Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-30, 09:51   #91
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ja nie lubię polskich sklepów bo często tam maja rzeczy po terminie i ogolnie jakos tak nie mam potrzeby tam kupować tak juz sie oswoiłam tylko wiadomo martwię sie ,dopiero po wizycie będę spokojniejsza :p a jak Twoje samopoczucie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj on wlasnie . W zeszłym roku jak tylko tutaj sie przeprowadziliśmy to kupiliśmy Polska kiełbasę na wagę w sklepie i wlasnie po niej oboje byliśmy chorzy przed samymi świetami . Modliło nas dwa dni.
I wlasnie wtedy juz sobie obiecałam ze nie bede tam kupować.

Ja czuje sie całkiem ok. Troche mnie cos w jednej ranie wczoraj zabolało o to tak mocno. Nie moge jeszcze kłaść sie na brzuchu . Test pokazał dzis uśmiechnięta, migająca buźkę ale nie mam zupełnie sluzu płodnego jak wczesniej . Mam nadal delikatne plamienia. Wiec nie wiem...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 10:20   #92
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Karolina a kiedy masz kontrol? Dobrze by bylo sprawdzic czy wszystko jest ok .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 12:26   #93
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Karola wiesz jeśli jesteś na siłach to spróbuj :p moze akurat sie uda ?:pp


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 12:30   #94
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Masz jeszcze smaka na musztarde?
Sa takie dobre sledzie w sosie musztardowym pycha, pewnie by Ci posmakowaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:38   #95
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Karolina a kiedy masz kontrol? Dobrze by bylo sprawdzic czy wszystko jest ok .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie nie wiem czy bede miała kontrol . Jak mi napisali po ostatniej wizycie w klinice ze umówią mnie na spotkanie po mojej operacji i maja juz nadzieje ze wyniki nasienia beda tez... ale teraz w szpitalu mi powiedzieli ze nie wiedza jak to dalej.
Mysle ze powinni mi napisać streszczenie w liście co i jak i powiedzieć jaki plan dalszy . Zawsze tak robia po każdorazowej wizycie. Poczekam ze dwa tygodnie i jak nic nie dostanę to zadzwonię do nich. Bo ta moja ginekolog to przyjmuje tutaj bardzo rzadko. Na stałe pracuje 100 km dalej.

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Karola wiesz jeśli jesteś na siłach to spróbuj :p moze akurat sie uda ?:pp


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jasne, probowac to bedziemy bo nie ma co tracić cyklu.
Chociaz troche mnie to przeraża. Bo jesli teraz nic nie wyjdzie to juz nie bedzie szans na naturalna . Wtedy juz nawet nie bedzie nadzieji . Przed ta laparoskopia to jeszcze sie łudziłam ze moze sie uda bez operacji, teraz jak mi lekarz powiedział ze mam tylko 6 'iesiecy to juz zupełnie inaczej na to patrze. ivf to juz ostateczna decyzja.

