Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 13:33   #661
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja zamawiam w różnych sklepach, choć nie powiem, że najbardziej lubię takie co maja duży wybór. I tak raz się skusiłam na KRAKVET. Zamówienie mogę skwitować jednym słowem PORAŻKA.
Po pierwsze - czas zamówienia - przeciągneli do tygodnia (choć z tego co wiem, to jak na nich to bardzo dobry wynik)
Po drugie - karma przyszła jedynie owinięta folią!!! Nie chce nawet myśleć, jakby worek sie gdzieś uszkodził!!! I do tego taśmą doklejone myszki dla kotów!!!
Po trzecie 0 brakowało jednego produktu ale z racji, ze mało kosztował nie chciało mi sie już z nimi o to kłócić, przypuszczam , że podczas transportu się oderwał od taśmy.
Po czwarte karma miała 2 miesiące dobrej daty ważności, na szczęscie moje kociaki zdążyły ją zjeść, ale mocno mnie to zdenerowało.
Tak więc NIGDY WIECEJ KRAKVETU.

Nie polecam równie sklepu ZOODRAGON, dostawa szybka, zamówienie zgodne ale opakowanie karmy było lekko uszkodzone, moje koty dostały rozwolnienia po tej karmie, ale w sumie nie jestem w stanie stwierdzić czy to z racji tego uszkodzenia worka czy z racji samej karmy (po zmianie składu dużo kotów miało rewolucje żołądkowe po tej karmie). Sklep zapewniał mnie, że worek przy wyjściu od nich był na 100% cały i że musiał w trakcie transportu się uszkodzić ale i tak niesmak został i wolę tam już nie robić zakupów.

Obecnie mogę polecić sklep ZOOEXPRESS - przystępne ceny, duży wybór, zamówienie już na drugi dzień, solidnie zapakowane w karton do tego ubezpieczone dużą ilością folii, przedmioty zgodne z zamówieniem, żadnych braków, długa data ważności karmy, szybka odpowiedź na zapytania o przedmioty (czekałam na odpowiedz jakąś godzinę).
Takie sklepy aż chce się polecać i podziękować za super współpracę, co też uczyniłam

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Miscast Pokaż wiadomość
KRAKVET nie polecam!!!

Dostałam karmę której data ważności kończyła się za 2 tygodnie...7kg worek. W ramach rekompensaty otrzymałam 5% rabatu na następne zamówienie...i zaczynają się schody.
Pomimo rabatu z programu lojalnościowego (który zależy od kwoty zamówień w sklepie) jaki mi przysługuje (1%) dodatkowo miałam otrzymać 5%...no to oczywiście zamienili 1% na 5% (pomimo, że te 5% powinno się liczyć po odjęciu należnego mi 1%) i mało tego....cena karmy w sklepie następnego dnia wzrosła a moja kwota zamówienia została zmieniona, bo nagle wzrosła pomimo iż zakupiłam ją po innej kwocie.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Z tego co się dowiedziałam oni takie karmy z krótką datą ważności skupują po bardzo okazjonalnych cenach a sprzedają za normalną cenę rynkową, pomyśl sobie ile ludzi się na to nabiera i jakie mają przebicie!! Naprawdę ten sklep to dno...

Edytowane przez ileenka
Czas edycji: 2014-05-10 o 14:11
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 13:41   #662
a_na
Rozeznanie
 
Avatar a_na
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 690
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Też słyszałam masę złych opinii o Krakvecie...przede wszystkim sprzeją to,czego nie mają i czeka się nawet miesiąc...
__________________
Zapraszam na nie-wizażowe stronki...
SPANIELE DO ADOPCJI
http://psitulisko.w.interia.pl
a_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:52   #663
kicikicimiauhau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 46
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Polecam zooplus, kiedys korzystalam z e-karmy i zooexpresu i tez bylam zadowolona.
__________________
Rezydenci - koty Kitek za TM, Gucio, Puszek, Panda, Greta, Stas, Lena, Ferdek, Emilka za TM, Szpieg, Laluś, pies Miś
MOJE ZWIERZAKI DOMOWE I BEZDOMNIACZKI http:// tiny pl /qltm7
Przeczytaj o moich podopiecznych na MIAU > Moje kocie biedy..
kicikicimiauhau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 16:04   #664
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ma ktoś z Was konto na zooplus i mógłby wygenerować mi zniżkę przez opcję 'poleć nas znajomemu'? Planuję zrobić zapas karmy i przydałoby mi się to 10% mniej
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 12:06   #665
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

