Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 19:23   #1531
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Odchudzane przez Tabletki

Pozwolę sobie zacytować moją mamę: ' Gdy te wszystkie tabletki działały to nie mielibyśmy gwiazd z problem otyłości, bo kogo jak kogo, ale je było by na to stać'.
I tego się trzymam. I Wam też polecam...
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:32   #1532
Aga20_PL
Przyczajenie
 
Avatar Aga20_PL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzane przez Tabletki

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zacytować moją mamę: ' Gdy te wszystkie tabletki działały to nie mielibyśmy gwiazd z problem otyłości, bo kogo jak kogo, ale je było by na to stać'.
I tego się trzymam. I Wam też polecam...
FAJNIE Że potwierdziłaś Mi mój post, cieszę się że powiedziałaś coś od siebie bardzo mi zależy na opinii jak się zachowac przy korzystaniu z takich tabletek, przy tych tabletkach foreverslim nie mam nudności, co do innych, spalaczy czy coś podobnego.
Aga20_PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:51   #1533
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Odchudzane przez Tabletki

Cytat:
Napisane przez Aga20_PL Pokaż wiadomość
FAJNIE Że potwierdziłaś Mi mój post, cieszę się że powiedziałaś coś od siebie bardzo mi zależy na opinii jak się zachowac przy korzystaniu z takich tabletek, przy tych tabletkach foreverslim nie mam nudności, co do innych, spalaczy czy coś podobnego.
Wnioskując z mojej opinii - w życiu nie brałam tego typu tabletek ( i nie zamierzam ) więc się nie wypowiem.
Nie myślałaś o normalnej diecie/sporcie zamiast truć się chemią?
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:08   #1534
Aga20_PL
Przyczajenie
 
Avatar Aga20_PL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odchudzane przez Tabletki

no każdy ma swoje odmienne zdanie i nie zawsze jest tak jak chcemy, jednak jak pisałem już wielokrotnie.
Kupiłam to korzystam, jak się coś nie spodoba na pewno odstawie. Jednak czuje się dobrze i całkiem inaczej pracuje mój układ pokarmowy, mam ochotę na wiele rzeczy do jedzenia.
i jakoś mi to pasuje czuje zmiany poczekamy zobaczymy.
Aga20_PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:28   #1535
odchudzanie_vblog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Test suplementów odchudzających!!!!

Kochane Panie i drodzy Panowie.. w temacie tym mam pewną nowinkę.. może nie wyglądam fatalnie, ale według wskaźnika BMI mój stan wagi to "Otyłość I-go stopnia". Tryb życia jaki prowadzę, to ciągła praca.. na tyłku, albo przy komputerze, albo przy klawiaturze. 7 dni w tygodniu. Poszukiwałem jakiegoś rozwiązania.. i znalazłem na jednej ze świetnie zareklamowanych stron internetowych (reklamy na onet.pl i innych portalach) środek pod tytułem "Odchudzanie", czyli sprowadzany z US "Weight loss". Postanowiłem wypróbować.. Efekty rejestruję codziennie od pierwszego dnia. Wiem, że jest wiele osób sceptycznych, wiele zachwalających.. ja byłem po środku, powiedziałem sprawdzam.. i sprawdzam. Na Youtube codziennie wstawiam filmik z podsumowaniem dnia, ważeniem, mierzeniem obwodu. W reklamach i na zdjęciach pokazane są jakieś osoby.. jacyś ludzie.. jednak tożsamość i istnienie tych osób ciężko potwierdzić.. Ja jestem żywy, bliski i pokazuję twarz mówiąc o swojej codzienności. Dla rzetelności eksperymentu- rzecz jasna.. i dla ludzi, którzy mają wątpliwości.. wstydzą się.. boją się.. wahają.. zobaczcie sami jak działa na mnie suplement diety, który według super reklam przez 30 dni ma spalić około 14 kg nadmiaru tkanki tłuszczowej..

http://www.youtube.com/watch?v=KXzR9G8VKU0

to link do odcinka pierwszego - pilotażowego mojego testu.. co Wy na to??

serdecznie pozdrawiam,
Marcin
odchudzanie_vblog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 21:08   #1536
denikaa
Raczkowanie
 
Avatar denikaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do denikaa
Dot.: Test suplementów odchudzających!!!!

