Matura 2015 :) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 20:22   #871
iveria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 18
Dot.: Matura 2015 :)

Witam
Tu rocznik 1995 ale technikum. Jest jeszcze ktoś, kto jak ja jest dosłownie w i zamierza się od września uczyć na maturę z matmy rozszerzoną? Tak to jest jak się ma 3 matmy tygodniowo i jest się leniwym...
iveria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:34   #872
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Nie repetytoria tylko zbiory zadań. To fizyka, nie biologia. Poszukaj czegoś pisanego konkretnie pod maturę Waszego rocznika. Zbiory zadań z poprzednich lat, wobec reform moga ci sie nie przydać. Gdyby jednak to ZamKor dobrze tłumaczy teorię - wszystkie zbiory z czarnego zamkoru mogą być przydatne.
A mi własnie chodziło o REPETYTORIA, a nie zbiory zadań chce wyjaśnionej bardzo dokładnie teorii
__________________
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 22:59   #873
Rosaliie
Raczkowanie
 
Avatar Rosaliie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 252
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez iveria Pokaż wiadomość
Witam
Tu rocznik 1995 ale technikum. Jest jeszcze ktoś, kto jak ja jest dosłownie w i zamierza się od września uczyć na maturę z matmy rozszerzoną? Tak to jest jak się ma 3 matmy tygodniowo i jest się leniwym...
Cześć!
Również mam matme na podstawię i myślałam nad zdawaniem jej na R, ale to chyba nie ma sensu. Przepaść pomiędzy R, a P jest ogromna i wątpię abym podołała, mimo, iż matematyka nie stanowi dla mnie problemu. A Ty dlaczego chcesz rzucić się na głęboką wodę?
__________________
Nie bój się marzeń
Rosaliie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:00   #874
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Musze sie pochwalić walcze sama z soba, ale przeczytalam dzisiaj 2/3 'jadro ciemności' mam nadzieje ze jutro skoncze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 23:31   #875
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Zgadzam się z tą przepaścią pomiędzy P a R. Ja sama mam 8h matematyki tygodniowo i nadal się martwię czy podołam matmie na rozszerzeniu a co dopiero przy 3h ;o. Niemniej jednak bardzo wszystkim kibicuje, zwłaszcza ludziom na podstawowej matmie
Helvetet - Gratulacje
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:48   #876
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tą przepaścią pomiędzy P a R. Ja sama mam 8h matematyki tygodniowo i nadal się martwię czy podołam matmie na rozszerzeniu a co dopiero przy 3h ;o. Niemniej jednak bardzo wszystkim kibicuje, zwłaszcza ludziom na podstawowej matmie
Helvetet - Gratulacje
Dziękuję

Mam za 2h pierwsza jazde. Stresuje sie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:09   #877
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Matura 2015 :)

Ja ostro powtarzam wos, ale nadal nie czuję się pewnie w tym przedmiocie. Powtórzone społeczeństwo, państwo, polityka i prawo. Integracje europejskie mam na historii R więc poczytam sobie tylko. Nadal zostały 4 działy, a tylko 3 tygodnie. Ale nie poddajemy się!
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 20:28   #878
BreakMeDown
Raczkowanie
 
