Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 17:32   #31
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Naprawde nikt nie uzywal...?? Wczoraj ogladalam probke wlosow zrobiona nim w Carrefourze i wydawal mi sie bardzo ciemny..Ciemniejszy i calkiem inny niz kolorek na opakowaniu,ktory moim zdaniem jest sliczny..Dlatego boje sie ryzykowac
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-16, 14:50   #32
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

Casting nie jest w tym wypadku najlepszy... Pomógłby chyba lepiej Garnier (owocowa opcja) . Czarny kolor to masa pracy... Może jednak brązy byłyby bardziej ekonomiczne i efektowne?
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-16, 19:21   #33
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

powiem tak-mialam ten sam problem niby na 6tyg i nei ebdzie odrostow-neiwiedzialam co robic i robilam sie rpzez rok an czarno robilam odrosty i troche tam gdzie przeswity. ten szampon nei zejdzie nawet nei pomoze farba, idz do fryzjera rozjasniacz pomoze.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-30, 22:48   #34
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Podnosze...Dalej jestem zainteresowana tym kolorkiemProsze Wszystkie Wizazanki ktore go uzywaly o zgloszenie sie
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 07:41   #35
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Nie uzywalam odcienia "kasztan", w sumie juz nie pamietam jak sie nazywal... Moj to byl taki braz, z fioletowawym błyskiem (na opakowaniu ) U mnie wyszedl o wiielllee bardziej ciemny, taki perfidny fiolet Przynajmniej szybko sie zmyl, ale mna sie nie sugeruj bo u mnie zadna farba sie nie trzyma No i niestety strasznie wlosy mi zaczely wypadac po farbowaniu, ale tez jednoznacznie nie moge stwierdzic, ze to od niej. W sumie duzo razy juz w swoim zyciu farbowalam wlosy, ale tak to mi jeszcze nie wypadaly, jak po tym Castingu...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 08:13   #36
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Ja używałam, ale w przeciwieństwie do ciebie mam włosy średniobrązowe, więc u mnie zmiana odcienia była, ale niewielka. Jak wychodzi na "blondach" - nie wiem.
Acha i umnie oczywiście ciemniej niz na zdjęciu.
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 08:28   #37
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Lebiodka,a ten odcien byl taki bardziej rudawy czy normalny braz?Bo na opakowaniu sie doszukalam troszke rudawego polysku,tak mi sie zdajeJa teraz mam wloski jasno brazowe.Kurcze,no nie wiem co robic,kupowac ja czy nie..Ale chyba nie przekonam sie jak nie sprobuje:P A masz moze jakies swoje fotki z tym kolorkiem na wlosach??Jesli nie chcesz umieszczac ich tutaj to moze moglabys mi je wyslac na meila??Bylabym Ci b.wdzieczna
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 08:46   #38
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Czy to ten odcień (zdjęcie)?
Po francusku nazywa się on "bursztynowy kasztan", więc prawdopodobnie bedzie miał złotawo-rudawe refleksy.
Ja sama nie używałam tego odcienia (mój to nr 24), bo mam o wiele ciemniejsze włosy, ale jesli chodzi o spłukiwanie, Casting spłukuje sie bardzo równomiernie i faktycznie odrosty nie są zauważalne. Choć z pewnością zależy to też od kondycji włosów - im bardziej włos zniszczony, tym szybciej kolor sie z niego wypłuka.
Aha, kolor wychodzi trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale po 2-3 tygodniach rozjaśnia się i wygląda jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg morron.jpg (59,1 KB, 699 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 10:02   #39
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Nie posiadam takowych zdjęć, a poza tym na zdjęciu tego nie byłoby widać. Obecnie też nie mam kasztanu tylko jasny brąz palety, który wyszedł bardzo ciemno. Jeżeli dobrze pamiętam to przebłyski rudości były ale tylko pod słońce. Dobrze byloby gdyby jednak blondynka się wypowiedziała. A czego się obawiasz po tym szamponie?
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 11:04   #40
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Ewka.mnk-tak,to dokladnie ten odcienDzieki za wszystkie odpowiedziLebiodka,czeg o sie obawiam..To chyba tylko tego ze kolorek bedzie za ciemnyBardzo chcialabym uzyc farby z Castingu bo ma bardzo dobre opinie,ale szkoda ze te odcienie takie ciemne..No nic,mam jeszcze jakies 1,5tygodnia do farbowania wiec to przemysleAle w sumie..Do odwaznych swiat nalezy:P Najwyzej bede miala okropne wlosy na Sylwka
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 11:47   #41
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Martta19 ale to nie jest farba...
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 12:57   #42
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