Cytat:
Napisane przez Saba85 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam o wyciągu z jagód Acai. Podobno są skuteczne i robią furorę za oceanem. (ciach)Może któraś z was już cos z tego stosowała! proszę o jakieś opinie!
Czytałam, że skuteczne, ale tak naprawdę jak nie ćwiczysz i nie stosujesz diety to żaden nie pomoże sam z siebie. Tutaj masz ranking tabletek na odchudzanie. Te z jagodami są na pierwszym miejscu, może coś w tym jest...
Ja chyba zdecyduję się na wspomaganie z mango afrykańskim, ale podkreślam - wspomaganie!
__________________
Pozdrawiam
Dominika
denikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 23:47   #1537
Kinia1990
Przyczajenie
 
Avatar Kinia1990
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Test suplementów odchudzających!!!!

Po pierwsze - musisz sobie zdać sprawę z tego, że nie da się nic nie robić, jeść masę słodyczy, brać tabletki odchudzające i czekać na efekty. Suplementy odchudzające mogą jedynie W NIEWIELKIM STOPNIU wspomóc twoją drogę do wymarzonej sylwetki. 70% sukcesu to dieta, 26% ćwiczenia, 4% suplementy.
Kinia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 11:01   #1538
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Vision-suplement diety.Pax,Antiox,Detox i inne...

Odświeżam wątek... czy są jeszcze jakieś opinie, bo osoby z małą ilością postów, jakoś są dla mnie mało wiarygodne.
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 06:47   #1539
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Witam,

w tym roku (2013) maja wejść na nasz rynek nowe i jedyne tabletki odchudzające na receptę o nazwie Belviq.
Czy ktoś miał z nimi styczność np, w stanach bo tam istnieją na rynku i czy orientujecie się kiedy wejdą na nasz rynek?


Miło mi będzie przeczytać każdą opinię.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

błąd w tytule - chodzi o rok 2013
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:06   #1540
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Zaczęłam czytać o tym w necie, a to nie jest coś jak Meridia/Zelixa?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:41   #1541
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

jest to lek odchudzający na receptę-niestety nie ma w składzie to co Zelixa, ale ma w równym stopniu pomagać otyłym.
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 07:59   #1542
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

nikt nie może się podzielić opinią na temat tego leku?
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:51   #1543
mlo0oda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 78
Dot.: NOVOSLIM - opinie

Cześć Dziewczyny, ja biorę ten novoslim, ale ostro przestrzegam diety, że czasami nie przekraczam 1000 kcal dziennie. obecnie jestem na zwolnieniu - wiec moge sobie pozwolic na taka ilosc w ciagu dnia. Schudlam juz 7 kg od 1 stycznia b.r. Ale proces ten slabnie z dnia na dzien. Mysle ze bez tych tabletek chudla bym podobnie. Juz sama nie wiem. Troche drogi, wiec nie powiem wam czy warto. Kiedys tez sie sama odchudzalam, dieta 1000 kcal i bez pomocy tabletek chudlam.
mlo0oda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 07:28   #1544
Snoutie
Raczkowanie
 
Avatar Snoutie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: NOVOSLIM - opinie