Avatar BreakMeDown
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 258
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez iveria Pokaż wiadomość
Witam
Tu rocznik 1995 ale technikum. Jest jeszcze ktoś, kto jak ja jest dosłownie w i zamierza się od września uczyć na maturę z matmy rozszerzoną? Tak to jest jak się ma 3 matmy tygodniowo i jest się leniwym...
Ja chyba się zdecyduję na rozszerzenie Uczę się regularnie prawie od początku drugiej klasy rozszerzenia (ale sama w domu, bo mam podstawę w szkole). Systematyczność jest ciężka, ale niezbędna w matematyce, ja już się do niej przyzwyczaiłam Właśnie oczekuję na zbiorek z aksjomatu, który niedługo do mnie przyjdzie (rozszerzenie), podstawowe testy maturalne z aksjomatu przerobiłam już w lipcu
Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tą przepaścią pomiędzy P a R. Ja sama mam 8h matematyki tygodniowo i nadal się martwię czy podołam matmie na rozszerzeniu a co dopiero przy 3h ;o. Niemniej jednak bardzo wszystkim kibicuje, zwłaszcza ludziom na podstawowej matmie
Helvetet - Gratulacje
Szczerze - mnie przerażają te 3h - to jest strasznie mało, ubolewam nad tym strasznie. Ale miejmy nadzieje, że jakoś to będzie.
I dzięki za wsparcie
BreakMeDown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 19:45   #879
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Co do systematyczności - to niestety tak. Wiele działów się ze sobą wiąże. A mi akurat z trudem przychodzi
Ja trochę zrobiłam z jednego działu zadań i zrobiłam 3 arkusze.. Zawsze coś
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 20:39   #880
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
A mi własnie chodziło o REPETYTORIA, a nie zbiory zadań chce wyjaśnionej bardzo dokładnie teorii
No ale właśnie repetytoria z fizyki nic nie dadzą. To trzeba zrozumieć jak zrobić zadanie i zależności liczbowe w tej teorii. I jak mowię - czarny ZamKor. Nawet w zbiorach jest wydzielona część teoretyczna do każdego działu. Poza tym podręcznik do fizyki, jak macie w szkole i trzaskać zadania. Z teorii trzeba znac prawa, które i tak musisz znać, żeby rozwiązać zadania, więc kupowanie książki, ktora tłumaczy tylko teorię i nie daje żadnych zadań do przećwiczenia jest bez sensu.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:01   #881
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

przeczytałam "jądro ciemności" własnie siedze z książkami, opracowaniem, zeszytem do polskiego i sobie omawiam, robię notatki. Nie wierze, że to robię zamiast brac się za matematykę to siedze z polskim, który pewnie mi nie bedzie potrzebny, brawo dla mnie.


teraz wyjdę na psychiczną, ale siedzę z tymi książkami i chyba mi tego troche brakowało. Z jednej strony nie chce wracać do szkoły, ale z drugiej strasznie chce sie zobaczyc z moją klasą, bardzo uwielbiam tych ludzi. Wiem, że te najbliższe 8 miesięcy to bedzie niezła harówa, ale chce wyjsc z tego beznadziejnego liceum, chce być po maturze i zastanawiać się nad uczelnią, wyborem kierunku.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 21:29   #882
nat17
Rozeznanie
 
Avatar nat17
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 572
Dot.: Matura 2015 :)

