Zodiakalne Bliźnięta-część 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 16:31   #2881
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

gosia, jak zalozysz kaloszki to Ci nogi nei zmokna, a ta woda to i tak wsiaknela juz.
mysmy ledwo ze sciezki zchodzili wiec nie bylo tragedii a tez bylismy po nocnym deszczu
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:13   #2882
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,

Kliwia w takim razie muszę męża wyciągnąć na grzybki.Dzisiaj lało całą noc, więc chyba ten weekend nie będzie odpowiedni (wszędzie pewnie bagno), ale może następny.

Ewe witaj znowu.Długo cię nie było Co do faceta.Tak jak Bierka pisała.Niekiedy tak jest lepiej.Ty jesteś fajną babką, więc nie wątpię, że wkrótce sobie kogoś fajnego znajdziesz

Wyspałam się fajnie wypiłam kawkę i zrobiłam dwa prania.Nic więcej mi się nie chce robić

Za 3tyg.idę na wesele i nie mam się w co ubrać
dziewczyny!
nie łamię się - byle do przodu.
chociaż wczoraj na przykład widzieliśmy się z A.
no łączy nas wiele wspólnych spraw i przyjaciele i razem wyszliśmy na barkę , bo był koncert żegnający wakacje!


jutro wraca szkoła... i wstawanie wcześnie rano!
w wakacje się rozleniwiłam!

Goosia ja też za równe 3 tyg. idę na slub - moja przyjaciółka wychodzi za mąż u nich jest o tyle inaczej że slub biorą na Mauritiusie - dziś wylatują , 11.09 mają na wyspie ślub , 19.09 wracają i 21.09 kameralne przyjęcie - też nie wiem co ubrać!!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 20:49   #2883
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Czesc Blizniaczki

Co tam u Was??

Ja chyba oszalalam
Na wszystkich swietych jade do Polski i od jakiegos tygodnia chodzi mi po glowie,zeby jechac autem-sama oczywiscie Nie wiem czy wytrzymam,najdluzej bez przerwy jechalam niecale 300 km a gdzie tam reszta Tak mysle i mysle i sama nie wiem. Wiadomo przystanki moge sobie spokojnie robic,bo nic gonic mnie nie bedzie,ale mimo wszystko zastanawia mnie jak to jest samej w drodze. Ogolnie od zdania prawka przejezdzilam niecale 2 tys km,nie wiem czy to duzo czy malo,czy wystarczy aby zdecydowac sie na dluzsza trase

Wy kiedy po raz pierwszy wybralyscie sie w dalasza podroz??

Pozdrawiam

ps: w sumie to golfem tyle przejechalam, nie liczylam jazdy autem meza. Ale ze mnie glupol.
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-

Edytowane przez bierka83
Czas edycji: 2012-09-10 o 20:50
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:23   #2884
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cześć,

Mieliśmy awarię internetu ponad tydzień

W weekend byłam na bardzo fajnych urodzinach u kolezanki.Karaoke itp.Fajnie się wybawiłyśmy

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
dziewczyny!
nie łamię się - byle do przodu.
chociaż wczoraj na przykład widzieliśmy się z A.
no łączy nas wiele wspólnych spraw i przyjaciele i razem wyszliśmy na barkę , bo był koncert żegnający wakacje!

jutro wraca szkoła... i wstawanie wcześnie rano!
w wakacje się rozleniwiłam!

Goosia ja też za równe 3 tyg. idę na slub - moja przyjaciółka wychodzi za mąż u nich jest o tyle inaczej że slub biorą na Mauritiusie - dziś wylatują , 11.09 mają na wyspie ślub , 19.09 wracają i 21.09 kameralne przyjęcie - też nie wiem co ubrać!!
To dobrze, ze zachowujecie poprawne stosunki fajnie, ze wam się to udaje

Niezły pomysł z weselem

Mrowinka, Ewe jak powrót do szkoły? dajecie radę?
Ja juz liczę.Jeszcze tydzień i 2 dni i tygodniowy urlop

Bierka ja nigdy nie pokonałam jeszcze tak długiej trasy sama.Mimo, że prawko mam już 11lat Ale dlatego, że zawsze mąż prowadzi.Jakbym musiała to nie ma problemu

Co u was?
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:24   #2885
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Czesc Blizniaczki

Co tam u Was??