Cytat:
Napisane przez mlo0oda Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja biorę ten novoslim, ale ostro przestrzegam diety, że czasami nie przekraczam 1000 kcal dziennie. obecnie jestem na zwolnieniu - wiec moge sobie pozwolic na taka ilosc w ciagu dnia. Schudlam juz 7 kg od 1 stycznia b.r. Ale proces ten slabnie z dnia na dzien. Mysle ze bez tych tabletek chudla bym podobnie. Juz sama nie wiem. Troche drogi, wiec nie powiem wam czy warto. Kiedys tez sie sama odchudzalam, dieta 1000 kcal i bez pomocy tabletek chudlam.
Nic dziwnego, że chudnięcie słabnie skoro jesz tak mało. Każdy organizm będzie się bronił przed głodówką. Ułóż sobie dietę min. 1200 kcal (a najlepiej ok 1500) i wprowadź jakieś ćwiczenia kilka razy w tygodniu, a efekt będzie lepszy i przede wszystkim trwały.
Ja fanką suplementów nie jestem, popijam tylko Pu-Erh i zieloną herbatę i myślę, że to smaczna, zdrowa dieta i ćwiczenia są lepszą droga do szczupłej sylwetki niż suplementy.
__________________
all I went through led me to you so i'd do it all over again
Snoutie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 08:38   #1545
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

W testach niewiele skuteczniejsze od placebo, potencjalnie uzależniające, prawdopodobnie przyczynia się do powstawania nowotworów u szczurów.

Jak to z takimi lekami-korzyść przewyższa ryzyko tylko w przypadku poważnie zagrażającej zdrowiu otylości, dla reszty-MŻ + WR
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 09:22   #1546
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: NOVOSLIM - opinie

Ej, on ma w składzie taką substancję, którą się daje kurczakom, żeby szybciej rosły.

Ten wątek to podpucha ;P
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:05   #1547
mef1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Thermo Speed czy pomaga ?

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
paula, spokojnie!~jesli jestes zdrowa, nie masz problemow z nadcisnieniem, astma czy tarczyca-mozesz sobie lykac thermo speeda
nie wiecej niz dwie tabl. dziennie!no i musisz cosik cwiczyc przy nim i nie tylko cwiczenia wzmacniajace, ale rowniez czy przede wszystkim aeroby
ja wlasnie tez sobie nabylam speeeda, bo chce zrzucic to co mi "naroslo" przez zime
ja cwicze codziennie-wiec boiore kapsulke rano i wieczorem, w dzien bez treningu-w moim przypadku weekend-tylko jedna rano.
o efektach jeszcze nie mowie, bo lykam go dopiero tydzien.Jesli chodzi o jakies subiektywne uczucia, to ja zadnych nie mam nic mnie nie dusi , kluje czy grzeje
Po odstawieniu tabletek miałas skutki uboczne ?;d
mef1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:27   #1548
nataliaam1
Przyczajenie
 
Avatar nataliaam1
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
GUMA ASNAX - wspomaga odchudzanie, stosowałyście???

Stosował ktoś już i może coś więcej powiedzieć na ten temat?? Załączam link żeby każdy mógł się dowiedzieć co nieco o gumie.

http://www.asnax.pl/faq

Edytowane przez nataliaam1
Czas edycji: 2013-01-16 o 18:08
nataliaam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:10   #1549
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

jakby dało się MŻ + WR to bym nie pytała o tabletki. Gdyby każdy potrafił tak się zmobilizować wszyscy chodzili by szczupli i i nei było by nadwagi-ale niestety nie jest to możliwe.
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 09:19   #1550
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość

Jak to z takimi lekami-korzyść przewyższa ryzyko tylko w przypadku poważnie zagrażającej zdrowiu otylości, dla reszty-MŻ + WR
Nie zgodzę się. Coraz częściej MŻ + WR tylko pogarsza sprawę. Popatrz sobie na wpisy tu na dietetycznym. Tutaj większość dziewcząt dostarcza zdecydowanie ZA MAŁO kalorii. Na dłuższą metę wiadomo, że to się kończy spowolnieniem metabolizmu i żeby nadal chudnąć trzeba znowu ciąć kalorie. Efekt jest taki, że zakończeniu takiej diety można zacząć tyć nawet przy teoretycznie ujemnym bilansie kalorycznym, bo metabolizm jest tak bardzo spowolniony. I co wtedy? Najczęściej strach i na powrót zmniejszanie ilości kalorii. Osobiście znam dziewczynę, która nie będąc na diecie jadła jak wróbelek a ważyła... 108kg! Przeszła na dietę MŻ + WR i co? Zero chudnięcia, zamiast tego problemy ze zdrowiem i to takie dość poważne. Wizyta u dietetyka i rada - "Chce Pani schudnąć, to proszę WIĘCEJ jeść" .... . W moim przypadku i przypadku mojej mamy było to samo. Okazało się że i tak na co dzień dostarczałyśmy mniej kalorii niż wynosi nasze BMR. Teraz jem 2 razy tyle co wcześniej i ilościowo i kalorycznie (produkty też inne) i chudnę wreszcie.... .
Dlatego uważam, że nie można wszystkim na około proponować diety MŻ + WR . Bo ona sprawdza się tylko u osób, które faktycznie jedzą za dużo.... . Najpierw trzeba się dowiedzieć jak dana osoba je na co dzień, jakie ma nawyki, a dopiero potem szukać w tym przyczyny tycia i sposobu na schudnięcie
__________________
REDUKCJA/SIŁA

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2013-01-17 o 09:23
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:41   #1551
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez jameliasuperstar Pokaż wiadomość
jakby dało się MŻ + WR to bym nie pytała o tabletki. Gdyby każdy potrafił tak się zmobilizować wszyscy chodzili by szczupli i i nei było by nadwagi-ale niestety nie jest to możliwe.
Ale co ja Ci poradzę na to, że MŻ+WR to jest jedyny naprawdę skuteczny i naprawdę bezpieczny sposób na schudnięcie? Reszta jest marketingiem.
Spytaj pięciu szczupłych kobiet, co zrobiły, że mają tak dobrą figurę. Ale nie kobiet w wieku dwudziestu paru-trzydziestu paru lat, tylko takich zadbanych pań po pięćdziesiątce. Może powiedzą Ci, że mają super-dobre geny, ale prawdopodobnie one po prostu wiedzą, jak się odżywiać.


Ponadto, tego typu tabletka nie sprawi, że magicznie schudniesz. Tak czy siak, aby osiągnąć jakikolwiek efekt, będziesz musiała wprowadzić ten rewolucyjny program MŻ+WR, ponieważ Belviq jest dodatkiem (lekiem wspomagającym leczenie otyłości), a nie rozwiązaniem problemu.


I jeszcze pozostaje pytanie-jaki jest bilans zysków i strat? Branie tego leku jest potencjalnie niebezpieczne, bo branie każdego leku jest potencjalnie niebezpieczne. Czy naprawdę go potrzebujesz? Czy efekty uboczne nie będą większe, niż skuteczność leku?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. Coraz częściej MŻ + WR tylko pogarsza sprawę. Popatrz sobie na wpisy tu na dietetycznym. Tutaj większość dziewcząt dostarcza zdecydowanie ZA MAŁO kalorii. Na dłuższą metę wiadomo, że to się kończy spowolnieniem metabolizmu i żeby nadal chudnąć trzeba znowu ciąć kalorie. Efekt jest taki, że zakończeniu takiej diety można zacząć tyć nawet przy teoretycznie ujemnym bilansie kalorycznym, bo metabolizm jest tak bardzo spowolniony. I co wtedy? Najczęściej strach i na powrót zmniejszanie ilości kalorii. Osobiście znam dziewczynę, która nie będąc na diecie jadła jak wróbelek a ważyła... 108kg! Przeszła na dietę MŻ + WR i co? Zero chudnięcia, zamiast tego problemy ze zdrowiem i to takie dość poważne. Wizyta u dietetyka i rada - "Chce Pani schudnąć, to proszę WIĘCEJ jeść" .... . W moim przypadku i przypadku mojej mamy było to samo. Okazało się że i tak na co dzień dostarczałyśmy mniej kalorii niż wynosi nasze BMR. Teraz jem 2 razy tyle co wcześniej i ilościowo i kalorycznie (produkty też inne) i chudnę wreszcie.... .
Dlatego uważam, że nie można wszystkim na około proponować diety MŻ + WR . Bo ona sprawdza się tylko u osób, które faktycznie jedzą za dużo.... . Najpierw trzeba się dowiedzieć jak dana osoba je na co dzień, jakie ma nawyki, a dopiero potem szukać w tym przyczyny tycia i sposobu na schudnięcie

