Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-09, 16:36   #2791
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;87318610]Mój mąż był dzisiaj na zakupach i jak wrócił to wręczył mi duży kubek w renifery ze słodyczami tak sam z siebie! [/QUOTE]Zazdroszczę męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 16:53   #2792
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
takiego meza ze swieca szukac,ja dzisiaj bylam z mezem na miescie i omijal szerokim lukiem i w szybkim tempie miejsca i sklepy gdzie sa ozdoby swiateczne albo najmniejsze swiateczne zajawki ,tak, bym nie zdazyla moim radarem cos upatrzec szybko i jeszcze kupic haaaa,ale niech sie nie boi bylam dzisiaj skupiona na szukaniu dzinsow dla siebie nastepna sobota jest moja ,zaden przyspieszony krok nie bedzie dla mnie przeszkoda buhaaaa i tak kupie co chce predzej czy pozniej,tym bardziej ze chce dokupic bialych lub srebnych ozdob,marzy mi sie bialy-jasny wystroj domku na swieta ,co roku mielismy na czerwono ale jestem juz zmeczona tymi krasnoludkami,grzybkami ,laskami cukierkowymi schowam przydadza sie jak kiedys mi sie odmieni w tym roku chce bez czerwieni lub z minimalna iloscia ,bo wiadomo od razu wszystkiego nie da sie wymienic ,ozdoby milion monet kosztuja hiiii
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 17:55   #2793
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość




takiego meza ze swieca szukac,ja dzisiaj bylam z mezem na miescie i omijal szerokim lukiem i w szybkim tempie miejsca i sklepy gdzie sa ozdoby swiateczne albo najmniejsze swiateczne zajawki ,tak, bym nie zdazyla moim radarem cos upatrzec szybko i jeszcze kupic haaaa,ale niech sie nie boi bylam dzisiaj skupiona na szukaniu dzinsow dla siebie nastepna sobota jest moja ,zaden przyspieszony krok nie bedzie dla mnie przeszkoda buhaaaa i tak kupie co chce predzej czy pozniej,tym bardziej ze chce dokupic bialych lub srebnych ozdob,marzy mi sie bialy-jasny wystroj domku na swieta ,co roku mielismy na czerwono ale jestem juz zmeczona tymi krasnoludkami,grzybkami ,laskami cukierkowymi schowam przydadza sie jak kiedys mi sie odmieni w tym roku chce bez czerwieni lub z minimalna iloscia ,bo wiadomo od razu wszystkiego nie da sie wymienic ,ozdoby milion monet kosztuja hiiii
Ja co roku mam choinkę biało srebrną, ale w tym roku właśnie dla odmiany wprowadze chyba czerwony kolor lub pudrowy róż w salonie, a w kuchni czerwień będzie królować
Ja też muszę bez męża bo on wie że szaleje na punkcie świąt, a teraz kiedy hormony buzuja to szaleństwo jest podwójne
Powoli mam koncepcję na wystrój domu co roku oszczwdzalam, w tym trochę popuszcze lejce
Cały czas nie wiem jaki kalendarz adwentowy kupić ...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 18:02   #2794
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Moj na szczęscie sam mi mowi zebym coś kupiła i pozwala oglądać
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 18:26   #2795
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja co roku mam choinkę biało srebrną, ale w tym roku właśnie dla odmiany wprowadze chyba czerwony kolor lub pudrowy róż w salonie, a w kuchni czerwień będzie królować
Ja też muszę bez męża bo on wie że szaleje na punkcie świąt, a teraz kiedy hormony buzuja to szaleństwo jest podwójne
Powoli mam koncepcję na wystrój domu co roku oszczwdzalam, w tym trochę popuszcze lejce
Cały czas nie wiem jaki kalendarz adwentowy kupić ...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pudrowy roz tez jest piekny ,podoba mi sie bardzo,ja tez staram sie oszczednie i zawsze jak czegos nakupuje mam mieszane uczucia ,z jednej strony sie ciesze a z drugiej mam wyrzuty sumienia
W tamtym roku udalo mi sie nakupic troche ladnych zawieszek na choinke na wyprzedazy poswiatecznej ,w tym roku tez moze mi sie udac cos kupic ,troche tak glupio ze nie mialam od samego poczatku tylko do schowania i na nastepnym raz ale co tam zawsze byla to kolejna kropla do mojego planu,kalendarzy adwentowych tez nie mam ,nie wiem czy w tym roku beda