Ja chyba oszalalam
Na wszystkich swietych jade do Polski i od jakiegos tygodnia chodzi mi po glowie,zeby jechac autem-sama oczywiscie Nie wiem czy wytrzymam,najdluzej bez przerwy jechalam niecale 300 km a gdzie tam reszta Tak mysle i mysle i sama nie wiem. Wiadomo przystanki moge sobie spokojnie robic,bo nic gonic mnie nie bedzie,ale mimo wszystko zastanawia mnie jak to jest samej w drodze. Ogolnie od zdania prawka przejezdzilam niecale 2 tys km,nie wiem czy to duzo czy malo,czy wystarczy aby zdecydowac sie na dluzsza trase

Wy kiedy po raz pierwszy wybralyscie sie w dalasza podroz??

Pozdrawiam

ps: w sumie to golfem tyle przejechalam, nie liczylam jazdy autem meza. Ale ze mnie glupol.
Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,

Mieliśmy awarię internetu ponad tydzień

W weekend byłam na bardzo fajnych urodzinach u kolezanki.Karaoke itp.Fajnie się wybawiłyśmy



To dobrze, ze zachowujecie poprawne stosunki fajnie, ze wam się to udaje

Niezły pomysł z weselem

Mrowinka, Ewe jak powrót do szkoły? dajecie radę?
Ja juz liczę.Jeszcze tydzień i 2 dni i tygodniowy urlop

Bierka ja nigdy nie pokonałam jeszcze tak długiej trasy sama.Mimo, że prawko mam już 11lat Ale dlatego, że zawsze mąż prowadzi.Jakbym musiała to nie ma problemu

Co u was?
hallo
u nas właśnie przeszła mega burza i ulewa. od razu powietrze się zmieniło i jest zdecydowanie chłodniej!

ja od weekendu chora... w sobotę obudziłam się z takim bólem gardła, gorączką i cieknącym nosem... do dziś walczę - jest zdecydowanie lepiej, ale ciągle jestem pociągająca i zapchana

Bierka do odważnych świat należy! jesli czujesz się na siłach to jedz - pewnie też bym się zdecydowała - przez Niemcy to mykniesz... gorzej w samej Polsce
ja sama zastanawiam się nad jazdą autem do Heide Parku na wiosnę - na pewno już nie autobusem. ale ja na pewno nie pojadę sama.
ja najdalej chyba jechałam w góry - masakra - 2 dni odsypiałam podróż!

Goosiu dni w szkole lecą bardzo szybko - już 2 tydzień. działam prężnie - jedziemy z moją klasą turystyczną w góry w pazdzierniku na 4 dni w końcu udało mi się to ogarnąć!
dziś ogłosiłam też w klasie konkurs na logo naszej turystycznej klasy -i będziemy robić koszulkę dla każdego z tym wygranym logo

dziś dzwoniła też do mnie moja E. z Mauritiusa - jest już żoną!Dziś powiedzieli sobie TAK!! taka szczęśliwa przez telefon była, że się wzruszyłam i popłakałam do telefonu! mówiła, że było idealnie!! tak jak sobie to wymarzyli! że nic by nie zmieniła, że właśnie siedzą nad oceanem na plaży - bo hotel przygotował dla nich kolację!!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:07   #2886
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Witam

Ewe zdrowiej nam szybciutko
Super sprawa z tym konkursem na logo.
Normalnie zazdroszcze bezwstydnie Twojej znajomej takiego slubu,pewnie niesamowite przezycie. beda mieli piekne wspomnienia.

Na 90% jade samochodem. Po to robilam prawko zeby jezdzic. Kiedys musi byc ten pierwszy raz Mysle,ze dam rade. Jak juz bedzie tak daleko dam znac jak bylo hihi

Co tam u Was??
U mnie sie ochlodzilo,pochmurne niebo,pogoda senna.Ale nie jest zle,troche oddechu po tych upalach.