To jest farba.
Używam tego 'szamponu' juz 3 lata, jestem z niego bardzo zadowalona, nie niszczy mi włosów,ale jest to niestety farba. Fryzjer powiedział mi,że każdy specyfik, który trzeba zmieszać ze sobą, tzn. jak ma dwie buteleczki, jest farbą.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 12:59   #43
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

No tak,fakt,podobno to szampon koloryzujacy,tak?Zreszta mniejsza o to-dla mnie najwazniejsze jest to zeby dalo jakis ludzki kolor i zebym w tym dobrze wygladalaPrzemysle to jeszcze..Ale chyba jednak jej (jego )uzyjeDziekuje za odpowiedzi i jesli ktos go jeszcze uzywal to prosze o odp
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 14:14   #44
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

To jest farba, ja kiedyś uzywałam brązu wychodził troche ciemniejszy, ale pieknie błyszczał .
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-01, 14:58   #45
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Dla mnie kryterium czy coś nazać farbą czy nie, jest to czy produkt zawiera amoniak.
Casting go nie zawiera, ma tylko mleczko utleniające. Czyli działa zdecydowanie łagodniej, niż tradycyjna farba.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-02, 08:30   #46
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Zgadzam się z tym że działa łagodniej niż zwykła farba, bo nie wysusza włosów, ale mamy odrosty jak po normalnej farbie do włosów.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-02, 12:41   #47
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

ja używałam catingu w kolorze ciemnego brązu. nie byłam zachwycona, w sumie słabo pokrył poprzedni kolor i włosy były jakby czyms oblepione. zaczęły bardziej wypadać. jedyny plus w moim przypadku to to że ładnie sie zmywał, nie było widocznych odrostów.
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 11:28   #48
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

tak czytam o tym castingu i mam mieszane uczucia -chcę dojść do swojego kolorku ,nie farbuje już 4 miesiące , wiec mam spore odrosty i nie mogę juz wytrzymać, wczoraj kupiłam loreal casting nr 24 brąz i dzisiaj mam zamiar nałozyc go na włoski ,kupowałam go jako szampon bo nie chce już farbowac mam nadzieje, że nie zniszczy mi włosów jak farba i nie będzie odrostów jutro dam znać jaki wyszedł kolorek
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 11:51   #49
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Nogala1, ja uzywam właśnie Castingu nr 24.
Zaraz po ufarbowaniu wychodzi bardzo ciemny brąz, potem się trochę spłukuje, ale dla mnie jest on idealny, bo ja mam właśnie taki ciemny kolor włosów.
Tez wracam teraz do naturalnego koloru i u mnie odrostów nie widac zupełnie, choc od farbowania mineło juz 3,5 miesiąca.
Zaraz poszukam swojego zdjęcia, któe wklejałam na Wizaż, jakis miesiąc po ufarbowaniu, to zobaczysz, jak bedzie wyglądać.

Już znalazłam, tu podaje link:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1132523498
__________________