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Masz jeszcze smaka na musztarde?
Sa takie dobre sledzie w sosie musztardowym pycha, pewnie by Ci posmakowaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie??? Uwielbiam śledzie w śmietanie i w oleju.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:53   #96
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Pyszne sa. W sosie musztardowym. I tez sa takie dosyć octowe, ale ta musztarda taka lekko ostra i kremowa super.
Miejmy nadzieje, ze pomalu cos sie rozjasni u Ciebie. I oby ta ciaza wkoncu przyszla. Te czekanir na ciaze jak na zbawienie po prostu wykancza w kazdy mozliwy sposob. Fizyczny, psychiczny i finansowy. Jakby sie wiedzialo kiedy sie zajdzie to by sie na to czekalo, a tak sie tylko spinamy denerwujemy. No ja to mam takie humory ostatnio , ze moj Maz mowi, ze ja juz się zachowuje jak w ciazy synem to co bedzie jak naprawde zajde.. W sumie to juz wszystkiego nie pamietam bo 6 lat to szmat czasu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 15:13   #97
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Mniam ❤️ ale bym zjadła tylko ze ostatnio kupiłam właśnie w polskim sklepie 3miesiace po terminie były masakra w dodatku dopiero po zjedzeniu połowy spojrzałam na datę ...poszłam z nimi i na przeprosiny dali mi batonika którego nie wzięłam i wyszłam ... Karolcia ja wierze ze sie uda , rozmawiałam wczoraj z koleżanka
Która miała invitro jest po 30 i przysługiwały sie jej 3 darmowe próby ale wierze ze uda sie bez tego i Littlehope tez sie uda zmienimy wtedy nazwę wątku na szalone mamuśki co chodują brzuszki haha . Ja dzis pokłóciłam sie z tz tak mnie wkurzył ze aż sie popłakałam ...ale juz jest ok poprostu nerwy mi puściły . A i zapomniałam dodać ze za chwile będę oglądać film o parówkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-30 o 15:15
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 15:37   #98
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Pyszne sa. W sosie musztardowym. I tez sa takie dosyć octowe, ale ta musztarda taka lekko ostra i kremowa super.
Miejmy nadzieje, ze pomalu cos sie rozjasni u Ciebie. I oby ta ciaza wkoncu przyszla. Te czekanir na ciaze jak na zbawienie po prostu wykancza w kazdy mozliwy sposob. Fizyczny, psychiczny i finansowy. Jakby sie wiedzialo kiedy sie zajdzie to by sie na to czekalo, a tak sie tylko spinamy denerwujemy. No ja to mam takie humory ostatnio , ze moj Maz mowi, ze ja juz się zachowuje jak w ciazy synem to co bedzie jak naprawde zajde.. W sumie to juz wszystkiego nie pamietam bo 6 lat to szmat czasu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie to jest irytujące. Czekasz a nawet nie wieś czy sie uda .
No Tobie to pozostało kilka dni do testowania . Trzymam kciuki tylko uprzedź nas przed testem żebyśmy wiedziały zeby trzymać ze zdwojona siła

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Mniam ❤ ale bym zjadła tylko ze ostatnio kupiłam właśnie w polskim sklepie 3miesiace po terminie były masakra w dodatku dopiero po zjedzeniu połowy spojrzałam na datę ...poszłam z nimi i na przeprosiny dali mi batonika którego nie wzięłam i wyszłam ... Karolcia ja wierze ze sie uda , rozmawiałam wczoraj z koleżanka
Która miała invitro jest po 30 i przysługiwały sie jej 3 darmowe próby ale wierze ze uda sie bez tego i Littlehope tez sie uda zmienimy wtedy nazwę wątku na szalone mamuśki co chodują brzuszki haha . Ja dzis pokłóciłam sie z tz tak mnie wkurzył ze aż sie popłakałam ...ale juz jest ok poprostu nerwy mi puściły . A i zapomniałam dodać ze za chwile będę oglądać film o parówkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Little hormony ci pewnie buzują . Ważne zeby sie umieć pogodzić. Umieć wyciągnąć reke na zgodę .
Parówki, tez musze je zobaczyc .