Pozdrawiam Was cieplo i zycze milego dnia
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:14   #2887
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Witam

Ewe zdrowiej nam szybciutko
Super sprawa z tym konkursem na logo.
Normalnie zazdroszcze bezwstydnie Twojej znajomej takiego slubu,pewnie niesamowite przezycie. beda mieli piekne wspomnienia.

Na 90% jade samochodem. Po to robilam prawko zeby jezdzic. Kiedys musi byc ten pierwszy raz Mysle,ze dam rade. Jak juz bedzie tak daleko dam znac jak bylo hihi

Co tam u Was??
U mnie sie ochlodzilo,pochmurne niebo,pogoda senna.Ale nie jest zle,troche oddechu po tych upalach.

Pozdrawiam Was cieplo i zycze milego dnia
halo!
u nas też zimno i pada deszcz! a więc dzień szary i leniwy ...
siedzę i patrzę w komputer ... zamiast zrobić coś pożytecznego!

w ogóle dziewczyny podpowiedzcie mi co mogę w prezencie dać tej mojej przyjaciółce?
za tydzień po ich powrocie jest to kameralne przyjęcie - będzie ok. 25 osób - w większości rodzina i chyba ja jako przyjaciółka. kasy nie chciałabym dawać... i nie mam pomysłu co to by mogło być?!!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 17:24   #2888
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Mrowinka, Ewe jak powrót do szkoły? dajecie radę?
Strasznie mi się nie chciało wracać do pracy Ale powoli się wdrażam. Najbardziej nie lubię tych papierów
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:31   #2889
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cześć,

U nas dzisiaj tez strasznie zimno, ponuro i deszczowo zmarzłam w nogi w pracy.Chyba muszę pokupować rajstopy do spódnicy koniec lata


Ewe faktycznie ślub bardzo oryginalny i szalony aczkolwiek ja juz kiedys pisałam, ze brakowałoby mi rodziny i znajomych, a wszystkich na pewno nie mogłabym tam zabrać.
A z klasą szalejesz koszulki fiu, fiu

Jesli chodzi o prezent to ja nie mam pojecia.Bardzo dużo zależy od sytuacji przed ślubem.Czy mieszkali już sami i wszystko mają czy z rodzicami.Musisz trafić w gust i ich styl.Ciężka sprawa. Nie maja listy prezentów?

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36483191]Strasznie mi się nie chciało wracać do pracy Ale powoli się wdrażam. Najbardziej nie lubię tych papierów [/QUOTE]

Oj mrowinko wierzę ci ja papiery uwielbiam , ale moje finansowo-księgowe Wszystko już w porzadku ze zdrowiem?Byłas na jakieś kontroli czy nie musiałaś?

Bierka do odważnych świat należy

Porwałam się na sałatkę jarzynową tzn.ugotowałam ziemniaki, marchewkę, jajka itp. i teraz mi się nie chce tego kroić

Jeszcze dwa dni i weekend
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:15   #2890
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Oj mrowinko wierzę ci ja papiery uwielbiam , ale moje finansowo-księgowe Wszystko już w porzadku ze zdrowiem?Byłas na jakieś kontroli czy nie musiałaś?
Byłam. Wszystko ok. Miałam monitorowany poprzedni cykl, owulacja była, starania też - i jak zwykle nic z tego nie wyszło.

Edytowane przez a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:17
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 18:14   #2891
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36488049]Byłam. Wszystko ok. Miałam monitorowany poprzedni cykl, owulacja była, starania też - i jak zwykle nic z tego nie wyszło.[/QUOTE]

Dziwna sprawa wszystko o.k i nic.
Ale chyba pisałam kiedyś o moim kuzynie i jego żonie. Ponad dwa lata się starali (może nawet trzy nie pamiętam).Lekarze załamywali ręce. Dzisiaj mają półroczną córeczkę

Ale dzisiaj zmarzłam wykrakałam to wczoraj.Nie miałam rajstop do spódnicy i masakra Trząsłam się w pracy.

Teraz pogoniłam męża po drzewo żeby napalił w kominku
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 18:18   #2892
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa wszystko o.k i nic.