Edytowane przez ewka.mnk
Czas edycji: 2005-12-07 o 15:25
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 14:17   #50
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Nogala1, ja uzywam właśnie Castingu nr 24.
Zaraz po ufarbowaniu wychodzi bardzo ciemny brąz, potem się trochę spókuje, ale dla mnie jest on idealny, bo ja mam właśnie taki ciemny kolor włosów.
Tez wracam teraz do naturalnego koloru i u mnie odrostów nie widac zupełnie, choc od farbowania mineło juz 3,5 miesiąca.
Zaraz poszukam swojego zdjęcia, któe wklejałam na Wizaż, jakis miesiąc po ufarbowaniu, to zobaczysz, jak bedzie wyglądać.
, Już znalazłam, tu podaje link:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1132523498
super kolorek, a jak Ci się włoski błyszczą ,zobaczymy jaki mi wyjdzie, faktycznie jest ciemniejszy niz na opakowaniu pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 19:41   #51
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

no i pofarbowałam- kolorek wyszedł znacznie ciemniejszy niż na opakowaniu, ale jest ładny także sie cieszę , mankament jeden jest taki,że ja do swoich włosów musiałam zużyć dwa opakowania bo jedno to zamało, ale przynajmniej mam więcej odżywki bo z dwóch opakowań, włoski lśnią , kolor fajny, więc myslę,że jest ok
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 20:09   #52
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Rzeczywiście śliczny ten kolorek ale ja nie moge w ogóle znaleźć tej serii Casting w sklepach a jeśli jest kilka opakowań, to niestety same blondy Ale będę szukać dalej...
Nogala 1 - a możesz wkleić fotkę w swoim nowym kolorku???
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 19:26   #53
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

oto kolorek:

Edytowane przez Nogala1
Czas edycji: 2005-12-10 o 12:31
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 13:41   #54
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
. Choć z pewnością zależy to też od kondycji włosów - im bardziej włos zniszczony, tym szybciej kolor sie z niego wypłuka.
a ja słyszałam co innego, im bardziej zniszczony włos tym łatwiej i na dłużej chwyta farba, bo łatwiej wnika do środka. W zdrowym i mocnym włosie "siedzi" tylko na powierzchni
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 14:23   #55
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez nebraska
a ja słyszałam co innego, im bardziej zniszczony włos tym łatwiej i na dłużej chwyta farba, bo łatwiej wnika do środka. W zdrowym i mocnym włosie "siedzi" tylko na powierzchni
Łatwiej chwyta, ale szybciej sie wypłukuje, gdyż zniszczony włos ma niedomknięte łuski. (wiem to również z autopsji ).
Dlatego do farb dodaje się amoniak, który otwiera łuski włosa. Ale zdrowy włos, pod wpływem dodanej odżywki z powrotem sie "domknie" i farba jest zatrzymana w nim na dłużej. A zniszczony włos - zostaje zniszczony i "niedomknięty".
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 21:09   #56
madzias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Lorea'l Casting

Mam pytanie - czy któraś z Was użyła może szamponu koloryzującego Lorea'l Casting ciemny blond? Jeśli tak to proszę o jakieś zdjęcie włosów po tym ufarbowaniu Mój kolor naturalny to ciemny blond i zastanawiam się czy wyjdzie mi kolor ciemniejszy po tym ufarbowaniu, a jeśli tak to o ile tonów? Serdeczne dzięki. Pozdrawiam
madzias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 22:41   #57
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Lorea'l Casting

W tym wątku powinnaś znaleźć http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=casting . Ja właśnie się też zastanawiam nad tym ciemnym blondem, włosy mam średni blond(zależy dla kogo jedni powiedzą że ciemny) i niewiem czy wogóle bedzie coś widać
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 06:17   #58
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: Lorea'l Casting

Z blondu na blond poco chyba poto żeby połysk nadać lub jak ktoś ma siwe włosy.Najczęściej kolory z farb się kolorami pokrywają. Chyb że to farby z wenity lub loki ,nakładasz np.brąz wychodzi rubin ,chcesz machoń masz czarny.
werax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 11:56   #59
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Lorea'l Casting

ja już z tego co mi dziewczyny napisały wiem że kolor wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu... ja sie spodziewam ciemniejszego koloru o dwa tony mam nadzieje że nie więcej. Z resztą dużo jest powiedziane w wątku z linku tekli x
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 15:05   #60
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: Lorea'l Casting

to wkońcu co ty chcesz jak wiesz ,śmieszne by było jak ty to mówisz ze farba wychodzi o 2tony inna .Malujesz np brązem a wychodzi czarny ,nie ma żadnej różnicy dla ciebie????
werax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.