Dzieki Little za wsparcie. Mam wielka nadzieje ale boje sie ze sie zawiodę. Dlatego wole sie nie nastawiać . Zreszta zrobiłam co mogłam więcej juz nie w moich rękach .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 20:29   #99
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Parowki ogldasz Kinga ubaw po pachy. I tak niestety hormonki buzuja co nie znaczy , ze nasi faceci sa idealni, potrafia dac po garach az sie wszystkiego odechciewa..
Karolina badz dobrej mysli przeciez musi sie wkoncu udac a wykonalas dobry krok ku temu.
Dziękuję za kciuki, dam Wam znac tu napewno co i jak jesli bede wogole testowac bo jak wiadomo szanowana @ potrafi zaskoczyc test chcialam wczesniej kupic ale moj m zbil mnie z tropu i tu mi gadal nie kupuj nie kupuj.. To sie wkurzyla i nie kupila.
A co do imprezy zapiwiadalo sie fajnie , dojeżdżamy a tu cale podworko aut, wsz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Parowki ogldasz Kinga ubaw po pachy. I tak niestety hormonki buzuja co nie znaczy , ze nasi faceci sa idealni, potrafia dac po garach az sie wszystkiego odechciewa..
Karolina badz dobrej mysli przeciez musi sie wkoncu udac a wykonalas dobry krok ku temu.
Dziękuję za kciuki, dam Wam znac tu napewno co i jak jesli bede wogole testowac bo jak wiadomo szanowana @ potrafi zaskoczyc test chcialam wczesniej kupic ale moj m zbil mnie z tropu i tu mi gadal nie kupuj nie kupuj.. To sie wkurzyla i nie kupila.
A co do imprezy zapiwiadalo sie fajnie , dojeżdżamy a tu cale podworko aut, wszyscy, rodzenstwoTz, rodzenstwo matki z rodzinami, dziadki babcie i tak dalej. A tesciowa zla jak osa bo to corunia najstarsza wszystkich nazapraszala za plecami. Slowem nie powiedziala. Ludzi tlum nie bylo gdzie usiasc. Wszystcy z prezentami bo mysleli ze to impreza imieninowa. Nikt nie wiedzial o co biega. Kazdy na kazdego oczami strzelal, wszyacy widac mysleli ze impreza. A ta dama co naspraszala wlaczyla swoje wesele gosciom. I z siostra z dziecmi sie zamknely w swoim pokoju. Matka byla strasznie wkurzona bo ja mowila po cichu naszykowala obiad na 14 osob nie na 30 i z tego wszystkiego nic nie wyjela nie wiedziala gdzie sie wsadzic . wyszedl jeden wielki cyrk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 22:31   #100
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Hejka... U mnie 29dc,(myślałam ze 26, ale zobaczylam, ze appka w tel się zepsuła mi :/ tradycyjny kalendarz pomogl) od 1,5 tyg boli mnie brzuch jak wtedy gdy miałam torbiel (teraz z dwóch stron mnie boli), a na teście niestety to co widać... Boje się tego co zobaczę na usg w czwartek 20161030_232757.jpg

dziaba dziaba z telefonu
__________________




Edytowane przez Nadezhda
Czas edycji: 2016-10-30 o 22:36
Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 03:34   #101
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Ewelinko ta baba nigdy sie nei zmieni widze... zawsze bedzie wymyślać jakieś głupoty ...chociaż mogła dać znać mamie bo napewno niezręcznie było ;/ no tak ale jakby za swoje musiała zrobić takie party to napewno by nie chciała ... brak słow na nią serio ! dalej się trzyma z Twoją sąsiadką? Masakra....

Nadezhda trzymam kciuki ,że w czw wszystko było ok ! żadnych torbieli . a może za wcześnie na test ? ja pierwszy jak zrobiłam to też miałam 1 kreske dopiero pozniej wychodzily dwie

Karolcia jak tam ? przytulanka były wczoraj ?