Ale dzisiaj zmarzłam wykrakałam to wczoraj.Nie miałam rajstop do spódnicy i masakra Trząsłam się w pracy.
Też zmarzłam i przeziębiłam się.
A czy tak wszystko ok, to nie wiadomo - tyle jest specjalistycznych badań, których jeszcze nie robiliśmy.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:55   #2893
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,

U nas dzisiaj tez strasznie zimno, ponuro i deszczowo zmarzłam w nogi w pracy.Chyba muszę pokupować rajstopy do spódnicy koniec lata


Ewe faktycznie ślub bardzo oryginalny i szalony aczkolwiek ja juz kiedys pisałam, ze brakowałoby mi rodziny i znajomych, a wszystkich na pewno nie mogłabym tam zabrać.
A z klasą szalejesz koszulki fiu, fiu

Jesli chodzi o prezent to ja nie mam pojecia.Bardzo dużo zależy od sytuacji przed ślubem.Czy mieszkali już sami i wszystko mają czy z rodzicami.Musisz trafić w gust i ich styl.Ciężka sprawa. Nie maja listy prezentów?



Oj mrowinko wierzę ci ja papiery uwielbiam , ale moje finansowo-księgowe Wszystko już w porzadku ze zdrowiem?Byłas na jakieś kontroli czy nie musiałaś?

Bierka do odważnych świat należy

Porwałam się na sałatkę jarzynową tzn.ugotowałam ziemniaki, marchewkę, jajka itp. i teraz mi się nie chce tego kroić

Jeszcze dwa dni i weekend
Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa wszystko o.k i nic.
Ale chyba pisałam kiedyś o moim kuzynie i jego żonie. Ponad dwa lata się starali (może nawet trzy nie pamiętam).Lekarze załamywali ręce. Dzisiaj mają półroczną córeczkę

Ale dzisiaj zmarzłam wykrakałam to wczoraj.Nie miałam rajstop do spódnicy i masakra Trząsłam się w pracy.

Teraz pogoniłam męża po drzewo żeby napalił w kominku
[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36507350]Też zmarzłam i przeziębiłam się.
A czy tak wszystko ok, to nie wiadomo - tyle jest specjalistycznych badań, których jeszcze nie robiliśmy.[/QUOTE]

halo!Gosia ale zrobiłaś mi smaka na sałatkę warzywną, dawno nie jadłam!

jutro jadę z koleżanką powędrować po galerii handlowej do Bydgoszczy - może wpadnie mi coś ładnego na prezent - oni od ponad roku mieszkają razem, więc nie wiem co to może być?!

widzę że Bliźniaczki przeziębione. ja także od tyg. walczę z katarem i gardłem.

cieszę się, że jest piątek! jestem strasznie już zmęczona tym tygodniem!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 09:53   #2894
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cześć,

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36507350]Też zmarzłam i przeziębiłam się.
A czy tak wszystko ok, to nie wiadomo - tyle jest specjalistycznych badań, których jeszcze nie robiliśmy.[/QUOTE]

Czyli to jest bardziej skomplikowane niz mi sie wydawało Myślałam, że badania krwi, moczu itp.+plus badania ginekologiczne (usg itp.) są wstanie dać odpowiedź.

Ewe kupiłas jakiś prezent?
Ja jestem zdrowa
Idziemy dzisiaj na urodziny do Tżta siostry, a nie mamy prezentu Pojedziemy ok.południa i mysle, że coś znajdziemy tym bardziej,że nas nakierowała

Znowu weekend przeleciał jak szalony jeszcze 4 dni i trochę wolnego
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:14   #2895
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

halo!
witam z nad porannej kawki. ja jeszcze w szlafroku
wczorajszy wypad do galerii udany

kupiłam na prezent śliczny zestaw kawowy - 6 filiżanek z talerzykami, imbryczek, cukierniczkę i do mleka dzbaneczek. bardzo ładny. zestaw prosty, klasyczny ale zarazem nowoczesny. bardzo mi się spodobał!
do tego zamówiłam czekoladowy telegram.

