Problem z zakryciem siwych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-07, 22:26   #1
malwina_rycerz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1

Problem z zakryciem siwych włosów


Cześć Kochane,

Ostatnio poraz pierwszy pofarbowalam włosy ze względu na pojawienie się siwych włosów. Fryzjerka użyła dwóch farb matrix ciemniejszą na górę i jaśniejsza na dole by uzyskać naturalny efekt. Niestety po pierwszym umyciu siwe wsloy przebiły się przez farbę 😪a ciemniejszy kolor zrobił się nieco miedziany. Poszłam na poprawkę i tym razem fryzjerka użyła znów farby matrix jednak typowej do włosów siwych. Efekt był ok. Ale na drugi dzień po umyciu znów ujrzałam siwe. Ręce mi opadły.. Tym bardziej, że zaczęłam farbować głównie ze względu na siwienie. Póki co wstrzymuje farbowanie by włosy miały czas na tzw oddech. Zakupiłam sobie szampon do blondów od matrix i maskę odżywiająca artego by wzmocnić włosy. Wizytę mam 30.03 i póki co muszę chodzić w rozpuszczonych bo siwe pojawiły mi się na bokach, więc gdy rozpuszczę włosy są niewidoczne.
malwina_rycerz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 21:14   #2
Katarzyna676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z zakryciem siwych włosów

Jest odsiwiacz , super ,po paru tygodniach odrastają naturalnie napigmentowane włosy w kolorze Twoim naturalnym , ja z mężem go stosujemy ,teraz już tylko dla podtrzymania , taki bezbarwny plyn do wmasowania w skorę głowy ,kupiłam go od ArtColl , medyczny sklep ,sprowadza z Włoch produkty oni to maja ,ArtColl - Falenty Nowe , byli na targach nawet, te na allegro odsiwiacze - nic nie daja ,Kaśka 516833064

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Kup odsiwiacz Hair Elixir marki Sereni capelli włoskiej - dystrybucja przez ArtColl Falenty Nowe ,ja mam problem z głowy Gr7 to co na allegro to lipa , od 2 lat nie mam problemu z siwymi wlosami , pierwsze 2 miesiace - smarujesz skórę glowy takim bezbarwnym serum , po 1 tygodniu widzisz zmiany ,jak biały wlos staje sie szary ,potem bardziej ciemny ,aż wrocil to moich ciemnych włosow - jest naprawdę super , Kaśka 516833064
Katarzyna676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-05 21:14:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.