Hej dziewczyny!
Też za rok piszę maturę i mam pytanie: mogę do Was dołączyć?
Na rozszerzeniu chcę zdawać angielski i chyba polski. Mam zamiar iść na studia na filologię francusko-angielską, i tylko angielski R jest mi potrzebny, a polski R napiszę z ciekawości, bo lubię polski i jestem ciekawa jak mi pójdzie.
Mam jeszcze jedno pytanie: jak ma wyglądać nasza ustna matura z polskiego? Bo ja już nie wiem, każdy u mnie w szkole mówi, co innego :/
__________________
http://natkka.tumblr.com/
nat17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:48   #883
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez nat17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Też za rok piszę maturę i mam pytanie: mogę do Was dołączyć?
Na rozszerzeniu chcę zdawać angielski i chyba polski. Mam zamiar iść na studia na filologię francusko-angielską, i tylko angielski R jest mi potrzebny, a polski R napiszę z ciekawości, bo lubię polski i jestem ciekawa jak mi pójdzie.
Mam jeszcze jedno pytanie: jak ma wyglądać nasza ustna matura z polskiego? Bo ja już nie wiem, każdy u mnie w szkole mówi, co innego :/
Losujemy jedno pytanie na które mamy bodajże 10 minut na przygotowanie do niego odpowiedzi.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:58   #884
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
No ale właśnie repetytoria z fizyki nic nie dadzą. To trzeba zrozumieć jak zrobić zadanie i zależności liczbowe w tej teorii. I jak mowię - czarny ZamKor. Nawet w zbiorach jest wydzielona część teoretyczna do każdego działu. Poza tym podręcznik do fizyki, jak macie w szkole i trzaskać zadania. Z teorii trzeba znac prawa, które i tak musisz znać, żeby rozwiązać zadania, więc kupowanie książki, ktora tłumaczy tylko teorię i nie daje żadnych zadań do przećwiczenia jest bez sensu.
Tyle tylko ze ja mam zbiory zadań a chce uporządkować sobie w głowie teorie, a podrecznik w szkole mam do kitu pod tym względem pewnie mi nie uwierzysz, ale naprawde wiem czego potrzebuje
__________________
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 23:47   #885
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Co do ZamKoru - strasznie nie znoszę tego wydawnictwa. Mam z nim do czynienia od gimnazjum i mi nie przypadł do gustu. Jeśli chodzi o zbiory - korzystam zazwyczaj z Mendla oraz zbiorów, które wydała moja nauczycielka - są na bardzo dobrym poziomie.
Co do klasy - strasznie jej nie znoszę XD To są samolubni i zawistni ludzie. Wyjątki, z którymi można pogadać mogę policzyć na palcach jednej ręki. Dlatego chcę jak najszybciej skończyć LO
nat17 - witamy
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:13   #886
nat17
Rozeznanie
 
Avatar nat17
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 572
Dot.: Matura 2015 :)

Boję się tej ustnej matury z polskiego. Jeszcze w dodatku chciałam w wakacje sobie powtarzać do matury, szczególnie z polskiego właśnie. A tu lipa, oczywiście Nie zrobiłam zupełnie NIC.. Nie wiem, jak wy, ale ja mam już dosyć trzeciej klasy, która się jeszcze nie zaczęła.. Jeszcze pod koniec września mam próbną maturę z polaka.
Możecie polecić jakieś dobre repetytoria do matury?
__________________
http://natkka.tumblr.com/
nat17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:25   #887
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Dobre repetytoria z polskiego? Niestety niezbyt moja dziedzina Co do planów na wakacje.... Udało mi się zrealizować 0.00001% tego co załozyłam i jestem z jednej strony na siebie bardzo zła, a z drugiej wiem, że czasem trzeba też odpocząć..
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:31   #888
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Dobre repetytoria z polskiego? Niestety niezbyt moja dziedzina Co do planów na wakacje.... Udało mi się zrealizować 0.00001% tego co załozyłam i jestem z jednej strony na siebie bardzo zła, a z drugiej wiem, że czasem trzeba też odpocząć..
mam to samo, chciałam zacząc od połowy lipca, jednak ciągle termin gdzieś się przekładał na następny tydzień. Wydaje mi się, że byłam przemęczona nauką, musiałam zrobić taki detoks i sobie wszystko odpuścić. Teraz chcę się małymi krokami wdrażać już w naukę, ale nie będe przesadzać. Myślę, że jak zacznę od września, ba nawet od października to dam radę jeśli chodzi o polski i angielski (w tym R). Najbardziej przeraża mnie matematyka, ale to inna bajka
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 00:34   #889
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Helvetet- Ty zdajesz rozszerzenie z matmy, tak? No ja właśnie też sądze, że mimo wszystko czas na odpoczynek powinien być. Miałam bardzo trudny rok pod wieloma względami i może w jakimś stopniu mogę sobie wytłumaczyć moje nieróbstwo trzeba się wziąć za pracę od września!
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 01:04   #890
BreakMeDown
Raczkowanie
 
Avatar BreakMeDown
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 258
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
przeczytałam "jądro ciemności" własnie siedze z książkami, opracowaniem, zeszytem do polskiego i sobie omawiam, robię notatki. Nie wierze, że to robię zamiast brac się za matematykę to siedze z polskim, który pewnie mi nie bedzie potrzebny, brawo dla mnie.