Ja właśnie wybieram się do pracy ... tak mi się niechce zostałabym w łóżku szczegolnie ze mdlosci mam okrutne
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 07:07   #102
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Nedezhada nie poddawaj sie. Wcale jeszcze nie znaczy ze torbiel . Badz dobrej mysli. To juz polowa sukcesu.. ;*
Little zaczyna sie bierz to zwolnienie i sie nie mecz mowie Ci.
A to nawymysla starsza siostra meza nie ta mlodsza. Mlodsza z sosiadka tak sobie napewno nie tak jak bylo. Sasiadka okazala sie klamczucha i plotkara, ktora zagielam na goracym uczynku. Jak mnie widzi w dupe wlazi.. A jak mnie nie ma to takie historie wymysla, grunt , ze nie o mnie ale o innych ludziach i gada , ze ktos jej powiedzial jak sie okazuje wymysla to sama. Wiec z tym czlowiekiem na kilometr. Czesc jej powiem dla swietego spokoju. Ale nic poza tym . Poza tym siostra meza , ktorej co prawda nie ufam duzo rzeczy mi ciekawych powiedziala. Aczkolwiel widze ze pruboje trzymac dobre relacje ze mna. No coz, ciekawe dlaczego... Zaraz rodzi a z tym rocznym juz sobie nie radzi.. I potrzebuje mojej pomocy. Czyli historia lubi sie powtarzac..
A ja co wkurzyl mnie wet. Dzwo ie ze za godzine bedziemy tak jak sie umawialismy a on , ze dzis nie ma czasu bo we dqpch tylko sa .. Nosz ku.. Co za debile tam pracuja. Planuja zabieg i co . dobrze , ze wogole zadzwonilam bo bym pojechala z głos ym kocurem w ciemno. I pomyslec powiatowy gabinet weterynarii. Ale takie to jest moje szczescie.. A wiec dupa z uszami. Wybaczcie za brzydkie slowa..
Robie szybko pranie , kawa i po pracowac zeby zamknac juz ten miesiac bo w sobote nie dalo rade wszystkiego.
Karolincia jak tam zadzialane ? Trzymamy kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 07:30   #103
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Parowki ogldasz Kinga ubaw po pachy. I tak niestety hormonki buzuja co nie znaczy , ze nasi faceci sa idealni, potrafia dac po garach az sie wszystkiego odechciewa..
Karolina badz dobrej mysli przeciez musi sie wkoncu udac a wykonalas dobry krok ku temu.
Dziękuję za kciuki, dam Wam znac tu napewno co i jak jesli bede wogole testowac bo jak wiadomo szanowana @ potrafi zaskoczyc test chcialam wczesniej kupic ale moj m zbil mnie z tropu i tu mi gadal nie kupuj nie kupuj.. To sie wkurzyla i nie kupila.
A co do imprezy zapiwiadalo sie fajnie , dojeżdżamy a tu cale podworko aut, wsz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę ale historia. Swoj slub gościom puściła rozbawiło mnie to . Ale fakt tesciowa sie pewnie niezręcznie poczuła bo nie była przygotowana na taka grupę gości.

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Hejka... U mnie 29dc,(myślałam ze 26, ale zobaczylam, ze appka w tel się zepsuła mi :/ tradycyjny kalendarz pomogl) od 1,5 tyg boli mnie brzuch jak wtedy gdy miałam torbiel (teraz z dwóch stron mnie boli), a na teście niestety to co widać... Boje się tego co zobaczę na usg w czwartek Załącznik 6715476

dziaba dziaba z telefonu
W czwartek to super! Trzymam kciuki zeby wszysko było dobrze . Słuchaj, mysle ze cokolwiek powie ten lekarz to powinnas znalesc innego specjalistę, opowiedzieć cała swoja historie i podpytać co mozna jeszczez robic.
Jaka to buła torbiel??? Pamiętasz moze? Z płynem czy z czyms innym w srodku???


Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ewelinko ta baba nigdy sie nei zmieni widze... zawsze bedzie wymyślać jakieś głupoty ...chociaż mogła dać znać mamie bo napewno niezręcznie było ;/ no tak ale jakby za swoje musiała zrobić takie party to napewno by nie chciała ... brak słow na nią serio ! dalej się trzyma z Twoją sąsiadką? Masakra....

Nadezhda trzymam kciuki ,że w czw wszystko było ok ! żadnych torbieli . a może za wcześnie na test ? ja pierwszy jak zrobiłam to też miałam 1 kreske dopiero pozniej wychodzily dwie

Karolcia jak tam ? przytulanka były wczoraj ?


Ja właśnie wybieram się do pracy ... tak mi się niechce zostałabym w łóżku szczegolnie ze mdlosci mam okrutne
Były małe .
Juz sie mdłości zaczynaja . Ups, trzymaj sie dzielnie!