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Moj na szczęscie sam mi mowi zebym coś kupiła i pozwala oglądać
ja chce takiego meza hiii,moj sie boi jak ognia wszystkich stoisk z ozdobami ,ale kalendarz adwentowy by chcial ,najlepiej taki z prezencikami
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 20:33   #2796
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam te, które pokazujesz na allegro . Myślałam bardziej o pojemności 200ml, bo setka to tak się nadaje na zmoczenie języka, szczególnie jeśli obdarowana jest para . Naliczyłam teraz, że będę potrzebowała ok 30 buteleczek, więc przy pojemności 200ml jednak nie wychodzi tak dużo . Na liście mam 25 osób (znajomi, rodzina, ludzie z pracy tż), ale lubię też mieć kilka awaryjnych prezencików na wszelki wypadek. Zawsze się zdarzy że wpadnie jakieś nieplanowane spotkanie i ktoś wyskoczy na Ciebie z piernikiem, a Ty stoisz z pustymi rękami . Wtedy warto byc przygotowanym
Woow to i tak dużo!!! Ale działaj działaj! Myślę, że każdy będzie baaardzo milo zaskoczony zwłaszcza jak spróbuje



Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Ja się lubuję w dekorowaniu tych prezencików, uwielbiam nadawać im ten odświętny vibe. Wrzucam fotki drobiazgów z ubiegłych lat
O rajciu! Są przecudne!!!!



Cytat:
Napisane przez Chrupek123 Pokaż wiadomość

kupiłam też od męża dla mnie zestaw książek o gotowaniu od Mamyginekolog, w tym roku nasz budżet znacznie się poprawił, więc i trochę bardziej poszalejemy z prezentami, choć jak co roku odkładam na nie przez cały rok
Ee to ja czekam na opinie o książkach!!! Troche mnie korcą, ale ja nie wszystko lubie i się obawiam że mało skorzystam....
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 08:03   #2797
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Da się zrobić, tylko musimy się umówić na tę kolację z wielką choinką . Wtedy jedna nalewka przypadnie dla Ciebie
A powiem Ci, że jestem chętna! i w ogóle jakby dziewczyny z Krakowa i okolic miały ochotę na świąteczne spotkanie to byłabym wniebowzięta!
Piękne robiłaś te prezenciki, zainspirowałaś mnie!

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
https://ammniam.pl/salatka-buraczano-pomaranczowa/ sałatka z dressingiem piernikowym jest świetna!
Świetny przepis na tę piernikową sałatkę!
Zapisuję!

Ja też byłam wczoraj z mężem w galerii i chwilkę pobuszowałam po Homli, Home&You, H&M Home i Auchan. Kupiłam małe świąteczne pierdółki, ale tak jak Wy muszę się wybrać jeszcze raz sama, na spokojnie.
Zdziwiłam się, że w Auchan takie zatrzęsienie kalendarzy adwentowych. Chciałam kupić swojemu chłopu coś jadalnego, ale nieoczywistego, ale na żaden się jeszcze nie zdecydowałam. Dawajcie znać które spożywcze polecacie.

NAJWYŻSZY CZAS NA POSTAWIENIE CIASTA NA PIERNIK STAROPOLSKI.
Ja się dzisiaj za niego zabieram.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (94,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,5 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (82,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (83,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (92,0 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez Christmasoholiczka
Czas edycji: 2019-11-10 o 08:22
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 08:34   #2798
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
A powiem Ci, że jestem chętna! i w ogóle jakby dziewczyny z Krakowa i okolic miały ochotę na świąteczne spotkanie to byłabym wniebowzięta!
Piękne robiłaś te prezenciki, zainspirowałaś mnie!

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------



Świetny przepis na tę piernikową sałatkę!
Zapisuję!

Ja też byłam wczoraj z mężem w galerii i chwilkę pobuszowałam po Homli, Home&You, H&M Home i Auchan. Kupiłam małe świąteczne pierdółki, ale tak jak Wy muszę się wybrać jeszcze raz sama, na spokojnie.
Zdziwiłam się, że w Auchan takie zatrzęsienie kalendarzy adwentowych. Chciałam kupić swojemu chłopu coś jadalnego, ale nieoczywistego, ale na żaden się jeszcze nie zdecydowałam. Dawajcie znać które spożywcze polecacie.

