się oboje śmiali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 00:17   #51
KarolinkaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie trzeba. Tylko przynajmniej trzeba patrzeć w tym samym kierunku... A poza tym w programie wspomnieli, że były odezwał się do Agnieszki przed ślubem. A wierzcie mi nie tylko do niej odezwał się były i hop - już macie brak zainteresowania....
KarolinkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 09:51   #52
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dziewczyny kiedy nowy odcinek bedzie dostępny na playerze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 09:53   #53
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy nowy odcinek bedzie dostępny na playerze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odcinek 7 w piątek po 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 15:21   #54
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Obejrzałam 6 odcinek. Oliwia + Łukasz, to naprawdę przetrwało? Chyba tylko dlatego że on nie ma charakteru. Z wyglądu jest spoko, ale osobowość...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 21:33   #55
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak tam po 7 odcinku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 22:06   #56
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na razie obejrzałam tylko połowę odcinka, ale póki co Aga i Wojtek super, Oliwia i Łukasz jakby lepiej niż w poprzednim odcinku, a Asia i Adam absolutnie bez szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 22:11   #57
KarolinkaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A więc jeśli chodzi o Adama i Asię to ona jest strasznie drętwa (może ją tak stres zeżarł - nie wiem 🤷🏼☠♀️). Wakacje to miejsce, gdzie człowiek raczej jest bardziej wyluzowany, a potem przychodzi gorsze. To ja nie wiem jak później z nią będzie. A on jest imprezowicz. Pisał w ankiecie, że nie chce zestresowanej bibliotekarki, to co ma teraz udawać, że o to mu chodziło. Dramat. Jak oni mogli takie przeciwieństwa razem zestawić.



Aga i Wojtek. Super. Ja bym ocipiała tak się gubiąc ciągle, a im to fajtłapostwo sprawiało przyjemność. I już ustalili co po powrocie z wakacji 👍🏻



Oliwia i Łukasz - masakra. Ona potrzebuje mocnego chłopa, co ją ułoży. On próbuje takiego grać, ale taki nie jest, więc to jest bez sensu. Dziwny ten związek jakiś taki...
KarolinkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 22:26   #58
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez KarolinkaMisia Pokaż wiadomość
A więc jeśli chodzi o Adama i Asię to ona jest strasznie drętwa (może ją tak stres zeżarł - nie wiem ). Wakacje to miejsce, gdzie człowiek raczej jest bardziej wyluzowany, a potem przychodzi gorsze. To ja nie wiem jak później z nią będzie. A on jest imprezowicz. Pisał w ankiecie, że nie chce zestresowanej bibliotekarki, to co ma teraz udawać, że o to mu chodziło. Dramat. Jak oni mogli takie przeciwieństwa razem zestawić.



Aga i Wojtek. Super. Ja bym ocipiała tak się gubiąc ciągle, a im to fajtłapostwo sprawiało przyjemność. I już ustalili co po powrocie z wakacji



Oliwia i Łukasz - masakra. Ona potrzebuje mocnego chłopa, co ją ułoży. On próbuje takiego grać, ale taki nie jest, więc to jest bez sensu. Dziwny ten związek jakiś taki...
Co do Oliwii i Łukasza - różnie może być. Trochę przypominają mnie i mojego Marcina - on cichy i układny, też mu ciągle musiałam mówić, że ma się nauczyć wyrażać własne zdanie. A ja zupełnie odwrotnie - głośna, otwarta, nieustępliwa. Jesteśmy razem 14 lat i bardzo dobrze na siebie działamy - ja się przy nim wyciszyłam i uspokoiłam, on przy mnie się otworzył i wyluzował.