teraz wyjdę na psychiczną, ale siedzę z tymi książkami i chyba mi tego troche brakowało. Z jednej strony nie chce wracać do szkoły, ale z drugiej strasznie chce sie zobaczyc z moją klasą, bardzo uwielbiam tych ludzi. Wiem, że te najbliższe 8 miesięcy to bedzie niezła harówa, ale chce wyjsc z tego beznadziejnego liceum, chce być po maturze i zastanawiać się nad uczelnią, wyborem kierunku.
Co za paradoks, Ty na mat-fizie uczysz się polskiego, a ja cały czas ślęczę nad matematyką, a polskiego nawet nie mam zamiaru ruszać w te wakacje No chyba, że się wezmę w ostatnim tygodniu za "Chłopów"
BreakMeDown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:15   #891
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: Matura 2015 :)

Słyszałyście o tym, że któreś zadanie na ustnym polskim ma dotyczyć gramatyki? Gdzie ponoć w liceum nie ma ani jej źdźbła. Doszło to do mnie przez przewodniczącą rady rodziców, która rzekomo rozmawiała o tym z nauczycielką od polskiego. Jeśli jest to prawda, to wolę o tym nie myśleć, bo gramatyka to mój słaby punkt i nic takiego nie pamiętam z gimnazjum
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:16   #892
Hurricane_
Zadomowienie
 
Avatar Hurricane_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Matura 2015 :)

Czytam Wasze posty i mam deja vu z tamtego roku, też nic nie wiedziałam.. ale Wy jesteście mądrzejsze ode mnie, bo ja kilka miesięcy przed maturą zobaczyłam jak wygląda na przykład klucz z polskiego, typy zadań z matmy itd

Mój angielski R sobie leży, ale byłam na rozszerzonym, dużo wyniosłam z lekcji, więc pewnie dwa miesiąc przed maturą zacznę powtarzać, bo do drugiego kierunku brakuje mi paru % z tego ang.


A i powiem Wam, że życie po maturze jest naprawdę super, bo ma się poczucie, że to już za nami. Nawet jeśli nie dostaniemy się tam, gdzie chcemy to mamy szanse poprawić mature za rok, ale uczucie, ze matura zdana, ustne zaliczone.. wielka ulga

Edytowane przez Hurricane_
Czas edycji: 2014-08-15 o 11:18
Hurricane_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:36   #893
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Tak, na naszym ustnym mogą sie pojawić pytania z gramatyki... Co do życia po maturze najbardziej wyczekują tego, ze juz sie nie bede musiała męczyć z ludźmi z mojej klasy
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:45   #894
hedwigaa
Raczkowanie
 
Avatar hedwigaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 48
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Tak, na naszym ustnym mogą sie pojawić pytania z gramatyki... Co do życia po maturze najbardziej wyczekują tego, ze juz sie nie bede musiała męczyć z ludźmi z mojej klasy
Mam tak samo. Nie będę wcale za nimi tęsknić.
Niby mam siedem osób w klasie, no ale te siedem osób potrafi być gorsze niż trzydzieści w normalnej szkole
__________________
Keep calm and wear your bitch face.
hedwigaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:49   #895
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez meedd Pokaż wiadomość
Helvetet- Ty zdajesz rozszerzenie z matmy, tak? No ja właśnie też sądze, że mimo wszystko czas na odpoczynek powinien być. Miałam bardzo trudny rok pod wieloma względami i może w jakimś stopniu mogę sobie wytłumaczyć moje nieróbstwo trzeba się wziąć za pracę od września!
tak zdaję matematykę R wielkie nieporozumienie, ale tłumaczę sobie, że powinnam jednak zdawać. Idę na korepetycje do września, rozmawiałam dzisiaj z mamą. Chciałabym strasznie mieć jakoś 80%