MŻ=Mniej Żreć. Dla mnie to w domyśle MŻŚ=Mniej Żreć Świństwa, więc prostuję. Żeby ktoś nie posądził mnie o to, że proponuję ludziom, aby obcięli sobie połowę dziennych porcji i biegali maraton o jednej piersi kurczaka (gotowanej na parze, bez soli).
Żre się: chipsy, frytki, ciasteczka z tłuściutkim kremikiem, słodycze, kotleciki schabowe, hamburgerki, wszystko, co wionie połową tablicy Mendelejewa na kilometr, ocieka tłuszczem i cukrem, generalnie-żre się puste kalorie.
Takie rzeczy, jak: tłuszcze rozsądnej jakości w rozsądnych ilościach, warzywka (niekoniecznie w formie smażonych w cieście na głębokim tłuszczu), węglowodany wszelakie inne w mądrych ilościach i rozsądnej jakości, białeczko-takie rzeczy się je, takimi rzeczami się odżywia.

I ja radzę, żeby się, jak najbardziej, odżywiać. Tylko żeby żreć mniej. Nie żeby nie żreć wcale, bo przecież z braku ciastka raz na jakiś czas to się mózg psuje, tylko-żeby żreć mniej.

Jak ktoś jest na diecie i chodzi głodny, to jest na beznadziejnej diecie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:40   #1552
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

No właśnie czyli nie MŻ, tylko IŻ (inaczej żreć) . Niestety w większości przypadków MŻ = zjadać to co do tej pory tylko mniejsze porcje, a dodatkowo odstawić słodycze, fast foody i wszystko kupować light i 0% tłuszczu ... taka mentalność niestety ....
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:13   #1553
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
No właśnie czyli nie MŻ, tylko IŻ (inaczej żreć) . Niestety w większości przypadków MŻ = zjadać to co do tej pory tylko mniejsze porcje, a dodatkowo odstawić słodycze, fast foody i wszystko kupować light i 0% tłuszczu ... taka mentalność niestety ....
To w takim razie moje pojęcie o MŻ było zupełnie inne
Jak można nie jeść tłuszczu i oczekiwać, że się będzie miało zdrową skórę i oczka?
Albo słodzić sztucznym słodzikiem i myśleć, że się będzie dalej miało wątrobę?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:24   #1554
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Wiecie może jakie trzeba mieć parametry żeby lekarz przepisał lek na odchudzanie? BMI mam w normie ole obwód brzucha niebezpiecznie się zbliża ku granicy otyłości brzusznej
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:27   #1555
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Wiecie może jakie trzeba mieć parametry żeby lekarz przepisał lek na odchudzanie? BMI mam w normie ole obwód brzucha niebezpiecznie się zbliża ku granicy otyłości brzusznej
Jak masz BMI w normie to nawet nie próbuj.

Nie wiem, jak jest to w polskim prawie, w USA lek przeznaczony jest dla osób z BMI powyżej 30 albo 27-w tym drugim wypadku przy współistniejących problemach typu podwyższony cholesterol, podwyższone ciśnienie albo inna cukrzyca.

Znając nasze rodzime podwórko niestety-przepisze Ci lekarz rodzinny za ładne oczy.