Promocja w FlatCat flatcat.eu
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 14:58   #666
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

hej
właśnie ja zamówiłam we wtorek w Krakvecie na darmowej dostawie małą paczkę Orijena, witaminy i myszki z opcją płatności przy dostawie miała przyjść przesyłka w czwartek a nie przyszła;/ jutro zadzwonię do nich jak nie będzie przesyłki;/
szkoda, że takie słabe opinie bo myślałam, że znalazłam taki sklep;/
np. w Telekarmie dostałam za 24h przesyłkę
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 15:43   #667
PsychoKot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Z wielką radością mogę się z wami podzielić opinią o sklepie internetowym krakvet.pl xxx .Od dłuższego czasu korzystam z ich usług gdyż posiadam 2 przesłodkie kocurki które są bardzo wybredne i bardzo wymagające. ale dzięki bogatej ofercie i pomocy ze strony obsługi klienta dajemy wszyscy razem radę. Więc jeśli cokolwiek będzie Ci potrzeba dla chomika lub innego pupila ten sklep mogę szczerze polecić.Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-04 o 09:50 Powód: link
PsychoKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 13:25   #668
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

Jeden post, hymn pochwalny. Taaa...
Nie polecam, jak wiele innych osob w tym watku.
Terminy dostaw, kontakt ze sklepem - porazka. Popekane worki, zwietrzala karma. Nie zdarzylo mi sie nigdy kompletne zamowienie, zawsze czegos nie bylo.
Po kilku zamowieniach odpuscilam, sa sklepy ktore powazniej traktuja klientow.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 12:28   #669
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

A mi nigdy nie zdarzyły się w Krakvecie pęknięte worki czy zwietrzała karma. Terminy przydatności zawsze są długie. Minimum rok na przód. Zamówienia są zawsze kompletne i tylko raz przedłużył się termin dostawy. Zwykle odbieram osobiście, a jak nie mogę to kurier dostarcza w wyznaczonym przeze mnie terminie. Nieraz produkty są do odbioru tego samego dnia. Owszem kontakt z infolinią nieraz kuleje ale na czacie zawsze odpisują. Polecam tą formę kontaktu z Krakvetem.
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 21:30   #670
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez edyta_wroclaw Pokaż wiadomość
Polecam sklep internetowy xxx Najtaniej, dostawa w 48h (4 razy zamawiałam, długie terminy ważności przesłanych artykułów -w przeciwieństwie do zooplus, gdzie nawet reklamacja i zamiana kończyła się przysłaniem przeterminowanych produktów), Krakvet to olbrzymi wybór wszelkiego dobra dla naszych zwierzaków, w najniższych cenach i często w okazyjnych np. można kupić 50% taniej karmy premium oraz mają nowinki nieznane w innych sklepach i duże promocje, Minus: Niestety strona internetowa nie sprzyja szybkiemu wyszukiwaniu wybranych artykułów i trzeba spędzić wiele czasu na przeglądaniu wszystkich artykułów.
Edyta
Od poł roku zamawiam w zooplus. Termin ważności zawsze długi i wystarczający. Przesyłka najdalej do 3 dni roboczych, nic nigdy nie brakowało. Także ja polecam zooplus.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-01-16 o 22:01 Powód: Reklama w cytacie.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 23:35   #671
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

a w jakich sklepach sie zaopatrujecie w jedzonko u dodatki dla królików ? narazie korzystałam z dlakrólika i wszystko sprawie poszło ktoś ma coś innego może ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 10:10   #672
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

W zooplusie od niedawna jest też opcja opóźnionej płatności. To całkiem dobre rozwiązanie, a zamówienie wysyłają wtedy ekspresowo. Przypadek?
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 11:19   #673
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY

Sklep zooplus bardzo poprawił się na plus jeżeli chodzi o dostawę zamówień. To już kolejne zamówienie dostarczone kolejnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
Sklep Krakvet też poprawił szybkość realizacji zamówień. Nieraz rzeczy są gotowe do odbioru tego samego dnia i w Krakowie uruchomili kuriera, który w ten sam dzień dostarczy zamówienie złożone do godz. 11.
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.