NAJWYŻSZY CZAS NA POSTAWIENIE CIASTA NA PIERNIK STAROPOLSKI.
Ja się dzisiaj za niego zabieram.
smakowite lupy,kubaski przecudne...ja moze za dwa tygodnie do hm sie przejade ,moze zielone pluszowe poduszki kupie do sypialni beda albo na kanape,co prawda planuje udekorowac dom na swieta w bieli ,ale zielone poduszki chyba nie zaszkodza,podobaja mi sie..............nigdy nie robilam piernika staropolskiego ,nie potrafie ,planuje upiec na swieta ciasteczka korzenne i tort szwardzwaldzki ,mam nadzieje ze tort mi sie uda nie jestem dobra w gotowaniu i pieczeniu ,musze poszukac jakis prosty,bardzo prosty przepis
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 09:01   #2799
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
A powiem Ci, że jestem chętna! i w ogóle jakby dziewczyny z Krakowa i okolic miały ochotę na świąteczne spotkanie to byłabym wniebowzięta!
No to postanowione
Kto chce dołączyć?
Musimy wybrać datę i lokal z najlepszą choinką
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 09:02   #2800
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
No to postanowione
Kto chce dołączyć?
Musimy wybrać datę i lokal z najlepszą choinką
Szkoda, że mieszkam tak daleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 10:08   #2801
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cześć
Chciałam dołączyć, bo na okres świąteczny oficjalnie zawieszam swoje zapędy less waste i tym podobne i rzucam się z uśmiechem w ramiona konsumpcjonizmu :brzyda l:


I od razu się chwale skarpetkami z auchana (po 4zł) i kubkiem z agata meble (niecała dycha)
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 10:26   #2802
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość


takiego meza ze swieca szukac,ja dzisiaj bylam z mezem na miescie i omijal szerokim lukiem i w szybkim tempie miejsca i sklepy gdzie sa ozdoby swiateczne albo najmniejsze swiateczne zajawki ,tak, bym nie zdazyla moim radarem cos upatrzec szybko i jeszcze kupic haaaa,ale niech sie nie boi bylam dzisiaj skupiona na szukaniu dzinsow dla siebie nastepna sobota jest moja ,zaden przyspieszony krok nie bedzie dla mnie przeszkoda buhaaaa i tak kupie co chce predzej czy pozniej,tym bardziej ze chce dokupic bialych lub srebnych ozdob,marzy mi sie bialy-jasny wystroj domku na swieta ,co roku mielismy na czerwono ale jestem juz zmeczona tymi krasnoludkami,grzybkami ,laskami cukierkowymi schowam przydadza sie jak kiedys mi sie odmieni w tym roku chce bez czerwieni lub z minimalna iloscia ,bo wiadomo od razu wszystkiego nie da sie wymienic ,ozdoby milion monet kosztuja hiiii
Bardzo ladnie to wyglada ja przez pare lat mialam choinki w dwoch kolorach wiec w tym roku bedzie kolorowa, bajkowa


Na H&Y znowu promka -90 % na druga rzecz czy musze mowic, ze mam pelen koszyk tylko zastanawiam sie nad tymi cholernymi wiankami, brac, czy nie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 10:40   #2803
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Zaczęłam oglądać na yt amerykańskie sprzątanie i dekorowanie domów na święta
Jak oni to pięknie robią, każde pomieszczenie nawiązuje do świąt, w kibelku nawet stawiają renifery, choinki. No zazdroszczę. My Polacy chyba słabiej podchodzimy do dekorowania.
Czas to zmienić


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:02   #2804
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie to wyglada ja przez pare lat mialam choinki w dwoch kolorach wiec w tym roku bedzie kolorowa, bajkowa


Na H&Y znowu promka -90 % na druga rzecz czy musze mowic, ze mam pelen koszyk tylko zastanawiam sie nad tymi cholernymi wiankami, brac, czy nie
O kolorowe tez mi sie podobaja,wlasciwie jakie mi sie nie podobaja ,nie ma takich chyba ,pare lat temu dokupilam zielone bombaski z mysla by rozbic ta czerwien ,ladnie to wygladalo,do tego pare srebrnych ,podobalo mi sie ,ale i tak ciagle z tylu glowy mialam wciaz jasne ozdoby ..............bralabym wianki wianek robi dobra robote na stole czy komodzie