Cytat:
Napisane przez BreakMeDown Pokaż wiadomość
Co za paradoks, Ty na mat-fizie uczysz się polskiego, a ja cały czas ślęczę nad matematyką, a polskiego nawet nie mam zamiaru ruszać w te wakacje No chyba, że się wezmę w ostatnim tygodniu za "Chłopów"
Chłopi już za mną Wziełam się za polski głównie z przymusu, bo sobie trochę olałam go w drugiej klasie. Jak jeszcze coś wiem z romantyzmu, tak pozytywizm całkiem przespałam. Bardzo mnie nudziła ta epoka. Więc nie mam wyboru

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
Słyszałyście o tym, że któreś zadanie na ustnym polskim ma dotyczyć gramatyki? Gdzie ponoć w liceum nie ma ani jej źdźbła. Doszło to do mnie przez przewodniczącą rady rodziców, która rzekomo rozmawiała o tym z nauczycielką od polskiego. Jeśli jest to prawda, to wolę o tym nie myśleć, bo gramatyka to mój słaby punkt i nic takiego nie pamiętam z gimnazjum
gramatyka żartujecie.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:50   #896
hedwigaa
Raczkowanie
 
Avatar hedwigaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 48
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez awesooming Pokaż wiadomość
Ja ostro powtarzam wos, ale nadal nie czuję się pewnie w tym przedmiocie. Powtórzone społeczeństwo, państwo, polityka i prawo. Integracje europejskie mam na historii R więc poczytam sobie tylko. Nadal zostały 4 działy, a tylko 3 tygodnie. Ale nie poddajemy się!
O, ja też zdaję wos. Miałam ambitne wakacyjne plany powtórzyć cały podręcznik, ale kompletnie nic z tego nie wyszło...
Może chociaż w te ostatnie dni sobie ogarnę jakieś trudniejsze tematy...
Będziesz zdawać również historię?
Ja po roku intensywnych fakultetów się rozmyśliłam...
Nie chciałabyś może przygarnąć jakiegoś repetytorium?
__________________
Keep calm and wear your bitch face.
hedwigaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:50   #897
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez hedwigaa Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Nie będę wcale za nimi tęsknić.
Niby mam siedem osób w klasie, no ale te siedem osób potrafi być gorsze niż trzydzieści w normalnej szkole
chodzisz do szkoły prywatnej czy co? u mnie jest 36 osób, w tym 25 chłopów, genialna klasa
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:13   #898
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Matura 2015 :)

Cytat:
Napisane przez hedwigaa Pokaż wiadomość
O, ja też zdaję wos. Miałam ambitne wakacyjne plany powtórzyć cały podręcznik, ale kompletnie nic z tego nie wyszło...
Może chociaż w te ostatnie dni sobie ogarnę jakieś trudniejsze tematy...
Będziesz zdawać również historię?
Ja po roku intensywnych fakultetów się rozmyśliłam...
Nie chciałabyś może przygarnąć jakiegoś repetytorium?
Tak, zdaję historię, ale mam już Vademecum z Operonu.
A to prawda, że we wrześniu ma wyjść nowe wydanie zadań z Kiełbasy? Słyszał ktoś coś o tym?
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:21   #899
meedd
Rozeznanie
 
Avatar meedd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 534
Dot.: Matura 2015 :)

Ja mam 30 osób - 24 chłopaków i 6 dziewczyn
Robiłam sobie arkusze z matmy podstawowej i mniej więcej 86%. Z rozszerzenia też tyle to marzenie
Co do zbioru Kiełbasy - nie słyszałam o tym. Parę dni temu zakupiłam sobie obie części i pani w księgarni też nie wspominała o nowym wydaniu Ale to w sumie możliwe.

Edytowane przez meedd
Czas edycji: 2014-08-15 o 13:23
meedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:25   #900
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Matura 2015 :)

To ja wstrzymam się do września i tak na razie nie mam jakoś weny na matmę
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 20:26:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.