Często dużo trudniej jest parom o identycznych charakterach. Ja z facetem identycznym jak ja bym się non-stop żarła, a mam męża, który potrafi trochę poskromić mój charakterek - i nie krzykiem, a spokojem.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 08:25   #59
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Adam i Asia - ja nie mówię, że on nie ma mieć żadnych wymagań. Ale przepraszam, facet jest po prostu skrajnie nieatrakcyjny i chce dziewczyny "maksymalnie 26 lat", pewnie jeszcze super ładnej typu Anita z poprzedniej edycji, choć nie, przepraszam, za stara dla niego. Sam nie ma wyglądu, ustabilizowanej sytuacji zawodowej, czarującej osobowości, tak naprawdę nie ma nic. Ok, nie lata w stroju jednorożca. Ale widać, że umysłem zatrzymał się gdzieś w incelstwie chyba.
Z kolei Asia chyba na siłę szuka pozytywów, jest może trochę zdesperowana, może trochę po prostu stara się sobie racjonalizować udział w programie.
Ich rozmowy są niezręczne, nieprzyjemnie się to ogląda. Asia w parze z innym facetem by się odnalazła, a tutaj zrobili jej psikusa. I tym gorzej się na to patrzy niż nawet na Martynę z poprzedniej edycji, ponieważ to jeszcze młoda dziewczyna, która chciała pewnie zrobić coś szalonego, a Asia nie mówię, że jest stara, ale widać, że przeżyła rozpad związku.

Łukasz i Oliwia - nie wiem, jej teksty są dla mnie dziwne. Niby się droczy, ale nie wiem, w taki dziwny sposób, co to ma niby na celu? Może też to montaż i jest sympatyczną dziewczyną, zobaczymy. Nie wiem, jakąś chemię mimo wszystko między nimi widzę i Łukaszowi się ona podoba. Mnie się wydaje, że jej Łukasz też się podoba.

Agnieszka i Wojtek - no tutaj moim zdaniem oni naprawdę do siebie pasują. Przede wszystkim widać u nich to, czego brakowało u 100% par w tym programie - komunikację.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 13:21   #60
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Adam i Asia - ja nie mówię, że on nie ma mieć żadnych wymagań. Ale przepraszam, facet jest po prostu skrajnie nieatrakcyjny i chce dziewczyny "maksymalnie 26 lat", pewnie jeszcze super ładnej typu Anita z poprzedniej edycji, choć nie, przepraszam, za stara dla niego. Sam nie ma wyglądu, ustabilizowanej sytuacji zawodowej, czarującej osobowości, tak naprawdę nie ma nic. Ok, nie lata w stroju jednorożca. Ale widać, że umysłem zatrzymał się gdzieś w incelstwie chyba.
Z kolei Asia chyba na siłę szuka pozytywów, jest może trochę zdesperowana, może trochę po prostu stara się sobie racjonalizować udział w programie.
Ich rozmowy są niezręczne, nieprzyjemnie się to ogląda. Asia w parze z innym facetem by się odnalazła, a tutaj zrobili jej psikusa. I tym gorzej się na to patrzy niż nawet na Martynę z poprzedniej edycji, ponieważ to jeszcze młoda dziewczyna, która chciała pewnie zrobić coś szalonego, a Asia nie mówię, że jest stara, ale widać, że przeżyła rozpad związku.

Łukasz i Oliwia - nie wiem, jej teksty są dla mnie dziwne. Niby się droczy, ale nie wiem, w taki dziwny sposób, co to ma niby na celu? Może też to montaż i jest sympatyczną dziewczyną, zobaczymy. Nie wiem, jakąś chemię mimo wszystko między nimi widzę i Łukaszowi się ona podoba. Mnie się wydaje, że jej Łukasz też się podoba.

Agnieszka i Wojtek - no tutaj moim zdaniem oni naprawdę do siebie pasują. Przede wszystkim widać u nich to, czego brakowało u 100% par w tym programie - komunikację.
Co to jest incelstwo?

No, chemia robi robotę Może się dotrą, tak jak wyżej ktoś pisze. Prawda jest taka, że z jedną osobą o przeciwnym charakterze się zażresz, albo szybko rozejdziesz; z inną (dzięki chemii, podobieństwie potrzeb życiowych, wspólnych celów) dotrzesz i zadziałacie na siebie jak recepta na lekarstwo W dodatku praca nad związkiem to klucz do sukcesu. Oliwce na pewno podoba się Łukasz, powiedziała to już w urzędzie (ona albo jej koleżanki). Dla mnie on jest irytujący w swoim sposobie bycia niepewnym siebie

Z kolei czasami wystarcza przyjaźń i porozumienie, a chemia różnie - bywa, że na początku zwala z nóg, a relacja siada po miesiącu a bywa, że chemii na dzień dobry nie ma ogromnej, a potem związek rozkwita i wszystko jest na swoim miejscu Paulince Krzysiu nie podobał się na początku, Anicie Adrian średnio. Aga i Wojtek to może być strzał w dziesiątkę.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-04-04 o 13:22
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.