a sobie kupiłam ładną kiecę małą czarną , jakby z wycinanki była zrobiona
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 16:23   #2896
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Czyli to jest bardziej skomplikowane niz mi sie wydawało Myślałam, że badania krwi, moczu itp.+plus badania ginekologiczne (usg itp.) są wstanie dać odpowiedź.
Na ogół to wystarczy i już wiadomo, że problem tkwi np. w hormonach, zaburzeniach owulacji czy kiepskiej jakości nasienia. Ja te wszystkie badania mam za sobą... Zaczynamy powoli myśleć o specjalistycznej klinice
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 19:50   #2897
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
halo!
witam z nad porannej kawki. ja jeszcze w szlafroku
wczorajszy wypad do galerii udany

kupiłam na prezent śliczny zestaw kawowy - 6 filiżanek z talerzykami, imbryczek, cukierniczkę i do mleka dzbaneczek. bardzo ładny. zestaw prosty, klasyczny ale zarazem nowoczesny. bardzo mi się spodobał!
do tego zamówiłam czekoladowy telegram.

a sobie kupiłam ładną kiecę małą czarną , jakby z wycinanki była zrobiona
Ooo fajnie, że zakupy udane prezent z opisu wydaje się byc bardzo fajny, a sukienka z wycinanki jakoś nie umiem jej sobie wyobrazić

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36562447]Na ogół to wystarczy i już wiadomo, że problem tkwi np. w hormonach, zaburzeniach owulacji czy kiepskiej jakości nasienia. Ja te wszystkie badania mam za sobą... Zaczynamy powoli myśleć o specjalistycznej klinice [/QUOTE]

Jeżeli się nie uda niebawem to ja bym nie czekała.No chyba, że to jest strasznie drogie i nie możecie sobie na razie na to pozwolić.

Wrócilismu z urodzin.Objadałm się znowu pysznosci chyba muszę w tym tygodniu zastopować, bo nie wejdę w sukienkę na wesele

Jutro znowu poniedziałek...
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 19:53   #2898
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Jeżeli się nie uda niebawem to ja bym nie czekała.No chyba, że to jest strasznie drogie i nie możecie sobie na razie na to pozwolić.
Jest strasznie drogie. Jedna wizyta to koszt 150-200 zł, do tego badania. A in vitro i tak nie bierzemy pod uwagę, więc... właśnie dlatego się zastanawiamy, czy w ogóle jest sens iść do kliniki. Bo te kliniki to jednak głównie na sztuczne zapłodnienie są nastawione
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:01   #2899
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36562447]Na ogół to wystarczy i już wiadomo, że problem tkwi np. w hormonach, zaburzeniach owulacji czy kiepskiej jakości nasienia. Ja te wszystkie badania mam za sobą... Zaczynamy powoli myśleć o specjalistycznej klinice [/QUOTE]


Mrowinka trzymam kciuki - bo tyle mogę zrobić!
moi dobrzy znajomi ponad 3 lata starali się o Dzidziusia i udało się! Mała urodziła się w te wakacje!


Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Ooo fajnie, że zakupy udane prezent z opisu wydaje się byc bardzo fajny, a sukienka z wycinanki jakoś nie umiem jej sobie wyobrazić



Jeżeli się nie uda niebawem to ja bym nie czekała.No chyba, że to jest strasznie drogie i nie możecie sobie na razie na to pozwolić.

Wrócilismu z urodzin.Objadałm się znowu pysznosci chyba muszę w tym tygodniu zastopować, bo nie wejdę w sukienkę na wesele

Jutro znowu poniedziałek...

mniam! co jadłaś dobrego?
ja obejrzałam Master Chefa i naszła mnie ochota na jedzenie!
zrobiłam dobie budyń waniliowy! a teraz zjadłam kanapeczki, jeszcze wypiję herbatkę z cytryną i do wyra!!

Gosia znalazłam sukienkę w necie, wrzucam Ci zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2888221800_2_2_3.jpg (33,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2888221800_1_1_3.jpg (21,7 KB, 4 załadowań)
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 20:08   #2900
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Mrowinka trzymam kciuki - bo tyle mogę zrobić!
Gosia znalazłam sukienkę w necie, wrzucam Ci zdjęcie
Dziękuję za kciuki.
Na jaką okazję ta sukienka, bo chyba mi umknęło?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:11   #2901
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36566635]Dziękuję za kciuki.
Na jaką okazję ta sukienka, bo chyba mi umknęło?[/QUOTE]