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zaczęłam oglądać na yt amerykańskie sprzątanie i dekorowanie domów na święta
Jak oni to pięknie robią, każde pomieszczenie nawiązuje do świąt, w kibelku nawet stawiają renifery, choinki. No zazdroszczę. My Polacy chyba słabiej podchodzimy do dekorowania.
Czas to zmienić


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Widzialam ,wymieniaja nawet obrazki na swiateczne wszystko ladnie odswietnie i bez powsciagania sie ze bedzie za duzo
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:09   #2805
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zaczęłam oglądać na yt amerykańskie sprzątanie i dekorowanie domów na święta
Jak oni to pięknie robią, każde pomieszczenie nawiązuje do świąt, w kibelku nawet stawiają renifery, choinki. No zazdroszczę. My Polacy chyba słabiej podchodzimy do dekorowania.
Czas to zmienić


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ale zazdroszczę! Też będę wieczorem oglądała w takim razie, żeby pocieszyć oczy.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87320027]Cześć
Chciałam dołączyć, bo na okres świąteczny oficjalnie zawieszam swoje zapędy less waste i tym podobne i rzucam się z uśmiechem w ramiona konsumpcjonizmu :brzyda l:


I od razu się chwale skarpetkami z auchana (po 4zł) i kubkiem z agata meble (niecała dycha)[/QUOTE]

Świetne łupy! Ja właśnie też nabyłam skarpetki - obowiązkowa pozycja na święta!

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
No to postanowione
Kto chce dołączyć?
Musimy wybrać datę i lokal z najlepszą choinką
Dokładnie - najlepsza choinka i najlepsze świąteczne menu!
Święta kojarzą mi się też z tym forum, więc spotklanie to obowiązkowy element jak wigilia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ss.jpg (128,7 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez Christmasoholiczka
Czas edycji: 2019-11-10 o 11:15
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:10   #2806
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Exclamation Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Ile mam nadrabiania drogie christmasoholiczki! 😁🎄

Misia, 452 Mam taką choinkę i polecam! 😊

Ja kupiłam przez neta.
Wow, super wygląda!
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:11   #2807
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Świąteczne klimaty u mnie w salonie
Mikołaj podświetlany na baterie w żarówce. Nowa zabawka mojego męża.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9790.jpg (125,4 KB, 110 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:15   #2808
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Świąteczne klimaty u mnie w salonie
Mikołaj podświetlany na baterie w żarówce. Nowa zabawka mojego męża.
Ale super!
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:39   #2809
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Hmmm, ja, nudziara w kwestii skarpetek (wyłącznie czarne, zawsze, wszystkie!) zostałam oficjalnie skuszona świątecznymi.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 11:44   #2810
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
O kolorowe tez mi sie podobaja,wlasciwie jakie mi sie nie podobaja ,nie ma takich chyba ,pare lat temu dokupilam zielone bombaski z mysla by rozbic ta czerwien ,ladnie to wygladalo,do tego pare srebrnych ,podobalo mi sie ,ale i tak ciagle z tylu glowy mialam wciaz jasne ozdoby ..............bralabym wianki wianek robi dobra robote na stole czy komodzie

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------





Widzialam ,wymieniaja nawet obrazki na swiateczne wszystko ladnie odswietnie i bez powsciagania sie ze bedzie za duzo
No dokładnie i to już w listopadzie stawiają ozdoby i choinki ja tradycyjnie choinkę postawie 6 grudnia. Ale ozdoby chyba też zacznę wyciągać
Jutro zaczynam świąteczne porządki. Będę samiutka w domu więc mogę pokombinować i do tego rogalik i kaweczka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Hmmm, ja, nudziara w kwestii skarpetek (wyłącznie czarne, zawsze, wszystkie!) zostałam oficjalnie skuszona świątecznymi.
Ja do spania kolorowe noszę... hehe
A na codzień głównie białe

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Świąteczne klimaty u mnie w salonie

Mikołaj podświetlany na baterie w żarówce. Nowa zabawka mojego męża.
Ale super

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:46   #2811
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Screenshot_20191108-170442_Instagram.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 11:50   #2812
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Załącznik 7697448

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Nie jestem fanką różu , ale lubię takie choinki pełne ozdób, u mnie złoto i czerwone.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 12:07   #2813
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

W ogóle rozbroiła mnie sytuacja wczoraj w Pepco..