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Nedezhada nie poddawaj sie. Wcale jeszcze nie znaczy ze torbiel . Badz dobrej mysli. To juz polowa sukcesu.. ;*
Little zaczyna sie bierz to zwolnienie i sie nie mecz mowie Ci.
A to nawymysla starsza siostra meza nie ta mlodsza. Mlodsza z sosiadka tak sobie napewno nie tak jak bylo. Sasiadka okazala sie klamczucha i plotkara, ktora zagielam na goracym uczynku. Jak mnie widzi w dupe wlazi.. A jak mnie nie ma to takie historie wymysla, grunt , ze nie o mnie ale o innych ludziach i gada , ze ktos jej powiedzial jak sie okazuje wymysla to sama. Wiec z tym czlowiekiem na kilometr. Czesc jej powiem dla swietego spokoju. Ale nic poza tym . Poza tym siostra meza , ktorej co prawda nie ufam duzo rzeczy mi ciekawych powiedziala. Aczkolwiel widze ze pruboje trzymac dobre relacje ze mna. No coz, ciekawe dlaczego... Zaraz rodzi a z tym rocznym juz sobie nie radzi.. I potrzebuje mojej pomocy. Czyli historia lubi sie powtarzac..
A ja co wkurzyl mnie wet. Dzwo ie ze za godzine bedziemy tak jak sie umawialismy a on , ze dzis nie ma czasu bo we dqpch tylko sa .. Nosz ku.. Co za debile tam pracuja. Planuja zabieg i co . dobrze , ze wogole zadzwonilam bo bym pojechala z głos ym kocurem w ciemno. I pomyslec powiatowy gabinet weterynarii. Ale takie to jest moje szczescie.. A wiec dupa z uszami. Wybaczcie za brzydkie slowa..
Robie szybko pranie , kawa i po pracowac zeby zamknac juz ten miesiac bo w sobote nie dalo rade wszystkiego.
Karolincia jak tam zadzialane ? Trzymamy kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale historie .
Weterynarza współczuje . Bardzo nieprofesjonalnie zrobił.
Udanego dnia.

U mnie brzydko. Nie ma slonka. Zachmurzone.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 12:34   #104
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Co za wet masakra dobrze Ze zadZwonilas ! co dzis gotujecie ? a i Karolina zdradź nam czy było cosik wczoraj a nie zmieniaj tematu haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 15:36   #105
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Co za wet masakra dobrze Ze zadZwonilas ! co dzis gotujecie ? a i Karolina zdradź nam czy było cosik wczoraj a nie zmieniaj tematu haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Było . Dzis śluz typowo płodny sie rozpoczął ale to jeszczez przed ovu jest . Bo test dzis jeszcze migający. Jak bedzie stała buźka to wtedy owu wystąpi po 36h.
Popracowałam w ogrodzie z takim slodziakiem . Nie opowiadałam Wam ale mam na jednej ścianie takie wielki pnący bluszcz i tam zawsze rudziki wiosna maja swoje młode . Wiec jak jest czas wylęgania to niestety psy maja zakaz wstępu do ogrodu . W tym roku pierwszego zabił kot sąsiadów (bo przychodzi do nas regularnie ). Drugiego mielismh w lipcu i byłam świadkiem jak malutki uczył sie latać, to było boskie ogladac cała rodzinkę przynosząca mu jedzenie i maluszka skaczącego po ogrodzie . Te rudziki sa tak oswojone ze mnie sie wcale nie boja. Siedzą na balustradzie i moge chodzić dookoła a one sie nawet nie ruszają. Zawsze świeża wodę im wlewam i jedzenie maja tez w karmniku
Tak wiec dzis jak uprzatalam liście to chyba szukały gniazda na przyszły lęg ktory bedzie znowu na wiosnę. I sie zastanawiam czy to czasem nie te same bo przyleciał i cały czas ze mna był jak zbierałam liście.



KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 16:56   #106
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Ale slodziaczek fajnie ze masz cała rodzinkę na ogródku ja uwielbiam zwierzaki wszystkie Karola były u ciebie dzieciaki po cukierki ?:p ja nie mogę sie od nich odpędzić 2razy byłam w sklepie żeby dokupić haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:07   #107
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Hej kochane, pisalam posta wczesniej ale slaby zasieg mialam i widze nie wklepalo.
Nie podarowalam i szukalam innego Weta. Obdzwonilam wszystkich w promieniu 50 km i pewna Pani stwierdzila, ze zrobi sterylizacje od reki. Podrzucilam kocia na 2 godziny na zabieg. Pozniej podrzucilam takiego osowialego do tesciowej. Ale byl na mnie zly kocur nie dal sie wziac na rece . Nie chcial u tesciowej ani zjesc ani z kuwety skorzystac. Ja w tym czasie pracowalam. Dopiero w domu gdy zjadl, zalatwil potrzebe i przyszedl po mruczal. A juz myslalam , ze sie fest obrazil. Takze zyje ma sie dobrze jest coraz weselszy
A ja kupilam 2 testy po drodze, po karme poszla z testami wrocila aczkolwiek odzywa sie brzuch okresowo wiec pewnie nie zdarze zrobic ;( w nocy za to jajniki daja mi w kosc.
Karolcia to masz wesolo w ogrodku, pewno slodko tam szwargola , zwłaszcza wiosna. I dzialaj skoro owu tuz tuz ..
Kinia jak tam samopoczucie?
Jutro chyba wszedzie wolne? U nas niestety zadnych przebierancow nie bylo. A w tamtym roku byli. A synio dostal od chrzesnego takie smieszne straszne okulary, widelki i rogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:16   #108
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Nie u nas pracujący dzień jutro normalnie a szkoda bo bym posiedziała w domku :p wgl rozmawiałam ze znajoma i mówiła ze dostać w Anglii l4 w ciąży to prawie rzadkość ... obawiam sie trochę , ze będę musiała chodzić do końca ... mogę ewentualnie wsiąść wcześniejszy macierzyński , tylko 9 miesięcy tutaj przysługuje , wiec nie wrócę juz do pracy bo nie zostawię maleństwa z kimś nie ma mowy ... oczywiście w pracy nie powiem ze nie wrócę ;p tzn pózniej , bo jakbym na początku powiedziała to pewnie by kombinowali żeby macierzyńskiego nie płacić . Dobrze ze z kociakiem okay ! pogłaskaj go od Cioci Kingi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:17   #109
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ale slodziaczek fajnie ze masz cała rodzinkę na ogródku ja uwielbiam zwierzaki wszystkie Karola były u ciebie dzieciaki po cukierki ?:p ja nie mogę sie od nich odpędzić 2razy byłam w sklepie żeby dokupić haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ty mnie nawet nie starsz . Jakie cukierki, jestem zupełnie nieprzygotowana. Mam trzy paczki ciastek ale nic więcej. Zadnych cukierków. Tutaj poważnie dzieci chodzą??? . Poki co nikogo nie było...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-31, 17:20   #110
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

No dzisiaj właśnie z rodzicami nawet :p no bo niektóre takie naprawdę małe :p i fajnie przebrane :p
A w sobotę będą petardy u was pewnie tez bo to święto na całe Uk Bonfire Night :p koniecznie poszukaj w pobliżu jakiegoś pokazu bo naprawdę warto