Mrówinka okazja zawsze się jakaś znajdzie!
brakowało mi małej czarnej w szafie - założę ja na pewno w ten piątek na to przyjęcie mojej przyjaciółki co wracają z wyspy jako mąż i żona!
pewnie na dzień nauczyciela też w niej pójdę... niech wisi w szafie!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:12   #2902
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Mrowinka okazja zawsze się jakaś znajdzie!
brakowało mi małej czarnej w szafie - założę ja na pewno w ten piątek na to przyjęcie mojej przyjaciółki co wracają z wyspy jako mąż i żona!
pewnie na dzień nauczyciela też w niej pójdę... niech wisi w szafie!
Czarnych to ja właśnie mam dużo. A pod koniec września się na ślub wybieram i w czarnej to nie bardzo Może coś wynajdę w szafie, bo nie chce mi się nic nowego kupować.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:15   #2903
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36566739]Czarnych to ja właśnie mam dużo. A pod koniec września się na ślub wybieram i w czarnej to nie bardzo Może coś wynajdę w szafie, bo nie chce mi się nic nowego kupować.[/QUOTE]

ja już w czarnych kiecach kilka wesel obtańczyłam!

oglądałam taką zwiewną miętową - ale doszłam do wniosku, że już trochę chłodno może być i że taką czarną pewnie znoszę bardziej niż tą miętkę!

w TV leci Kogel Mogel - jak ja lubię ten film
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:19   #2904
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
ja już w czarnych kiecach kilka wesel obtańczyłam!
A ja jednak jestem tradycjonalistką - bieli i czerni na ślub nie założę.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:23   #2905
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36566914]A ja jednak jestem tradycjonalistką - bieli i czerni na ślub nie założę.[/QUOTE]


oki rozumiem!

wyspałam się dziś- bo spałam do 11 prawie... coś czuję, że nie będę mogła dziś zasnąć! a rano trzeba wstać!! gryyy
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 07:56   #2906
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Hej

Ewe ciekawa ta sukienka,bedziesz slicznie wygladala I tak jak mowisz, nadaje sie na wiecej okazji.

Dziewczyny jak u Was ze zdrowiem??
Mnie przewialo w robocie i troche sie podziebilam,wczoraj mialam wolne i caly dzien przelezalam plackiem w lozku. Dzis juz lepiej,ale ciagle mi zimno


Milego dnia Dziewczyny
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 11:30   #2907
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Hej

Ewe ciekawa ta sukienka,bedziesz slicznie wygladala I tak jak mowisz, nadaje sie na wiecej okazji.

Dziewczyny jak u Was ze zdrowiem??
Mnie przewialo w robocie i troche sie podziebilam,wczoraj mialam wolne i caly dzien przelezalam plackiem w lozku. Dzis juz lepiej,ale ciagle mi zimno


Milego dnia Dziewczyny
hej Mrowinko!
no sukienka ślicznie leży - ładnie podkreśla moje bioderkowe krągłości, hehe!

ja od tamtego tygodnia walczę z mega katarem - zastanawiam się gdzie mi się mieści ten katar -bo tonę chusteczek już zużyłam!
w szkole co drugi dzieciak przeziębiony - taka pora!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 11:45   #2908
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
oki rozumiem!
Ale żeby nie było - innych nie krytykuję Moi goście różne kolory mieli na sobie, i czerń się pojawiła, i biel. Nie było to dla mnie problemem

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak u Was ze zdrowiem??
Mnie przewialo w robocie i troche sie podziebilam,wczoraj mialam wolne i caly dzien przelezalam plackiem w lozku. Dzis juz lepiej,ale ciagle mi zimno
Ja już doszłam do siebie, a też mnie coś rozkładało ostatnio. Zdrówka życzę
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:00   #2909
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36576401]Ale żeby nie było - innych nie krytykuję Moi goście różne kolory mieli na sobie, i czerń się pojawiła, i biel. Nie było to dla mnie problemem


Ja już doszłam do siebie, a też mnie coś rozkładało ostatnio. Zdrówka życzę [/QUOTE]

Mrówinko nie pomyślałam tak

która pije kawkę ze mną?
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:53   #2910
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
Mrówinko nie pomyślałam tak

która pije kawkę ze mną?
Ja właśnie piję
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-10 08:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.