Rozglądam się, rozglądam, po czym mówię rozczarowana do siostry: dlaczego jest tak mało świątecznych rzeczy?


A dosłownie dwie minuty później przechodzi koło nas jakaś para i Pani mówi do Pana: no zgłupieli chyba w tym sklepie, wszystko świąteczne!
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 12:48   #2814
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Załącznik 7697448

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Śliczna


[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87320295]W ogóle rozbroiła mnie sytuacja wczoraj w Pepco..


Rozglądam się, rozglądam, po czym mówię rozczarowana do siostry: dlaczego jest tak mało świątecznych rzeczy?


A dosłownie dwie minuty później przechodzi koło nas jakaś para i Pani mówi do Pana: no zgłupieli chyba w tym sklepie, wszystko świąteczne![/QUOTE]
Ojej, ja współczuję takim ludziom. Zero radości, po co tak marudzić...
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 12:58   #2815
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Załącznik 7697448

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Cudna jest

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
No dokładnie i to już w listopadzie stawiają ozdoby i choinki ja tradycyjnie choinkę postawie 6 grudnia. Ale ozdoby chyba też zacznę wyciągać
Jutro zaczynam świąteczne porządki. Będę samiutka w domu więc mogę pokombinować i do tego rogalik i kaweczka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Ja do spania kolorowe noszę... hehe
A na codzień głównie białe

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Ale super

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
U nas w domu duza choinke sie ubieralo jeden dzien przed wigilia a mala w kuchni juz na mikolaja,ja ozdobie sobie domek juz na adwent a choinke bedziemy ubierac tak tydzien przed wigilia
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 14:50   #2816
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Załącznik 7697448

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Mi się bardzo podoba
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 14:53   #2817
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Świąteczne klimaty u mnie w salonie
Mikołaj podświetlany na baterie w żarówce. Nowa zabawka mojego męża.
Gdzie kupiliście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 16:12   #2818
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
smakowite lupy,kubaski przecudne...ja moze za dwa tygodnie do hm sie przejade ,moze zielone pluszowe poduszki kupie do sypialni beda albo na kanape,co prawda planuje udekorowac dom na swieta w bieli ,ale zielone poduszki chyba nie zaszkodza,podobaja mi sie..............nigdy nie robilam piernika staropolskiego ,nie potrafie ,planuje upiec na swieta ciasteczka korzenne i tort szwardzwaldzki ,mam nadzieje ze tort mi sie uda nie jestem dobra w gotowaniu i pieczeniu ,musze poszukac jakis prosty,bardzo prosty przepis
Jeżeli chcesz proste przepisy narożne ciasta to mogę się podzielić swoimi mam na piernik staropolski ale szybki ciasto dojrzewa w godzinę prosty przepis na biszkopt do ciasta też mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Załącznik 7697448

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Też nie jestem fanką różowego..mdło jakoś to wygląda może jakiś inny kolorek?
Mi na choince nie widzą mi się 2 kolory fioletowy i różowy właśnie, dobra 3 kolory bo i pomarańczowy uważam za niefajny na choince

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2019-11-10 o 16:33
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 16:23   #2819
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Moja inspiracja na ten rok co myślicie? Nie za różowo?? Załącznik 7697448

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Cudna sama trochę żalowalam, ze w zeszlym roku nie pomyślałam o rózu ale nic straconego... jak mi się znudzi czerwień to moze kupię róż na wymianę

Wymyśliłam część prezentu dla tża sie chlopak nie bedzie spodziewał a wiem, ze się ucieszy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 16:53   #2820
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz proste przepisy narożne ciasta to mogę się podzielić swoimi mam na piernik staropolski ale szybki ciasto dojrzewa w godzinę prosty przepis na biszkopt do ciasta też mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Też nie jestem fanką różowego..mdło jakoś to wygląda może jakiś inny kolorek?
Mi na choince nie widzą mi się 2 kolory fioletowy i różowy właśnie, dobra 3 kolory bo i pomarańczowy uważam za niefajny na choince

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

bede wdzieczna za sprawdzone przepisy na piernik i biszkopt przyznam ze juz kombinowalam czy nie upiec murzynka na to wisnie smietane hiiii

Edytowane przez bronhilda
Czas edycji: 2019-11-10 o 16:57
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.