Jak masz BMI w normie, a obwód brzucha nie taki, jak trzeba, to poćwicz sobie i przejdzie.
Albo goń do lekarza i zrób USG, bo możliwe,że Ci coś nadprogramowego w brzuchu urosło. Ludzie się diecą i pocą, a potem się okazuje, że cystę mieli.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:32   #1556
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Wiecie może jakie trzeba mieć parametry żeby lekarz przepisał lek na odchudzanie? BMI mam w normie ole obwód brzucha niebezpiecznie się zbliża ku granicy otyłości brzusznej
Moja koleżanka ma przy 163cm 108kg wagi i w pasie ponad 120cm lekarz rodzinny wypisał jej ... skierowanie dietetyka Na tym koniec, więc raczej bez szans

P.S. Na marginesie... wizyta u dietetyka dobrze jej zrobiła, a leków pseudo odchudzających brała już tonę... . Może więc to i dobrze?
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:54   #1557
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma przy 163cm 108kg wagi i w pasie ponad 120cm lekarz rodzinny wypisał jej ... skierowanie dietetyka Na tym koniec, więc raczej bez szans

P.S. Na marginesie... wizyta u dietetyka dobrze jej zrobiła, a leków pseudo odchudzających brała już tonę... . Może więc to i dobrze?
No to niegłupi lekarz był chyba.
Bo jest olbrzymia różnica-odchudzać się a schudnąć.
A żeby schudnąć, to trzeba zasadniczo zmienić w ogóle podejście do życia. A do żarcia to w szczególności.

I żadne tabletki tu w niczym nie pomogą.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:56   #1558
jameliasuperstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

u mnie diety są czymś najgorszym co może być- zaczynam, nie potrafię dotrwać do wymarzonej wagi i wracam do swojej wagi_ 5kg dodatkowo.

3 lata temu schudłam na Zelixie ok 20kg - jedno opakowanie starczyło mi na całą kuracje odchudzającą-tabletki wycofano a ja przytyłam znów dużo więcej niż schudłam przed 3 laty.

W tym roku wchodzi na rynek tabletka odchudzająca na receptę i uwierzcie mi uratuje to dziesiątki tysięcy kobiet i nie tylko więc MŻ i tego typu doradztwa na mnie nie działają bo to nie dla mnie.
jameliasuperstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:02   #1559
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Belviq - tabletki odchudzające na receptę 2012

Cytat:
Napisane przez jameliasuperstar Pokaż wiadomość
więc MŻ i tego typu doradztwa na mnie nie działają bo to nie dla mnie.
Tabletki robią nowe i zaraz wycofują, bo jeśli są skuteczne to sieją spustoszenie w organizmie. Jeśli doradztwa typu MŻ na Ciebie nie działają, to może lepiej zamiast faszerować się chemią, która jak sama piszesz pomaga tylko na chwilę, bo potem jo-jo, lepiej wydać kasę na porządnego dietetyka i karnet na siłownię? Koś Ci dokładnie pod Ciebie wszystko dopasuje, powie co i jak ćwiczyć, oraz powie co i jak jeść, sprawdzi na co masz nietolerancje, ew. uczulenia, nadwrażliwość itd. na jakieś składniki odżywcze. Moim zdaniem tego powinnaś się trzymać. Bo sama widzisz. Przestałaś brać tabletki utyłaś. Zelixie wycofali, bo była tragiczna dla zdrowia, a Ty musiałabyś ile czasu ją brać żeby schudnąć i nie utyć? Tydzień? Miesiąc? Rok? Do końca życia? ..... przemyśl sobie dobrze jakie masz w życiu priorytety..... "Cudowna" tabletka, po której by się chudło, a nie wpływałaby w żaden sposób negatywnie na zdrowie - NIE ISTNIEJE. Naprawdę. Gdyby istniała to ludzie nie wiedzieliby co to nadwaga ...
__________________
REDUKCJA/SIŁA

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2013-01-17 o 15:05
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:45   #1560
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Nowe odkrycie - GUMA ASNAX do hamowania głodu :)

A po co hamować głód? Po co zakłócać coś, co jest naturalne?
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.