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2016-10-31 o 17:24
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:28   #111
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Hej kochane, pisalam posta wczesniej ale slaby zasieg mialam i widze nie wklepalo.
Nie podarowalam i szukalam innego Weta. Obdzwonilam wszystkich w promieniu 50 km i pewna Pani stwierdzila, ze zrobi sterylizacje od reki. Podrzucilam kocia na 2 godziny na zabieg. Pozniej podrzucilam takiego osowialego do tesciowej. Ale byl na mnie zly kocur nie dal sie wziac na rece . Nie chcial u tesciowej ani zjesc ani z kuwety skorzystac. Ja w tym czasie pracowalam. Dopiero w domu gdy zjadl, zalatwil potrzebe i przyszedl po mruczal. A juz myslalam , ze sie fest obrazil. Takze zyje ma sie dobrze jest coraz weselszy
A ja kupilam 2 testy po drodze, po karme poszla z testami wrocila aczkolwiek odzywa sie brzuch okresowo wiec pewnie nie zdarze zrobic ;( w nocy za to jajniki daja mi w kosc.
Karolcia to masz wesolo w ogrodku, pewno slodko tam szwargola , zwłaszcza wiosna. I dzialaj skoro owu tuz tuz ..
Kinia jak tam samopoczucie?
Jutro chyba wszedzie wolne? U nas niestety zadnych przebierancow nie bylo. A w tamtym roku byli. A synio dostal od chrzesnego takie smieszne straszne okulary, widelki i rogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze kocurek juz zrobiony . Ja tez jestem jak najbardziej za kastracja. Moi oboje byli wykastrowani zanim weszli w wiek dorosły . Bo inaczej miałabym obawy puszczać ich wolno... a tak to biegają jak szaleni gdzie tylko chca.

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Nie u nas pracujący dzień jutro normalnie a szkoda bo bym posiedziała w domku :p wgl rozmawiałam ze znajoma i mówiła ze dostać w Anglii l4 w ciąży to prawie rzadkość ... obawiam sie trochę , ze będę musiała chodzić do końca ... mogę ewentualnie wsiąść wcześniejszy macierzyński , tylko 9 miesięcy tutaj przysługuje , wiec nie wrócę juz do pracy bo nie zostawię maleństwa z kimś nie ma mowy ... oczywiście w pracy nie powiem ze nie wrócę ;p tzn pózniej , bo jakbym na początku powiedziała to pewnie by kombinowali żeby macierzyńskiego nie płacić . Dobrze ze z kociakiem okay ! pogłaskaj go od Cioci Kingi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kinga (moge Cie tez tak nazywać ) jak juz powiesz im ze jestes w ciazy to mysle ze mozesz przynajmniej walczyć o to zeby nie pracowac w soboty. A macierzyński Ci sie należy wiec nic nie mow ze nie wrócisz . Masz prawo do tego wiec korzystaj .
Nie wiem jak tutaj w pracownikami postępują ale mysle ze przydałoby Ci sie troche odpoczynku .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 17:46   #112
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Pewnie ze możesz myśle ze jeśli nie pójdą ze mną na ugodę to znajdę miejsce w którym mi pomogą napisać odpowiednie Pismo a zwolnić mnie nie mogą ja sie nie dam napewno :p szczególnie jak nie zamierzam tam wrócić never :p za kilka miesięcy bede matka Polka super star Hahaha moze coś znajdę sobie ale na weekendy np :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 18:52   #113
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Moze nie bedzie zle zobaczysz jaka polozna Ci sie trafi. Najgorsze masz te wstawanie tak wczesnie. No masakra. A przy dziecku wiadomo , ze tez nie pospisz.
Co tam porabiacie? Bo ja to mam wrazenie, ze ciagle sprzatam 😝
I brzuch mnie boli 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 03:35   #114
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Hej kochane zasnęłam wczoraj tak to wstawanie jest okropne jak wstaje to czuje sie jakbym była pijana normalnie dopiero koło 8/9 jest lepiej ... no i przeraża mnie wizja pracy po 6 dni . Przed ciąża było ciężko a co dopiero teraz . A szczególnie ze zapowiada sie na listopad/grudzień dużo roboty i mogę kończyć między 13/14 a nawet 15
Ahh z tym sprzątaniem to tak jest właśnie ...ciagle coś sie robi a efekt marny :/ Ewelcia mam nadzieje ze brZuch nie boli na okres tylko na dwie kreseczki ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 07:14   #115
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Moze nie bedzie zle zobaczysz jaka polozna Ci sie trafi. Najgorsze masz te wstawanie tak wczesnie. No masakra. A przy dziecku wiadomo , ze tez nie pospisz.
Co tam porabiacie? Bo ja to mam wrazenie, ze ciagle sprzatam 😝
I brzuch mnie boli 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na tez mam wrażenie ze jest ciagle nie posprzątane .

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Hej kochane zasnęłam wczoraj tak to wstawanie jest okropne jak wstaje to czuje sie jakbym była pijana normalnie dopiero koło 8/9 jest lepiej ... no i przeraża mnie wizja pracy po 6 dni . Przed ciąża było ciężko a co dopiero teraz . A szczególnie ze zapowiada sie na listopad/grudzień dużo roboty i mogę kończyć między 13/14 a nawet 15
Ahh z tym sprzątaniem to tak jest właśnie ...ciagle coś sie robi a efekt marny :/ Ewelcia mam nadzieje ze brZuch nie boli na okres tylko na dwie kreseczki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wcale Ci sie nie dziwie. O takiej porze to faktycznie troche kiepsko. Moze położna cos podpowie, tylko opowiedz jej dokładnie ze musisz w soboty tez pracowac itd.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 08:50   #116
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Ale u Nas tlumy.. Mieszkam blisko cmentarza. 5 minut piechota i juz samochody widze z okna. Ja wiebieram sie pózniej. Lubie po nocy chodzic
Okresu nie ma 32 dc. Ale brzuch mnie coraz czesciej i coraz mocniej boli ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 15:00   #117
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Ale u Nas tlumy.. Mieszkam blisko cmentarza. 5 minut piechota i juz samochody widze z okna. Ja wiebieram sie pózniej. Lubie po nocy chodzic
Okresu nie ma 32 dc. Ale brzuch mnie coraz czesciej i coraz mocniej boli ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajńie ze macie dzis wolne. Szkoda ze u nas zwykły dzien pracujący.

Dostałam list z kliniki . Zaproszenie na wizyte 17 listopada. Troche tylko dziwnie bo zwykle to mi wyniki poczta przychodziły a teraz nic nie dostałam. Nie wiem czy mam sie bać??? Czy cos złego znaleźli w tych wycinkach co pobrali podczas laparo... nie wiem.

Chyba gulasz dzis zrobie na obiad i puree z ziemniakami zwykłymi i słodkimi.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 15:56   #118
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Kochana będzie dobrze mi nigdy wyniki nie przychodzą do domu a ja wróciłam od kuzynki w poniedziałek ide z nią do lekarza jako tłumacz , robili jej usg tarczycy wczoraj i znaleźli jakiś guz zupełnie obok cholera ... dzis dzwonili ze musi sie zgłosić do szpitala bo musza porozmawiać o dalszych krokach . Masakra boje się . Ewelina kiedy test ? no nie mogę sie doczekać tych 2kresek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:08   #119
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Kochana będzie dobrze mi nigdy wyniki nie przychodzą do domu a ja wróciłam od kuzynki w poniedziałek ide z nią do lekarza jako tłumacz , robili jej usg tarczycy wczoraj i znaleźli jakiś guz zupełnie obok cholera ... dzis dzwonili ze musi sie zgłosić do szpitala bo musza porozmawiać o dalszych krokach . Masakra boje się . Ewelina kiedy test ? no nie mogę sie doczekać tych 2kresek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oj mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok...

Fajnie ze masz kuzynkę u siebie . Bardzo chciałabym miec kogos bliskiego obok... trzymam kciuki za wizyte.
twoja jutro?

No ja tez juz nic nie pisze bo nie chce naciskać ale test to by juz sie przydał . Hope dalej! Do roboty!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:11   #120
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Nadzieję mamy, bo o cud się staramy :)

Tak moja jutro obawiam sie bo mi nagadały znajome ze zaświadczenie do pracy najwcześniej dostanę w 12tyg i żeby mi sie macierzyńskie należało to muszę pracować aż prawie do końca jestem zmieszana . Moja kuzynka co prawda mieszka kilka mil odemnie ale jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 09:23:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.